Logo
Právě je 27. dub 2024 23:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: barva
PříspěvekNapsal: 06. srp 2008 18:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Clovece Chochy, nase firemni barvy jsou oranzova, kdybych mel prachy tak bych si ho poridil :)
Ne ted vazne, super prace..klobouk dolu a doufam ze se dostane do dobrych rukou.
Mej se

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. srp 2008 19:04 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
aaaa oranžová to můžu.....


paráda :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. srp 2008 09:53 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. srp 2008 06:03
Příspěvky: 56
Bydliště: Východní Čechy
Ahoj. Tak ta oranžáda je super a autí celý jak ďas. Pokud musíš prodat a ne jenom koupit tak to je škoda. Je jasný, že uživit 2 auta a 5 lidiček není žádná sranda, pokud nepracuješ ve vládě.
:wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: oprava motoru
PříspěvekNapsal: 16. čer 2010 22:52 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Takže koukám na mém profilu je poslední info že mini prodávám, to už dávno není pravda ORANGE zůstalo v rodině zaplať pánbůh.Dříve než se podařilo jej prodat tak se našetřilo na rodinný vůz a miláček mohl zůstat v garáži.Koupila se Multipla v které v pohodě vozím celou rodinku a ještě za ní tahám karavan. takže náš vozový park se rozrostl :lol:
Na předposledním srazu v Německu IMM2010 se mi podařilo motor drobátko uvařit na dálnici,(prej jsme jeli 150 ale tomu bych moc nevěřil asi to ostatním divně ukazuje) :lol: no ale stejně, mé pokusné otáčení rozdělovačem ve snaze zlepšit chod motoru zapříčinilo ještě horší chod motoru a prostě jsem na sraz IMM 2010 dojel s dost divným zvukem(kdo byl ví o čem mluvím)Po prozkoumání s několika odborníky jsme došli k závěru že s motorem nic moc není a že to prostě nemám hnát a dojet do čech. Byl jsem opravdu hodný a jel max 100km/h a dojel nazpět.Klaplo to, ale že jsem kůže líná a motorům moc nerozumím zariskoval jsem a vyrazil jsem hned týden na to na Miniprasečinky.(tu ož byla fakt prasárna)A to už bylo na mou oranžádu trochu moc a když jsem vyrazil z náměstí v Lounech na orientační jízdu tak jsem dojel asi 500 metrů a motor začal vrčet na dva válce.No i tak jsem to doploužil do kempu. Do kempu mně následoval Jake a P. Kohutka a začali jsme řešit příčiny, ale slivovice podávaná Jakem v opravdu hojném množství způsobila že Pavel umřel opravdu velice brzo(bylo dost teplo) já umřel o trochu později, a Jake teda frčel celou noc(to nechápu) takže úmrtí motoru jsme opravdu slušně zapili.
Světlo naděje mi svitlo když mi Minitom s Pavlem Kohutkou nabídli že v sobotu přijedou motor rozeberou a zjistí příčinu, tak se také stalo a hned za týden kucí přijeli a udělali rozborku kde se zjistilo že prasklo těsnění pod hlavou.Hned další týden přijeli znovu a dali vše zase dohromady a zajistili všechny potřebné věci k opravě(já si pouze zajistil olej fridex prachy na díly doutníky a trochu slivovice jo a chlebíčky které jsem stejně nakonec sežral já)Jak řekli tak udělali a naše Oranžáda po 14ti dnech zase vrčela.Svezl jsem se ale velice krátce a motor zase vařil, prostě z toho byla taková stylová rychlovarná konvice, ale to pro kluky taky nebyl problém, protože hned ve středu zase přijeli a výměna termostatu vše rychle vyřešila.
Motor měl ale stále hroznou díru i když jsme předstih štelovali stroboskopem, Minitomovo ruce však opět jen tak odhadem pohly rozdělovačem a bylo po díře, miník jede jak střelenej a nevaří a nevaří :D
Naprosto nevím jak klukům poděkovat, myslel jsem že pro mně letos sezóna končí a oni mně ze všeho takhle krásně vysekali.
Máte to kucí u mně, moc toho neumím ale snad vám to někdy budu schopný vrátit, takže ještě jednou velké DÍKY!!!
A tady pár foteček http://www.rajce.net/a3552221


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 17. čer 2010 05:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. srp 2008 17:54
Příspěvky: 115
Bydliště: Česká Lípa
Tak super! Hlavne ze uz ti to jede! Tak doufam ze se uvidime v Chodovaru


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 17. čer 2010 06:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
koukám a vidím, že tam u vás na severu se drží při sobě a parádně si pomáháte... Takle by to mělo být všude, stačí držet při sobě a hned je svět veselejší :banana: .... martty

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 17. čer 2010 17:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. čer 2009 18:33
Příspěvky: 174
Bydliště: Tábor
Tak to je super. Je to krása sledovat někoho, kdo tomu hodně hoví.
Přeju hodně šťastných kilometrů bez varu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 17. čer 2010 19:13 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Je divné po té vánici v Peruci se slivovicí, že jsi si vůbec pamatoval že se ti rozbil minik :lol: .Jinak jsem rád že ti je u srdíčka zase dobře a za takovéto vypomáhání se neděkuje,já už jsem stejně potřeboval dostat zase trochu toho šmíru pod kůži.Užívej si to :banana:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 19. čer 2010 08:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Jo kdo se hodně zapije tak potom dlouho ve zdraví žije,takže ten motor by měl být nesmrtelný :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 14. lis 2011 21:02 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Pavel píše:
Jo kdo se hodně zapije tak potom dlouho ve zdraví žije,takže ten motor by měl být nesmrtelný :mrgreen:


Tak jsme to asi zapili málo Pavle :D


Přílohy:
PB130291.JPG
PB130291.JPG [ 173.08 KiB | Zobrazeno 5221 krát ]
Poznámka: To je pěkně mastná prdelka co?
PB130289.JPG
PB130289.JPG [ 100.21 KiB | Zobrazeno 5221 krát ]
PB130286.JPG
PB130286.JPG [ 177.17 KiB | Zobrazeno 5221 krát ]
PB130283.JPG
PB130283.JPG [ 167.51 KiB | Zobrazeno 5221 krát ]
PB130282.JPG
PB130282.JPG [ 194.48 KiB | Zobrazeno 5221 krát ]
PB120279.JPG
PB120279.JPG [ 150.43 KiB | Zobrazeno 5221 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 15. lis 2011 12:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Motor to určitě přežil :andare: Převodovka si sama vykopala hrob,dáme jinou a na jaře opět zopakujeme okruh.Už se na tom začíná pracovat :pohar:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: CHOCHOL
PříspěvekNapsal: 15. lis 2011 15:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím všechny,

...je vidět,že Chochol nezahálí a hned máknul na svým oranžovým oři. U druhý fotky mi došlo, že má vlastně už i zakonzervováno a promazáno na zimu :idea: . By jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz