Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům
Odeslat odpověď

24. pro 2008 18:00

:banana: Všem miníkářům malým i těm dospělejším mnoho mnoho radosti se svým miláááááááčkem a mnoho najetých kilometrů bez nehod :oops: a abychom se zase sešli v tak hojném počtu jako letos :onfire: Vše nééééééééééééééjjjj hodně zdravíčka Vám k Vánočním svátkům a do nového roku přeje Bob a kluci :lol: Ps. Mám Váááááás všechny rááááááááááááááááááááááááááááááádddd Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

Přání...

24. pro 2008 18:47

Všem známým i neznámím ze srazů,které jsme s Vámi letos zažili a na které se již tak 2 měsíce těšíme,přejeme v novém roce vše nejlepší... :bigups:

tomik a Verča

PF 2009

25. pro 2008 13:58

Rád bych se také připojil, přeji všem Miníkářům prožití klidných vánočních svátků a velkolepé vykročení do nového roku 2009 se stálou přízní přátel, pevným zdravím, dobrou náladou a pocitem, že v Mini rodině nikdy nebudete sami. By Jozzy&Lenka&Eliška&Syčák

25. pro 2008 23:09

Ahoj MiniBando, opožděně, ale přece přeju všem super lidem kolem miníků aspoň klidné prožití konce roku a hodně štěstíčka a lásky a zdraví a hlavně hodně zdraví pro Vaše plechové miláčky, abychom se mohli scházet co nejčastěji a v co největším počtu. :inlove: :inlove: :xmas: :xmas: :xmas:

šťastnýýýý a veselýýýý

26. pro 2008 16:10

Všem milým a veselým majitelům i nemajitelům mini, prostě všem se kterými jsem se potkal na srazech i mimo ně, přeju krásný svátky a hodně štěstí a zdraví v novém roce.
Doufám, že se budeme zase potkávat v hojném počtu. Vždycky mi posezení, poježdění a pokec s Vámi zvedl náladu, vždycky jsem se bavil a děkuju svýmu žlutýmu autíčku že díky němu jsem získal skvělý kamarady. Přeju Vám i sobě abysme v příštím roce potkávali další, měli radost ze setkání s těmi stávajícími a těšili se na vymrzlý chatky, fajn úkoly a ohnivé debaty nad vysledky srandovích závodů. Díky všem a držte se..a na závěr jedno malé krédo...včerejšek už je pryč a už jej nedohoníme, zítřek je daleko, ale dnešek to je dar, který si zaslouží abysme si jej užili. Takže Všem krasnej dnešek :)
Mějte se
Skondr, Myšak atd... :)

03. led 2009 02:10

ahoj,sice opozdene ale prece,takze vam vsem preju vsechno nejlepsi v novym roce,a at nam to vsem jezdi

03. led 2009 13:43

Taky pozdě,ale přeju Vám lidi všechno nej, at´je Vám hej a Miníci nezloběj. :wink:
Odeslat odpověď