Logo
Právě je 29. bře 2024 13:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pavel - Maxi Pervers
PříspěvekNapsal: 19. kvě 2005 20:47 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Ten druhý bude hotovej za cca dva měsíce.Pro ilustraci.střecha o 10 cm snížená,dveře obrácené panty,nápravy -negativy,motor-1370cm -dělá ho Tomáš Úbl, no prostě další úchylárna. Pavel-hovado od Maxipervers. To velký 2,2m široký je taková variace na miniho. Je v tom motor z tt-turbo quattro.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. kvě 2005 20:48 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Tohle mi dnes přišlo emailem. Ode mě je to bez komentáře.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. kvě 2005 20:49 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Mlčím :oops:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Naposledy upravil Mekkk dne 20. kvě 2005 20:10, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2005 00:27 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. kvě 2005 21:16
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Pavla Dolejšku znám ze srazů tak trochu od vidění, je to úplně normální chlapík , co má svůj vkus a hlavně ho umí realizovat. Já na těch fotkách žádnýho Harleje nevidím, natož nějakej hnus. Ale jednou jsem potkal Pavla a jeho motorkářský kámoše s harykama ve Slavonicích, a byly to super customy, aspoň na český poměry. Tak prosím opatrně s tou kritikou, pokud za někým stojí nějaké významnější dílo než to, které si bere do prádla, ať nabídne srovnání na věcnou kritiku, jinak je to silně mimo mísu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2005 08:54 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tady v tomhle tom souhlasím a přidávám se na stranu Honzy.. Určitě bychom se měli zdržet nějakých urážlivějších komentářů. Jistě, jsou to dílka nezvyklá a někomu se nemusí líbit, třeba bychom něco udělali jinak nebo bychom do Mini takovým razantním způsobem nešli vůbec, ale je to věc osobní volby a názoru..
Co se týká toho, jestli to sem patří.. tak já si myslím že patří. Koneckonců ať ty bestie vypadají jak chějí, vždycky to byl Mini. A jak svědčí množství ocenění získaných na světové Mini scéně, tak dotyčný Mini Harley šíří slávu českých Mini i daleko za hranicemi, měli bychom mu zato být svým způsobem vděční..
Závěrem bych rád podotknul, že to nejsou úpravy mých snů, ale taky je nijak neodsuzuju, neb za nima stojí neskutečná porce invence, fantazie a stovky hodin poctivé práce českých ručiček, které jak vidno dokážou neskutečné věci.. A to je na všech bestiích to co obdivuju..ne samotné dílka, ale způsob zdánlivě naprosto jednoduché transformace snu v realitu. To je to o čem tu polemizujeme a co nám většině schází. Všichni máme sny a vize co bychom rádi postavili ať už z Mini nebo čehokoli jiného, ale většina z nás dříve nebo později narazíme na staré známe problémové slovíčka "..ale.." "..problém.." "..nejde.." Spíše bych řekl, že v našich krajinách zůstane tvůrce (nebo kolektiv autorů) kapku nepochopený a nedoceněný.. Podle stylu bych ho zařadil někam na jih spojenejch států.. prostě poctivej klasickej jižanskej rock.. mnozí z vás určitě poslouchají a koukají na songy ZZ TOP.. a co tam jezdí? Maxi perverzy na americký způsob..
Toť obhajoba člověka, kterého neznám a asi ani nikdy nepoznám, jen jsem takhle po ránu dostal nutkavou potřebu stát se advokátem ex offo a pokusit se obhájit světlé místečko "obžalovaného" na tomto fóru.

Vážená poroto, ano.. "obžalovaný" se provinil vůči všeobecně poplatné představě o vzhledu tradičního Mini... což ale od začátku tvrdil a tuto svou "vinnu" hrdě přiznává. Pro tuto svou vizi našel spoustu obdivovatelů u nás i daleko za hranicemi. Nezaslouží si proto abychom jej pranýřovali za jiný názor či vyznání.. toho máme ve společnosti a všude mezi námi až moc.. Na tomto fóru nás spojuje jedna věc..a tou je láska k Mini.. a z toho, že "obžalovaný" dělá už 3.projekt z Mini se dá vytušit že jej to k nim taky táhne.
Vážená poroto, navrhuju "obžalovaného" formálně zprostit všech obvinění a vpustit jej mezi Minikářský lid.. Děkuju za pozornost


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2005 12:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 23:38
Příspěvky: 227
Bydliště: HrKr
nezbyva nez souhlasit s Ondrou...prestoze je to i pro me "kurveni minika" a je to uplne mimo muj vkus, musim uznat, ze je to neco neokoukaneho a je to vlastni a originalni styl, ktery je v dnesni dobe tesco-spojleru a LEDkosroju ojedinelym jevem..kdyz bych to shrnul; cenim si prace, invence a snahy se odlisit avsak muj salek caje to neni..;)

_________________
Mini1000 -> BMW325iC -> P306 -> P309GTi16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2005 12:19 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 139
Bydliště: Plzeň
souhlasim s Ondrou i Jurou.....jen bych dodal, že se neni třeba rozčilovat nad tim, že někdo při pohldedu na tyhle stroje vyjekne, že je to hnus......podle mého názoru je na to majitel těch stroju nejen zvyklej, ale své kreace i kvuli tomu rád předvádí....protože extrémy téhodle typu jsou stvořený k tomu vyvolávat extrémní reakce......vo to jim jde...nenechat lidi chladnými při pohledu na ně.....a komu se to nelíbí.......

PS: mně se to nelíbí,,,,,, ale upřímně ,,,,,u nás jezdí hodně málo mini který by se mně úplně stoprocentně líbily.....ale to je přece jen a jen moje věc.....

_________________
MINI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. kvě 2005 16:10 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
tak se pridam jeste ja :-)

nebudu nic zastirat, auta v techto fazich se mi uz nelibi, kdyby zustali v "normalnim" stylu, byly by pro nas poutavejsi, ale zase je fakt, ze to delaj lidi, ktere to tahne k motorkam, ale i tak se mi ty vozy moc nelibi (je to hodne vec vkusu), ale originalita se nezapre.

jinak co se tyka majitele, tak si myslim, ze je to normalni smrtelnik jako my vsichni :-) jen ma drobet jinej vkus ;-)

snad se objevi i na nejakem srazu a zjistime o nem vice :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. kvě 2005 16:22 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Tady můj názor. Pro jistotu jsem se podíval i na web téhle partičky (viz. http://www.maxipervers.cz ), a mě bohužel tahle partička fakt ničím nezaujala. A jejich web už vůbec ne. Pěkný články mimochodem. Kde není kurva třikrát za sebou, už jsem se divil že to třeba začne o něčem. Ale ne:( A jejich výtvory:( No, tohle je prostě můj názor. Jen mě mrzí, že pod jejich rukama zařvou auta jako Alfa, 350 Zko, Miníci, a teď nově bohužel i replika Lotusu Seven. Ať si každej ale dělá co chce. Na to má v demokracii právo. Takže mě nekamenujte. Mě se jejich ničení aut flexou a kitem prostě nelíbí.


Takhle se třeba vraždí miníci. A o kvalitě úprav (a nejen kvalitě, ale i technice....jak co může,nebo nemůže existovat). To bych nechal fakt stranou.

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. kvě 2005 20:05 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Zigi napsal si to fakt krásně :) Absolutně s tebou souhlasím.Ničit takový skvosty je fakt HŘÍCH :cry: A těch aut je mi fakt líto :cry:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 04:35 
Toho cernyho coopera znam z fotek.Ja myslel ze je to naky reklamni auto.Je fakt hroznej a ty kola 4*100 sou fakt na mini jak delany.teda hlavne tou rozteci.Nic proti tem typkum a jejich vkusu,ale myslim si ze sou to prasata.Stad me teda nikde nezmlatej,ale sou prece i jiny auta nez mini a lotus.Jednak to s nima nema uz nic spolecnyho a za dalsi bych se takoveho auta spis lekl,nez abych ho obdivoval.Uznavam ze je na nem straveno dost casu atd,tle je to opravdu extremni nevkus.Na prvni pohled je tam videt nejake ulitlej chooper.mini je prece mini a todle mini neni ani nahodou.Bunny


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 10:15 
mozno to raz minikom splati... a zacne vyrabat nove kastle :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 10:16 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. led 2005 03:54
Příspěvky: 227
Bydliště: Košice
ooops, zabudol som sa prihlasit :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 10:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Tak sem ted pomerne dukladne prosel stranky tech nadsencu a myslim, ze by se jim nemelo nadavat. Delaji si auta podle sebe a necpou na to vse co se tam vejde, akorat maji "malinko" jiny vkus. Kdyz se tak koukam na "hovado 1" tak ten minik je tak trochu v tomhle stylu pouzitelnej a kdyz se to nekomu libi? Proc ne? Proc mu za to nadavat, jako nastvani fanousek Baniku pote co prohrali? Jo, o tom je tuning. Kazdy si udela auto tak aby se mu libilo, to znamena, ze nekomu se urcite libit nebude. Ten by vsak nemel zacit nadavat na to auto jenom kvuli tomu, ze se mu nelibi. A nadavat na nekoho koho znas jenom pres net je taky trochu divny. Vzdyt ani poradne nevis o kom mluvis. Auta co sem tam nasel se mi moc nelibi (vyzni to jinak, nez kdybych rekl, ze sou oskliva), ale to mini je prinejmensim zajimave. Koukl se na nej z jinyho uhlu pohledu a ten pak stvarnil.

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 10:39 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. led 2005 03:54
Příspěvky: 227
Bydliště: Košice
mna by ale zaujimala este jedna vec..... ako to zlegalizoval a ci vobec
ach ano musim spomenut este svoj nazor takze:...
Ak ste boli na jeho strankach a citali ste v "co napisali o nas" recenziu na
"minika" urcite sa musite a ja sa smejem az do teraz pri slovach autora clanku: "Zkrátka a dobře, John Cooper by měl určitě při pohledu na tento kousek velkou radost." .... to urcite!!!!! radost taku ze by sa uplakal od smiechu k smrti :D. A apropo moj nazor na to vsetko? Holt je za tym obrovsky kus prace a mylienok (mozno az prilis). Musim vsak povedat ze mozno podotykam MOZNO to k niecomu speje. Ked porovnate ten prvy minik s tymto, tak potom autor speje k urcitej cistote a nakoniec skonci pri uplne normalnom miniku :).............mozno. zatial mi to pripada ako american tunning a ten ja nemam rad.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 11:27 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Ať tak či tak.. majitel si může mnout ruce.. rozhodně rozpoutal velkou vlnu reakcí a komentářů i od těch, co si dali menší pauzu s příspěvky.. že ano? Aspoň za to mu můžeme být trochu vděční.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. kvě 2005 13:57 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Tak za to možná jo,jinak za nic jiného :(

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: 20. pro 2023 20:30 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 28. pro 2006 19:45
Příspěvky: 222
Ondra píše:
Tady v tomhle tom souhlasím a přidávám se na stranu Honzy.. Určitě bychom se měli zdržet nějakých urážlivějších komentářů. Jistě, jsou to dílka nezvyklá a někomu se nemusí líbit, třeba bychom něco udělali jinak nebo bychom do Mini takovým razantním způsobem nešli vůbec, ale je to věc osobní volby a názoru..
Co se týká toho, jestli to sem patří.. tak já si myslím že patří. Koneckonců ať ty bestie vypadají jak chějí, vždycky to byl Mini. A jak svědčí množství ocenění získaných na světové Mini scéně, tak dotyčný Mini Harley šíří slávu českých Mini i daleko za hranicemi, měli bychom mu zato být svým způsobem vděční..
Závěrem bych rád podotknul, že to nejsou úpravy mých snů, ale taky je nijak neodsuzuju, neb za nima stojí neskutečná porce invence, fantazie a stovky hodin poctivé práce českých ručiček, které jak vidno dokážou neskutečné věci.. A to je na všech bestiích to co obdivuju..ne samotné dílka, ale způsob zdánlivě naprosto jednoduché transformace snu v realitu. To je to o čem tu polemizujeme a co nám většině schází. Všichni máme sny a vize co bychom rádi postavili ať už z Mini nebo čehokoli jiného, ale většina z nás dříve nebo později narazíme na staré známe problémové slovíčka "..ale.." "..problém.." "..nejde.." Spíše bych řekl, že v našich krajinách zůstane tvůrce (nebo kolektiv autorů) kapku nepochopený a nedoceněný.. Podle stylu bych ho zařadil někam na jih spojenejch států.. prostě poctivej klasickej jižanskej rock.. mnozí z vás určitě poslouchají a koukají na songy ZZ TOP.. a co tam jezdí? Maxi perverzy na americký způsob..
Toť obhajoba člověka, kterého neznám a asi ani nikdy nepoznám, jen jsem takhle po ránu dostal nutkavou potřebu stát se advokátem ex offo a pokusit se obhájit světlé místečko "obžalovaného" na tomto fóru.

Vážená poroto, ano.. "obžalovaný" se provinil vůči všeobecně poplatné představě o vzhledu tradičního Mini... což ale od začátku tvrdil a tuto svou "vinnu" hrdě přiznává. Pro tuto svou vizi našel spoustu obdivovatelů u nás i daleko za hranicemi. Nezaslouží si proto abychom jej pranýřovali za jiný názor či vyznání.. toho máme ve společnosti a všude mezi námi až moc.. Na tomto fóru nás spojuje jedna věc..a tou je láska k Mini.. a z toho, že "obžalovaný" dělá už 3.projekt z Mini se dá vytušit že jej to k nim taky táhne.
Vážená poroto, navrhuju "obžalovaného" formálně zprostit všech obvinění a vpustit jej mezi Minikářský lid.. Děkuju za pozornost

Ondřeji,po letech jsem se dostal k tomuto tématu,protože se něco rýsuje ....nicméně váš názor zasluhuje velký obdiv...tleskám...

_________________
www.minikov.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz