Prepnout do plneho zobrazeni
Servisy, díly, prodej, renovace, atd.
Odeslat odpověď

XXIII NAROZEMINI - Stánek MINI LAND i letos nebude

18. zář 2021 16:34

Ahoj kamardi
Pokud chcete nějaké díly z mého obchodu, objednejte se a já Vám je přivezu osobně.

Můžete platit v korunách, s 5% slevou od cen.

Re: XXIII NAROZEMINI - Stánek MINI LAND i letos nebude

19. zář 2021 15:08

Ahoj, píše Sergej Topala z Moldávie, že mu nejede jeho SPi a nemůže přijet.

Очень хотел приехать на встречу но имею проблему с моим мини поломался компьютер и хотел попросить о помощи, найти эту запчасть может у кого-то есть . Спасибо большое.

I really wanted to come to the meeting, but I have a problem with my mini, the computer broke down
and I wanted to ask for help, someone can have it to find this spare part. Thanks a lot.
classic mini spi ecu MNE1000092

Nemáš to skladem, nebo nemáte někdo doma použitou ECU na SPi po rozebrání? diky

Re: XXIII NAROZEMINI - Stánek MINI LAND i letos nebude

19. zář 2021 15:24

Murphy píše:Ahoj, píše Sergej Topala z Moldávie, že mu nejede jeho SPi a nemůže přijet.

Очень хотел приехать на встречу но имею проблему с моим мини поломался компьютер и хотел попросить о помощи, найти эту запчасть может у кого-то есть . Спасибо большое.

I really wanted to come to the meeting, but I have a problem with my mini, the computer broke down
and I wanted to ask for help, someone can have it to find this spare part. Thanks a lot.
classic mini spi ecu MNE1000092

Nemáš to skladem, nebo nemáte někdo doma použitou ECU na SPi po rozebrání? diky


Martine, dam vediet - je mozne ze niejaki se najdie u kamaradov. Boly 2 rodzaje - niech urobi fotku od zadu gde ide elektrika.
Odeslat odpověď