Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 17:14

cekal jsem co se z toho vyvine a on lamino-dábel :mrgreen:

..jako u Skondra starosti a práce moc ale hřejivý pocit na srdci k nezaplacení :bigups:

přeji hodně trpělivosti při resuscitaci :wink:

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 17:19

Děkuji Pampe, snažím se na autě co nejvíce udělat sám. Myslím si, že ve výsledku má člověk to auto mnohem raději, než když si ho nechá postavit :wink:

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 17:36

blahopřeju! moc dobré :bigups:

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 18:45

hmmmm.. Marcos.. v naší malé zemičce se to začíná hemžit krásnými auty.. a pak že je krize..

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 19:27

gratulace, takhle dlouho tajit bych to nevydržel....jestli je někde krize tak rozhodně ne v české MINI scéně, tady to začíná pořádně vřít.
sportu zdar a MINI zvláště
Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 20:18

HEZKÝ ! Mekku a já myslel, když na to reagova ltak tajemně Tonda , že by to mohl být Moke.?!
Gratuluji , ať to rychle přibývá a to že si to dělaš sám je fajn, je k tomu dílu uplně jiný vztah.
A pak, že je krize, by čefo mohl udělat nálepky...

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 20:43

gratulace je to pěkne čertovsky

Re: Mekkk new minimania projekt

19. bře 2012 21:24

pěkna kára,

Re: Mekkk Mini marcos projekt

19. bře 2012 22:58

Taky gratuluji.... Krásný kousek :bigups:

Re: Mekkk Mini marcos projekt

19. bře 2012 23:05

Jak čtu na foru a i ze svých zkušeností můžu říci, že cesta k "novému" MINI je vždy strastiplná. Gratuluji k hezkému kousku. :banana:

Re: Mekkk Mini marcos projekt

20. bře 2012 08:25

Já už jsem na něj slintal osobně a dokonce v něm seděl když jsem byl u Míry pro nějakou věc :-) fakt paráda Mekkku, přeju hodně zdaru při dokončování a těším se, až ho zase někdy uvidím po resustitaci a v plné síle :bigups:

Re: Mekkk Mini marcos projekt

20. bře 2012 19:04

chuťovka :bigups: tak a teď kdo si pořídí další MINI derivát ELF nebo HORNET ? :D

Re: Mekkk Mini marcos projekt

21. bře 2012 05:18

Tak to je husty !!! Je to krasavec... Snad bude alespon ten jezdit na srazy :bigups:

Takže nezbyva nez drzet palce :biggrin:

Re: Mekkk Mini marcos projekt

14. bře 2015 11:25

Jedno prastarý video :)

https://www.youtube.com/watch?v=d4UGUaX_u4s
Odeslat odpověď