Logo
Právě je 28. bře 2024 23:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

líbí se Vám fórum v současné podobě a administraci?
nelíbí.. chci ať se na nic nesahá.. nic nemaže.. nic neslučuje ani nerozděluje 0%  0%  [ 0 ]
líbí.. a fakt tahle debata je naprosto zbytečná, protože to funguje 100%  100%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 28
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosba/návrh
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 16:37 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Chtěl bych požádat všechny 4 administrátory těchto stránek, aby zkusili do budoucna věnovat chvilku času pokud budou mazat něčí příspěvek (myslím zaregistrované členy), aby dali vědět že tak činí a proč? Předvčírem byl smazanej můj příspěvek a nezastírám, že po vysvětlení MiniMika po ICQ proč se tak stalo, nejspíš oprávěně. Rejpnul jsem si do hošanů od těch novej leštěnek co se honosí náznem NEW Mini,jak si tam osaměle v 8mi příspěvcích klábosí...Rejpal jsem, slušne bez urážek uznávám, ale prostě si nemůžu pomoc, bylo to pod mým nickem a tak pokud někdo už smaže můj příspěvek chtěl bych o tom vědět, dám si příště pozor a jistě nejen já pokud se to ovšem dozvím...S úctou mravenčí práci administrátorů a s pozdravem Jozzy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: obžaloba vs. obhajoba
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 17:21 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jozzy já se přiznávám v plném rozsahu.. tuhletu špinavou práci dělám já a jen já.. pokud jsem se dotknul tvé dušičky, tak věř, že mě to vážně šíleně mrzí.. protože ta geniální myšlenka byla tvé duševní vlastnictví a máš na ni nepochybně nárok.. jen se ti divím proč to vlastně řešíš.. nesmazalo se nic podstatného ani k tématu! A konkrétně v tomhle tvém případě došlo k vyloučení diskuse Minimalis vs. Mekkk z tématu o Mýtu, založení nového tématu Minimalis v sekci členové a zredukování celé téhle debaty zmíněných dvou členů na podstatné minimum vztahující se k autu. Mimochodem tohle si hoši mají vyříkat v soukromých zprávách od toho jsou! Takže tvá iluze ve které žiješ, že se smazal jen tvůj příspěvek ve znění "tak si tady pokecejte hoši, nebudu rušit" je vážně mylná. Nemyslím to nijak urážlivě.. prostě ti to chci objasnit jako kamarádovi a jednou provždy..
To, že se prostě musí promazávat omáčka, blbosti a hádky aby se fórum zachovalo co možná nejvíce předhledné, stručné, účelné a funkční, tak tohle snad nespochybní nikdo.. jinak by se to tu zapráskalo nesmyslnými hádkami, tlacháním o ničem, siláckými urážkami.. Neaktuální témata se ruší, slučují rozdělují a promazávají zcela pravidelně a kontinuelně.. je to mravenčí práce, která zabírá moře času, co si nikdo nedokáže představit.

je možné, že se ale pletu a vy si vážně přejete ať má každé téma 20stránek kde se nedozvíte nic podstatného a všechno se bude řešit všude a všelijak.. možná vážně tomuto fóru škodím.. budu proto rád když sem napíšete jestli se vám úroveň administrace na tomto fóru líbí, považujete jej za věcné a přehledné anebo si myslíte, že co je jednou napsané je svaté a tudíž nadosmrti ať už je tam cokoli?

tak mi Klára ještě napsala, ať tohle dám jako anketu.. a že mám dát vědět když něco někomu budu mazat.. tak nevím, jestli jsem to nenapsal dost jasně, že stará neaktuální témata se promazávají neustále.. nechává se jen podstatné vlákno a příspěvky prospívající těm kteří se chcou skutečně něco dovědět, příspěvky které se snaží něco vyřešit.. mažou se tedy příspěvky všech.. bez rozdílu.. a kdyby se mělo dávat vědět všem, že se maže příspěvek, který někdo napsal v roce 2005 a po kterém se už dávno slehla zem, tak se nedělá nic jiného než posílají omluvné a vysvětlující emaily.. pro tvou představu.. dneska jsem promazával sekci modely a smazaly se cca 2 stránky z 18.. to mám každému psát a omlouvat se, že to vedlejší vlákno, kde třeba Minitom a Mekkk řeší koupi vánočního dárečku (2007) v Lídlu pro dítě někoho ještě někdy bude zajímat???? Nebo že v Penny Marketu měli v létě 2007 akci na čínský model Mini??

takže máte tam tu anketní otázku..


Naposledy upravil Ondra dne 17. dub 2008 13:27, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: můj názor
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 18:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Takže abych to uvedla na pravou míru... Napsala jsem ti Ondro doslovně:

myslím si že máte pravdu oba dva, Jozzy, že když už někomu něco mažeš, měl by o tom minimálně vědět (ale to už jsme si vysvětlili ) a ty, že kdyby tam každej tlachal o blbostech, tak to bude silně nepřehledný... možná by jsi měl tu otázku zda je tvé administrování oprávněné měl udělat anketu....

To, že promažeš starý témata nikoho nezajímá Ondro - to je v pořádku, Jozzy asi řešil téma aktuální...

Hlavně se tu kvůli tomu nezačněme všichni dohadovat...

Hlavně si ale myslím, že Ondra měl pravdu v jedný věci, pro soukromé debaty jsou tu SZ nebo maily, nebo prostě jiná komunikace než zaplňovat fórum...
Teď nemyslím nikoho konkrétního... tak se hlavně potrefený husy neozývejte... :wink:

Tímto bych to uzavřela, si myslím, že každej inteligentní návštěvník fóra to pochopí... :roll:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 18:12 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
Plne stojim za Ondrou a stotoznuji se s tim co napsal.

Klara: ono je sice pekne psat soukrome zpravy (SZ), ze se to smazalo, ale muselo by se to psat vsem bez rozdilu, a nejedna se jestli je to hodinu stary prispevek nebo 2 roky... protoze i nekdo si muze stezovat, ze mu nikdo nedal vedet, ze se to smazalo...

Ten konkretni pripad co se tu resi, byl vyresen myslim si spravne, bylo to uplne mimo tema - Mekkk&Minimalis - vytvoreno vlastni vlakno mimo sraz a Jozzy bohuzel smazan....

Nerikam to, ze by se to nemelo oznamovat, ale co zase psat do SZ - "Ahoj, smazal sem ti prispevek. Admin" - ani tato odpoved vlastne nic neresi... a myslim si, ze kazdej by mel vedet co pise a co je nebo neni vhodne (nemyslim tim nadavky, ale prispivani k tematu) :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 18:17 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. čer 2006 20:01
Příspěvky: 87
Bydliště: Frýdek
já něštěstí smazán nikdy nebyl,tak na to nemám názor :o))))))))))))) ... nevím,co se kde psalo..ale určitě je potřeba forum upravovat... nejsme na chatu,ale na diskuzi.. a ta je prostě upravována daným směrem,který určuje moderátor..neboli administrátor :o)
to jestli bylo někde něco oprávněně nebo neoprávněně smazáno je otázka,ale to že má být diskuze, pokud má mít smysl nějak vedena je pravda ... když už byla řeč o politice,tak pokud je dána nějaká otázka třeba v diskuzním politickém pořadu a řečníci se začínají odchylovat od tématu,nebo se začíná někdo třeba urážet měl by moderátor vstoupit a zasáhnout .. je pravda,že v diskuzním pořadu moderátor dané názory nesmaže,ale nedovolí dále pokračovat v jiné linii....
konkrétní případ jsem neviděl,tak ho ani nesoudím ... a prosím zdejší administrátory,aby můj příspěvek třeba po týdnu smazali,protože nemám moc význam :wink:

_________________
Abarth 850TC - 847ccm power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 18:23 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
a propo - jak resit to, ze kdyz nekdo neco napise (napr. urazku) a budou na to 3 odpovedi... kdyz smazu tu urazku, tak zakonite musim smazat i ty odpovedi, protoze jsou mimo dane/resene tema - to bych pak musel psat 4x SZ s tim, ze sem to smazal... to proste nejde

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 18:26 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
děláte to dobře kluci administrátorký :wink: sice mi taky někdo smazal asi 14 dní starý příspěvek ale to neva :shock: k*rva fandím

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 18:28 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. zář 2007 21:56
Příspěvky: 88
Bydliště: u Petra ve Štramberku
Taky plně souhlasím s Ondrou, přestože si moc ráda přečtu příspěvek Klárky, Jozzyho, kohokoliv. Obdivuji Ondru, že tomu věnuje čas, zakládá ohýnky diskuzí i hasí požáry hádek, usměrňuje plamínky, aby nepřeskočily tam, kam nemají. Je správný GURU FÓRA :pray:

_________________
"vzala jsem si muže s Mini"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ještě k věci
PříspěvekNapsal: 16. dub 2008 20:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím tě Ondro jak píšeš kamaráde. Neviděl bych to tak z ostra, o vaší mravenčí práci tu není sporu. Budu moc rád když můj případ bude k užitku celého fora, které bezpochyb oživuje svojí existencí komunikaci a dění na Mini-scéně. Nikdo vás nechce kritizovat nebo napadat, mluvím za sebe, jsem rád za vaše-naše forum existuje a tak dobře funguje. Takže není vůbec třeba hrotit situaci. Dokonce jsem rád, že to tu padlo, když si chcete dva pokecat napište si SZ nebo se potkejte na Chatu, a neplňte zbytečně forum. O tom moje rýpnutí mimo téma bylo...Chtěl jsem na to upozornit. Nemyslím si,že bys musel mazat víc podobných mých příspěvků a taky si nepamatuju že by mě jen tak někdo bezdůvodně smáznul...Tak jsem se pídil proč se tak stalo. Neberu to vůbec osobně Ondro,ale chtěl jsem položit otázku jestli by nestálo za to upozornit danou osobu na to že dělá něco špatně a nemusí jít jen o flame. Třeba kdyby mi Mike neřekl nedávno jak správně vkládat na forum příspěvky ke správným tématickým oddělení tak ještě dneska přesouváte furt do kola moje příspěvky tam kam patří. A takhle je Miku myšlená ta zpráva uživateli, né mažu tvůj příspěvek, ale děláš něco špatně,nebo to se nesmí a takhle se to dělá. Osobně si myslím,že by vám to do budoucna mohlo pomoc a pokud někdo vám bude opakovaně vědomě přidělávat zbytečně práci tak co s ním tady?Kick! Věřím že i vy administrátoři to neberete jako útok a že v tomto snad věcném dialogu všem dojde o čem je tu vlastně řeč. Pro jistotu to co mám na mysli já napíšu: Prosím všechny hlavně nováčky nepište sem zbytečné věci a hojněji využívejte SZ. Děkuji za pozornost a ještě jednou zdravím všechny s Mini-příznivce.By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. dub 2008 11:49 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Myslím že promazávat staré příspěvky, které nejsou zásadní je záslužná činnost, protože díky tomu jé fórum stále přehledné.

A když tu nebude nikdo psát žádné nadávky (to si mají vyřídit 2 lidi mezi sebou a nemusí tím otravovat nikoho dalšího) a blbosti, kterým do diskuze ničím nepřispějou a jenom tím zaplácnou zbytečně místo, tak admini ani nebudou mít co promazávat :wink:

Stačí když se i v této diskuzi budou všichni chovat, tak jako by se chovali naživo a tohle se vůbec nemusí řešit.

Takže můj názor: Ondrááááá na hráááááád !!! :lol:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. úno 2009 15:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2009 21:02
Příspěvky: 7
Bydliště: Pod Hostýnkem
Zdravím všechny zúčastnělé tohoto tématu a dovolil bych si jednu připomínku - byť po dlouhé době od ukončení , ale jsem členem teprve krátce. Myslím si , že promazávat by se měla hlavně inzerce a inzerující by měl mít povinnost oznámit správci , že jeho inzerát je již neaktuální.
S pozdravem - Smekám před vámi. &

_________________
Morituri Te Salutant


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. úno 2009 15:29 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
naprosto s tebou souhlasím.. inzerce prochází samozřejmě taky promazáváním pokud se některý z administrátorů doví, že dané auto či díl je již prodaný.. ale to samozřejmě není možné kontrolovat u všech inzerátů.. takže v zájmu jak všech prodávajících tak i kupujících by mělo být v případě, že už je to prodané, nás informovat anebo to napsat jako příspěvek "prodáno" a v tu chvíli víme, že to můžeme smáznout.. bývalého prodávajícího tak už nebudou obtěžovat zvědaví kupci a nalákaní zájemci zase nebudou marně čekat na odpověď nebo zbytečně zoufale doufat, že si koupí to po čem jejich srdce prahne


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz