Logo
Právě je 27. dub 2024 18:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mini s motorem 1,3 ie turbo
PříspěvekNapsal: 10. lis 2007 15:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. lis 2007 15:21
Příspěvky: 2
Zdravim, chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s úpravou miniska a to konkretne motor z fiata uno - 1,3 ie trubo.
Diky za vsechny pripominky :twisted: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Fiat Uno
PříspěvekNapsal: 11. lis 2007 19:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
no tak nechci malovat čerta na zeď.. ale s tímhle asi neuspěješ.. si myslím, že tohle by žádný Minikář neudělal.. ví se o motorech Honda 1.6, Opel 2.0 GSi, nebo motorka co se do Mini dá napasovat, ale Fiat Uno ještě asi nikdo nedělal


Naposledy upravil Ondra dne 30. pro 2008 13:59, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. lis 2007 22:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. čer 2007 13:04
Příspěvky: 281
Bydliště: Ostrava
myslim si ze na tady tydle stranky neni co rict. :o http://www.zcars.org.uk/mini/index.htm


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. lis 2007 21:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. lis 2007 15:21
Příspěvky: 2
Jo tak to je jasny o tech vtec motorech je to seobecne znamo, ale jeste jsem treba nenasel inzerat ze by nekdo prodaval samotny motor a vubec nevim kolik by tak mohl stat. a myslim ze uz se to tu v jednom tematu take nakouslo ( mini s motorem z una) tak jsem jenom chtel slyset vase ohlasy. Zatim dik :D :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. pro 2007 20:00 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 22. srp 2007 10:21
Příspěvky: 21
Jen když jsem v tom nechci dělat rozuma ale rád poradím... motor z UNA není špatnou volbou dá se i celkem nadupat... např mi nepřijdou moc dobrá řešení motory jako 2.0 z opelu apd... Je nutné si uvědomit že mini je malé kompaktní vozítko a byŤ nemám nic proti mamutím výkonům v této hračce sahal bych po lehkých motorech kvůli zachování jízdních vlastností a vyvážení... doporučuju zmíněné honďácké V-Tec motory které jsou lehké hlinoké a velmi výkoné... zároveň musím pozdvihnout motory s charad GTti který znám důkladně je malí lehký a vzákladu disponuje 101koňmi a 136NM a lehce v podstatě bez investyc se dá pohybovat na 130Ps a 160NM a jde jít až ke 200koním a při tom je to malinkej lehkej litřík s třemi válci a turbíčkem... Navíc kdo si potrpí na srdcovku tak slabší verze těchto motorů předli v innech de tomaso (nástupci inno mini) takže bys toho byl inno mini de tomaso :D Ale když jsem si tak prohlížel konstrukci mini tak musím říci že pro swap je s tou rámovou konstrukcí ve předu totálně ideálním strojem...

_________________
DE Tomaso


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz