Prepnout do plneho zobrazeni
Renovace, úpravy, opravy aut, krok po kroku.
Odeslat odpověď

Mini s motorem 1,3 ie turbo

10. lis 2007 15:25

Zdravim, chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s úpravou miniska a to konkretne motor z fiata uno - 1,3 ie trubo.
Diky za vsechny pripominky :twisted: :lol:

Fiat Uno

11. lis 2007 19:18

no tak nechci malovat čerta na zeď.. ale s tímhle asi neuspěješ.. si myslím, že tohle by žádný Minikář neudělal.. ví se o motorech Honda 1.6, Opel 2.0 GSi, nebo motorka co se do Mini dá napasovat, ale Fiat Uno ještě asi nikdo nedělal
Naposledy upravil Ondra dne 30. pro 2008 13:59, celkově upraveno 1

11. lis 2007 22:09

myslim si ze na tady tydle stranky neni co rict. :o http://www.zcars.org.uk/mini/index.htm

12. lis 2007 21:14

Jo tak to je jasny o tech vtec motorech je to seobecne znamo, ale jeste jsem treba nenasel inzerat ze by nekdo prodaval samotny motor a vubec nevim kolik by tak mohl stat. a myslim ze uz se to tu v jednom tematu take nakouslo ( mini s motorem z una) tak jsem jenom chtel slyset vase ohlasy. Zatim dik :D :D

05. pro 2007 20:00

Jen když jsem v tom nechci dělat rozuma ale rád poradím... motor z UNA není špatnou volbou dá se i celkem nadupat... např mi nepřijdou moc dobrá řešení motory jako 2.0 z opelu apd... Je nutné si uvědomit že mini je malé kompaktní vozítko a byŤ nemám nic proti mamutím výkonům v této hračce sahal bych po lehkých motorech kvůli zachování jízdních vlastností a vyvážení... doporučuju zmíněné honďácké V-Tec motory které jsou lehké hlinoké a velmi výkoné... zároveň musím pozdvihnout motory s charad GTti který znám důkladně je malí lehký a vzákladu disponuje 101koňmi a 136NM a lehce v podstatě bez investyc se dá pohybovat na 130Ps a 160NM a jde jít až ke 200koním a při tom je to malinkej lehkej litřík s třemi válci a turbíčkem... Navíc kdo si potrpí na srdcovku tak slabší verze těchto motorů předli v innech de tomaso (nástupci inno mini) takže bys toho byl inno mini de tomaso :D Ale když jsem si tak prohlížel konstrukci mini tak musím říci že pro swap je s tou rámovou konstrukcí ve předu totálně ideálním strojem...
Odeslat odpověď