Logo
Právě je 27. dub 2024 13:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Letní vysokomýtské kroužení
PříspěvekNapsal: 23. čer 2008 10:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Obrázek

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. čer 2008 10:45 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Akce bude probíhat ve skoro stejném stylu jako byl první MiniRace day pořádaný Vojtou.
Cena na celý den bude 750 kč , při registraci dopředu.
Možnost kroužení po okruhu prakticky celý den.
Hudba, menší kulturní program a hodnotné ceny zajištěny! 8)

Ideální by bylo pokud by jste se pro informace a nebo pro přihlášení rovnou dotazovali na výše uvedeném emailu, ať v tom je pořádek. Počet vozů je omezen, aby byl klid a všichni měli dostatek prostoru pro sebe.

Díky, a těším se na všechny.

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. čer 2008 20:48 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Jen takový malý dotaz.Psal jste si už někdo o přihlášku?Já jsem odeslal mail ve středu a bohužel do dneška nic nedorazilo zpět :cry: Snad mi přijde nerad bych o tuhle možnost svést se na okruhu přišel.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. čer 2008 21:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Pořadí bude bráno podle došlých požadavků na registraci, omlouvíám se, že nedošel ještě potvrzující mail,ale byl jsem pryč.
Tak vydržte, ale bere se to podle došlých mailů, takže to není problém a mít obavy.

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Kroužení
PříspěvekNapsal: 03. črc 2008 14:34 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. pro 2007 19:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Dolní Studénky
Bohužel dojedu s jen podívat.

_________________
i MINI je někdy MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. črc 2008 09:17 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
na sobotu 16.8. 2008 od 8h do 18h jsme pro Tebe a další vybrané jedince připravili akci nazvanou "Vysokomýtské kroužení 2008".

Nápad vznikl z lásky k jízdě s automobilem a k požitkům, s tím spojeným. Na okruhu ve Vysokém Mýtě si bude možno podle možnosti svých a možností vozu do sytosti zajezdit a samozřejmě i zasoutěžit.

Co je připraveno:
1) jízdy pro ty, kteří se chtějí svézt na okruhu a jezdi rádi rychleji než ostatní (na čas)
2) jízdy pro ty, kteří nemusí a nebo nechtějí trápit svého miláčka (není myšleno manželku) (jízda pravidelnosti - srovnání časů z více měřených kol)

Jak to bude probíhat:
A) Trénink
Jednu hodinu /cca 60 min/ budou kroužit auta, jezdící na rychlost, a po nich budou jezdit opět hodinu auta, jezdící pravidelnost.
B) Soutěžní měřená část dle jednotlivých kategorií
C) Vyhlášení výsledků a předání cen nejúspěšnějším kružítkům

Součástí tohoto podniku je i Dámský pohár. Toho se samozřejmě může zúčastnit pouze něžné pohlaví.

Startovné činí Kč 750,- při přihlášeni předem (a Kč 1 100,- pří platbě bez předchozí zálohy na místě). Zálohu Kč 500,- na účet 670100-2201906801/6210 (mBank). Jako variabilní symbol slouží všechny numerické znaky z RZ či ZRZ startujícího vozu v pořadí, v jakém jsou na značce uvedeny. Do zprávy pro příjemce pak prosím o uvedení celého jména jezdce a tovární značku a typ vozu spolu s rokem jeho výroby. Doplatek pak bude proveden na místě. Pro ty, kteří se rozhodují na poslední chvíli, je důležitá informace, že kapacita podniku je omezena na 50 startujících vozů a platba celého startovného na mistě bude ve výši Kč 1 100,- možná jen do chvíle, než bude kapacita startujících vyčerpána (pokud se tak již nestane dříve, o čemž budou všichni zájemcí informováni a nebude jim již platba zálohy a ani účast umožněna.

Po úhradě zálohy obdrží účastník fahrplan celého dne.


Startovné se hradí za každý startující vůz a startujícího jezdce. Není možno se za volantem vozu libovolně střídat z důvodu nepřehlednosti. Každé auto má tedy svého jediného oprávněného jezdce.

Je třeba upozornit na pohyb v areálu. Jelikož půjde o rychleji jedoucí auta, je tudíž NEPŘÍPUSTNÝ pohyb po dráze nebo po jiných nebezpečných zónách. Závěrem je nutno všechny zúčastněné požádat, aby se v areálu chovali tak, aby nedošlo ke škodám na pronajatém majetku. Jestliže se cokoliv stane, celá
akce IHNED KONČÍ, bez nároku na vrácení startovného. Kvůli omezené kapacitě budou do areálu vpuštěna jen vozidla, která budou po technické přejímce (letmá kontrola brzd, osvětlení a pod.) nominována a schválena jako soutěžní vůz!!!

Všechny účastníky je třeba upozornit, ze na ježdění po dráze se nevztahuje povinné ručení a Tudíž není v případě vzniku jakékoliv škody nic hrazeno pojišťovnou!!! Každý řidič podepisuje prohlášení, že plně odpovídá za veškeré škody, vzniklé v důsledku jeho chování a jednání a že si je vědom všech povinností z tohoto vyplývajících vč. krytí případných škod na majetku i zdraví.

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. črc 2008 21:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 20. dub 2008 19:42
Příspěvky: 15
Bydliště: Olkusz
Cześć Wam :)
Ja też bardzo chętnie przyjadę, jeśli tylko mój Minisiek da radę. Na razie muszę zmienić gruchy z przodu, bo już noskiem w ziemi trochę ryjemy, ale do sierpnia powinno być wszystko z miniakiem w porządku. no to do zobaczenia w Vysokim Mycie :)


Pozdrawiam!!!!!
Anna

_________________
"moje stesti bylo vdycky v tom, ze me potkalo nejake nesteti" :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. črc 2008 08:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Tak jak pánové a dámy?:-) Už jste mi všechni kdo přijedete dali vědět na uvedený email případně i s rezervací?:-)))

:twisted:

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. srp 2008 10:00 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Jak to vypadá mezi Mini Coopery? Ve startovním poli je zatím spousta Porsche, všelijaké další závodní speciály, rarity z 50 a 60 let od MTX a Škoda, několik Mini Cooperů, kdo další se přihlásí z fora? Dejte mi prosím vědět dopředu. Kapacita se plní, a já potřebuju připravit sraz na přesný počat vozů.

Díky alepsoň za malou zprávu kdo uvažuje o svezení se.

Lukáš

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Letní Vysokomýtské kroužení 2008
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 17:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak je to za náma.. v sobotu jsme s BlackVM vyrazili opět po půl roce do Vysokého Mýta na okruh.. snad tomu chtěla nepříznivá konjunkce Merkuru s Venuší... snad Číňani rozhánějící deštivé mračna nad Olympiádou.. Snad laxní bohorovný přístup Žigiho, že počasí nedomluvil s Čefem, aby ten to sprostředkovaně zařídil u Nejvyššího.. :lol: prostě a jednoduše.. Letní Vysokomýtské kroužení bylo.. bylo.. ale v naprosto nehostinných a téměř nezávodních podmínkách.. celý den nepřetržité proudy vody padající z nízkých mraků způsobily, že někteří i když měli zaplacené startovné ani nedorazili.. jiní se přijeli jen mrknout.. ale ti co dorazili.. mnohdy i z velké dálky, prokázali velké srdce a vpravdě sportovní cítění..
Nakonec se i přes nepříznivé podmínky sjela skvělá konkurence a auta nádherná.. mimo jiné několik silných a krásných Porsche 911 a 928, VW Brouky Speedster, Formule MTX, Škoda 130RS, krásná otevřená Škoda Super Sport, jejíž posádka sklidila po právu ocenění za největší srdcaře, když v pláštěnkách a motorkářských integrálních přilbách dorazili ve svém doutníku celí promočení a promrzlí..
Tím, že nás bylo poměrně málo, bylo spousta času na ježdění a potom i na samotné závodění.. takže když jsme tedy nakonec v 17h opouštěli okruh nikdo si nemohl stěžovat, že by si nezajezdil.. když k tomu připočtu i téměř otcovský přístup Žigiho, který nás občerstvoval teplými nápoji a laskominami z grilu, tak nakonec nebylo vůbec zle... a pro čtenáře Mini fóra mám snad docela potěšující informaci, že Mini se v té konkurenci neztratilo.. 8)

pár fotek jsem sice udělal, ale až ke konci, kdy se účastníci začali rozjíždět do svých domovů, proto snad vemete za vděk moc pěknou galerií jednoho z přítomných fotografů..
http://foto.uragan.cz/080816-vysoke_myto/
(tyto skvělé fotky pořídil p. Šlachta)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 17:26 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
:oops: Díky Ondrovi za report, a....nemůžu jinak než nezmínit...že Ondra jedničkář, jak jinak než nezklamal,a se startovním číslem 1 si vyjezdil jasné vítězství proti všem vozům, které vesměs byli závodní! Včetně zkušených pilotů, jako je pan Luks, Hrbáček, atd.

Ondro, gratuluju a moc díky za svezení!

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. zář 2008 09:26 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
podařilo se nám najít video z letního vysokomýtského kroužení.. sice jsem moc nepochopil proč tam místo toho Garde a Subaru (které se svezly jen díky tomu, že bylo dost času) není více těch závodících veteránů, na které byl mnohem lepší pohled.. ale díky i za to málo.. Ta Honda je tam právem.. (nejrychlejší kolo závodu a celé video je jeho) 8)

http://www.youtube.com/watch?v=gjX4tqVYwLI

PS: jo a kdyby náhodou někdo věděl co je to za skvělou muziku, dejte mi vědět..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. zář 2008 23:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. zář 2008 23:00
Příspěvky: 4
Jsem ten vetřelec s Hondou a autor videa. Samotného mě mrzí, že na videu není více veteránů jako červené Porsche, Speedsteři, Škoda Supersport, 130RS, ale brácha ,který nafotil výše uvedené fotky, točil jen krátce ze začátku a pak až ke konci a já jsem se hlavně vozil.

Hudba je skladba Bad Moon z volně šiřitelného alba Blues Vol 1. z freeplaymusic.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz