Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: jirka2030

03. zář 2011 21:10

vypadá moc pěkně, beru si z vás vzor .. akorát než to rozeberu ,tak musim zehnat alespoň někde nějaká schémata atd.. abych vubec pořádně věděl jak je to všechno dělané.. nechci tu na foru být furt za blbce :cry: taky abych to pak dal zase do hromady :roll:

Re: jirka2030

03. zář 2011 21:22

tomajz píše:vypadá moc pěkně, beru si z vás vzor .. akorát než to rozeberu ,tak musim zehnat alespoň někde nějaká schémata atd.. abych vubec pořádně věděl jak je to všechno dělané.. nechci tu na foru být furt za blbce :cry: taky abych to pak dal zase do hromady :roll:


Měl jsi začít asi jinak než jsi začal,tak jak jsi se uvedl budeš to tu mít těžké,všiml jsi si že ti nikdo negratuluje k novému MINI? jako je tomu u ostatních.

Re: jirka2030

03. zář 2011 21:26

jirka2030 píše:
tomajz píše:vypadá moc pěkně, beru si z vás vzor .. akorát než to rozeberu ,tak musim zehnat alespoň někde nějaká schémata atd.. abych vubec pořádně věděl jak je to všechno dělané.. nechci tu na foru být furt za blbce :cry: taky abych to pak dal zase do hromady :roll:


Měl jsi začít asi jinak než jsi začal,tak jak jsi se uvedl budeš to tu mít těžké,všiml jsi si že ti nikdo negratuluje k novému MINI? jako je tomu u ostatních.

všiml.. :cry: :cry:

Re: jirka2030

03. zář 2011 23:27

:o
Přílohy
P1120658as.jpg
P1120658as.jpg (179.94 KiB) Zobrazeno 15004 krát

Re: jirka2030

04. zář 2011 01:05

no vypadá nádherně :bigups: hlavně koukám jaký to nabralo rychlý tempo :blink:

Re: jirka2030

05. zář 2011 06:39

Jó Jirko,jseš borec,takhle to dát dokupy za takovej čas,to se často nevidí.Rychleji vypadal snad už jen Michal 89,ale ten pak ke konci ztratil tempo.Já už taky startoval,tak uvidíme kdo koho první navštíví v MINI stylu. :banana:

Re: jirka2030

11. zář 2011 20:37

Tak trochu popojedem,ať už je na silnici.
Za poslední týden čalouník namontoval strop a já bojoval s drobnostma.

Obrázek

Máme zaskleno a pomocí speciálního nástroje i vložen klínek - šlo to supr.

Obrázek

Obrázek

Dveře a interier je také kde to má být

Obrázek

Re: jirka2030

11. zář 2011 20:51

Aby to nebylo jenom o tom co se mi podařilo, tak teď jedna věc se kterou se neni moc co chlubit.
Asi jsem při tom neustálem skládání a rozkládání neutáhl matku a prudce šlápl na brzdu, následky vidíte - asi to vezmou blatníčky ale mrzí to ------- :(

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Re: jirka2030

11. zář 2011 22:06

Tak to zamrzí,ale blatníček to vyřeší.Jen škoda,když to máš vymazlený na 100%.Pro gumu se zejtra stav,mám ale asi jen klasiku gumu,poly bych možná taky vymyslel.Nu po 6:30 budu v garáži.Zatim čus.

Re: jirka2030

11. zář 2011 22:38

Teda ty jedeš, radost sledovat tohle téma. :bigups: Výborný zlepšovák na nasozování klínku :wink: Mohu se zeptat na velikost očkového klíče :biggrin:

Re: jirka2030

12. zář 2011 00:42

velikost ocka by me taky zajimala a taky tvuj postup pri nasazovani okna,me dneska to moje ruplo. slysel sem po mem neuspechu ze u mini se nasadi guma na ram a pak se teprv vklada okno, ja pouzil klasickej postup a taksi zejtra jedu pro novy okno..

Re: jirka2030

12. zář 2011 07:50

Georgeus píše:velikost ocka by me taky zajimala a taky tvuj postup pri nasazovani okna,me dneska to moje ruplo. slysel sem po mem neuspechu ze u mini se nasadi guma na ram a pak se teprv vklada okno, ja pouzil klasickej postup a taksi zejtra jedu pro novy okno..


Velikost očka 3/8, vzal jsem takové aby jím prošel klínek akorát.Okno jsem zasklíval nasazené do gumy a pomocí šnůry ohrnul gumu.
Šlo to docela dobře ale asi to budu muset absolvovat znova.Použil jsem staré gumy a zadní mi praskla podýl když jsem dával klínek a přez přední mi teče voda.

Re: jirka2030

13. zář 2011 13:15

Do mezery v posběhu se mi moc nechtělo a nevěděl jsem jak začít.Nechce to moc přemýšlet a nebát se.

Obrázek

Lak to přežil :banana: .jěště se bude muset dodělat zpevnění hrany.

Obrázek

Obrázekhra

Re: jirka2030

13. zář 2011 17:45

No vidíš bál ses toho a dobře to dopadlo , máš stejné lemy jako já ,akorá já jsem neřezal tu hranu za kolem jen ve předu ale to je jedno. jinak to vypadá pěkně.

Re: jirka2030

13. zář 2011 18:05

kuta píše:No vidíš bál ses toho a dobře to dopadlo , máš stejné lemy jako já ,akorá já jsem neřezal tu hranu za kolem jen ve předu ale to je jedno. jinak to vypadá pěkně.


Ta hrana tam mohla zůstat,ale po mém karambolu s ramenem nevypadala moc dobře a celé Ačko deformovala.Když tam není tak se nebude muset díl znovu lakovat .

Re: jirka2030

13. zář 2011 19:01

jasný tomu rozumím tak at ti dobře jezdí :D

Re: jirka2030

13. zář 2011 20:21

tak okno se zaskliva stejne jako u starych skodovek. napred guma pak sklo a nakonec klinek.original pripravek na klinek je podobny kosoctverci a v hornim bode ohnuty 90 stupnu do rukojete apak to jde samo.

Re: jirka2030

14. zář 2011 15:13

Hranu blatníku jsem nahradil přibodovanou kulatinou,sice to není origo, ale účel to splní
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Re: jirka2030

15. zář 2011 14:52

Dobrý to zpevňující prvek blatníků...
Jinak to máš moc pěkné. :bigups:

Re: jirka2030

29. říj 2011 13:52

Trochu mi to tu usnulo. Mini už měsíc jezdí ,sice mu schází několik drobností ale nějak mi přešel elán.Ale hlavně jsem musel před zimou připravit zimoviště a zednické práce nejsou moje silná stránka.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Snad se mu to bude zamlouvat :D
Odeslat odpověď