Logo
Právě je 28. bře 2024 22:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jarda Mini "innocenti"
PříspěvekNapsal: 01. lis 2016 16:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. říj 2016 19:28
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 10
Ahoj,
tak po dlouhém uvažování a pročítání fóra jsem se rozhodl koupit prvního miníka. Co to přesně je bůh ví, už se to tu probíralo :-). Každopádně v TP je to innocenti, historickou původnost to má schválenou už podruhé, STK to má a jezdí to dopředu i dozadu, trochu i do boku i když si člověk nikdy nemůže být jistý :-D , svítí to, troubí to a dokonce je to po vyvaření a celolaku a intík hezký nový. Teďka je v Miniguru garáži na brzdy a ještě nějaké drobnosti. Už se těším až ho poprvé pořádně projedu sám a poznám více miníkářů tady z fóra a doufám, že zde načerpám i mnoho rad k úpravám motoru atd. Mini se bude pohybovat v Praze Strašnicích a okolí :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jarda Mini "innocenti"
PříspěvekNapsal: 01. lis 2016 18:34 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. zář 2016 18:24
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha
Vítej mezi MINImaniaky :-)

Můj MINI parkuje na Praze 9, takže se možná někdy potkáme na silnici :-) Také jsem poměrně čerstvý majitel.

Příloha:



Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jarda Mini "innocenti"
PříspěvekNapsal: 01. lis 2016 18:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. říj 2016 19:28
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 10
nádhernej, no teďka projde servisem abych mohl bezpečně brázdit silnice... sice jako závodník ctím heslo kdo brzdí nevyhrává, ale co je moc to je moc :-D no a pak až se finančně trošku zahojím, tak příjdou první úpravičky aby bylo na jaro nachystáno :-) zatím v plánu stage I (protože stejně potřebuju svody), nějaké drobnosti do intíku, hlavně výměna oleje a filtru a takové drobnosti... no a docela si brousím zuby na dvojité SHčka.. tak uvidíme jak se vše vyvede, taky bych chtěl udělat podvozek od spaxu... no je toho hodně :-) ale už se těším až se s někým projedu :-) sice je to jen litránek, ale snad to něco pojede :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jarda Mini "innocenti"
PříspěvekNapsal: 01. lis 2016 20:17 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. kvě 2016 12:46
Příspěvky: 64
Bydliště: Vsetín
hehe, tak vidím, že ho nakonec po roce přeci jen někdo koupil :)) za kolik ti ho nakonec nechal?

asi jsi četl, téma o tomhle Mini, kde se řešila jeho minulost apod., že?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jarda Mini "innocenti"
PříspěvekNapsal: 01. lis 2016 20:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. črc 2016 16:14
Příspěvky: 39
Bydliště: Havířov
Ahoj , tak si ho koupil ty . Já o něm uvažoval a na konec mě přesvědčil jinej kousek po debatě s klukama tady . Je fakt , že ho slevnil . Mě ho nabízel ještě za 95tis. . Ať ti dělá radost.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jarda Mini "innocenti"
PříspěvekNapsal: 01. lis 2016 21:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. říj 2016 19:28
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 10
Cenovku jsem díky know how tady z vlákna srazil poměrně rozumně :-) dostal jsem se na 78 s tím, že teďka je v miniguru na těch pár drobností. Chtěl jsem 1.3 ale v SPI (které jsem chtěl kvůli přestavbě na karbce) jsem v takovém stavu neviděl žádné ani na autoscoutu, ani na mobile ani jinde... Kastle je opravdu udělaná, říkali to i kluci z miniguru co ho hned prohlíželi, zbytek si už nějak odladím k obrazu svému :-) abych pravdu řekl je mi šumák co je psaný v techničáku když to má schválenou historickou původnost, nemusím platit EKO atd... je to prostě mini a to mi stačí ke štěstí :-)

teda ještě musím dokoupit medvěda od mistra beana :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz