Logo
Právě je 29. bře 2024 16:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31. črc 2012 22:13 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. říj 2010 22:24
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Ahoj ve spolku super lidí s mini :-) (i nemini)
Po upozornění od Georgeuse že už semnou nepočítá, když jsem tak neschopný a nevrazím sem žádnou fotku do konce tohoto měsíce… Tak tedy přikládám foto svého mini ať je vidět že jsem aspoň trochu schopný a stihl jsem to v termínu … možná si ho někteří pamatují spíš fialově bílého (obláčky). Po bouračce stál asi 8let v garáži, no a pak 1,5 roku každý víkend zalezlej v garáži jsem ho kompletně rozebral a vyvařil. Motor prošel GO. A konečně tento rok už jezdím .. Takže když Georgeus dá, rád se zúčastním výstavy...


Přílohy:
web_2.jpg
web_2.jpg [ 122.56 KiB | Zobrazeno 5410 krát ]
web_1.jpg
web_1.jpg [ 170.87 KiB | Zobrazeno 5410 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2012 23:43 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. črc 2008 10:41
Příspěvky: 236
Bydliště: Praha
Chci vám poděkovat za vložené fotečky, jsem rád že na konec jste to zvládli skoro všichni. Konečně máme účastníky pohromadě a může se začít s přípravou výstavy. V nejbližší době vás budu informovat o přesném termínu akce a počtu vystavovatelů. Vzhledem k tomu, jak už jsem psal, nemuselo by to zůstat jen u jedné výstavy, tak třeba dojde i k nějakému promíchání účastníků, aby každej kdo vložil fotku mohl své mini předvést a vidělat i nějakou tu kačku, ale to zatím dosti předbíhám. Vše rozhodne hlavně úspěch první akce.
Chválím taky jmenovitě bílehojezdce, který si jistě pěkně máknul, aby své mini dokončil v tomto termínu kvůli nutnosti míti foto pro výstavu a možnosti se zůčastnit, doufám že jeho mini bude ve skutečnosti přesně tak pěkné jak vypadá na fotkách a že mu laminát nepopraská či dokonce neopadá po několika tvrdých kilometrech na českých silnicích (neber to jako nijakou urážku, ale jako obavu člověka co s laminem léta pracoval a ví, že práce sním si žádá veliké zkušenosti, preciznost a správné postupy, jinak dochází k problémům, které se objeví až po čase).
Dále i Mikešův mini je nádherný kousek s několika ojedinělými prvkami, které bych uvítal i na svém voze, např. exkluzivně zvolené zadní světla, lepší jsem na mini jinde neviděl.
Martinlouny se k nám přidá s jeho ojedinělou limusínou a také k tomu přihodí krásně zrenovované kabrio.
jirka2030 sice sám mini neupravoval, ale jeho kousek je také výjimečným svojí přestavbou a jistě si zaslouží také vystavovat, vždyť jse hlavně o předělané mini a tento kousek má dost co ukazovat.
Čolek na svém mini má nikde jinde nevídaný chromový trubkový rám, jinak jeho mini vypadá na první pohled standartně, ale kdyby jste ho viděli rozebrané jako já a hleděli na detaili, tak ihned poznáte neskutečně moc předělávek, tento kus nepatří zrovna do kategorie Tuning, ale spíše classic, ale i tak s originálem nemá nic moc společného.
Dále tu máme Ludekvys, Colic, Honza Sm., jejich mini nenesou známky větších úprav, ale jsou krásné na pohled a 13tky kola jim prostě sluší a mají ten klasický miníkovskej šmrnc.
Sorry že sem se tak rozepsal.
Peace

_________________
www.autoservis24.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 07:37 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Aby nedošlo k mýlce,Fotku jsem vložil za kaspareka.ehrt,psal že neví jak.
Jirka2030

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 07:57 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. črc 2008 10:41
Příspěvky: 236
Bydliště: Praha
nojo to je fakt, to sem se pri psani spletl, diky za upozorneni.

_________________
www.autoservis24.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 09:14 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 19:10
Příspěvky: 133
Bydliště: Příbram / Praha
hezkej proslov :bigups: jestli se takhle sejdem v těchto lidech co si vypsal tak se opravdu těšim a sem zvědavej na vaše auta :) a s tim laminátem.. myslim že neopadá jsou tam miliony nejtů ale to popraskání v tom máš opravdu pravdu toho se taky drobet obávám


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 09:37 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Kdyby tato akce proběhla a bude se opakovat někde pro příště ,zkuste si vzpomenout na mě ,protože i já nemám klasického miniho. :wink:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 10:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 14. bře 2012 22:10
Příspěvky: 18
Bydliště: Na Bažinách 24
Moc díky Jirkovi a jestli to správně chápu, tak bylo i mé Mini vybráno na výstavu?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. srp 2012 20:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. črc 2008 10:41
Příspěvky: 236
Bydliště: Praha
to kasparek.ehrt - ano tvoje mini je také vybráno na výstavu.

Mám nové zprávy, nerad to píši ale jsou z části špatné. Výstava se v Kladně s největší pravděpodobností konat nebude, šéfíci to tam smetli ze stolu. Ale nezoufejte, organizátor akce je do toho zapálenej a chce výstavu nabídnout pro 2 obchodní domy v Praze, vellmi věří že ty to neodmítnou.

Další info zatím nemám.

_________________
www.autoservis24.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. říj 2012 21:56 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. črc 2008 10:41
Příspěvky: 236
Bydliště: Praha
Sem rád že mě nikdo nebombarduje dotazy jak to s výstavou vypadá, protže to vypadá bledě. Nikam se to zatím nepohnulo :( je mi to líto že jsem některé zvás uháněl a vkládal falešné naděje. No zatím není všem dnů konec. Snad se to nějak podaří,ale tento rok to už opravdu nebude.
sorry everybody friends, je mi studno :blush:

_________________
www.autoservis24.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz