|
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
![]() |
Stránka 10 z 12 |
[ 600 témat ] | Přejít na stránku Předchozí 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12 Další |
|
|
|||||||
| Témata | Autor | Odpovědi | Zobrazení | Poslední příspěvek | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8 |
7497 |
09. říj 2009 11:20 |
||||
| Classic Mini - vyndání motoru | 2 |
3880 |
06. říj 2009 21:46 |
||||
| nejde nastartovat miník | 2 |
3959 |
03. říj 2009 20:34 |
||||
| Dálková světla | 4 |
4854 |
22. zář 2009 21:26 |
||||
| Schema elektriky u minísků | 7 |
8071 |
20. zář 2009 10:20 |
||||
| doplnky na NEW MINI | 3 |
4802 |
14. zář 2009 18:41 |
||||
|
|
2 |
4974 |
31. srp 2009 15:40 |
||||
| Tyč řízení | 0 |
5667 |
21. srp 2009 11:28 |
||||
|
|
7 |
7400 |
20. srp 2009 14:44 |
||||
|
|
4 |
5234 |
04. srp 2009 16:06 |
||||
| Jaký termostat | 1 |
3732 |
30. črc 2009 21:51 |
||||
|
|
5 |
6392 |
27. črc 2009 21:39 |
||||
| NewMINI - moment pro matici /lozisko-polosa / | 0 |
5582 |
27. črc 2009 21:25 |
||||
| z prava do leva ( servo ) | 1 |
3853 |
25. črc 2009 00:42 |
||||
|
|
14 |
12688 |
24. črc 2009 08:25 |
||||
| Classic Mini - Jak co povolit (volant, ...) | 3 |
4345 |
20. črc 2009 23:16 |
||||
|
|
5 |
5006 |
16. črc 2009 07:36 |
||||
| Classic Mini - Problém s chlazením | 16 |
12486 |
14. črc 2009 11:06 |
||||
| Classic Mini - Olej-karburator | 6 |
5726 |
13. črc 2009 18:13 |
||||
| Classic Mini - posilovač brzd | 2 |
3787 |
13. črc 2009 08:30 |
||||
| tajný vypínač | 4 |
5045 |
29. čer 2009 22:28 |
||||
| Řemenička | 2 |
3840 |
24. čer 2009 08:33 |
||||
| 1,3 MPI drží vysoké otáčky | 5 |
4886 |
21. čer 2009 18:25 |
||||
| Budíky a tachometr | 1 |
3365 |
18. čer 2009 21:45 |
||||
| Zapojení teploměru a palivoměru | 1 |
3697 |
17. čer 2009 22:31 |
||||
| Lakovna na kola | 1 |
3520 |
11. čer 2009 23:28 |
||||
| Minik nestartuje a dovnitr tece chladici kapalina | 6 |
5838 |
07. čer 2009 15:14 |
||||
| Jaký je váš názor | 4 |
4862 |
03. čer 2009 16:08 |
||||
|
|
9 |
9057 |
21. kvě 2009 08:08 |
||||
| Prosil bych o radu. Mini 1.3 SPi normy emisí. | 0 |
5545 |
19. kvě 2009 23:56 |
||||
| Pnutí zadního víka | 2 |
4590 |
10. kvě 2009 19:25 |
||||
|
|
9 |
8783 |
08. kvě 2009 21:29 |
||||
| Víko řetezu | 1 |
3641 |
07. kvě 2009 07:46 |
||||
| palivová nádrž | 0 |
5911 |
03. kvě 2009 21:26 |
||||
| jakou barvu? | 3 |
4811 |
02. kvě 2009 20:12 |
||||
| Imobilizér / Blokace startování | 1 |
3715 |
16. dub 2009 22:01 |
||||
| Stavěcí klíč zadních brzd. | 2 |
4536 |
06. dub 2009 11:33 |
||||
| Radenie rychlostí | 13 |
10778 |
30. bře 2009 23:03 |
||||
|
|
7 |
6632 |
30. bře 2009 20:21 |
||||
| Pomoc! Umřelo New Mini. Nedrží otáčky, svítí kontrolka | 13 |
10783 |
30. bře 2009 18:02 |
||||
| Elektrika | 1 |
4195 |
30. bře 2009 14:50 |
||||
| Předělání Mini z manuál na automat | 9 |
8565 |
21. bře 2009 17:58 |
||||
| Přídavné světla | 2 |
4663 |
17. bře 2009 21:35 |
||||
| Přestavba z prava do leva | 9 |
8308 |
17. bře 2009 21:17 |
||||
|
|
11 |
9862 |
23. úno 2009 20:45 |
||||
| Osadenie čelného skla | 5 |
5207 |
14. úno 2009 10:14 |
||||
|
|
4 |
4890 |
01. úno 2009 23:57 |
||||
| Podlozky Graystone | 3 |
4696 |
15. pro 2008 08:44 |
||||
| Rekonstrukce, cena, cas ? | 8 |
8275 |
09. pro 2008 10:27 |
||||
|
|
0 |
7302 |
24. lis 2008 21:52 |
||||
![]() |
Stránka 10 z 12 |
[ 600 témat ] | Přejít na stránku Předchozí 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12 Další |
|
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru |