Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

09. srp 2005 19:22

Uvidíme uvidíme uvidíme

09. srp 2005 19:24

Ani kdyz pujcim na oplatku Brouka??

09. srp 2005 19:30

hmmmmmmmmmm lakavé no možno jako spolujezdec :2drivers: na chvilku

09. srp 2005 19:32

Jasny, nemusim ridit...Jen kousicek povozit Minikem. Moc diky...v Brouku rad svezu. Neni problem. Tak na srazu:)

09. srp 2005 19:35

Tak jo ale u tebe mam slíbené že mně tam povedeš, protože já se sice můžu chlubit že jsem výjimka mezi ženama a v mapě se docela orientuju ale nic nechci riskovat a nedorazit

09. srp 2005 19:39

Jasny. To neni problem..... Brouk s Mini jsou nahodou taky pekna kolona:)

09. srp 2005 19:43

:compueter: končím vo wokru a jdu :rock: se bavit Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 brou brou Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

09. srp 2005 20:42

ja prej jedu s vama :-D

jinak si odvedla pri odstrojovani velikej kousek prace ;-) a jinak mas pravdu, vyndat sedacky z Mini je straaasne jednoduche ;-) drzi to tam vlastne jen na dvou sroubech :-)

10. srp 2005 08:18

Ale to je úplně samozžejmé že jedeš :D

13. srp 2005 12:21

tak chvilku se na fóru neukážu a hned přicházím o tolik zajímavých info.. předně sice s křížkem po funuse, ale přece vítám Bosorku.. ačkoli nebyl jsem tu tak dlouho, že by mohla vítat spíše ona mě.. :D
docela mě překvapilo, že zrovna tenhle Mini změnil majitele, ale pozitivní je, že šel do moc dobrých rukou a srdíčkem tlukoucím v rytmu Mini.. chtěl bych mít tvou odhodlanost a vrhnout se do tolik očekávané rekonstrukce rovnýma nohama, jakos to udělala ty.. snad mi tvé počínání bude inspirací...
jo a je dobré vidět na fóru zase nadšenou ženskou dušičku..

15. srp 2005 09:46

Tak já tě tedy vítám zpátky Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
Mně taky těší, a oooopravdu mooooc, že mám Miniska, a já jsem možná odhodlaná až moc, nejdříve jsem si říkala jako, že njdřív toto a na jaře pak tamto a teď nějak prostě toho mám naplánovanýho trošilinku víc Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
Nadšená a ženská jsem taky Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
Yellow_Flash_Colorz_PDT_11

15. srp 2005 10:55

tak to jsi to vzala za ten nejlepší konec.. taky jsem to měl hned jak jsem po všech kapsách vylovil dostatek drobných abych si ho mohl koupit.. ho nejdříve odstrojit, rozebrat do šroubku, vyvařit kastli, nalakovat.. a až pak se starat ať vypadá co nejlépe.. ale já raději jezdím a šlechtím než spravuju, takže se generálka stále odkládá.. :lol: ale snad tuto zimu..
jinak tomu, že jsi nadšená a ještě k tomu i ženská, všichni tady opravdu moc rádi věříme.. a doufáme, že ti láska k tvému Miniskovi co nejdéle vydrží.. :wink: ženský element tomuto fóru dlouho chyběl, po tom co Ditoušek musel a svého pěkného Minika prodat.. snad to nepostihne i tebe..
jo a docela mě fascinuje ta přístrojovka.. k čemu tam je tolik přepínačů??? co tam je všechno navíc?

15. srp 2005 11:14

No tak jo tak jsem element :wink:
No a co tam je navíc, no dohromady ni, všechno tam je kvůli něčemu, jn je tam digitální otáčkoměr (jak se mi pochlubil původní majitel tak většina je self-handmade), ne že by se mi ta palubka nelíbila, ale chci ji udělat trošku podle svýho :D

15. srp 2005 11:16

:withstupid: já jsem nejen nadšená ženská ale taky nepřihlášená nadšená ženská, takže It was me :oops:

15. srp 2005 14:30

no jasně.. Mini je k seberealizaci jak stvořený a limitem je asi jen fantazie a smysl pro vkus jednotlivých majitelů.. ta tvoje palubka vypadá "sehr sportlich", když nic, tak si s ní autor docela vyhrál (pokud je teda vše funkční).. z vlastní zkušenosti ale vím, že tyhle úpravy jsou fajn, dokud není třeba udělat nějakou generálku elektriky.. to pak dost těžko hledáš autoelektrikáře co by se v tom chtěl hrabat.. žádné schéma na to totiž nepasuje a tak je to práce vskutku detektivní.. problém by mohl nastat i tehdy jak to budeš dávat na lak a odpojovat.. všechno si důkladně popiš a zakryj si kabely.. jinak se z toho pak docela ........... :? ale možná těmahle radama nosím jen dříví do lesa a všechno tohle ti nikdo nemusí říkat..

15. srp 2005 15:24

jo palubka je ja gut, ale nein mein Tip provedení :D Takže to trošu change a bude to typische meine MINI :P No a s tou radou, jo dobré rady nad zlato, díky přesně tak jsem to udělala před týdnem když jsem ho odstrojovala :P i když jsem se chtěla spoléhat na svoji přirozenou inteligenci, tak jsem si všechno poznačila, ale rozumím tomu asi jenom já :lol:

15. srp 2005 17:41

no alespon, ze tomu nekdo rozumi :lol:

16. srp 2005 10:05

:D Tak dnes mi hlásili, že můj milášek je plně připraven na lak a začína základovka :D

16. srp 2005 10:21

tak to ti drzim palce, a at ti to vsechno dobre dopadne ;-)

16. srp 2005 11:07

tady by se hodilo pár základních informací..
jak moc jsi to odstrojovala? tak jak je vidět na fotkách? nebo jen jako pojízdnout kastli a oni si to odstrojili úplně?
na kolik máš informaci, že tě ten lak vyjde? a jaký odstín, výrobce si zvolila nebo je to v režii lakýrníků?
Odeslat odpověď