Logo
Právě je 29. bře 2024 00:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 27. říj 2012 12:42 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
MiniMike píše:
jak pise Jirka.... neslo to :-( tady foto z mista "otoceni" zpet.... todle uz je na letnaky mooooc snehu....

Tak u Vás krásna chumelica

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 27. říj 2012 13:04 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
To je velká škoda, tak jsem se těšil, že si ještě trochu zablbnem. Takoví dravci a na letňákách v tomhle marastu by bylo o hubu. Ani pro nás letošní sezona nedopadla, oželet dva srazy po 5letech se nám ještě nestalo. Těšíme se už na příští rok. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 27. říj 2012 15:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Pavel píše:
Doufám,že tak posranou minisezonu jako letos už mít nebudu.Ráno jsme s Jirkou Macháčkem jeli na autodrom postavit slalom,ale počasí je taky fakt hrozný.Chápu ty co se raději vrátili domu,protože prosolit auto před zazimováním je opravdu blbost.Ale myšlenku na rozloučení se sezonou s volantem v ruce jsme neopustili.Bude to akce pod střechou na kterou se dá dorazit jakoukoli sociálkou.Aby to mělo správný náboj,tak to dáme clasik versus NM.Další informace příští týden.Tak zatím zduř :andare:



Jupíííí - já doufala, že to tak, kluci, nenecháte :-) Huž se těším .-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 27. říj 2012 18:27 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. led 2012 19:43
Příspěvky: 43
Bydliště: Modřejovice 71
Stahujete kalhoty moc daleko před brodem.Udělali jste velkou chybu,že jste se nepřišli svézt.Už se moc těším na videa.Jak by řekl pan Hrušínský "bylo to krásné uvolněné dopoledne". Ahoj Juráš :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 27. říj 2012 19:13 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
...je Za chvilku 10:00 ráno, venku nad Mostem Mordor černý mraky a totální fujavec, jedu se ze zvědavosti mrknou na Shellku kdo bude takovej drsoň a opravdu dorazí zamknout letošní sezonu v britském stylu: Není špatného počasí jen špatného oblečení :blink: .
Už když přijíždím k Shellce vidím pár typických kulatých stříšek a těsně před kulaťákem potkávám Tuleně s Hansem jak akorád přijíždějí. Na pumpě už stojí Lounská Limo a další 3 mini. Ať koukám jak koukám z Mini Sever ani duše :blush: . Krátkej pokec na pumpě jestli ještě někdo dorazí po 10ti minutách se balíme a vyrážíme směr Mosteckej Autodrom. Když jsem si tak prohlížel dorazivší pakárnu říkal jsem si o co jim v tomhle šíleným počasí vlastně jde?
Bylo to jasný, poslední šance letos ucpat na poličce díru s pohárama a neodradilo je ani tohle opravdu vostrý počasí. (...takže rekapitulace: Hanso, Colic, Juraš, Tuleň ,MRi, Martin Louny). Už dorážíme na místo, krátká vyplňovačka nutných papírů a hurá na okruh. Nevěřil jsem, že v tomhle marastu bude okruh otevřený a obával jsem se nejhoršího. Když se Sůza vyhoupla z tunelu ven bylo jasný ,že Mostecký okruh jede :banana: a každý kdo si chce rozmlátit své auto a potvrdit tak koupí žetonu, že tak činí zcela dobrovolně má právě nyní šanci :withstupid:
Krátká čekačka v milosrdném teplíčku při koupi žetonů a zpět ven ke strojům do totálního sněžení a větru. Trať byla hodně mokrá a pod Matadorem dolů pěkný koupálko, nicméně všichni jasně rozhodnuti se povozit a i bez pohárů ukázat, že to zadarmo nedají :2drivers:
Delší čekačka ve frontě než nás vypustí na trať, je cítit napětí jaké že to letošní poslední svezení bude. Všichni poctivě na letních takže se jízda mohla začít. Krátká domluva s pořadatelem jestli bychom mohli jet sólo, která neprošla takže necháváme nejdřív vypustit všechny ty GTI, WRC, STI a podobně a pak už vyrážíme na trať. Každýmu asi jede v hlavě nerovnice: letní gumy+ tohle počasí= průser, ale stejně všichni vyrážejí a rvou se o své pozice rovnice nerovnice :2drivers: Tady by měl asi napsat každý za sebe jaký to z jeho židle bylo, neb já jako spolujezdec-utírač okna jsem dostal šanci svézt se s Jurášem v jeho Jamesovi za což moc děkuji. Za mě mazec jízda v tomhle levelu, neb tady bylo vidět kdo má odježdíno a nebojí se a kdo se bojí...a nebál se nikdo. Jsou to všichni do jednoho pacienti :!: :!: :!:
Hromada parádních hodin, který si snad střihnul krom Limo každej a i Martin dal jedny sáňky, když se s námi rval o příčky na konci hvozdu. Po první jízdě bylo vidět, že všem otrnulo a, že jdou do dalšího znovu zkusit co jejich knedlíci vydrží. Další čekačka než uklidí naolejovanou dráhu od roztrhnutý vany nejaký socky a hurá na trať. Hanso se kočkoval s Máriem, že jak tedy ty MPIčka jezděj, Colic s Tuleněm a Jurášem, že co z toho litra jde vytlačit, když je plyn na podlaze a mezi tím Martin se svou Limo bez stěračů, který co chvíli v tom fofru ještě z venku otíral stěrkou z okna nadílku. :blink: Myslím si že o týhle partičce bude příští rok určitě slyšet, protože za dnešek žádný pohár nebyl a tak se jistě nemůžou dočkat nové sezony až to budou moci napravit. Každopádně, každý z nich si dnes odvezl pořádný zážitek ze zamykání sezony s přívlastkem: My jsme ZDE a Mini Sever je KDE? :blush:
Závěrem všechny co to nevzdali zdravím a děkuji za fajn sobotu na kterou budu ještě dlouho vzpomínat :rock: By Jozzy


Přílohy:
A odjezd.jpg
A odjezd.jpg [ 127.76 KiB | Zobrazeno 8999 krát ]
A  sraz.jpg
A sraz.jpg [ 131.54 KiB | Zobrazeno 9002 krát ]
A Pankáč.jpg
A Pankáč.jpg [ 74.72 KiB | Zobrazeno 9002 krát ]
A Colic a woman.jpg
A Colic a woman.jpg [ 89.31 KiB | Zobrazeno 9002 krát ]
A všichni.jpg
A všichni.jpg [ 82.4 KiB | Zobrazeno 9002 krát ]

_________________
To tě jen tak nepustí
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 27. říj 2012 19:56 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 30. srp 2011 13:34
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha
Pánové (a dámo), tedy opravdu hlubokosklon! :bigups:

_________________
xxx


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 01:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. říj 2010 11:53
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Neskutečnej den. V pátek po přečtení předpovědi jsem rozeslal sms, že to nedam. Do rána mi došlo, že se o to musim minimalně pokusit a alespoň se rozloučit s MINI partičkou, s kterou jsem strávil převážnou část volna v roce 2012. Bylo to skvelé rozhodnutí. Užili jsme si to královsky. Od A, kdy nás Jozzy seřadil u Shellky a odvedl na Autodrom az do Z, kdy nas vyprovodil z mesta ven. Musel jsem se zasmat mym obavam z letňáků, když jsem videl handicapy ostatních viz. Martin bez steracu, Juras bez topeni a Tomas complet punk style:-) vsichni jsme jeli na medaili včetně spolujezdců (colic i po meste:-) Zakonečení dobrým jidlem a výborným pokecem. Proste vsem moc diky. Na tohle jen tak nezapomenu.

_________________
MINICOOPERATION


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 09:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Juráš píše:
Stahujete kalhoty moc daleko před brodem.Udělali jste velkou chybu,že jste se nepřišli svézt.Už se moc těším na videa.Jak by řekl pan Hrušínský "bylo to krásné uvolněné dopoledne". Ahoj Juráš :wink:


Někdy je lepší kalhoty stahnout, než o ně přijít :mrgreen:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 09:56 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Všem pěkný sváteční den,
Říkám si je dneska parádně...venku krásné ráno tak zapínám kompík, abych juknul natěšenej kdo dal ještě ze včera nějaké fotečky či komentíky k super úletnímu blbnutí a koukám, že mám SZ od Jolči. :?: Musím se podělit:

Jozzy - tímto ses pro mě definitivně vyřadil z Mini-severu.
Jseš trdlo větší, než jsem si kdy byla ochotna připustit


Tak takhle se to na Severu dělá, potichu a na férovku :blink: Jolčo mrzí mě že to tak vidíš, ale já každý rok jak na začátku tak na konci lákám na dny otevřených dveří na Autodromu, už asi 3
roky v kuse. Mrkni se do historie, dokonce i tohle vlákno je založené mnou. Jezdím na něj pokaždé ať už s mini nebo bez a včera tomu nebylo jinak. Nevím proč si to bereš tak osobně a už vůbec proč mi píšeš takovéhle věci? Každý se tu na fóru může svobodně vyjádřit k věci jak bude chtít takže si mi to mohla napsat i veřejně. Zajímalo by mě co tě vlastně alias celý Mini-Sever tak popýchlo :?: Já se za nic nestydím. Všem pěkný den a užívejte. By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 10:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Smutný příběh Jozzy - zveřejňovat soukromou zprávu ?

SZ jsem volila proto, že nechci ve vláknu o akci na Autodromu ostatní obtěžovat tím, co se týká jen nás dvou.

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 12:01 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. pro 2008 22:32
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha
Že to tak řešíte kdo dojel a nedojel :roll: :roll: ... Když už v tom městě bydlím, tak proč nejet...

Jinak ostatní máte můj respekt, jet ve sněhu a ještě k tomu po okruhu! Vím jak Mini dokáže klouzat na mokru a v takové chumelenici jaká byla včera si to nedokážu představit, i když to mohla být celkem dobrá zábava s paní ruční brzdou :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 12:10 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. říj 2008 15:48
Příspěvky: 153
Bydliště: LOUNY
:bigups: SVEZENÍ NA SNĚHU SUPER :biggrin: SUPER ZAKONČENÍ SEZONY 2012 :bigups: PŘÁTELÉ BUDE MI SMUTNO TAK ZA ROK :andare: NA MINI AKCÍCH 2013 AHOJ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 20:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 20. pro 2011 00:16
Příspěvky: 30
Bydliště: Louny
Bylo to super zakončení naší první Minisezony...
Děkuji všem zůčastněným..Krááásně jsem si to užil...
Zase kdyby nebyl sníh tak by to nebylo dobrodružství..
Těšíme se na další sezónu..!!!!!

_________________
MINI....MINImaximální zážitek...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 21:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Parádní akce o tom žádná klouzalo to a to mě baví :-D je pravda, že mě trochu mrzelo, že pořadatelé nedorazili ani na pumpu klidně civil autama, aby nám aspon řekli kam jet a co a jak, ale naštěstí tam byl Jozzman a ten to zná takže díky :bigups: ... dám video alespoň z cesty, ale odkaz dám později až to loudnu na YT.

Miníka jsem dnes řádně vykoupal od soli a nechal ho vyschnout v teple tak mi to snad odpustí :-D


Zatím mini zdarec a na zimu spoustu dobrých nápadů a času a financí na ty naše poklady přeji !!! :bigups:

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 21:55 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Tak dávám odkaz neni to moc kvalitní ale aspon ukázka toho co jsme absolvovali za cestu :-) škoda, že nemáme zachycenu Jurášovu cestu po chodníku a trávě když ho to stáhlo doprava :-D http://www.youtube.com/watch?v=dFcQAXb5Bsc&feature=plcp

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 28. říj 2012 22:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Jenom krátce za pořadatele.Na okruhu jsme mrzli už od osmé hodiny ranní,abychom postavili slalom.Než jsme se k tomu dostali,začal nám vyzvánět telefon a všichni se začali odhlašovat.S partou z Prahy jsme nepočítali,protože Hanzo se omluvil už v pátek večer,že nejede,parta z Plzně se dostala asi deset kilometrů od baráku a dál to prostě nešlo.Vypadalo to,že tam s Jirkou budem sami.Stačilo zavolání že jste na cestě a všechno by bylo tak jak jsme to připravili.Nejeli jsme tam jenom proto,abychom hned mazali nazpátek.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 00:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Nemyslel jsem to zle Pavle :wink: jen jsem zkrátka odjížděl z domova a na fóru v tu dobu nic nebylo a mobil mám na pár lidiček a tak nějak jsem prostě počítal s tím, že sraz je v deset na pumpě a že tam zkrátka bude třeba jen hrstka lidí a že si řekneme třeba "jedeme se tam podívat a uvidíme" ... tak to v podstatě bylo... Cením si vaší snahy a je mi jasný jak jste tam mrzli , my jsme tam byli asi do jedné hodiny a bylo to opravdu mrazivé dopoledne :-) Jen jste mi tam prostě tak nějak chyběli na té Shellce, mohli jste tam na nás počkat vevnitř bylo teplo a kafe a čaj kterým jsme se také posilnili ;-) Ale jak říkám nic ve zlém :bigups:


Ahoj Colic

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 03:01 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
tak konečně pár vobrázkůůů

https://www.youtube.com/watch?v=tSSnYs6Fyuo

tak mě napadá čim dál tim víc zajet si i vzimě nějakou rally...

_________________
Ride or Die


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 09:24 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 je hrozá škoda,že jsme nedorazili,ale v Tlestkách nám povolili nervy a otočlili jsme to.Do toho mírnýho kopečku ze vsi jsem jel krokem,volant do plnýho levýho jel do škarpy a proklínal svý "macho" kola připravený na okruh. :mrgreen: Závidim těm,kdo se svezli.Na tom mokru už by se to dalo.
Nehledě na to,že bysme dorazili pomalu a volnym tempem,nenechávali mě v klidu i okolní řidiči.Lidi,máte možná zimní gumy,ale to vás musí až škarpa přesvědčit,že na sněhu to auto nedělá,co chcete?! :evil:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 27.10.2012 Autodrom Most
PříspěvekNapsal: 29. říj 2012 10:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Tak ještě dovětek a mohlo by to stačit. Strašně mě mrzí jak to vše dopadlo s akcí a jak se to tady tak řeší. Těšil jsem se jak malej kluk na sobotu, okruh i na lidi kolem mini. Celý týden v horečkách s obavou, že to nedopadne. Ten marast ráno za oknem mě překvapil a docela nahlodal a vzápětí SMS, že se akce ruší. Měl jsem za to, tam nedude nikdo a na forum už fotky plzeňáků, že to otáčí. Vůbec se nedivím lidem, nechtěli ryskovat a přidělat si starosti na konci sezony. Nemusím a je to zbytečné zdůrazňovat co to stojí. Většina z nás do toho dává každou sezonu hodně peněz. Stačilo se večer kouknut na zprávy, co se dělo na silnicích plzeňska i jinde. Nedej bože, kdyby kdo koli zrušil miníka jen proto, aby nestáhl kalhoty ještě brzy před brodem. TO jsou jenom keci! Většina z nás nemá 2,3 a více miníků, kam v případě nouze přesednout. Sám jsem dvě sezony z pěti projezdil s nabouraným mini vždy po kravině blod slečen v SUV.
Našlo se pár odvážlivců co dorazilo a užilo si to, budiš jim to přáno. Kdyby nedorazil Jozzy by bylo divné, vlákno či příspěvek na foru je jeho! Hanzo v pohodě by kolonu na okruch dovedl, a zdůrazněná věta,,My jsme tady a kde je mini sever?" byla zcela zbytečná, dva členi přítomni byli, jeden hodně aktivní! A už jen závěrem- těšme se na příští sezonu, My už ano, zima bude dlouhá a já mám v garáži hodně práce! :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz