Logo
Právě je 27. dub 2024 14:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zdenouš
PříspěvekNapsal: 29. úno 2008 21:11 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. úno 2008 19:57
Příspěvky: 42
Bydliště: Vlašim
Ahoj! Tak docela jsem se polekal tomu, co píšete Jarrinnovi. Mám totiž to samý (94,1.3,spi,chrome) Jsem majitelem teprv 3 týdny a najel jsem tak 100 km,tak nevim skoro nic. Ale zdá se mi,že to jede slušně. Jestli to teda neni jen to zdání.? Daší věc je koroze (rozkvetlá zahrádka),ale na to mám řešení . Jinak vás zdravim z Vlašimi. -Zdenouš


Přílohy:
DSC01477.jpg
DSC01477.jpg [ 185.54 KiB | Zobrazeno 4850 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Zdenouš
PříspěvekNapsal: 01. bře 2008 17:10 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Zdravím tě Zdenouši z Vlašimi a vítám mezi námi.. určitě jsme tebe ani Jarrinna nechtěli nijak vystrašit.. SPi je normální Mini jako každé jiné.. a dokud funguje a jezdí v pohodě, emise ti dají bez úplatku v hodnotě poloviny výplaty a nežere ti to víc jak 10l, tak se můžeš uklidnit.. to máš z půlky vyhráno.. Protože pokud tohle všechno funguje, tak je to príma motor.. má měkkoučký a plynulý chod.. zádrhel nastává až při nějakém problému, kdy vážně nikdo si s tím neví rady.. to pak potom zbývá buď s tím laborovat anebo to překopat na karburátorovou verzi..
to že rezne je víc než jasné.. :lol: z toho bychom měli spíše už udělat jeho přednost, než aby každý nad tou rzí lamentoval.. protože tak to prostě s tou jeho antikorozní ochranou bylo.. (teda spíše nebylo..) :lol:
jinak doufám, že tě jízda v Mini chytila a uvidíme se brzy na nějakém srazu..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. bře 2008 22:49 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. úno 2008 19:57
Příspěvky: 42
Bydliště: Vlašim
Jo, dík Ondro! Jak řikám, karoserie neni problem, jen jsem se lek toho motoru. Ten chlápek od kterýho to mám možná ani neveděl,pač ho nechal leta před panelákem jen tak. Pak týpci ze servisu říkali, že dobrej je na tom jen motor, tak uvidíme. Jinak nás jasně čeká kompletní renovace a lak a tak. Jen s časem to je horší, ale zapálenost je, tak se snad brzo ozvu o nějakou radu. Jsem rád,že jsou tyhle stránky! Fakt dík! -Z :D


Přílohy:
DSC01478.jpg
DSC01478.jpg [ 195.11 KiB | Zobrazeno 4764 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zdenouš
PříspěvekNapsal: 02. bře 2008 12:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Ondra píše:
Zdravím tě Zdenouši z Vlašimi a vítám mezi námi.. určitě jsme tebe ani Jarrinna nechtěli nijak vystrašit.. SPi je normální Mini jako každé jiné.. a dokud funguje a jezdí v pohodě, emise ti dají bez úplatku v hodnotě poloviny výplaty a nežere ti to víc jak 10l, tak se můžeš uklidnit.. to máš z půlky vyhráno.. Protože pokud tohle všechno funguje, tak je to príma motor.. má měkkoučký a plynulý chod.. zádrhel nastává až při nějakém problému, kdy vážně nikdo si s tím neví rady.. to pak potom zbývá buď s tím laborovat anebo to překopat na karburátorovou verzi..
to že rezne je víc než jasné.. :lol: z toho bychom měli spíše už udělat jeho přednost, než aby každý nad tou rzí lamentoval.. protože tak to prostě s tou jeho antikorozní ochranou bylo.. (teda spíše nebylo..) :lol:
jinak doufám, že tě jízda v Mini chytila a uvidíme se brzy na nějakém srazu..

Kde jsi přišel na těch 10 litrů Ondro? Já také jezdím docela svižně a přes sedm a půl se nedostanu a pokud jezdím klidně tak mám spotřebu okolo 6 litrů.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: SPi
PříspěvekNapsal: 02. bře 2008 13:55 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak to máš SPi v naprostém pořádku.. já asi ne.. protože jezdím kolem 9litrů a emise nedávám..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. bře 2008 19:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
No. Menší podíl by na tom mohl mít i tvůj jízdní styl :lol: . Ono je to s tou spotřebou docela zajímavé protože Ota říkal, že mu Mpi žere jednu chvíli deset a potom třeba sedm :shock: . Nicméně se shodneme že nejduůležitější je, že auto jede :D . V

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. bře 2008 20:43 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 541
Bydliště: Brno
Opravdu výrazný rozdíl byl v momentě, kdy jsem místo katalizátoru namontoval na to Mpi falešný kat. Naráz to letělo jak z praku, ale tehdy jsem taky běžně jezdil za těch 9 :? - už je tam zase zpátky.
Když to člověk jen tak lechtá, nemůže se přes 6 - 7 dostat. Každému je jasné, že na spotřebu má vliv spousta věcí.
Ale tahle diskuze by měla být jinde na fóru, takže gratuluji novému pacientovi Zdenoušovi :thumbup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz