Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům
Odeslat odpověď

jen pro zajímavost

25. říj 2006 20:50

není zde sice minik,ale malé auto to je no :o), ač italské :o) . možná se někomu zalíbí

http://www.youtube.com/watch?v=Ghe8q0UOtG8

http://www.youtube.com/watch?v=gKzULo6R ... ed&search=

26. říj 2006 20:12

Scooby: Tohle semnou nemá nic společného, ale je to tak trochu můj případ:
http://minicooperklub.cz/forum/ot/mini_jde_na_boudu.wmv

26. říj 2006 20:25

O.T.: já vím, ty spěcháš do vrchu, ale kameru by sis tam hodit mohl, ať vidíme jak mu dáváš plný kotel

29. říj 2006 18:06

Ahoj Tomáši.V sobotu v 17.00 ukončujeme sezonu v Cerném orlu.Samozřejmě vem sebou manželku a pohár,aby měl Petr radost.Pozvání samozřejmě platí i pro Vítěze poháru Vítu a jeho doprovod.Doufám,že si zařídíte odvoz,protože nás čeká :pivo:

29. říj 2006 21:22

Pavel píše:Ahoj Tomáši.V sobotu v 17.00 ukončujeme sezonu v Cerném orlu.Samozřejmě vem sebou manželku a pohár,aby měl Petr radost.Pozvání samozřejmě platí i pro Vítěze poháru Vítu a jeho doprovod.Doufám,že si zařídíte odvoz,protože nás čeká :pivo:

Tak Pavle beru to na zřetel a pokusím se proto udělat vše a :pohar: samo přivezu a to budete :shock:

30. říj 2006 16:51

Tome velice se omlouvám,ale z pracovních důvodu odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal,takže musíme přesunout termín.Brzy se ozvu :sorry:

30. říj 2006 19:42

A já jsem už měl zařízení hlídání dětí, začal jsem si připravovat játra a štelovat si dobrou náladu a teď co s tim? Asi půjdu na pivo jako obvykle k nám :lol:

31. říj 2006 14:57

Ahoj Vítol.Příčtě to vyjde i kdybych měl změnit zaměstnání :cry:

31. říj 2006 19:34

Pavle, nic se neděje, já už jsem se smířil s tim že si dám do rypáku u nás a ve vorlu se slezem až to bude vyhovovat. Nemá cenu to lámat přes koleno. A v tvym věku už by si taky nové zaměstnání nemusel sehnat a nechat se živit od ženský, to by si musel jinak vypadat :lol:

01. pro 2006 12:50

Začátkem června jsem měl dopravní nehodu. Vytlačila mě felicie (2U3 7638, bílý kombi, kdyby někdo něco věděl tak bych byl rád :) ) a já najel na obrubník (ruplá guma, zničenej plecháč). Přes mé troubení a blíkání, dáma pokračovala v jízdě. Vytočila mě tak, až jsem zavolal policii (blbost, protože jsem jel poměrně rychle a u fiesty mi nefunguje ABS). Před měsícem mi došla pokuta na 2500Kč, protože jsem to prej zavinil já (rychlost odhladli na 85km/h, ale vzhledem k tomu, že jsem tam měl trojku a motor poměrně řval tak jsem musel jet kolem 100km/h, takže jsem rád za dobrý gumy a brzdy). Mě tento lísteček úplně vypadl z hlavy a po chvilce mi došlo předvolání. Dneska jsem tam byl. Samozřejmě jsem dorazil pozdě. Pán byl velice milý. Nejdřív jsem mu podepsal všechny formality a on mi pak řekl, že mi může na rok vzít řidičák a dát mi pokutu až 7000Kč (myslel jsem že omdlím). Nejdřív jsem říkal, že jsem dopravní nehodu nezpůsobil, ale pak mě přesvědčil, že bude lepší když budu souhlasit, protože nemám moc šanci proti němu uspět (přece se točí). Řekl, že mi dá nejměnší pokutu co může a to 2000Kč. Začal psát moji výpověď. Když se dozvěděl, že nemám u sebe potřebnou hotovost, dohodl se se mnou tak, že mu v 1300 dovezu peníze a budem hotovi. Jenomže si chtěl nechat moji občanku, já s tím neměl problém, ale když jsem se ho zeptal co mám dělat když mě zastaví policajti a budou mi chtít dát pokutu, mu došlo, že jsem přijel autem. Zeptal se mě kolik mám u sebe peněz. Měl jsem u sebe 550kč a pár drobných. Najednou spodní hranici pokuty na 500Kč :) . Začal do výpovědi psát věci typu: "Jsem student vysoké školy a velice nehody lituji.""Odstavení vozidla mě stálo hodně peněz""Je to pro mě veliké ponaučení." :D Měl jsem problém abych se mu tam nerozesmál. Dal jsem mu 500kč a rozloučili jsme se.

01. pro 2006 12:53

hodně dobrá historka :lol: ale kdo umí umí

Zazimováni mini

03. pro 2006 16:31

Ten frajer nahoře ho bude hlídat až do jara a dole je moje pomocnice
Přílohy
BEANraider.jpg
Tenhle zabiják ho bude hlídat až do jara :lol: :lol:
BEANraider.jpg (28.87 KiB) Zobrazeno 16347 krát
39liqui_moly.jpg
Tak sem zazimoval mini
39liqui_moly.jpg (68.44 KiB) Zobrazeno 16347 krát

03. pro 2006 17:01

Týýý jo... můžeš sedět v klídku v Miníkovi a stejně máš ... to ... na dosah úst :oops: :lol:

Taky bych si nechal přeleštit Miníka ... toho čtyřkolého, kdyby byl :?

03. pro 2006 21:15

Šíša píše:Týýý jo... můžeš sedět v klídku v Miníkovi a stejně máš ... to ... na dosah úst :oops: :lol:

Taky bych si nechal přeleštit Miníka ... toho čtyřkolého, kdyby byl :?


Tak až bude tak třeba bude,je to jen na tobě :lol:

03. pro 2006 21:19

A když už by to měl někdo hlídat tak jedině tyto slečny a tento pán:
Přílohy
mr-bean1.jpg
mr-bean1.jpg (10.4 KiB) Zobrazeno 16309 krát
4121.jpg
4121.jpg (48.86 KiB) Zobrazeno 16309 krát
bean1.jpg
bean1.jpg (25.16 KiB) Zobrazeno 16317 krát
Naposledy upravil minitom dne 03. pro 2006 21:44, celkově upraveno 1

03. pro 2006 21:25

minitom píše:
Šíša píše:Týýý jo... můžeš sedět v klídku v Miníkovi a stejně máš ... to ... na dosah úst :oops: :lol:

Taky bych si nechal přeleštit Miníka ... toho čtyřkolého, kdyby byl :?


Tak až bude tak třeba bude,je to jen na tobě :lol:


Jj 8) penízky se pomalinku střádaj(zatím je jen něco okolo "pade" počkám do New Year, oni ještě se přikutálej), jen už ten byt a ... asi i brouka na hraní :oops:

03. pro 2006 21:45

Jinak jsem našel ještě toto tak to sem dám:
Přílohy
mr.bean potter.JPG
mr.bean potter.JPG (58.97 KiB) Zobrazeno 16308 krát

03. pro 2006 21:48

Jinak Šíšo už to dvd ani nenajdu jak je pokryto prachem ,tak s tím začni něco dělat :wink:

04. pro 2006 09:07

Uppps, sorry a díky, já na to úplně zapoměl :oops: :P Zbytek po SZ

20. led 2007 23:11

Pěkná PRDEL co :lol:
Přílohy
P.jpg
P.jpg (73.98 KiB) Zobrazeno 16214 krát
Odeslat odpověď