Logo
Právě je 24. dub 2024 16:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 157 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. pro 2006 20:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Dávám jozzymu zapravdu.Každý strůjcem svého štěstí.Opravdu jsem byl u toho ,když se to auto dávalo dohromady.Bylo prostě dělané na kšeft a ne pro zábavu majitele,takže každý další majitel ho udržoval aledpoń při životě aby se trochu svezl.Sorry Jozzy s těmi koly máš pravdu :oops:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. pro 2006 20:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Než si ho koupil, tak stál na ulici v nuslích a dost jsem po něm koukal. Že je na něm hromada práce, tak s tím si musel počítat. Proto se při koupi auta mění olej a řemeny, protože nevíš kdy to dělal ten před tebou, na to se nesmí spoléhat. Každopádně bych volil mírnější slova, takhle jste mohli nadávat i Mikovi s jeho prvním minikem (podle fotek soudě je ten tvůj jako novej když ho porovnám s jmenovaným). A příspěvek annonymního je ukázka hrdosti a statečnosti, slušností je se alespoň podepsat (i kdyby nám to nic neřeklo). Aspoň si k miníkovi vybuduješ pořádný vztah při opravách :) . Z mé koupi bohužel sešlo, jelikož si kupuji byt, nezbývají finance.

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. pro 2006 22:23 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak Scooby je mi tě líto ale je fakt že jsi na samém začátku podle toho co tu píšeš o tom v jakém stavu tvé autíčko je,tak o dost peněz a trpělivosti ještě příjdeš.Kdyby tu měli všichni napsat čím prošli a měli tím každého člena obvinit co na něm udělal za prasárnu tak by se to sem ani nevešlo ale stejně obdivuju každého z nás kolik času a nervů miniku dáváme.Hodně zdaru a ať to neni tak strašný jak to vypadá.Hezkou zimu a na jaře na srazu. :wink:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. pro 2006 22:27 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
takže ohledně toho jestli tady dělám ramena nebo ne, je možná pravda, že se tady moc rozkřikuju a jsem ochoten si to připustit k tomu, že jsem koupil šrot, tak v podstatě je moje chyba, ale kdo z vás pozná, že se pod lakem skrývá tak velká vrstva kytu aniž by měl nějáké další informace???
a s tím že bude spousta práce se počítalo a šetřilo už od léta, jelikož na to upozorňovaly některá místa a to více či méně, bohužel se nepočítalo s tak brutálním zásahem a to jak to dopadne může po dokončení posoudit každý sám

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. pro 2006 10:03 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
No tak tahle debata se rozjela někam kam bychom neradi upadli, co myslíte? :roll:
Můj názor je, že Scoobyho Mini byl v té době nejlevnější auto s papírama na českém trhu a tak jen bláhový naivka si mohl myslet, že nebude nikde zakopaný pes.. Na pohled pěkné auto, kterému se co se týče vzhledu žádné v ČR nepodobá, ale to v jakém je opravdu technickém stavu by zvládl odhadnout jen zkušený erudovaný technik co se vyzná v Mini. Muselo se počítat s tím, že prodávající dal tak nízkou cenu právě proto, že auto není v takovém stavu, aby tento Mini stál tolik, jak je v našich zeměpisných šířkách zvykem..
Já tehdy koupil své první Mini za ještě míň, ale s tím vědomím, že je tak levné proto, že je pro někoho kdo nemá na nablýskanou lakýrku, ale bude do toho ty prachy cpát právě postupně aby ten polotovar nějak vypadal.
Takhle bys to Scooby měl brát taky, že je to prostě polotovar, na kterém se podepsalo spoustu faktorů.. ať už zub času nebo některé nepříliš vhodné zákroky, ale rozhodně bych kvůli tomu nedělal zlou krev..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. pro 2006 22:31 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
tak co kdyby jsme to prozatím uzavřeli s tím, že na mini je o trošku více práce než se čekalo a na výsledek si všichni počkáme do jara

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. úno 2007 22:58 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
jelikož by jsem se k tomu potom pravděpodobně nedokopal tak aspoň něco málo z průběhu, přední část vynecháme a kromě klasických míst se kterými se počítalo se mění střecha, se kterou se taky počítalo


Přílohy:
mini3.jpg
mini3.jpg [ 126.3 KiB | Zobrazeno 14389 krát ]
mini2.jpg
mini2.jpg [ 104.73 KiB | Zobrazeno 14389 krát ]
mini1.jpg
mini1.jpg [ 152.33 KiB | Zobrazeno 14389 krát ]
mini4.jpg
mini4.jpg [ 128.78 KiB | Zobrazeno 14389 krát ]

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. úno 2007 08:50 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
Tomu říkám pořádná repase :andare: :banana: :pray: Tak ať se dílo dobře daří :deejay:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. úno 2007 16:50 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 541
Bydliště: Brno
Tak, tak,... konečně se to auto udělá pěkně, jak se říká, "z gruntu".


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Proč si koupil sr.... je jasné!!
PříspěvekNapsal: 07. úno 2007 00:08 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 720
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
No proč si koupil to co koupil je jasný, chtěl MINI.

Když budu vyprávět, co dělal Jozzy v 90 -tých letech když chtěl mini tak budete valit voči.
Hele Jozzy víš, že možná mám někde video jak jsi přijel s XXL ?
Ale jsem po přestěhování, tak rychlé dohledání nehrozí :shocked:

To Ondra: uplně nesouhlasím, na magnet za bůra má každý, co se dělá s magnetem ví každý.

To Scooby: smekám, naleješ do toho tak min. 80 litrů protože......nepůjde přestat (ono většina lidí to zná :D )
tak jestli mohu jen jednu radu
lakuj jen zdravý povrch a použij PPG dvousložkový lak for better result.
V případě BRG doporučím žádat standart Jaguar.
Good Luck na srazu v září. (asi tolik práce na tom je, že?)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. úno 2007 00:24 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
lakování, co to je, jak to vypadá, jak se to dělá :D jo už vím to je ta věc co budu muset udělat, aby to nějak vypadalo až se to celé připraví, samozřejmně dík za radu, bohužel bude ještě chvilku trvat než se k tomu dostanu

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: To Murphy:
PříspěvekNapsal: 07. úno 2007 10:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Čus Murpfy,
Díky,že se tu objevuješ.Jen všem řekni jakej jsem byl Mini-nadrženec ať mě tu všichni nemaj jen za rejpala.Za jakékoli fotky z mé pohnuté minulosti budu moc rád tak klídně pošli rovnou na můj e-mail: jozzman@seznam.cz .Jinak stále pracuji na přetažení videa ze sprintu z Chomutova Mini2 vs. VW-Polo 1.4 chip,to musíte vidět...By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2007 20:56 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
pomalu, ale jistě začínám mít pocit, že mini které jsem si pořídil je prokleté, jelikož od mého posledního příspěvku se mnoho nezměnilo a pokaždé, jak se během týdne domluvíme, co uděláme tak se něco podělá :oha: máte někdo podobné zážitky kterými mě alespoň trochu uklidníte nebo mám rovnou propadnout naprosté panice

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2007 21:33 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak já si myslím kdo dělal něco na miniku tak byl v 99% vždy překvapen a vždy když to vypadá jednoduše tak se to vždy podělá a je to na víc víkendů :wink: Já jsem začal předělávat fialku tak jsem si taky prošel svym a pak mě ožralej magor trefil nešťastně a pojišťovna mi udělala odpis a dostal jsem almužnu protože moje papíry jsou z roku 1970 :cry: Když jsem koupil červeňáčka tak to mi vydrželo půl sezony a začalo to taky motor,převodovka a to né jednou a pak si řekneš že bude chvilku klid a bác tě někdo trefí a jak jsem dopadl už jsem tu psal a to je jen hodně málo z toho co asi každý musí projít.Psát tu komplet co jsem musel na obouch miníkách dělat je na dloho a proto všem co se takhle pustí do oprav svépomocí držím moc palečky a veř že koupit si auto v cajku není frajeřina :D

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. kvě 2007 00:58 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
musím se miníka trošku zastat, vyjímečně to není jeho chyba, ale spíše poslední dobou selhává lidský faktor a momentálně úřady, jelikož mi na garáži odřízly proud

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. kvě 2007 23:28 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
nevěděl jsme kam to zařasit, takže to dávám sem, miník dneska dostal poslední ránu z milosti, sice mi to rvalo srdce, ale jiná možnost už nebyla


Přílohy:
Poznámka: sportovní rám s odlehčením :D
mini6.jpg
mini6.jpg [ 156.61 KiB | Zobrazeno 14017 krát ]
mini5.jpg
mini5.jpg [ 175.95 KiB | Zobrazeno 14017 krát ]
Poznámka: kvalitní tlumiče s odlehčením
mini4.jpg
mini4.jpg [ 119.71 KiB | Zobrazeno 14017 krát ]
Poznámka: konečný produkt
mini.jpg
mini.jpg [ 153.85 KiB | Zobrazeno 14017 krát ]
Poznámka: poslední kontrola podlahy
mini2.jpg
mini2.jpg [ 148.6 KiB | Zobrazeno 14017 krát ]
Poznámka: a nezbylo nám nic než se rozloučit
mini3.jpg
mini3.jpg [ 137.92 KiB | Zobrazeno 14017 krát ]

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2007 03:26 
scooby Opravdu te lituji.Ja jsem dopadl uplne stejne.Podvedli me Turci v Nemecku.Ziju na Islande a uz od malicka jsem touzil po Minim.Rekl jsem si ,ze si objednam jednoho krasavce pres jednoho zdejsiho Islandana ,ktery dovazi auta sem.Vybral jsem si jednoho na www.mobile.de A on ,ze tam jede a ze ho pojede koupit i s ostatnima autama co si lidi objednali.Auto tu bylo po trech tydnech v pristavu.Mel jsem takovou radost.Uplne jsem citil radost jako kdybych se ocitl uplne v jinem svete.Po male prohlidce a nastartovani motoru jsem vyplatil 4000 euro.a dalsi 4ooo po par dnech.Kdyz jsem s autem jel na prohlidku tak jsem zjistil ,ze 1,2,3 rychlost rve a na 4 to bylo v pohode.Tudis jsem usoudil ,ze bude v haji prevodovka, loziska.Rekl jsem mu ,ze mu zbytek nedam az to da do kopy.Mel nejakyho Jozyho a spol mechanika,ktery se pry v Mini vyzna a ,ze nebude problem.Cekal jsem netrpelive 3 mesice na praci,ktera mela byt vyresena po 3tydnech.Mel jsem chut mu to auto vzit z garaze,ale auto bylo na kusy.Objednaval jsem soucastky z Anglie po kouskach.Nebyl schopny ani udelat order no mel jsem nervy.Manzelka mi rikala TY PRIJDES O AUTO I O PENIZE.No musel jsem doufat.Kluci v Anglii co znam s www.avonbar.co.uk nechapali co je to za vola.No vola mi po tech 3 mesicich ,ze je auto hotove.Jedu se teda provest jen tak na 2 min jelikoz jsem musel rychle do prace a on jel nekam na dovolenou s manzelkou.Zaplatil jsem mu 3000 euro za praci a za matros.Jel jsem teda s prace domu a ,kdyz jsem chtel preradit do 4 rychlosti tak me vypadla pokazde ,kdyz jsem ji tam dal.Volam mu a rikam: Vypadava mi 4 rychlost a on ,ze mu to fungovalo na a at to privezu do garaze ze se na to mrkne.Udelal jsem otocku a auto uplne odeslo .Uplne se zastavilo bylo bez stavy no hruza.Rikam mu,prijed si pro me jsem tam a tam.Prijel me zahaknout a odvest do dilny.Mel takovou obrovskou americkou karu takze kdyz me zacal roztahovat tak jsem za nim letal jako papir :D asi po 2 metrech zjistuji,ze se me zamknul volant.Vjizdime do zatacky troubim na nej at dava pozor.ONO TO NETROUBILO nevedel jsem co mam delat.KKKUURVA Most predemnou v zatacce a on si jede 90 km za hod.Nakonec se rozhodnu strhnout volant do protismeru a volant se odemkl.uuuufffff.Musel jsem neustale za nim brzdit i do kopce.Nechapal ,ze moje brzdy jsou uplne vcudu jentak tak ,ze jsem ho nepreletl :D Dotahnul me teda do garaze a ptal se me co jsem to tam za nim delal.Ja mu rikal ,ze jsem se snazil troubit,ale neslo to.Pak se sel podivat na stul a rekl:promin zapomel jsem prisroubovat klakson. :D no nic Otevira spojku ,protoze mel nejaky podezreni v tech mistechZjistil jsem pri demontazi,ze zapomel pritahnout vsechny srouby co tam byly.Ja mel nervy cela spojka tam litala ,ktera byla uplne nova.ESKIMAK.Odvazim auto domu a zase po ceste vypadla ta 4 rychlost.Jedu za nim 2 den a on uz na dovoleny.po dvou tydnech se divam na lokalni zpravy a vydim ho v poutech na letisti.Pry provezl drogy v laptopu.Manzelka zase CO JSEM RIKALA BUDES MIT HOVNO ZASE MAM PRAVDU.Ja se uplne nenavidel,kolik jsem si udelal starosti kolem toho,ale porad to byl muj sen a sny se musi jednou vyplnit.Sel jsem teda k jednomu manikovi ,ktery dela stary auta a je tu dost povazovany.Otevrel motor spojku zase od zacatku.Zjistil ,ze zapomel dat CYRCLIP kolem loziska na kterym se to tam vsechno toci.Musel jsem vsechno znovu obednat SPONKU;TESNENI;atd.Auto bylo hotove Jezdi jako hovado tahne to neuveritele.Zapltil jsem mu dalsich 2500 euro.Jedu k tomu ESKIMAKOVI a vyklizel mu novy majitel dilnu.Rikam mu ,ze mi tu zapomel dat do auta nejaky soucastky jestli se tu muzu jeste porozhlednout.On v pohode ze jo.Nasel jsem vsechno o cem mi ten 2 opravar vypravel.No az na par detailu uz snad auticko bude podle meho snu dokoncene co nejdrive,Tak to nevzdavej a drz se sveho snu Jednou se ti urcite vyplni.To budou hovada koukat.Cau


Přílohy:
Poznámka: bbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmmm
IMG_2909.jpg
IMG_2909.jpg [ 41.67 KiB | Zobrazeno 14013 krát ]
IMG_2906.jpg
IMG_2906.jpg [ 51.19 KiB | Zobrazeno 14013 krát ]
Poznámka: no to je on.MILOUS
IMG_2903.jpg
IMG_2903.jpg [ 56.51 KiB | Zobrazeno 14013 krát ]
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2007 10:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. srp 2006 13:20
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
:andare:


Naposledy upravil minidan dne 20. kvě 2007 10:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2007 10:44 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. srp 2006 13:20
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Čau já si myslím,že můžu mluvit za všechny ale ty peníze co jsi do miníka vrazil by jsi v ČR jen tak nevidělal.Když jsem to tak počítal z tvého vyprávění,tak tě miník+oprava aby jsi mohl jezdit stála cca 400000kč(13500eur).A to nepočítám nové kola+dalších x doplnků.A to si nemůžu a myslím že i ostatní kluci dovolit.Zlatý česky ručičky a pomoc kamarádů. :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2007 14:00 
Neda se nic delat.Island neni v EU a tudis si nahodej na auto dovezeny jednou tolik i s postovnim.HRUZA.Mechanik tu ma za hodinu 9000 islandsky korun coz je asi 3500 kc.Takze proto je to vsechno tak drahe.Auto me uz stalo jako nove.Je to moje posledni, uz bych na tom dost prodelal,kdybych ho chtel prodat.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 157 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz