Stránka 11

Ve stopě Valašské zimy 2008

Napsal: 07. led 2008 15:00
od Klára
Ve dnech 25.-26.1.08 se koná již tradiční zimní rallye na Valašsku. Momentálně je přihlášeno 130 posádek od Suzuki Swift, přes Opel Kadett až k našim oblíbeným „slepicím“.

Více info na http://www.minipraha.cz/index.php?optio ... e&Itemid=1

valaska 2008

Napsal: 08. led 2008 15:03
od Rosta
zdravíme z miníkova!!!miník postaven,snad vše připraveno jen ten snih schází!ve startovnim poli byl přihlášen i ondra maloušek, ale odhlásil se protože bude sluzebne mimo takze mini jedine na st.listine.mame st.číslo 17 a st.čas 8.47 rano 26.1 ve vizovicich.věřím že nás přijdete podpořit.rosta škubník a david zatloukal.

Valaška

Napsal: 09. led 2008 09:42
od Ondra
přesně jak je uvedeno.. nemohl jsem zaručit, že nebudu v tu dobu služebně pryč, tak jsem se raději odhlásil.. no bez sněhu to stejně bude letecký den.. ale třeba to bude jak loni, kdy napadl na Zlínsku sníh právě jenom na Valašku a pak zase ztál.. tak ať vám to vyjde, když poprvé nepojedete kombíkem ale modrým závoďákem

Napsal: 09. led 2008 13:59
od Pavel
Rosto držím palce.Sundej ty mladší zase z hrušky dolu :2drivers:

Napsal: 12. led 2008 19:30
od Ondra
kdo má zájem, může si prohlédnout evoluci nového soutěžního stroje pana Škubníka v sekci členové nebo klikem na přímý link..

http://forum.minicooperklub.cz/viewtopic.php?t=1791

tak ať se daří.. auto potenciál umístit se vysoko nejen ve třídě má.. jen aby ještě napadl sníh, ať proženete i nějaké to Subárko nebo Myšáka..

mini na stopě

Napsal: 27. led 2008 18:45
od lemon coloured
Pokaždé se to nepovede. :lol: Ale ti tak bylo mini vyhlášeno nejpopulárnějším účastníkem letošní stopy.......

Valaška

Napsal: 28. led 2008 15:59
od Klára
Rosťo nějaké info přímo od závodníka bude? Nebo od někoho jiného? :D :compueter:
Já pouze vím, že kluci skončili na 52. místě.... :roll:

2 Lemon Coloured: Fakt super fotky! :wink:

stopa

Napsal: 28. led 2008 20:43
od Rosta
ahoj.asi jsem uz mel napsat driv..stopa byla jarne sucha takze byly znat velmi obsahy a vykony.jen pro nezasvecene od roku 2004 se jezdi stopa rozdelena jen na předkoly,zadkoly a čtyřkoly.To znaména že nenapadne li sníh snažení jednatrojky vyrovnat se dvoulitrum je marne.Moc mne mrzí, že se nemohu porovnat s nějakým dalším mini v poli.Ráno byl v lese na baraku jeste led tak jsme obuli zimni Hankook.První a jedina zavada se objevila hned na druhe zkoušce, upadl kabel k indk.cívce a modlili jsme se at dojedeme do servisu. ztratili jsme skoro 30 sekund.po přezuti na šotolinove colweye už bylo vše v poradku.na rz4 jsme vyjeli do příkopy ale sami jsme se bez cizi pomoci dostali ven.dopadli jsme asi nejlip, padlo tam vice nez 30 aut, ale jak na smulu byla tato erzeta kvuli spatne casomiry anulovana.nejvic naslapana byla nase skupina 69 aut z toho nedojelo 11 a z 58 jsme skoncili 24.vysledek pro nezasvěcene asi nic moc ale nas tesil, a potesila take cena poradatelu pro nejsympatictejsi auto v poli.PS:vysledky na www.valaska.cz a ruzne videa a fotky na jejich forum.

Napsal: 30. led 2008 11:59
od Kuba
Rosťo gratulace k umístění i k novému vozidlu - myslím že cena za nejsympatičtější vozidlo je naprosto ve správných rukou.

Zdravíme do Miníkova.

Napsal: 30. led 2008 21:22
od Ján-V
Rosto to bolo krasne umiestnenie, za takych podnienok naozaj super.Pri trochu snehu by to bolo urcite lepsie. Gratulujem !! Mozno sa raz pridam .