Logo
Právě je 27. dub 2024 17:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Aphex
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2012 23:55 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. říj 2011 12:04
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Zdravim ve spolek!

Pred vanocema jsem si udelal velkou radost a poridil si mini :) Koupeno na zdejsi inzerci, British Open, SPi 39kW, rv. (dle technicaku) 95. Casem bych ho rad dal do stavu alespon trochu podobnymu tem vasem.. zatim chybi penize a cas ale postupne se na tom pracuje :) .
Po koupi nefungovaly smerovky, coz se mi nastesti povedlo napravit(elektriku ale budu muset udelat novou - je v dost zalostnym stavu).
S autem jsem zatim najel cca 100Km a po vyhre nad smerovkama me potkala dalsi rana - prehriva se.
Po nacerpani informaci z fora (diky bohu za nej!) jsem zkusil vymenu vicka, novy termostat, prekontroloval hadice od chladice a stale stejny problem...zitra si jedu pro novej chladic, tak jsem zvedav jestli to pomuze...puvodni je sama rez.

Znervoznuje me jedna vec...docet jsem se ze Spi ma mít dve vrtule u chladice a ja mam jen jednu...takze prvni nesmela prosba o radu. Je to normalni :?:

No...i pres zminovany nesnaze (urcite ne posledni), je to Auto ktery za to rozhodne stoji a Auto ktery vzdycky zvedne naladu :)
Prikladam jarni fotku pro predstavu :)


Přílohy:
IMG_0010.jpg
IMG_0010.jpg [ 152.42 KiB | Zobrazeno 3406 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aphex
PříspěvekNapsal: 04. kvě 2012 07:58 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Aphex píše:

Znervoznuje me jedna vec...docet jsem se ze Spi ma mít dve vrtule u chladice a ja mam jen jednu...takze prvni nesmela prosba o radu. Je to normalni :?:


Vítej :bigups:
Jednu vrtuly máš přímo na motoru a tu druhou elektrickou bys měl mít v podběhu kola .

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aphex
PříspěvekNapsal: 04. kvě 2012 11:15 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. říj 2011 12:04
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Díky za odpověď, koukal jsem i na nějaký fotky. Ta "pomocná" tam zkrátka neni...je tam videt kulatej výřez v podběhu ale vrtule chybí. Nicméně po konzultaci s panem Voráčem by to na to nemělo mít vliv...no, sem zvědavej co po výměně chladiče. Pak asi ještě zkusim rozebrat vodní pumpu...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz