Logo
Právě je 27. dub 2024 14:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 

Co myslíte? Hodí se Mini na tuning sraz?
Anketa končí za 19. črc 2005 14:05
Ano, Mini je pro tuning jak stvořený 50%  50%  [ 4 ]
Ano, ale spíše bych se tam s ním jel jen podívat 38%  38%  [ 3 ]
Ne, Mini se k tuningu vůbec nehodí 13%  13%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tuning párty v Kopřivnici 16.4.2005
PříspěvekNapsal: 20. dub 2005 14:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak jsem se tam s přítelkyní byl podívat, protože měla pocit, že žijeme málo kulturně a nechodíme moc mezi lidi.. :lol: O tom, že lidí tam bylo opravdu spousta se snad nemusím rozepisovat.. o všem vypovídá už jen fakt, že aby se mohly začít startovat sprinty na tatrováckém polygonu, tak pořadatelé musely zvládnout ten přetlak fanoušků, kteří chtěli být samozřejmě co nejblíže dráze..takže se začínalo hned s 40minutovým zpožděním..
Vyjížděli jsme kolem 9:30, a tak do Kopřivnice jsme vůbec nedorazili.. kolona jedoucí krokem stála už 4km před vjezdem do areálu.. A nám se nechtělo čekat, a tak jsme sjeli na polní hlinito/kamenitou polní cestičku, která přesně kopírovala nekončící had tuningu chtivých diváků a jejich mnohdy pěkně a jindy hrozně upravených vozů.. No asi jsme se jim postarali o patřičné zpestření nekonečného čekání, když jsme jak blesk z čistého nebe profičeli kolem (zdánlivě po poli) s oblakem prachu zvedajícím se za námi.. Přítelkyně se jen smála, jak viděla ty neskutečně udivené pohledy znuděně a trpělivě čekajících lidí.. tak jsme si frontu zkrátili asi o polovinu a zbytek došli pěšky.. zaroveň pěkná procházka.. :P
O tuningových autech se nebudu rozepisovat, jen chci ukázat 2 Mini, které jsem tam zahlídl.. První..moc pěkná zelená 35 se Sportpack blatníky, Revolite disky, dřevem, černou kůží a elektrickou střechou stál hned u brány. Byl v něm sympatická dvojice, kteřá tam přivezla se podívat svého syna s kamarádem.. (ano..jeli ve 4.. :lol: ) . Byl velice sdílný a příjemný.. tak jsme pokecali, nafotili a šli dále.. Druhý jsme našli přímo na tuningovém parkovišti.. zvláštní byl hned 3 věcma.. výfuk velikosti komínové roury, hliníkovým křídlem na střeše a nápisem na okně, že je na prodej.. tak se koukněte na fotky..


Přílohy:
Mini small3.jpg
Mini small3.jpg [ 94.78 KiB | Zobrazeno 12439 krát ]
Mini small1.jpg
Mini small1.jpg [ 136.74 KiB | Zobrazeno 12439 krát ]
Mini small2.jpg
Mini small2.jpg [ 136.21 KiB | Zobrazeno 12439 krát ]


Naposledy upravil Ondra dne 19. kvě 2005 13:31, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. dub 2005 14:08 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
ještě ten modrý


Přílohy:
Mini small5.jpg
Mini small5.jpg [ 157.77 KiB | Zobrazeno 12437 krát ]
Mini small4.jpg
Mini small4.jpg [ 92.25 KiB | Zobrazeno 12437 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. dub 2005 14:23 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
ten zelenej je fakt peknej :-) jen bych chtel poupravit, ale nejedna se o blatnicky SportPack :-) (Sportpacky sou az k bliknkrum)

a k modrymu no commant, uz sem ho videl loni na Tuning srazu v Hradci


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. dub 2005 14:33 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
No jo.. pravda.. asi to nejsou Sportpacky.. už jen kvůli datumu výroby.. :lol: a zapoměl jsem napsat jednu zajímavost.. ty pěkné gumy co lezou z těch pěkných blatníků jsou Pirelli P7F .. a já jsem koukal co že je to za rozměr.. 175/50 R13 a on říká.. "je tam sice napsáno 175, ale jinak to jsou 195/45.. to Italové udělali proto, ať to projde přes technickou.." :lol: to jsou mi věci.. ale pravda je, že jsem takové neuvěřitelné 175/50 viděl, že je dělá i Dunlop.. a byly krásně kulaté na hranách..jak závodní..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. dub 2005 15:03 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
no je fakt, ze sou docela siroky :-) ale vypada to hooodne pekne :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 08:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 26
Bydliště: Praha
Ahoj můj názor je takový. Mini podle mě patří na sraz Mini a ne na Tuning party, nebo jak se tyhle akce jmenujou. Je to taková klasika a životní styl, že mezi ostatní auta prostě nepatří, hlavně Mini nepotřebuje tuning. Vzhled má 100% bez nějakým křídel, spilerů a výfuků přes celou záď. Ano výfuk s pěkným zvukem ano, ale dát na motor 1,1, nebo 1,3 výfuk jako na tirák, to nechápu. K Mini se musí přistupovat s citem a vkusem, protože stačí málo a jeho image je v ..... Takže ahoj na srazu Mini!!!!

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 08:56 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Souhlas.Můj názor je takovej...že tuning(úpravy) rozhodně ano!! Vezměte si Mini....a které je v podstatě dnes bez úprav?? Ale jde o styl úprav...a to už je jen na vkusu majitele. Ale Mini nepatří na tuning party,taky můj názor. Jak píše Jerry, pěkně na Mini sraz. A tam už si úpravy můžem porovnat mezi sobě rovnýma. Jinak to hliníkový křídlo je nesmysl a vrchol nevkusu, jako ostatně 99 procent upravených aut u nás. Ale český tuzing bych tady asi nerad nějak moc rozebíral. Mini forever. (bez křídel)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 09:56 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
tez souhlasim :-) mini upravovat jen "originalnima" dilama a ne necim co tam nepatri :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 10:15 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Tak hliníkový křídlo nepatří nikam:-) A na nic:-) Na několika ooopravdu výkonejch autech, který jsou upravený tím stylem, je to pěkný, a hlavně funkční....ale na většině aut:(( je to nesmysl. A to nemluvím o tom co se u nás prodává, kdy se tuní podle ceny...a většina věcí není absolutně schválená. Ono takový křídlo už chodce pořádně potahá:(( :alien: Jestli se u nás něco nezmění, tak nás čeká na silnicích brzo docela :bomb: . V německu než takový auto projde TUVem. To je jiná. U nás to nikdo neřeší:( A policajti stojej z kopce ve vesnici která je na hlavní a má cca 100 metrů a měřej 50tku:(( No jo.pardon, sem se zase rozvášnil:( Tohle jsou témata ne na probírání. Je to smutný:( V holandsku si nedovolim překročit ani o 5 km...u nás to je v podstatě na každým jak a kde pojede:( Tak nic. MINI zdar:-))) Sraz se blíží!! Takže sundat křídla, nasadit Webery a jedem! Jerry si může nechat kompresor. Weber by mu nepomohl:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 10:28 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
tak ja vyskocim z auta a uz zacnu tlacit, abych to vubec stihnul :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 12:31 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
To jsem rád, že jsem rozpoutal tak vášnivou diskusi.. Ani to nebylo mým cílem.. chtěl jsem jen ukázat světu 2 Mini, které se mi podařilo nafotit, ale s takovým ohlasem jsem nepočítal.. No ale když jste se tak pěkně rozepsali.. Taky přispěju svou troškou mezi tyhle divoce roztočený mlýnský kola..
Určitě máte pravdu v tom, že Mini a tuning moc nejde dohromady.. mě se to spojení příčí i psát, ale ještě předtím si musíme ujasnit tak trochu terminologii.. Není Tuning show jak to známe z amerických filmů jako naše česká Tuning párty.. U nás účast Mini sice vypadá trochu jak pěst na oko, ale na tom americkém byste tou pěstí možná vážně dostali, kdybyste se chtěli vplížit mezi NOS monstra s hudebním výkonem slušné sirény zaoceánského parníku.. U nás to musíme brát tak trochu jako novodobé dožínky, či autoburzu z kraje 90.let.. kdy se lidi všech věkových a sociálních skupin vypraví na výlet a chcou si užít příjemný den.. :lol: Já teda nevím jak ostatní.. celkem by mě zajímal názor O.T. k tomuto problému, neb byl fotoreportéry několikrát přistižen na takovémto nějakém tuning srazu.. ale já nemám nic proti tomu, když v záplavě těch šíleně ověšených škodovek.. neskutečně zmršených starých aut uvidím i něco, co tam na první pohled nepatří.. Zdaleka největší pozornost jsem věnoval takovým vozům, co jinak člověk nemá šanci někde na ulici normálně vidět.. a jak jsem pozoroval..takových lidí je více.. vždycky mě dokáže polechtat na srdíčku, když dědeček ukazuje vnukovi auto značky, která dnes už neexistuje.. Lidi jsou za to mnohdy velice vděční, protože jinde a jindy k tomu prostě nemájí příležitost.. Navíc jsem už poznal, že všechny majitelé Mini spojuje jedna vlastnost..láska k tomuto autíčku..a o tuto lásku se moc rádi podělí i s naprosto cizíma lidma. Namítáte tady docela logicky, že k tomu docela dobře slouží srazy Mini, ale kolik jich u nás přes rok je? 2-3..
Ono v podstatě když se podíváte na věkový profil účastníků na tomto fóru, tak všichni jsme mladí.. a jak jsme se dostali k Mini..prostě jsme se do něj nějde a nějak zakoukali.. a většinu ostatních aut odsunuli na druhou kolej. Někde jsem tu na fóru četl myšlenku: "Mini..milujte je a množte je.." (snad jsem ji nepopletl). A kde jinde by mladý člověk oblbovaný laciným tuningem měl pochopit, že krása auta netkví jen v množství laminátu a počtu koncovek výfuku.. než v samotné Mecce tohoto odvětví..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 13:46 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
AMEN. :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 17:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
koukam Ondro, ty by si moh normalne napsat knizku :-)
ale jinak s tebou plne souhlasim :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. dub 2005 19:32 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 23:38
Příspěvky: 227
Bydliště: HrKr
no Ondro, s tebou muzu jen souhlasit..

_________________
Mini1000 -> BMW325iC -> P306 -> P309GTi16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. dub 2005 12:49 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 139
Bydliště: Plzeň
Především dík Ondrovi za fajn obohacení diskuse.
Víte,pokud si vzpomínám, podobně se tady naše diskuse rozvíjela když se řešilo, jestli by na sraz mini měly jezdit new mini, metra, innocenti a já nevim kdo ještě.....
a podle mně je to pořád o tom samém.....srazy, ať už jakékoli, pokud se na nich setkávají normální lidi, jsou hlavně o těch lidech a o touze mít fajn den...
tím myslim, že v zásadě je jedno čim a kam jedete....důležitý je bejt v pohodě.....
..já osobně bych třeba na tuning sraz se svym autem asi nejel, ale naprosto beru lidi co si chtěj užít víkend tím, že naleští mini a postaví ho mezi ostatní naleštěnce na odiv ostatním účastníkům srazu.....

_________________
MINI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. dub 2005 12:58 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
A např OT tam jezdí ne leštit,ale zazávodit si:-) Viď OT? že mám pravdu:-) Sprint? Nebo asi hlavně vrch na brněnským autodromu co:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. dub 2005 13:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
opet zase muzu jen souhlasit s tim napsal Roman :-)

jinak ja bych i na sraz s Mini jel :-) koukat na lidi jak nevericne krouti hlavou, jak nekdo muze nacpat "tolik" penez do tak malyho auta :-D

trochu mimo: to je jako anabaze na jednom lokalnim sraziku v Plzni, prijel sem tam jen na pokec s Metrem a koukam oni se u neho zacali fotit :-) fakt sem se moh potrhat smichy kdyz sem to videl :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. dub 2005 18:05 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Jestli budu nekoho opakovat tak me omluvte, ale ma pamet je spatna a takova spousta informaci najednou.. :wink:

1) Tuning. Co to vlastne je? Je to ladeni. Ladeni cehokoli. Kdyz nekdo sve auto "tuni" tak se chce odlisit a chce si ho zkraslit a je jedno jestli se to ostatnim libi ci ne, on(a) si snazi zkraslit auto.
2) Kazde auto se da pekne upravit. Jde o to, ze na kazde auto se hodi neco jineho i kdyz treba jen malinko. Mini je roztomile auto a tak se tam podle me, neda dat roura od okapu a kus hlinikovyho plechu na strechu, ale nekomu se to libi.

To zeleny je uplne uzasny. Ja bych si na nej dal akorat bile pruhy. Ta barva je proste dokonala. Kdyz se ten modry nekomu libi tak proc ne. Ja bych to neudelal, protoze by me pak mini strasilo ve snech..

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. dub 2005 19:04 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Souhlasím s Ondrou.Můj názor je že Mini na tuning srazu být může a záleží to na majiteli. :D A Mini na tuning je jak dělaný.Mini v původním stavu se těžko hledá:lol: A jezdit jenom srazMini?-těch je podle mě tak málo že to nemůže stačit :( A proto člověk někdy zavítá na tuning sraz :)
Já osobně na nějaký ten tuning sraz určitě vyrazím-a nemyslím se že bych tam nepatřil :lol: Tak to vidím já. A úprav se vůbec nebojím ale musejí být vkusný :P

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. dub 2005 22:08 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. led 2005 03:54
Příspěvky: 227
Bydliště: Košice
kto znas ma minika bez tuningu? kazdy z nas sa v minikoch sprta co to len ide :) a upravuje podla svojho vkusu = tuninguje a teda mozme povedat ze
minik JE STVORENY na upravy keby nebol, nebol by legendou a uz by tu nebol vobec. Ide o to aby sme sa nedostali ku gycu, ale aj to je otazka,
pretoze pre niekoho nieco gyc je a nieco nie. Pre mna to kridlo gyc je.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz