Logo
Právě je 28. dub 2024 14:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 04:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Tak vzhledem k tomu že již druhý člověk nalehal ať pana Estata odhalim, tak uz jsem si rekl ze je na case se s Vami podelit o noveho spolecnika na cesty.
Kdo me zna vi jak skoncil "zlutak", a protoze neskoncil hezky a ja byl smutnej..rozhodl se nekdo ze me posle na IMM a tam si dam kafco s panem Automaticem. A tak se nade mnou slitoval Olomocky tatka a retro car co mel ve stodole pro sve budouci hrani mi za rozumny obnos poskytl. Tenkrat jsem si rekl "rozrezeme, nastavime, zazlutime" a udelame dalsiho delsiho zlutaka.
Diky tajemnikovi a jeho zachmurene nalade (nelze na jeho vyraz v tom krasnem letnim dni zapomenout - mimochodem ma luxusni malej bagr, my deti z nej byly na vetvi jo a skvely tresne), jsem nad rezanim zavahal. Pamatna veta mistra Tajemnika "Rohlicku ty vyrobis bastarda co se nikdy nevyrabel, nech ho alespon zreznout nez ho rozriznes vejpul...to auto si to zaslouzi" zasela seme pochybnosti o sobe samem a ucte ke strasim. Dve vteriny na to vola Macros a hulaka do telefonu "at nedelam picoviny a ze jestli to bude mit kulaty predek a rovny dvere tak ze mi to auto zabavej" a zacal mesic celodennich uvah "mam nemam..mam nemam" a to ze si to auto zaslouzilo dustojny zachazeni o tom neni pochyb, prece jen je o dva roky starsi nez ja :)
Pomalu jsem se zacal rozhodovat co bude. A kdyz jsem se o svem dilematu sveril Jozzymu, tak mi rekl "starnes Skondros a je cas se posunout" a tak se vynorila predstaava ze pan Estate zustane v 90% originale (tech 10% to bych zase nebyl ja, aby tam nebylo neco podle myho)
Diky Davidovi z nahorky, ze zrelizoval me predstavy (jak vite jsem levej na ruce a jen do vseho kecam) a jsem rad ze jsem jeho i Martina Vorace poslechl a nenechali me k tem 10% pridat vic. David u toho malem umrel, jak chtel zvladnout na Narozemini a Vorac mel tradicni hlasky typu "Vole to bude na hovno a cely to auto tou hnedou barvou zkurvis". Takze musim priznat ze podoba pana Estata je z velky miry jejich zasluhou ne jenom praci ale i napadama a usmernovanim me rozverne osoby. David to v podstate cele postavil a klobouk dolu nad sikovnosti...i kdyz myslim ze tohle auto ho bavilo.
Nakonec moc diky Tomasovi za Ublomotorizaci...prisli mu 4 chladice, ktery musel vratit, za svitu lampicky studoval katalog a nakonec je v estatovi Ublooriginalni chladic a skvele slapajici motor ze zlutaka, takze srdce zustava dal a tluce smele Zlutě dal.
Kluci vsem Vam moc dekuju, protoze dneska se mi po dvou mesicich zase rozzaril ksicht a ja jsem se pri jizde autem bavil od prvni jiskry ve svickach a z po zachrochtani pri vypnuti klicku. Je to proste kurevska zabava a i kdyz me uz nezdravi 12ti lety slecny se slovy "jeee auto pana Beana", tak o to vic ocenim ty stary paky co pamatujou beatles a uznale kyvaji hlavou ze "mam peknyho malyho zigulika"
Za volantem Estata je to proste Stara Dobra Britanie....tesim se na Vas na prvnim vejlete a uzijte si par fotek..

Vas rohlicek


Přílohy:
picture9.jpg
picture9.jpg [ 95.01 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
picture8.jpg
picture8.jpg [ 116.01 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
picture7.jpg
picture7.jpg [ 118.37 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
picture6.jpg
picture6.jpg [ 105.03 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
picture5.jpg
picture5.jpg [ 102.35 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
Poznámka: tyhle dvirka od mrazaku me fascinujou uz leta..
picture4.jpg
picture4.jpg [ 113.31 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
Poznámka: elegan ze vsech stran
picture3.jpg
picture3.jpg [ 120.24 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
Poznámka: stary dobrý britský pokojík
picture2.jpg
picture2.jpg [ 91.38 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]
Poznámka: jedna dobová
picture_1.jpg
picture_1.jpg [ 104.68 KiB | Zobrazeno 7821 krát ]

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 09:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
KRASAVEC!!! :pray:

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 10:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Gratulace ke krásnému kombajnu.. ta barva s linkama po bocích mu neskutečně sluší..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 11:38 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Gratulace! Krásné krasné auto ,nádherně sladěné!!
Když se dívám na ty fotky, tak mi to připadá, jako by včera sjel s linky!
A napsal jsi k tomu Petře opravdu luxusní počtení! Tak ti přejem spoustu dálších zážitku a štastných kilometrů za volantem tvýho "pěknýho malýho žigulíka"!
Petr a Lucie
PS: perfektně zapadá do interiéru ten bíly budik! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 13:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. úno 2007 12:20
Příspěvky: 22
Bydliště: Dolny Kubin
Máš to moc pekné! A som rád, že nemám sám malého žigulíka.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 13:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdar Skondrýtos,

...trochu si mě vystrašil tím svým článkem kámo, když jsem ti řekl, že stárneš, myslel jsem tím, že dospíváš z puberty vole, né že už jsi na rekonstrukci jak Nejedlákovo historicí. Je v tom na tebe, na řecko-českýho a česko-řeckýho vždy svýho Skondra nějak moc nostalgie,(kterou bych chápal od starších ročníků pamatující 1libru za 63,-Kč a devizové přísliby :? ), sorry chlapi. Jinak co si myslím o Clubmanu víš stejně jako víš jak tomu všemu nerozumím, takže za sebe je to moc povedenej kousek a je na něm dost odvedený pěkný práce. Když si ho tak na fotkách prohlížím a přemýšlím o tobě, řekl bych, že je to auto tak nějak víc o tobě něž ta za každou cenu žlutá vosa s 13kou na kapotě ve které si musel spousta věcí jakoby obhájit. Tady je to jako víno s přívlastkem, už nic nemusíš, jen vychutnávat, když víš proč si sáhl zrovna po této láhvi. Jak se dál dočítám tak Úbloagregát ti zůstal, takže i v této podobě může očekávat náhlé Skondrovo mišky(zasvědcení vědí viz. report z IMM v Holandsku) stejně jako souboje v soutěžích na srazech o setinky sekund. Takže gratuluji ti draku, že si se ze všeho toho co tě potkalo nepotento a znovu si se vrátil ve Skondrovském stylu Par Ekceláns.

ps: kdo lepil pruhy na řidičovo straně? By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 15:32 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Sto procent Britské,sto procent dobré :thumbup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 16:38 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Nádhera Skondře, čekání na odtajnění Estata stálo za to, máš to boží :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 17:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. čer 2007 13:04
Příspěvky: 281
Bydliště: Ostrava
moc pekne .... :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 18:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Toz decka, mockrat vam dekuju. Jsem potesen ze se Vam libi opravdu libi kdyz i cefo o necem rekne ze to je bozi, tak mu to fakt verim.
2 Jozzy: premyslel jsem nad tim co jsi rekl ze je tohle auto vic ja nez zlutak. Je i neni to pravda, zlutak byl mojhe prvni mini a ano triskala se tam tuning myslenka s tou laskou ke klasice. Tady mne zadna tunning myslenka nerozptyluje a je to jak s tim vinem, to jsi trefil. A nejen tobe objasnim tu nostalgii :) ja jsem opravdu nostalgik ale jen do miry designu a jakeho si gentlemanstvi (vyjma obdobi normalizace a komunistickeho pokusu). Proste mam rad tu ideu setkavani se na nedelnich dostizich, kam si vezmes sve nejlepsi saty a das si salek kavy a rakvicku se slehackou. Nebo salek caje a cajove brtiske susenky nebo jen fiky a piccollo. Pokecas s uprimnym zajmem o pocasi, o sancich koni nebo o tom jak se ma soused. Nebo kdyz ses mladsi pokukujes po usmevave prodavacce listku. A nemusi to byt dostihy ale sobotni trziste, odpoledni trziste nebo 4ligovej okresni fotbalovej zapas. Ta generace mela pro me jedno kouzlo, vsichni byli tak nejak jednoznacni a uprimni...mafie byla mafie, policie byla policie, fotbal byl fotbal a auta byla auta. A srac byl od dobryho cloveka snadno rozeznatelnej...a tys vedel jak s nima jednat. Dneska me mrzi ze auta nejsou auta, zensky casto nejsou zensky a srace od dobryho cloveka nerozeznas a co sis dohodnul pred mesice je za pul roku uplne jinak. Tenkrat slo taky o byznys prachy a nebo obycejnou obzivu ale delalo se to tak nejak s laskou...i ten srac byl podrazak srdcem a ne protoze to po nem nekdo chce. A to je to zestarnuti a nostalgie. Pan Estate pro me predstavuje odkaz narocny, horzne narocny ale v necem hodne ferovy a transparentni doby...vzpomenme si na hanebny pancharty a hlasku Brada Pitta kde se pta nacka Landy, ktery prodal nemce za prachy. Rika mu "co budes delat az bude pryc z nemecka? Sundas si tuhle uniformu? Ano sundam a Brad Pitt na to "a to se nam nelibi ty sraci protoze bys palk nebyl poznat" a vykraji mu hakovej kriz na celo. A to se mi libi mam rad kdyz hajzl prizna ze je hajzl a ja ho pak mam klidne rad :)
A stejne jako byly hanebny pancharti fikce Tarantina muze byt moje nostalgie fikce nekoho kdo o tom vi kulovy. Ale to je jedno..protoze i kdyby to byla fikce me bavi ty veci delat srdcem a prozivat je...proto jsem dopsel k bile a original linkam.

A Vam bych chtel rict, ze mezi Vami jak jsem Vas za tri roky poznal je to tak trochu podobne. Vsichni vime na cem tak nejak jsme a musim Vam rict ze mafianu mezi Vami moc neni :) a proto se tesim az s Vami zase pokecam.

Sorac nechal jsem se unest krasnym odpolednem a dojetim nad Vasimi reakcemi a tim ze clubman je takovy jaky je :) takze uzivejte nedele..

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 19:07 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. čer 2009 18:33
Příspěvky: 174
Bydliště: Tábor
Ahoj
Moc krásnej. Nemáš nějakou fotku Před?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 19:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. lis 2009 21:40
Příspěvky: 38
Bydliště: Ostrava
Moc hezké, napřed mi spadla brada a pak klobouk.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 20:05 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. srp 2009 20:38
Příspěvky: 26
Bydliště: Kousek od Mladé Boleslavi
Krásná práce pane klobouk dolu.

_________________
s43mini OBR


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 20:40 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. říj 2008 15:48
Příspěvky: 154
Bydliště: LOUNY
:bigups: super kousek at si pořadně užíješ :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 22:14 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Tak ja sam zadnou fotku "pred" nemam, nejak nejsem dokumentarista a nejak me nebavi fotit kazdej osmirglovanej sroubek pred a po a navic tim ze ja se na to jenom chodim koukat musel bych fotit davidovi pod rukama :)
Ale predchozi majitel mi jich par poslal tak jednu prilozim. Diky moc Pavliku.
A ano to je ten spravny original, ale zase po me nikdo nemuze chtit abych mel zigulika v Avia uprave :) ne delam si legraci samozrejme byl by bajecnej v uplne puvodnim stavu ale jeden uz tady je a navic jezdi jak strelenej (viz 16V vlakno) a ja jsem se nechtel dostat do situace ze me nekdo rekne at ho s tim zihadlem svezu a pak bude zklamanej, protoze si proste vybral toho slabsiho z tech dvou :)


Přílohy:
anglie 098.jpg
anglie 098.jpg [ 100.67 KiB | Zobrazeno 7568 krát ]
anglie 046.jpg
anglie 046.jpg [ 129.8 KiB | Zobrazeno 7568 krát ]

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2011 22:51 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 899
Bydliště: Pardubice
člověče, hezké to máš :blush:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. led 2011 01:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Krásná práce Skondros, konečně jsi se dočkal, co? :bigups: :banana:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. led 2011 13:13 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. pro 2007 19:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Dolní Studénky
Krásná práce, :banana:

_________________
i MINI je někdy MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. led 2011 18:54 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
:pray: 100% nářez!Gratuluju a trochu i závidim :wink:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. led 2011 19:53 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
tak to se vám pane opravdu povedlo :banana:

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz