Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Nová Kastle mini Zlato-zelená barva

03. črc 2017 23:01

Ahoj pánové,

prosim Vás sháním kontakt na kluka z Brandýse nad Labem. Koupil jsem si od něj kastli po renovaci ve zlaté barvě. On sám má také mini v british green a vgaráži ještě renovuje Porsche. Před nedávnem jsem bohužel utopil telefon a nemám již na něj kontakt. Jsem už z toho vážně zoufalej, protože mám u něj celej vnitřek auta i včetně motoru. Moc Vás prosím jestli na něj máte někdo kontak tak mi ho pošlete. Předpokládám, že na srazy jezdí, protože měl pár nálepek na zadním okně.


Předem moc děkuji Adam

Re: Nová Kastle mini Zlato-zelená barva

04. črc 2017 06:21

Není to uživatel: kujebak jeden?

Re: Nová Kastle mini Zlato-zelená barva

04. črc 2017 07:18

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1705

Re: Nová Kastle mini Zlato-zelená barva

04. črc 2017 18:59

Jo to budu asi já 8) No konečně se tech krámů zbavim už jsem to chtěl rozprodávat dál :lol: Taky jsem ztratil kontakt :bigups:
777303786

Re: Nová Kastle mini Zlato-zelená barva

04. črc 2017 19:02

Jinak u té "RENOVACE" Porsche jsem smíchy málem spadnul ze židle .. jestli se "8 let hnije v garáži" řiká renovace Tak renovuju :D :D

Re: Nová Kastle mini Zlato-zelená barva

01. srp 2017 18:33

Takže jestli se Pán "colombo.v.balonaku" neozve do konce týdne, to jest do 4.8 začnu věci rozprodávat za přijatelné ceny už se mi to tu válí třičtvrtě roku
Odeslat odpověď