CLASSIC MINI
http://classic.minicooperklub.cz/

IV ročník setkání vozů značek Rolls- Royce a Bentley
http://classic.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=20&t=6322
Stránka 11

Autor:  Tomas1995 [ 06. bře 2017 18:50 ]
Předmět příspěvku:  IV ročník setkání vozů značek Rolls- Royce a Bentley

Ahoj, předávám info o srazu anglických vozů. Tento rok se setkání rozšířílo také o značku MINI.

Rolls-Royce & Bentley Club ČR pořádá již čtvrtý ročník srazu vozů značek Rolls-Royce & Bentley v České republice. Vozy se do nádherného prostředí Starého Špejcharu v Praze Dubči sjedou v sobotu 13. května 2017.

V rámci výstavy budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech typů, stavu, ale i roků výroby. Bude tak možné si prohlédnout předválečné modely, vozy ze zlaté éry let šedesátých a sedmdesátých minulého století, ale i moderní modely jako například modely Rolls-Royce Phantom či Wraith nebo Bentley Continental GT. Se svým vozem Rolls-Royce Silver Shadow na sraz jako každý rok přijede i herec Pavel Trávníček, který je členem našeho klubu.

V Panské zahradě bude možné kromě srazu vozů těchto aristokratických značek v rámci doprovodného programu obdivovat také ostatní klasické vozy a veterány všech značek a historické motocykly. Každoročně přijíždí několik desítek vozů ostatních značek, je tedy možné si prohlédnout další legendární vozy jako Jaguar E-Type, Lotus Esprit, Ford Mustang nebo české Škoda, Aero a Praga.

Dále bude připravena výstava nejmodernějších supersportovních vozů Ferrari, Maserati, Porsche, Lotus, Mercedes a podobně.

Pro letošní rok pak připravujeme ještě výstavu vozidel BMW se zaměřením na řadu M a výstavu moderních i historických vozů Mini Cooper.


Dále je připravena lehká off-road trať, kde budou v průběhu akce jezdit vozy SUV.

Návštěvníky také bude v průběhu akce vozit po okolí historický autobus Škoda 706 RTO.

Pro návštěvníky bude připraven i další doprovodný program. Chybět nebude hlasování o nejhezčí vozy Rolls-Royce a Bentley, módní přehlídka nebo akční show - Slackshow. Po celý den bude k poslechu hrát kapela THE VILLAINS a pro děti bude připraven skákací hrad a další program.. Chybět nebude ani bohaté občerstvení, například nabídka skvělé kávy a míchaných nápojů.

Dále je připravena VIP zóna pro majitele vozů Rolls Royce a Bentley, partnery klubu a pozvané hosty.

Sraz bude probíhat po celou sobotu a s velkou radostí Vás tam přivítáme. V případě jakýchkoliv dotazů či námětů, mne prosím kontaktujte.

Veškeré informace jsou k dispozici na klubových webech:

http://sraz.rollsroyceclub.cz

www.rollsroyceclub.cz

Ing. Martin Kot

Prezident Rolls Royce and Bentley Club ČR

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/