Prepnout do plneho zobrazeni
údržba, co MINI potřebuje, co se Vám stává, atd.
Odeslat odpověď

Tuhé řízení

16. dub 2006 20:43

Jak už jsem v diskusi předeslal, trápí mě tuhé řízení :roll: . Mám sice malý volant, ale s řízením se doslova peru :evil: , především je problém volant utrhnout, pak už se to jakž-takž hejbe. Jet s tím ale 450km je práce pro vraha :shock: a měl jsem ruce vytahané jako vopice :roll: . Tak baby raďte, co s tím. Co promazat, povolit, utáhnout, pofoukat nebo do čeho kopnout :?: . Díky Mejdloš

16. dub 2006 22:11

předem říkám,že nemám miniho,ale problém bych viděl v hřebenovém řízení.Takže nejprve oddělat koberce vepředu před nohama,kde je celkem čtyřma šroubama připevněna tyč hřebenového řížení - ty povolit,aby si to sedlo do nejlepší polohy (když jsou povoleny matky,tak zkusit volantem potočit do leva a doprava) a znovu přitáhnout,pokud se to nezlepší,tak to hřebenové řízení může jít nasucho,takže vymotovat a promazat. Ale možná je pes zakopaný jinde

17. dub 2006 11:55

Já bych promazal svisláky,třeba jsou moc na tvrdo a pak bych se zaobíral řízením(kdyby něco jedno řízení mám tak tři měsíce ježděno)když píšeš že je musíš utrhnout,mě to pomohlo.

18. dub 2006 08:16

Dej auto tak abys měl předek ve vzduchu a vyzkoušej jestli to půjde taky ztuha (pokud to jde blbě jen za jízdy může to být třeba sbíhavostí). Pak zkus vyrazit napřed jeden a pak druhý čep řízení (a zkoušej při tom točit volantem). To je naprosto spolehlivá vylučovací metoda :idea:

Už se to hejbe

21. dub 2006 22:55

Taj jsem čepy prostříkal provizorně Konkorem a zdá se, že už to chodí :lol: . Tak díky za rady, až se dostanu k lisu 8) , ještě to promáznu :idea: .
Odeslat odpověď