různé vaše reportáže z veteránských akcí, tuningových show apod.
Odeslat odpověď

Winter Tour 2007

01. úno 2007 15:17

Ahoj,

vděk dokonce několikanásobnému infu pocházejícímu ze stránek mini.cz jsem byl dnes ráno svědkem etapového startu podniku Winter Tour 2007, na němž i přes vytrvalý mráz muselo pookřát srdíčko každého motoristického fanouška s očima pro klasické vozy.
Nabídka hlavních chodů byla vyčerpávající a i přes notnou snahu mi tak některé vozy ujely bez možnosti foto-dokumentace. Několik nejpovedenějších, zachycující vozy, jenž mi ochotně zapózovaly, přikládám níže.

P.S. Příjemnou zvláštností budiž, že počet česky mluvících lidí s fotoaparátem v ruce byste spočítali na prstech vašich rukou. I proto však byl možná tento zážitek tak příjemný...

Všemu, co má kola a duši zdar

PEPE-K

WT 2007

01. úno 2007 16:11

Dík za mini.cz, to potěší. Hlavně se ale pochlapili ve Šternberku, foto už mají na webu v galerii. Zcela upřímně moc krásný. Přece jen je všechny měli na trati a ne na hotelovém parkovišti.

01. úno 2007 23:53

Ve fotogalerii na http://www.mini.cz najdete pár fotek z pobytu The Winter Trialu 2007 v Brně.

L.

02. úno 2007 10:02

diky za foto ;-) ale tydle lidi sou dobry dobrodruzi ;-) bych asi v tomto pocasi do nejakejch aut urcite nesednul :-D

04. úno 2007 11:38

pekné foto- krásne autá to musel byt zažitok.
Odeslat odpověď