Logo
Právě je 28. bře 2024 22:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 12:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Nikdo nic proti nikomu nemá a ničí přičinění viz chlapy na autodromu ráno, který si tam jistě užili svoje tu nikdo neschazuje. Z jednoho malého popíchnutí se nemusí dělat bůh ví co... (nejste snad žádný slečinky,ne :?: ) ...
Pamatuji dny a pár lidí od Vás možná taky, kdy na konci sezony kompletní Mini Sever přijel v totální mlze a dešti a nikdo nehodil flintu do žita a celou akci absolovali všichni včetně Skondra včetně bloudění v mlze po horách. Takový Mini Sever já pamatuju a za takovou partu Vás furt mám. Tak nechápu že najednou tahle parta je najednou tak chytlavá na slovíčko a řeší se to tu jak kdyby Vás někdo proklel.
Je to cenná pořadatelská zkušenost pro příště, nikdo učenej z nebe nespadl a já se omlouvám, že jsem se na tu pumpu přijel podívat a dovolil jsem si s ostatníma dojet na autodrom. Není přeci tajemstvím, že jsem po anglii v roce 2009 z Mini Sever sám dobrovolně odešel takže členem již pár pátku nejsem a netuším co Jolča semnou mezi náma dvěma jak píše řeší :?: Tak pokud máte někdo semnou problém budete si to asi muset pořešit na svý straně nebo sebrat konečně odvahu a přijet si o tom popovídat z oka do oka což se u nás nikdy moc nenosilo a proto jsem taky odešel. Já jsem připravenej s kýmkoli o tom co ho tlačí dát řeč a každýho z Vás rád uvidím :bigups: . Tak snad už závěrem všem fajn den. By Jozzy
PS: video je super :wink:

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 12:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
tak to počasí vám nezávidim, já bych se na to asi taky vys... ale na druhou stranu je dobrý si taky zkusit co to dělá na takovym mokru v "bezpečí"

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 17:35 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. led 2012 19:43
Příspěvky: 43
Bydliště: Modřejovice 71
Dobrý den Miníkáři.Moc mi mrzí,že jsem spustil takovouhle lavinu.Ale nedá mi to,a rád bych to uvedl na správnou míru.Odkaz o stahování kalhot,jsem vůbec nemyslel zle,ani ironicky.Celý týden jsme s dětma dělali bojovou přípravu na "velkou sobotu" a moc jsme se těšili na super víkend.Pak ale pracovní povinnosti překazili mojí Lence s námi jet,a tak jsme to chtěli dát s dětma.
Ráno když jsem vstal nevěřil jsem tomu,co jsem viděl.Celou noc pršelo,zmrzlo to a na to napadal sníh,který přimrzal.-Prostě masakr.
Byl jsem domluvený s Kolíkem,že pojedeme spolu a hned jsem mu napsal jestli pojedem,nebo to vzdáme? Mezitím jsem zavolal Martinovi do Loun,a ty už byli na cestě. Ještě sms Jozzymu,abych se snad utěšil,že v Mostě je to lepší.Moc se mi nechtělo vytahovat Jamese do takovýho bordelu(normálně se vyhýbáme i dešti). A když jsem překonával to dilema jet-nejet,uvědomil jsem si,že mám letos poslední šanci vidět Miníky v akci,a to si prostě nemůžu nechat ujít.
Bylo to ode mne dost lehkovážný,kdybych v tomhle počasí jel 80 Km s dětma.Tak jsem je musel nechal doma.Jirka si vyndal tašku,Lucinka Tedyho.
Cesta nic moc na gumach,který jsem tam chtěl dorazit.Po cestě u Rakovníka mi přestal James topit.Jako by mi něco říkalo vrat se.Ale já né.Zamlžovaly se mi okna,tak jsem je hajzlpapírem utíral,abych něco viděl.Přitom jsem musel mít částečně sputěná okýnka,aby to zamlžování bylo pomalejší. Když jsme dorazili na pumpu,tak jsem chtěl jít hledat jinou Shelku,protože jsem tam žádný Miníky neviděl.Pak jsem uviděl Jozzyho,který mi potvrdil,že jsme na správné pumpě.Čekal jsem nějakou skrytou kameru jak budem reagovat sami na pumpě ale nic.Tak si říkám,to pravé přijde určitě na motodromu.Tam po vyplnění papírů,jsem byl rád,že jsem tam neměl děti.V podmínkách provozu dráhy jako jeden z bodů bylo,že osobám do 18 let,není povolen vstup na dráhu,pokud nemá zájemce závodní licenci.Tu fakt nemám.Jinak bych musel udělat čelem zad a pochodem chod.Popojeli jsme dovnitř areálu,kde jsme si koupili vstupenky.Měl jsem docela strach,když jsem viděl ty wrc a sti,jak to rvou za tím plotem.Ale po ujetí prvních kol,kdy jsme těm raketám uhýbali,jsem zažil takový nádherný pocit kdy pod plným plynem pěkně dveřma napřed projíždíte zatáčku a po její projetí jsem se těšil až ta rovinka se zase pěkně stočí.
Když už jsem byl promrzlý tak,že se mi přestali ohýbat kolena,přesunuli jsme se do fajn hospody,kde jsme se ohřáli, dobře dotankovali,výborně pokecali,pobavili celou hospodu,(že Tulen) .Pak nás Jozzy jako kvočna svá kuřátka nasměroval domů a sobota se chýlila ke konci.Abyste nezapomeli,pořád mi to netopilo a se staženýma oknama jsem večer bez šrámu na Jamesovi dorazil domů.Zmrzlej na kost ale štastnej s euforickou radostí,jakej to byl super den,jsem dětem doma vyprávěl jak to probíhalo.Čekali jsme fotky a videa,nad kterými se pořád telíme,
A pak jsem tu napsal to,co jste asi špatně pochopili.Chápu,že máte svoje mazlíky rádi stejně jako já,a věřte mi,že bych určitě nechtěl vidět Miníka s rozbitým čumáčkem,nebo aby se někomu něco stalo-to už vůbec ne.Poprvé a naposledy jsem ho viděl na vleku když jsem ho vezl Krumovi,a bolelo mi to víc než Silverstouna.
Snad jsem to tady dostatečně vysvětlil a snad všichni pochopíte,jak jsem to myslel. Ale stálo to ku..a za TO -jel bych zas


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz