Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

MINI do časopisu

01. lis 2019 17:08

Zdravím všechny, do našeho časopisu auto motor a sport Classic https://www.mf.cz/produkty/auto-motor-a ... ic/archiv/ sháním pro přípravu jubilejního velkého materiálu o MINI tři klasické miníky v origo stavu - ideálně jeden běžný model nebo Cooper, jeden Countryman a třeba i Moke, zrealizovat to potřebuji do konce listopadu, čím dříve, tím lépe. Díky za jakoukoliv pomoc nebo radu. Michal Borský

Re: MINI do časopisu

01. lis 2019 18:04

Tak určitě tady najdeš lidi, kteří mají vše co jsi vyjmenoval, i něco zajimavejsiho, pod jednou střechou :)

Re: MINI do časopisu

02. lis 2019 08:49

Mohu nabídnout své. Ale nemá origo barvu, kola, blatníčky. Vůz po celkové ronovaci. V případě že nenajdete pro vás ideálnější mě můžete kontaktovat :wink:
Přílohy
FB_IMG_1571724789028.jpg

Re: MINI do časopisu

04. lis 2019 09:41

Nevím jestli není pozdě, ale v posledním čísle jsem Mini pohřešoval. Mám British Green Mini z devadesátek(viz foto před renovací). Pár věcí je jinak: malý volant, čtyřboďáky, KN filtr. I.M.

Re: MINI do časopisu

05. lis 2019 09:23

škoda toho spěchu, nedávno proběhl výroční sraz na Vysočině kde se dalo čerpat do sytosti. Teď po sezóně je to trochu horší.
naštěstí je v čr poměrně široký výběr všech možných modelů mini od posledních vyrobených Rover originál sportpacků v původním stavu (třeba u mě) až po jedny z prvních se zajímavou historií, nebo závodních speciálů s bohatou minulostí i vznešenější Wolseley a různé deriváty mini tak i všemožné karosářské verze a výrobci z různých zemí.
Opravdu je z čeho vybírat tak doufám, že se článek vydaří a podaří se spojit s majiteli, v některých případech by vám stačil i jen jediný :)

Re: MINI do časopisu

05. lis 2019 10:54

Kuboš píše:škoda toho spěchu, nedávno proběhl výroční sraz na Vysočině kde se dalo čerpat do sytosti. Teď po sezóně je to trochu horší.
naštěstí je v čr poměrně široký výběr všech možných modelů mini od posledních vyrobených Rover originál sportpacků v původním stavu (třeba u mě) až po jedny z prvních se zajímavou historií, nebo závodních speciálů s bohatou minulostí i vznešenější Wolseley a různé deriváty mini tak i všemožné karosářské verze a výrobci z různých zemí.
Opravdu je z čeho vybírat tak doufám, že se článek vydaří a podaří se spojit s majiteli, v některých případech by vám stačil i jen jediný :)



Zatím to nevypadá ze by byl nějaký zajem ze strany redaktora... vůbec odpovědět lidem co mu píší :D
Odeslat odpověď