Logo
Právě je 28. bře 2024 22:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co vy na to?? Tričko s logem
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2005 17:06 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Fajn, jelikož v naší třídě nejsem jedinej, kdo je do něčeho maniak, zalíbil se mi celkem nápad hochů z party fora PCtuning.cz (rozumějte, zlepšovat kompl je bezva věc, ale jedinej právoplatnej tuning je jen u aut :lol: ), kteří svou lásku k počítačům a jejich úpravám dali najevo krom jiného tak, že si nechali natisknout trička s logem fora. Kámoš mi říká, že jestli za něco stojím, ať si něco podobnýho taky pořídím. 8) Ten nápad se mi ale i tak hodně zamlouvá(jeho řeči už míň), a proto píšu. Už jen kvůli tomu, že "naše" forum je přece taky o jisté lásce k Mini, mi už pár dní lítá hlavou, jaké by to bylo, kdybychom něco podobného také měli. Představte si trika s logem fora nebo jen prostě Mini a nějakým cool hlodem s Mini tématikou a odkazem... Jasně, nebylo by to úplně bez komplikací, ale nechat jich udělat tak padesát a pak je na nějakém zcuku prodat členům fora, kteří by je chtěli (snad nejsem jedinej) by mohlo mít možná i budoucnost. Například na srazech bychom se snáz poznali a ukázali kdo jsme zač. Co vy na to?? Ostatně nemusí být řeč jen o trikách, že ano...
Nevím kdy se tu zase zjevím, ale potěšilo by mě, kdyby jste o tom alespoň podumali a probrali to. Kdyby něco, e-mail je v profilu. TAK to je asi všechno. Dík PEPE-K :D

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2005 20:58 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Dobrý nápad, když bude to triko cenově dostupné a zároveň pěkné, tak bych si ho milerád koupil.. určitě by na něm neměla chybět nějaká pěkná karikatura Mini a adresa stránek/fóra.. ať každý kdo se bude koukat na mou mužnou hruď, anebo ještě mužnější pupek, vidí kdo a c jsme zač..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2005 21:23 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
taky si myslim, ze to neni spatny udelat :-) a asi by nebyl problem to vytvorit ;-)
a taky bych to videl na karikaturu a adresu :-) udelat to neco na zpusob vizitek :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 15:07 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
To je dobrý nápad :) Já bych do toho šel.A klidně by motiv mohl být to co je na vizitkách :wink:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Paráda...
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 15:28 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Fajn, vidím, že vás ten nápadík stejně jako mě nenechal chladnými. Paráda. :D S karikaturou naprosto souhlasím, adresa je nutnost, ale určitě bysme o tom měli ještě podebatovat. Nechceme přece nějaké obyč triko, ne? Trošku nad tím podumám, zkuste to ve volné chvíli taky a pak to zkonfrontujeme, OK? Domýšlím zatím nějaké cool detaily, které by přidaly na stylovosti, aby to nebylo tištěné triko jak ho dělají všichni. Líbí se mi ten nápad s tím logem, co máme na vizitce. V téhle chvíli mě napadá tohle-vpředu doprostřed ve velkým jen ty dva miniky s vavřínama , jako u norm. triček, a dozadu na záda někam víc nahoru by nebyl špatnej jen ten nápis s adresou, která by byla ještě malá dole v levém rohu svisle u švu tam, jak občas bývaj štítky výrobce. Klasikou pak lze nazvat triko, které má kompletní vzhled vizitky vpředu vlevo na prsou v malém a vzadu velkým adresu. Třeba tak, anebo úplně jinak, že. :wink: Ale je to jen chvilková múza, třeba vás napadne něco minimaximalističtějšího. :D OK. Dík za podporu a zatím!

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 16:06 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Ja naprosto souhlasim. Bylo by to super a muzete se mnou pocitat.

A aby se lepe vymyslelo (myslet je tezke, dneska pri Uctu mi to moc neslo) tak me tak napada, ze bysme mohli miti nejaky to motto.. Kazda spolecnost by mela mit motto a my bychom si take jedno mohli vymyslet. Motto by bylo na zadech na triku a adresu bych dal pod limec dozadu (jako do oblouku). Vymyslejme navrhujme at je videt nase laska :D .

off topic: dneska se tata kouknul na moje klice kde nove visi privesek (krasny kovovy) mini. Nacez se zeptal: "da se to lecit?"

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: hihi...
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 16:17 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Tvůj tatík asi není o moc jinej než ten můj :D , ale co. Motto je super nápad! A s projevem té naší lásky se nedá víc než souhlasit... 8)

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 17:50 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
vaše mladistvé nadšení my starší můžeme mnohdy jen obdivovat.. jen by se hodilo připomenout, že by ten námět neměl být moc náročný na realizaci.. nevím teda ja moc v tomto technologie pokročila.. a co všechno zvládne.. tak ať se to po prvním vyprání nesepere, nebo nezačne loupat...atd.. asi by to chtělo něco kvalitního a to vždycky něco stojí. Takže pokud máte někdo někoho, kdo se v tom vyzná, tak se ho zkuste zeptat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 20:45 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
takze tu mam prvni napad :-D co vy na to? :-)


Přílohy:
Mini1Weiss.jpg
Mini1Weiss.jpg [ 31.61 KiB | Zobrazeno 19244 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2005 21:21 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Ja bych udelal verzi s tmave zelenym podkladem..

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 08:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
Zdravim,toje dost dobrej nápad kluci :D
to MiniMike: návrh je super akorat ta pestrost barev tricek by se sikla rozsirit. Slo by to udelat na tricko bez rukavu?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 08:57 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
no rozsirit by to urcite slo, ale navyssi se urcite cena :-/ protoze by se pak muselo vytvaret pro kazdyho extra tricko :-/ chce to pouvazovat, preci jenom kdyz se necha vyrobit 30 stejnych tricek, tak je to jednodussi nez si nechat vyrobit 30 ruznych tricek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 11:27 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 139
Bydliště: Plzeň
dobrej nápad ty trika....jen to MINI...legenda pokračuje....není to už něčí slogan?? odkud se vzal???
a co se týče toho www .....neřikali jste ze se bude měnit doména??? nestálo by tedy za to počkat??...jinak se samozřejmě řadím mezi příp. zájemce o tohle triko.....

_________________
MINI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 12:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Nechtěl jsem do toho nijak zase zasahovat, ale ..... Je sice pěkný že chcete někam patřit. Ale, za a) těch triček se musí udělat docela dost . Pod číslo 30 to nemá cenu ani přemýšlet. Ale 50 už je počet. Za b) Chceme doladit doménu. Webzdarma je tragédie. Za c) okud si představujete tak megalomanský návrhy na těch tričkách včetně barev, připravte se na cenu jako za značkový tričko s mini z německa. Věci typu nášivka s nápisem dole, to už je opravdu za dost. Při takhle malý serii. Už jsem podobný věci dělal pro jiný. A není to zase taková sranda. + rozesílná po republice. Někdo to musí udělat. Někdo to musí zaplatit. Vždycky rád pomůžu, ale tohle jde mimo mě. Odjíždím na dlouho atd. A na to hle nemám čas. Ještě si to nechte projít hlavou. A za další nejsme žádnej klub. Takže pokud někdo touží po ekonomický variantě....najděte si kde dělaj trička z digitálních obrázků. Není to moc kvalitní, ale stojí to pár šlupek. A můžete mít na tričku třeba přímo Vaše Mini !


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 12:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
A to jsem se nijak nezmiňoval o tom, že to logo Mini co tam dal Mike je licencovaný:( Jako spousta dalších věcí, proto na stránkách je jen karikatura. Jinak to Roman: legenda pokračuje je určitě už někde použitý, ne s Mini, ale někde to bude. Registrovaný to ale určitě není. Myslím:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 12:29 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
souhlasim s adminem a s Romanem :-) vydrzel bych tak do konce roku :-) ale napad opravdu dobrej :-) jinak to logo tam bejt nemusi ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. kvě 2005 15:32 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Je pravda, ze bude lepsi pockat.. Ale ted me to trklo, ze todle logo ma minisport ne? By to mozna chtelo neco origos. Muzu neco zkusit abysme to nekopirovali.. Kazdopadne neni kam spechat, takze si vymyslejte vsechny mozny blbiny na tricka a pak se to da nejak sladit..

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Oj...
PříspěvekNapsal: 27. kvě 2005 10:02 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Fajn, vidím,že nápadík se ujal. Ten návrh co se tu mihl,se mi celkem líbil. Jen bych dopředu tak necpal ten link.Ale jak chcete.S tou licencí na logo máte pravdu, o problémy nestojíme, ale jak se tak koukám,kreativita nám nechybí, tudíž to nebude až tak žhavý... Jinak triko by při norm.provedení a při asi 5O kusech mohlo příjít tak na 200Kč,což neníaž tak hrozný. :)

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. srp 2005 23:01 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 20. dub 2005 20:45
Příspěvky: 74
Bydliště: Znojmo
tak to musíme udělat kluci


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz