Prepnout do plneho zobrazeni
údržba, co MINI potřebuje, co se Vám stává, atd.
Odeslat odpověď

ŘÍZENÍ

13. říj 2011 15:02

ČAU
Mám lehkej dotaz:volant nemá tendenci se vracet sám do základní polohy,po projetí zatáčky musím volant vrátit stejnou silou.Je to běžný jev nebo mám něco špatně?Řizení promazáno,manžety nové,čepy nové,svisláky snad dobře seřízené a namazané.
Asi bych to moc neřešil a spokojeně jezdil ale komu jsem to půjčil tak z toho byl trochu v rozpacích. :?:
Jirka

Re: ŘÍZENÍ

13. říj 2011 16:21

aky mas rok minika

Re: ŘÍZENÍ

13. říj 2011 17:15

Řekl bych, že svisláky máš trochu moc na tuho.

Re: ŘÍZENÍ

13. říj 2011 19:15

TT-ADO píše:aky mas rok minika

1996

Re: ŘÍZENÍ

13. říj 2011 20:45

Pokud píšeš že svisláky jsou dobrý tak co takhle ohnutý řízení ? Je to docela častá závada po nějaký ráně co nemusela být ani velká. Odpoj čepy řízení na obou stranách a zatoč si volantem. Pak si taky na heveru zahýbej těhlicema dokud to bude odpojený.

Re: ŘÍZENÍ

13. říj 2011 20:53

Ještě by to mohl být diferák před smrtí, na posledních miníkách často odcházel čep na kterém jsou satelity diferáku. V posledním stádiu za minutu před smrtí se auto chová jako s těžkou špérou diferáku. Pokud by to řízení a to ostatní bylo ok tak sázím ten čep satelitů a s tím rozhodně nikam daleko nejezdi.

Re: ŘÍZENÍ

14. říj 2011 16:28

Já měl zarezlou volantovou tyč v těch silonovejch futrech. I po zbroušení na hladkej kov to jde ztuha. M
Odeslat odpověď