Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

14. kvě 2009 21:29

Máš to móc kuááásný :-)

no jo - vy "z Kuby" to holt umíte :onfire: :pivo:

14. kvě 2009 21:52

děkuji, hold se pořád pracuje, ale něco tomu chybí

PS: jinak doufám, že co nejdříve si upravíš profil, ať ti to můžeme začít chválit

14. kvě 2009 22:05

Huž se na tom pracuje :-)

Ale ještě chybí detaily :-(

14. kvě 2009 22:11

tak to jo, ale podle prvních fotek to vypadá moooc hezky

19. kvě 2009 11:36

dnes se mi podařilo dokončit další část příběhu jak z vraku, tedy ničeho, udělat něco, čemu by se dalo říkat auto

zárověň by jsem touto cestou chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli, stále podílejí a nebo budou podílet na pracech, které vedou k realizaci toho, co by jsem z toho na konci chtěl mít :pray:
Přílohy
TP 001.jpg
TP 001.jpg (124.76 KiB) Zobrazeno 15567 krát

19. kvě 2009 14:13

Koukám, že sis to STK tentokráte ošéfoval.. to je dobře.. velká gratulace! Doufám, že to tvoje "zmrzlinářské" auto přivezeš do Frenu na velkou premiéru.. pokřtíme ho stylově zelenou.. :pivo:

ale upřímně bude nám smutno po Vás batůžkářích, když teď už budete na srazy jezdit touhle neonovou omalovánkou.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

a kupodivu mě ani tak moc nemrzí, že jsem nevyhrál sázku.. je to už totiž tak dlouho co jsme se tady na severu sázeli kdy to doděláš, v kterém roce v tomto desetiletí a jestli to bude před přijetím Eura nebo až po něm (ještě že Slováci to zvládli), že už si ani nikdo nepamatujeme kdo tu "velkou sázku o malé pivo" vlastně vyhrál.. je pravda, že jsi nám kapku změnil podmínky, tím, že jsi Mini odstěhoval od svého kamaráda z garáže, co na něm "makal" zrovna když netunil svého Formana anebo když mu zrovna neodpojili elektřinu v garáži coby neplatiči do Garage Olomouc, kde to vzalo rychlé točky a koukejme.. další PussyMagnet na světě..

Takže ještě jednou gratulace!! a prosil bych jednu citronovou a pistáciovou..

19. kvě 2009 14:31

to Ondra: :D :D :D
to Scooby: tak už by to chtělo odtajnit a nafotit celé at to vidíme ne?

uuuužž

19. kvě 2009 16:51

Ty jo taky se už nemůžu dočkat..vypadá fakt lákavě :)
gratulace..
Mimochodem Vase smaolepka official pussymagnet ala hotwheals me fakt zaujala..sem vam ji nestihl pochvalit..klidne Vam budu delat reklamu, kdyz mi ji propujcite na sklo.. Zboznuju tyhle uletarny :)

19. kvě 2009 17:53

technická probíhala ve stulu posledních reklam na jeden podnik, kde je prý všechno a tak to stálo moc, tak moc :lol:

celkové foto nebylo dodáno hlavně proto, že po všech peripetiích jsem nechtěl nic zakřiknout předběžným zveřejněním a teď ještě stále chybí 2 věci které by na autě měli být, ale ať alespoň částečně ukončím to tajnůstkaření tak jednu dám

a semozřejmně díky
Přílohy
garáž upravené.jpg
garáž upravené.jpg (119.75 KiB) Zobrazeno 15493 krát

19. kvě 2009 18:54

Každopádně gratulace že jsi ustál všechny ty peripetije a vypadá dost dobře.Jinak zatim z čelního pohledu jsem napočítal minimálně čtyři věci co ti chybí :wink: .

19. kvě 2009 19:20

taky je tam vidím, ale dvě jsou po dnešku vyřešeny, pokud koukáme na ty samé :lol:

20. kvě 2009 10:59

Musím říct, že sledování podobných renovací, rekonstrukcí, reparací, reinkarnací a já nevim jakých ještě akcí je mojí nejoblíbenější činností na foru. Krásnej pohled na kus poctivý práce! Ať to jezdííííí !!

31. kvě 2009 21:49

takže tady je aktuální stav a v odkazech se můžou ti, co mají zájem kouknout, jak to probíhalo

http://scooby-doo.rajce.idnes.cz/renova ... ne_pokusy/

http://scooby-doo.rajce.net/Renovace_Evicky
Přílohy
Frenštát 30.5.2009 030A.jpg
Frenštát 30.5.2009 030A.jpg (150.38 KiB) Zobrazeno 15253 krát
Frenštát 30.5.2009 027A.jpg
Frenštát 30.5.2009 027A.jpg (110.42 KiB) Zobrazeno 15253 krát

31. kvě 2009 22:07

Krásnej příběh s krásnym koncem,to jsem se dojal :cry: :D Obdiv majiteli za pevný nervy a že to dotáhl až do konce,může bejt poprávu hrdej,dávam 10 b. :thumbup:

no pěkná práce...

01. čer 2009 09:13

...takže na konec happy end, super. Teď jsem si doprohlížel obě série foteček z renovace a když vidím z čeho auto bylo splácané vespod měl by se jeho tvůrce chytit za nos. Už jsem ho na srazech dlouho neviděl, třeba už se na kurvení miníků nadobro vykašlal.
Jinak Scooby je vidět, že vliv Olomouckého týmu tě nakonec usadil nebo minimálně inspiroval do vzhledu retra k čemuž bylo tohle auto 2x nevhodné o to víc smekám nad tím, že si to nevzdal a dotáhl s nezanedbatelnou pomocí do nynějšího stavu, respekt. I když po součtu investic už to asi bude nové auto nižší střední třídy, co?
Tak ať už ti dělá jen radost a najezdíš s ním spousty kiláků bez problémů.By Jozzy

01. čer 2009 11:15

teda Scooby, opravdu parádní práce, super výsledek a obdivuju tvou pevnou vůli při záchraně takového zbídačelého miníka.. Opravdu borec!!! :onfire: :thumbup:

palec nahoru

01. čer 2009 11:37

Scooby gratulace, je to opravdu moc pekny :)

01. čer 2009 19:20

Nádherná práce,k tomu není co dodat :rock:

03. čer 2009 08:15

Krásná práce!!!! Měl jsem tu čest a ten žlutej šrot se před pár lety stavěl i u mě v garáži, dokonce jsme s ním jednou jeli do Chodovaru s Jozzym.Cestou se nám propadlo zadní kolo a začlo škrtat o podběh, tak jsme prostě sehnali (po cestě)místo třinácky desítku a jelo se dál :roll:
Tohle je naprostej zázrak, kdybych neviděl ty fotky, ani bych nevěřil že je to to samé auto.Krásná záchrana, chválím!!!!
Chochol

03. čer 2009 22:42

cau,pridavam se ke klukum,velka gratulace :D
Odeslat odpověď