Logo
Právě je 27. dub 2024 10:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 12. říj 2010 10:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Miníkáři pozor 30.října ukončuje Autodrom Most letošní sezonu a jak už tomu bylo i v předchozích ročnících nabízí jízdy pro veřejnost. Přikládám článek pro ty co to ještě neznají a srdečně zvu.
ps: Pozor kdo nemáte prodlouženou trubku na olej poslední táhlá dost odlévá tak ať nezadřete. Doporučuji Militec 1 a máte po problémech.

v sobotu 30. října tedy činíme našim příznivcům opět tuto nabídku a jako vždy upozorňujeme, že jde opravdu jen o informativní jízdy a rozhodně nedoporučujeme snahu trhat se sériovými auty rychlostní rekordy a pokoušet se závodit,“ řekl sportovní ředitel okruhu Michal Marek. I tentokrát budou platit přísná pravidla a na okruh se smí pouze s auty, která mají platnou registrační značku a STK, anebo upravená vozidla, ale opatřená b...ezpečnostním rámem a v odpovídajícím technickém stavu.

„Pro posádky v otevřených vozidlech platí povinnost použít při jízdě bezpečnostní helmu a helmu koneckonců doporučujeme i posádkám ostatních vozidel,“ dodal Marek. Z prohlášení, které bude muset podepsat každý zájemce o svezení, také vyplývá, že je zakázáno driftování a pokusy o něj. Dál je také důležité, že v posádce nesmí být osoba mladší osmnácti let. „Výjimku pochopitelně mají držitelé závodní licence FAS AČR platné pro okruhy, rallye a vrchy,“ upřesnil Marek. Zakázána je pochopitelně i jízda pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek a v areálu paddocku bude přísně hlídáno dodržování maximální povolené rychlosti 30 km/h. Stejně tak je zakázáno, aby posádku tvořilo víc osob, než kolik je povoleno v technickém průkazu daného automobilu.

Prvkem, který by měl účastníky jízd pro veřejnost velice důrazně nabádat k obezřetnému chování na trati, je i fakt, že na havárii na uzavřeném okruhu se nevztahuje havarijní pojištění ani pojištění odpovědnosti za provoz motorového vozidla, takzvané povinné ručení. Srozumění s tímto faktem každý účastník musí stvrdit podpisem prohlášení, bez kterého není k jízdám po závodní dráze připuštěn.

„Každý účastník bude zkrátka povinen dodržovat bezpečnostní pravidla a musí počítat s tím, že při jejich porušení může být z areálu okruhu vykázán. Souhrn bezpečnostních a organizačních pokynů je pochopitelně širší. Jejich text bude účastníkům pochopitelně dán k dispozici při koupi jízdních kupónů. Podpisem prohlášení se pak návštěvník zavazuje všechna pravidla dodržovat a bere na vědomí, že na trať jede na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Těm, kteří k nám přijedou na návštěvu a zajímají se o zázemí a tvar okruhu, by to nemělo činit problémy,“ vysvětlil ještě sportovní ředitel.

Je faktem, že při každé z těchto akcí se najde mnoho návštěvníků, kteří se skutečně zajímají i o vnitřní chod a organizaci závodního okruhu. Zajímají se o press centrum, dílny, vybavení boxů i o fungování hlavního srdce a mozku okruhu – pracoviště dispečinku s monitory, kam se sbíhají signály z kamer rozmístěných podél trati.

Vstup a vjezd do areálu okruhu je zdarma. Jízdní kupóny budou jako obvykle ke koupi na sportovním oddělení ve startovní věži a jeden kupón za 100 korun opravňuje držitele k desetiminutové jízdě, což znamená necelá tři kola s odbočením na boxovou komunikaci v konci posledního okruhu. K dispozici bude i prodejní stánek s reklamními předměty Autodromu Most a pořadatelé nezapomněli ani na občerstvení.

„Všechny naše příznivce a fanoušky motorsportu srdečně zveme k návštěvě a těm, kdo pozvání přijmou, přejeme, aby pro ně byl náš den otevřených dveří zajímavý a užili si ho. Všem společně přeju, aby se akce obešla bez zbytečných karambolů a jiných incidentů, abychom se podobně mohli scházet i příště,“ řekl na závěr Michal Marek.

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 12. říj 2010 11:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Ja jsem proooo :) snad uz s panem Estatem...


Přílohy:
photoclubman4.jpg
photoclubman4.jpg [ 121.26 KiB | Zobrazeno 11001 krát ]

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 12. říj 2010 11:09 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
stylově :twisted:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 12. říj 2010 14:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Prostě Petře ,po tom ošklivém přichází to hezké :biggrin: těším se na reál.Mostecký autodrom je na svezení určitě hezký,ale když na správné okresce načapeš nagelovanýho frajera v vytuněným golfu tak .......... :zadek:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 12. říj 2010 17:55 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Me ale vytuneni golfo frajari vubec nezajimaj...v tomhle to bude o necem jeste jinacim, to me vrati o 50 let zpet, kdy se lidi chovali podle jistych spolecneskych pravidel a kde slovo platilo i bez smluv :) Proste je to uz kus historie..

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 12. říj 2010 19:24 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Opravdu zajímavé a lákavé by to bylo ve chvíli, kdyby se podařilo si rezervovat okruh pro Mini + případně další klasické vozy aspoň na tu jednu jízdu aby ta starost účastníků o to přežít bez úhony, byla skutečně u všech a ne, že my pojedeme aby se nám nic nestalo a mezi náma na oktuhu bude blbnout další dvacka vytuněných Aster a Golfů..
Brněnský okruh už mám solidně najetý.. Mýto taky.. v Sosnové a Bělé pod Bezdězem jsem se už taky svezl.. jen ten Most stále odolává.. :-(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 13. říj 2010 22:06 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Takže kdo z Vás se přijede byť jen mrknout? J.

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 13. říj 2010 22:15 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Snad :-) bude zalezet na pocasi :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 14. říj 2010 17:44 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
U mě též je to jen na počasí jinak v plánu to mám.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 14. říj 2010 17:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
No dá-li pánbůh a manželka Yellow_Flash_Colorz_PDT_03


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 25. říj 2010 15:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Již tuto sobotu! By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 27. říj 2010 23:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 28. říj 2009 16:41
Příspěvky: 40
Bydliště: PRAHA
Ahoj, ještě sem na žádnym vašem srazu nebyl a tenhle týden by se mi to i hodilo. Uvidím jaké bude počasí, jinak bych rád přijel. Je stanoven nějaký čas střetnutí? :) :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 29. říj 2010 01:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Sraz účastníků této akce je v sobotu 30.10. v 10:45 na Shellce v Mostě (pro "mimo-mosťáky" - máme tu Shellky dvě - tradičním startovacím místem je ta u nádraží ) V 11:00 odjíždíme směr autodrom. Mini-Sever hlásí hojnou účast :-)

Tak kdo se přidá ? :-)

V případě nejasností, dotazů a pozdravů volejte JOLI: 731423491 :-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 29. říj 2010 17:49 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Nejede náhodou někdo z východních čech?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 30. říj 2010 19:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Tak vážení,
kdo nedorazil hooodně zaváhal!!! Počasí od ráno exklusivní, slunce svítilo hned od rána, trať suchá a účast všech různých značek a kubatůr rozmanitá. Za sebe mi naskočila husí kůže z neskutečné přesilovky ala Nissan Skyline GT-R a také svezení v Minimikovo Turbu, díky kámo! Tak zas na jaře přátelé, dám echo. By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 30. říj 2010 19:57 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
fotky budou?

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 01. lis 2010 18:53 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak akcička hodně podařená a k tomu super počasíčko ,skoro na krátký rukávky.Fotky snad někdo dodá tak se neboj předsedo,já pro samej adrenalin jsem zapoměl vyndavat foťák takže mám jen asi dvě jak stojíme v koloně.Jinak minik jezdí po předu,třikrát po zadu,dvakrát na kolotoči a mnohokrát bokem.Budu muset sehnat nějaké gumy s lepidlem abych vydržel na silnici.Už se moc těším na Mýto.Tak SEVERÁCI šup fotečky sem.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 01. lis 2010 19:57 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Takze se taky pridavame k tem, co si to uzili jen s tim, ze auto moc nejezdi no :-) ale co taky cekat jinyho cekat :-) a jako Tom, uz se tez moc tesime do Myta ;-)
A na fotky se teeez tesime :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 02. lis 2010 02:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 269
Bydliště: Litvínov
Jooo, bylo to moc fajn. Moc se mi to líbilo. Nechal bych tam víc peněz, ale ten nával lidí jsem nečekal. Trochu jsme potrápili ty Nisany a ty pomalá auta, joo Porsche to byli, myslím!!!!! :banana: Tak něco máme natrénováno, kdy že je to Mýto! Čus na jaře. Jirka MINI SEVER :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 30.října Autodrom Most!!!
PříspěvekNapsal: 02. lis 2010 15:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Taky jsem se chystal provětrat koně na Mosteckém autodromu,ale miini mělo asi víc rozumu než já a řeklo letos už dost a podalo mi přes chladič pracovní knížku :onfire: Řekl jsem si že udělám hvězdného reportéra přes rameno hodil jeden foták na focení a do kapsy vrazil druhý na nějajý pokus o krátký film :mrgreen: Z pohledu diváka mohu prohlásit .že to nikdo nešetřil.Jak vyrazili na trat´každý vrazil nohu až do karburátoru-Mini Mike až do turba a mazali jak o život a nic si nedarovali :andare: Všem to jelo moc hezky jenom Minitom bude muset přes zimu zapracovat aby měl ruce rychlé jako motor Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Musím ale uznat že má v Ćesku nejrychlejší Mini které se může zučastnit silničního provozu :pray: Ten den se kolem Mini sešla fakt dobrá parta.Jestli všem do jara vydrží auta i forma ,tak se máme v Mýtě určitě na co těšit.Možná už cestou tam.Večer už snad fudou fotky a nějaké video


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz