Prepnout do plneho zobrazeni
Co změnit, co přidat??? Fórum o fóru a stránkách. O Mini scéně
Odeslat odpověď

18. dub 2007 18:51

Tak jsem taky něco málo přispěl Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

20. dub 2007 09:10

máte to tam :D

20. dub 2007 11:58

:pray: Za MiniCooperKlub bych chtěl poděkovat každému kdo jakkoli přispěje na provoz webu! Doufáme, že vaší důvěru nezklameme a budeme mít prostor pro další rozvoj!
Díky

20. dub 2007 12:16

Už jsem to také poslal. :arrow:

20. dub 2007 19:18

mám malý problém s prevodom, potrebujem adresu - sídlo banky kde je vedený účet. Určite to pomôže pre " Zahraničie".Dakujem.

28. dub 2007 09:06

K dnešnímu dni se už 8 lidí rozhodlo přispět na naše stránky! Všem veliké díky za celý realizační tým!

A protože jsme slíbili všechno zase někam dál posunout. Právě jsou u výrobce klíčenky MINI. Dle našeho originálního loga. Jeden druh s novým MINI, a druhý druh s klasikou. Ze stříbrné mosazi.

A v přípravě kvalitní mikiny s výšivkami.

Všechno kvalitní,maloseriové originální věci za prakticky nejnižší ceny jaké jsou jen možné.

K tomu sraz, samolepky,vizitky atd.! Máte se na co těšit:-)

:shock:

28. dub 2007 09:11

Kdy bude sraz v Brne nebo v Praze neb nemam rád banky a cash je cash

21. kvě 2007 15:30

Taky jsem před časem něco poslal.Tak doufám že to došlo :wink:

21. kvě 2007 15:37

Došlo! Celkem 9 lidí přispělo na provoz webu, a moc všem děkujeme!!! Snad to už brzo bude poznat, že to nebyla špatná investice:-)
:pray:

24. kvě 2007 02:52

Taky jsem něco přispěl :lol: :lol:

24. kvě 2007 02:55

minidan píše:Taky jsem něco přispěl :lol: :lol:
akorát jsem se tam nějak zapoměl podepsat ale to je myslím bezpředmětný,hlavně když to dojde. :lol:

24. kvě 2007 15:19

Rád bych taky přispěl na chod webu, bude to možné na srazu ve Frenštátě? 8)

25. kvě 2007 08:37

Blackvm píše:Rád bych taky přispěl na chod webu, bude to možné na srazu ve Frenštátě? 8)


ve Frenštátě tě rádi uvítáme a můžeš se přidat bezplatně k Moravian Mini´s Clubu.. ale na provoz fóra můžeš přispět jedině převodem nebo v létě na setkání lidí z fóra pokus Žigi s Minimikem úpřipraví pokladničku jako loni.. takže pokud si nejsi jistý co bude v létě a chceš aktuálně pomoci, tak jim to pošli na účet.. opravdu si kluci dávají záležet a nekončí to jen tím co tady vidíme a na čem kecáme, ale pracují i na novinkách.. takže si příspěvek každého z nás určitě zaslouží..

25. kvě 2007 12:57

OK... super.... uvidíme se ve Frenu.... 8)

Příspěvěk Mini

20. čer 2007 11:09

Máte to tam klucí....není to nic velkého,ale snad to bude stačit...

23. čer 2007 13:09

Ahoj všem mini nadšencům! Jsem tu uplně nově zaregistrovaný, ale už ty diskuse tady nejaký čas sleduju. K miníkum mě a mého 13 letého syna přitáhmul scooby_doo a moc vám všem fandíme. Samozřejmě jsme si zamilovali i miníky a jízdu v nich. Vlastního míníka sice nemáme, ale to nám nemůže zabránít v tom, abychom tento web podpořili nějakou malou finanční částkou. Takže Žigi a spol., máte to tam. A už se těšíme, až śe zase dostanem na nějaký ten srazík. :wink:

15. srp 2007 16:39

... taky jsem něco přispěl... (viděl bych to na každoměsíční / dvouměsíční platbu), protože poslední dobou je to moje nejnavštěvovanější stránka...

Lidi, zatím čus

15. srp 2007 18:54

:oops: Díky moc!
Jdeme zvednou kapacitu hostingu:-) Ať se na forum dá ukládat dál a dál a dál a víc a víc a víc informací:-)

15. srp 2007 21:30

kdybyste chteli vyladit na foru, myslim programove, tak stim muzu pomoct... trosku se tim zivim, tak staci rict :twisted:

ahoj

19. srp 2007 08:06

Fórum potřebuju, mám nově dovezeného Mini r.v. 84 a díky fóru a ochotným lidičkám tady už jsem sehnal dost věcí které potřebuju. Takže jsem poslal menší příspěvek.
Odeslat odpověď