Prepnout do plneho zobrazeni
údržba, co MINI potřebuje, co se Vám stává, atd.
Odeslat odpověď

uvařenej? (otázka - pat a mat...)

04. zář 2011 21:20

zdravim miníkáři.. mam asi pro mnohé z vás stupidní otázku.. ale když by někdo odpověděl tak by mi pomoh nebo aspoň třeba ulevil od problému..chystám mini do plniče, takže je uplně odstrojenej, jelikož se posralo zapalování tak startuju ne přes klíček ale spojovánim kabílků..a ted problém.. vyjel sem z garáže trochu ho na ulici provětral a pak ho nechal stát venku nastartovaný (docela dlouho) :blink: a pak najednou přestal běžet :biggrin: kabílky sem se pokoušel znovu a znovu spojovat prod do nich de.. pojistky ok.. ale startér netočí a ani relé necvakne a teplotu sem neviděl jelikož nemam budíky momentálně... stalo se mi to teď večer tak doufám že mi napíšete že až vychladne tak naskočí :D :biggrin: děkuju za případné odpovědi... jo a je to karbec 1.3..

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

04. zář 2011 21:41

čauec: skus vyměnit relé -když ti necvaká..Měl jsem podobný problém, vyměnil jsem relé, pořádně všechno ukostřil a bylo to ok., teda aspoň doteď..po dotáhnutí hlavy a zapojení kontrolky (mazání ) na palubce mi nechce auto nastartovat,,, kdybys náhodou věděl- budu rád za každou radu

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 06:35

No já bych nejdřív zkusil ukostření motoru,jestli se ti neuklepal kabel. Yellow_Flash_Colorz_PDT_42

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 08:48

A neběželo to jen na baterku? bez dobíjení ..... že by se ti to vybilo, a pak už bylo tak málo proudu že si ho jen naměřil ale nic víc to už neudělalo?

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 08:51

Tak musim říct, že sem tohle vlákno nazval oprvdu správně, protože se mi fakt povedla pato matovina :D sem nad tim přemejšlel co sem pos... a uvědomil si, že jak to blbec startuju přes dráty tak sem to nechal běžet celou dobu svázanej drát přívodu a startéru a nepřehodil sem to na cívku.. takže mi celou dobu běžel startér.. :blink: takže to fakt bude asi relé.. při nejlepšim.. highlander : velkou náhodou sem teď přesunul auto do zdic,kde si to můžu stříknout do plniče (v mé garáži zákaz..) a tak sem získal "nové sousedy" Ublovi tak až za nima zas pudu tak se ti pokusim optat... :bigups:

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 09:17

bilejjezdec: hodně štěstí s relém (snad to bude ono) a i s lakem, :wink: jinak děkuju za případné optání :banana:

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 12:00

Odpálenej startér. :banana:

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 12:50

JK Mini píše:Odpálenej startér. :banana:

starter by možná šel převinout ne? :wink:

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 14:34

Jistě,ale jestli nebude jednodušší sehnat jinej. :idea: Nebo ho odzkoušet na baterce.Možná se spálil jen kabel ke spínacímu relé.Tězko říct takhle na dálku.Řešil jsem něco podobnýho na felcce,tam zůstal viset klíček ve spínačče a kabel byl spálenej na prach.

Re: uvařenej? (otázka - pat a mat...)

05. zář 2011 22:03

tak je asi opravdu startér v prdeli.. zkusil sem na něj píchnout baterku a prd.. jaká je prosimvás přiblžná cena startéru? nechci samozdřejmě novej..
Odeslat odpověď