Logo
Právě je 28. bře 2024 19:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 08. dub 2011 09:35 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
v roce 2014 se lze prihlasit zde http://www.landroverevents.cz/roadshow/

2013
https://landroverevents.cz/roadshow/

2011
Lze se přihlásit zde: http://www.landroverevents.cz/roadshow/ ... =show_form

SVEZTE SE!
Přihlaste se, nejlépe hned teď, abyste na vlastní kůži mohli prožít fascinující vozidla Land Rover přímo za volantem nové generace modelů! Vozidla modelového roku 2011 se totiž představují v nejlepší formě – s designem budoucnosti.
Aktivní řidičská účast na Land Rover roadshow 2011 je možná pouze s platným řidičským průkazem a od minimálního věku 25 let!


Naposledy upravil Murphy dne 24. úno 2014 17:31, celkově upraveno 7

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Land Rover Show events Kopřivnice
PříspěvekNapsal: 07. kvě 2011 19:35 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Výborná akce.. oproti avizovaným přihlášeným cca 60lidí se to sice těžce namnožilo ať už množstvím spolujezdců anebo známých co se svezli při jednom, takže dopoledne to bylo dost o trpělivosti, než se člověk dopracoval k vyhlídnutému testovacímu autu, ale postupujícím časem se to rozpustilo v rozhlehlém areálu a mezi několika testovacími stanovišti.. a po 15h už si člověk v pohodě mohl vybírat který model z celé řady od Defender, Freelander, Discovery, Range Rover Sport a Range Rover.. to se Vám jen tak nestane aby na place stálo nastartovaných 7 Land/Range Roverů a hosteska Vám nabízela projížďku v kterémkoli se vám jen zlíbí..

mě osobně uchvátil Range Rover Sport 5,0 V8 Supercharged s 510k... neuvěřitelné kladivo a zvuk při kterém tuhne krev v žilách.. úžasné ho prohánět po zkušebním oválu.. pak projet brodem.. pokud člověk chce rychle přijít o papíry na dálnici ve stylovém offroad-suv, tak tohle je ta správná volba.. zapomeňte na X6 nebo nějaké AMG.. do pravého terénu ale není moc určen díky nižší světlé výšce, kdy jsem si párkrát škrtl podvozkem na velbloudích hrbech.. pro tenhle hardcore není nic lepšího jak plnokrevný Range Rover.. neskutečné jak jen proplouvá po všech nerovnostech..

a terén??? pffff... ještě teď se mi třesou ruce a hlas.. ruce z Defendera.. nezapomenutelný zážitek na to, jak je sparťanský oproti sourozencům z jednoho hnízda.. a hlas jak se mi chtělo křičet při předváděcí jízdě s rakouským testovacím řidičem nebo spíše šílencem, který byl určen pro hardcore terén.. vyjížděli jste někdy dlouhý svah vydláždění kočičíma hlavama o sklonu 65%? něuvěřitelná stěna.. pak třímiliónový Range prohnat a "utopit" v brodu se 60cm vody.. a pěkně si před sebou tlačit tu tsunami vlnu jak před člunem.. pak šílená rally RZ po lese s dvouapůl tunovým offroadem.. a pro velký sukces 65% dolů pomocí HDC.. (Hill Descent Control) osobně mi to hlavně v Defenderu dělalo psychický problém nechat auto jet s nohama na podlaze jako by se nezelenalo bez toho abych se dotkl kteréhokoli pedálu.. ale světe div se ono to funguje dokonale.. klidně mi amputujte nohy.. už je nepotřebuju.. :-)

Summary.. akce výtečná.. celkem rakouský dovozce poskytl kolem 40 aut.. čeští prodejci pak tvořili pořadatelský koordinační tým.. a fungovalo to skvěle.. až neuvěřitelné, že taková akce byla zcela zdarma.. úžasná péče o potenciální zákazníky..
perlička.. všechna auta s rakouskýma značkama ze Salzburgu byla už prodána.. :-) takhle se rodí předváděcí auta, jen pro ty co si myslí, že předváděčky jezdí jen kolem salónu po vyasfaltovaných cestách.. :-D

sešlo se nás tam i celkem dost minikářů, tak prosím dodejte fotky ať je zdokumentování kompletní..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Land Rover Show events Kopřivnice
PříspěvekNapsal: 07. kvě 2011 23:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
povezte mi kurna kde na takovy akce chodite?? Sosnova, sem nevedel, a tohle?...jako pravoverny land rover fanousek bych se minimalne novym indickym defendrem svezl...sakra. I kdyz dnesni den jsem stravil vytecne, tak prece jen me faakt zajima jak se k tomu dostavate? Dik a slunce v dusi

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Land Rover Show events Kopřivnice
PříspěvekNapsal: 08. kvě 2011 09:36 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Ondra vystihl situaci perfektně. Byli jsme rádi, že jsme měli možnost si na vlastní kůži vyzkoušet auto kategorie off-road, o to více Land rovery, které jsou tím proslulé. Počasí nám velice přálo. Jízda s land/range rovery byla úžasná, hlavně tedy se silnými Rangi. Jeden z největších kladů programu bylo místo, kde byl uskutečněn - polygon Tatra. Po dlouhé době jsme se tam zase dostali. Program byl fantastický, mohlo by akcí na polygonu být více!

Fotky posílám zde: http://pitrysmini.rajce.idnes.cz/Land_Rover_Show_2011/

Pro zajímavost jěště posílám odkaz na video, co se dá na polygonu testovat a jak...
http://www.youtube.com/watch?v=B9DwdGERm7o

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Land Rover Show events Kopřivnice
PříspěvekNapsal: 08. kvě 2011 21:47 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Luxusní akce, Ondra opravdu nepřeháněl. Jezdili jsme 6 hodin nonstop.
Všichni jste si zde mohli přečíst pozvánku na akci 8.4. ale asi brzy zapadla.

Stanoviště 1 na kopečku - jízdy s instruktorem v terénu, kdo chtěl, jak chtěl, brody, svah 45% dolů, bahno, štěrk, prostě všechny povrchy. Vyzkoušeli jsme všechny modely, Freelandery dvakrát. Nutno podotknout, že na nás Freelander2 udělal v terénu opravdu dobrý dojem, rozumné ovládání, pochopitelné, paráda.
RR Vogue a Sport mají až 4!! obrazovky/displaye s infografikou a připomíná to letadlo, Vogue super, RRSport je opravdu na silnici, tolik nás v terénu nezaujal. Klasiky Def90 a 120 a LR Discovery bez diskuse.
Z tohoto stanoviště se rovněž jezdily jiným směrem divoké jízdy s rakouskými piloty, opravdu vysokou rychlostí v terénu, brod 60 cm nás přesvědčil že RRVogue je i loď, no a testovací svah/kostky/ s náklonem 65% nahoru byl jak horská dráha, hrůza. Na konec jízdy se tento svah jel dolů. Svah který se nedá vyjít, vylézt, prostě střecha. A bylo vidět že i s HDC je to na limitních možnostech fyzikálních /nikoliv vozu/ prostě pád cca 35m dolů, pilot měl co dělat. Ale zvádl to za den nejméně 50x.
Tah této stíhačky lze těžko popisovat, to se musí zažít.

Stanoviště 2 na ploše uprostřed polygonu /tam kde lze uskladnit pár tisíc Tater/ - nejméně 7 nastartovaných vozů, jen se projeďte, vybízela slečna. Vyzkoušeli jsme všechny, RRVogue s 510 koňmi - těžko popsatelné, ve stopadesáti jsem začal brzdit a spotřeboval polovinu délky té plochy, zvuk tohoto benzínového motoru více než úžasný, fantastický. Asi bych to zvládl, mít modrou krev a být odsouzen jezdil pouze RR apod. Vše jsme vyzkoušeli, silnice, hlína, brod, náklony, nakloněný testovací ovál, no opravdu úžasné nepopsatelné fantastické.

Stanoviště 3 centrální polygon - tam jak je těch 8 různých povrchů vedle sebe - ty muldy se dají sotva přejít pěšky, jsou veliké stavěné na vozy 8x8, ale RR Vogue po tom plave jakoby nic. Na tomto bylo jasně vidět, jak se liší od všech ostatních vozů. Fantastická možnost na stejných úsecích vyzkoušet jakékoliv provedení všech RR a LR, poznat jasné rozdíly mezi modely a pochopit, co lze od toho kterého očekávat.

Závěrem: rovněž nechápu, jak to mohlo být zadarmo. Lidí hodně, prý více než v Brně a v Mostě. Byť bydlím 1,5 km od GrandPrix v Brně, nelenil jsem a jel do Tatry na polygon a určitě neprohloupil, nic podobného v ČR není. Takže děkujeme rakouskému importérovi a celému týmu za fascinující den.

Polygon Tatry /i sama fabrika/ není žádný drobeček, viz mapy http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@x=141711104@y=134350912@z=14, část úseků je schována v lese.

Takováto akce je fakt jednou za čas.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. dub 2012 23:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
2012 http://www.landroverevents.cz/roadshow/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. dub 2012 08:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. říj 2010 11:53
Příspěvky: 260
Bydliště: Mariánské Lázně
Jeee super. Loni jsem chtěl jet, ale nemohl jsem. Tak snad to tentokrát vyjde.
Máte někdo zkušenosti z loňské akce v Mostě?

_________________
Speedwell blue Morris Mini 74.
Mini Clubman S R55 - JCW soft by OKCZ.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. dub 2012 21:23 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Most už je plnej

http://www.landroverevents.cz/roadshow/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14. dub 2012 09:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. říj 2011 10:23
Příspěvky: 25
Bydliště: Benesovsko
JSEM PRIHLASENEJ DO KOPRIVNICE 28.4. UVIDIM TAM NEJAKE TRPASLIKY NA PARKOVISTI?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15. dub 2012 19:17 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
jestli myslíš tohodle trpaslíka, tak ten letos nepřijede.

každopádně všem akci doporučuji!


Přílohy:
PICT9455 (Kopírovat).JPG
PICT9455 (Kopírovat).JPG [ 137.24 KiB | Zobrazeno 16238 krát ]

_________________
Piešťany 1996...
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15. dub 2012 19:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. říj 2011 10:23
Příspěvky: 25
Bydliště: Benesovsko
:-( Asi proto, ze je nepojizdny u me v garazi...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15. dub 2012 20:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
tak teď tomu moc nerozumím, co myslíš tím trpaslíkem!?

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. dub 2012 18:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
tak kdo se teda zitra jede povozit Evocem ?

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. dub 2012 18:58 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 15. úno 2009 18:59
Příspěvky: 4
Bydliště: Olomouc
Zítra v 8 jedu z Olomouce, samozřejmě MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. dub 2012 20:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. zář 2006 08:44
Příspěvky: 125
Bydliště: Slovácko
škoda že to člověku půjčí až od 25 let :angry: :D

_________________
ten Favorit v avataru je jen vzpomínka na první auto :)

zatáčky se dají projet třemi způsoby, 1)pomalu 2)rychle 3) s MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. dub 2012 22:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
To si nemyslím, největší problémy tam dělali floutci lehce nad 25, taky jich několik vykázali ven.

Jinak skvělá akce, moc jsme si to užili, dorazila spousta Mini a spol., samí staří známi.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2012 09:23 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
přesně tak Martine, vrhali se na testovací vozy jako supi, ja sám na jsem byl svědkem při poctivém čekáni na minibus, ktery nás vozil mezi jednotlivýma stanovištěma, že tihle mladi floutci si vůbec nedělali starosti s nějakou řadou...
A na 510 koňového Range jsem se dostal až někde těsně před pátou hodinou, ten byl doslova v obležení. Než jsem si stihl nastavit sedačku tak přiletěl pořadatel , že byl upozorněn , nevim od koho.. Že ma vozidlo vyplou kontrolu trakce, pomačkal mi tam nějaký čudlík a řekl takhle ne, to by nemuselo dopadnout dobře.
Pochybuju, že někdo z nich věděl, že podepsali papír s min 5 procentní spoluúčasti případné škody !
Jinak akce tradičně na propracované urovni. Oproti minulému roku ale podstatně více lidi .
foto vystavím později.

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2012 20:12 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak škoda že mi to na tu akci nevyšlo, bohužel se mi to krylo se svatbou v rodině.. ale stejně jsem prožil víkend jako řidič novomanželů ve vozidle stejné značky.. :-) věřím ale, že lidi bylo mnohem více jak loni.. akcí tohoto charakteru je málo a věhlas se rozkřikne. to bych řekl, že je jediné mínus.. když to má být jen akce pro 60-100 předem registrovaných účastníků, tak by tam nikoho jiného neměli pouštět v zájmu svém, tak i těch co mají opravdu zájem si ty auta vyzkoušet a nejen si užít jak na tuningovém dni..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2012 23:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. zář 2005 15:00
Příspěvky: 241
Bydliště: Wrocław
Je smutné, že dnes se o něm dozvěděly :(

Mám takove auto ...

_________________
Zdravim Vas Adam
sklad dílů pro Mini Classic a Land Rover
www.mini-land.pl


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. kvě 2012 09:50 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
tady je galerie k letošní akci, ještě nevyfiltrovaná.
http://pitrysmini.rajce.idnes.cz/Land_Rover_show_2012/

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz