Logo
Právě je 29. bře 2024 01:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gulf Mini projekt
PříspěvekNapsal: 05. říj 2012 10:21 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
Každá sranda něco stojí :rock:

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ondra - Gulf Mini projekt
PříspěvekNapsal: 06. lis 2014 19:09 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
dlouho jsem nic neaktualizoval.. tak aspoň tohle jak se náš Gulfík dostal do klinče rodinnými svalnatými "bodyguardy"


Přílohy:

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ondra - Gulf Mini Special
PříspěvekNapsal: 08. zář 2015 22:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak si člověk brouzdá po facebookových stránkách Mini ČR a najednou todle.. zaseknu se a říkám si, co to? kde to? co že? a ne.. tady něco nehraje.. to přece není moje auto.. to jen někdo z Libereckého kraje v roce 2014 vzal fotku a udělal ctrl+c a ctrl+v. :-) a možná taky ne.. a vtipná je ta přesmyčka čísel v RZ moje 0358 a jeho 0583


Přílohy:
Poznámka: mladší dvojník

Poznámka: můj grafický design a pod ním auto, které nejvíce splňovalo moji představu

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ondra - Gulf Mini Special
PříspěvekNapsal: 23. úno 2017 13:24 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
tomu se prý říká sběratelství nadruhou.. když někdo veme modýlek a udělá na přání "Custom" co nejvěrnější kopii Vašeho auta..
PS: ten s č. 24 vznikl naprosto bezděky jen proto, že se autorovi líbila fotka Gulfu z US, který byl i mi inspirací, ale než jsem se rozhoupal, prodal ho rychlejšímu zájemci.. tak mi po naléhání udělal kopii mého Mini, protože prý nikdy nedělá dva stejné customy.. nakonec se mi ale podařilo přesvědčit i kupce prvního kousku a tak mám radost z obou Hot Wheels Mini Gulf Customs v ČR


Přílohy:



Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mini Light 10" kola obutí
PříspěvekNapsal: 23. bře 2017 20:31 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
už delší dobu jsem měl v garáži sadu disků Mini Light 6x10" originál Made in UK a na podzim se mi k nim podařilo sehnat i Yokohamy A008, takže jsem si řekl, že by bylo fajn je obout, ať je rezervní civilní "road legal" sada kol. Jenže.. tyhle Mini Light mají prý nějaké vysoké ty patky a tak jsem chodil od servisu k servisu.. někde mně rovnou vypoklonkovali, že ten disk neupnou ve stroji vůbec a někde se snažili ale stejně tu gumu nemohli dostat přes patku disku. Nakonec jediný kdo mi byl schopen pomoci byl pneuservis, který se specializuje na motorky. A právě to pomohlo, že mají speciální přípravek na obouvání 10" kol na skútry, takže se s nima dokázali popasovat. Třeba tato informace někomu pomůže ve svém okolí na který pneuservis se obrátit.


Přílohy:

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Ondra - Gulf Mini Special
PříspěvekNapsal: 15. srp 2018 15:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Dlouho jsem do vlákna Mini Gulf nic nepřidal. Máme za sebou ale zlomové a náročné období, při kterém Gulfík byl s náma a tak vzniklo pár fotek, které se sem hodí.

V půli července jsme se vydali na 5denní "předsvatební cestu" do Maďarska na náš oblíbený Balaton, kde se letos po šesti letech od IMM2012 opět konal sraz maďarského Mini klubu. V roce 2012 byl Gulfík zrovna čerstvě seskládaný a ještě po cestě se vychytávaly mouchy, takže i pro něj to byla cesta víc než symbolická.


Přílohy:







Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz