Logo
Právě je 16. dub 2024 16:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 07. dub 2011 17:50 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2008 17:51
Příspěvky: 62
Bydliště: Stará Turá / Bratislava
Čaute mini maniaci po dlhšej dobe... Ako sa máte? Už som sa tu pekne dlho neukázal ale to nič nemení na situácii :) ... kamarát mi dnes volal s takou zaujímavou otázkou, a tým pádom sa ja obraciam na Vás, ale hlavne asi na bratislavskú časť členov. Kamarát, jeho rodičia a v podstate firma stavajú polyfunkčný objekt RETRO v bratislave a potrebujú tomu spraviť niečo ako kampaň a zháňajú staršie typy automobilov na takúto akciu. Mini cooper je samozrejme autíčko ktoré takéto kritéria spĺňa a dobre všetci vieme, aké krásne úsmevy a pohľady vie vyčariť práve minik na tvárach okoloidúcich a všetkých naokolo. Neviem vám presne povedať o čo by presne išlo, pretože to ani oni nemajú ešte úplne premyslené, ale pravdepodobne by sa jednalo o nejakú jazdu mestom, možno pristavenie na nejakom frekventovanom mieste a spraviť "určitou formou" reklamu danému obejktu RETRO (letáky, alebo nálepka na dverách....) to by sa upresnilo presne v priebehu nasledovných dní. Termín vychádza niekedy na začiatok mája (až po vašom zraze na východe), pravdepodobne niekedy na sobotu aby si nikto nemusel brať dovolenku z práce ;) Otázka je, či by sa vôbec niekto našiel kto by bol ochotný, hm? :blush: Samozrjme, nie zadarmo ! ak by sa niekto našiel, kľudne mi môžete poslať správu alebo na telefón 0917646702...Ďakujem

_________________
Never been on the better place like a Mini world


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. dub 2011 19:33 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Davidko píše:
Čaute mini maniaci po dlhšej dobe... Ako sa máte? Už som sa tu pekne dlho neukázal ale to nič nemení na situácii :) ... kamarát mi dnes volal s takou zaujímavou otázkou, a tým pádom sa ja obraciam na Vás, ale hlavne asi na bratislavskú časť členov. Kamarát, jeho rodičia a v podstate firma stavajú polyfunkčný objekt RETRO v bratislave a potrebujú tomu spraviť niečo ako kampaň a zháňajú staršie typy automobilov na takúto akciu. Mini cooper je samozrejme autíčko ktoré takéto kritéria spĺňa a dobre všetci vieme, aké krásne úsmevy a pohľady vie vyčariť práve minik na tvárach okoloidúcich a všetkých naokolo. Neviem vám presne povedať o čo by presne išlo, pretože to ani oni nemajú ešte úplne premyslené, ale pravdepodobne by sa jednalo o nejakú jazdu mestom, možno pristavenie na nejakom frekventovanom mieste a spraviť "určitou formou" reklamu danému obejktu RETRO (letáky, alebo nálepka na dverách....) to by sa upresnilo presne v priebehu nasledovných dní. Termín vychádza niekedy na začiatok mája (až po vašom zraze na východe), pravdepodobne niekedy na sobotu aby si nikto nemusel brať dovolenku z práce ;) Otázka je, či by sa vôbec niekto našiel kto by bol ochotný, hm? :blush: Samozrjme, nie zadarmo ! ak by sa niekto našiel, kľudne mi môžete poslať správu alebo na telefón 0917646702...Ďakujem

So mňou môžeš počítať + 2 ďaľšie MINI.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. dub 2011 19:54 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 01. úno 2007 19:14
Příspěvky: 85
Bydliště: Trnava SK 91700
Zaciatok maja / 14.05 / su Trebatice vychod je : Slovenský klub MINI pozýva všetkých priaznivcov a nadšencov MINI COOPER na 19. zraz, ktorý sa bude konať od 2.6. – 5.6 2011 .
ak bude volno tak idem.

_________________
PRE MINI.MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. dub 2011 23:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2010 23:26
Příspěvky: 104
Bydliště: Bratislava
Zdravim ak by to bolo po tych uzasnych majstrovstvach tak by som sa rad pridal.... :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08. dub 2011 07:30 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. bře 2011 11:02
Příspěvky: 26
Tiez sa rad zucastnim akcii ktore suvisia s minikom.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. dub 2011 12:29 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2008 17:51
Příspěvky: 62
Bydliště: Stará Turá / Bratislava
Super chalani, som rad ze je takyto zaujem pomoct. Terminovo to teda definitivne vychadza asi na sobotu 14.5.2011.... napisem Vam sukromne spravy pre blizsie info niekedy v kratkej buducnosti... dakujem

_________________
Never been on the better place like a Mini world


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. dub 2011 17:22 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Davidko píše:
Super chalani, som rad ze je takyto zaujem pomoct. Terminovo to teda definitivne vychadza asi na sobotu 14.5.2011.... napisem Vam sukromne spravy pre blizsie info niekedy v kratkej buducnosti... dakujem

14.5 sme všetci v Piešťanoch tak nič.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. dub 2011 19:10 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2008 17:51
Příspěvky: 62
Bydliště: Stará Turá / Bratislava
nevadi, povedal som tomu kamosovi ako sa ma situacia a je na nom co spravia... a pozrel som tie Trebatice, vyzera to SUEPR... ak mi vyjde čas isto vas dobehnem pozrieť, mám to kúsok a mini je mini ;)

_________________
Never been on the better place like a Mini world


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz