Logo
Právě je 19. dub 2024 08:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. říj 2009 14:23 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
2 Skondr: asi by bylo dobré poznamenat a vyzdvihnout, že NR není regionální klubíčko, které se motá na svém písečku.. ale zcela nezávislé
"panklubové hnutí".. takže je jedno jestli jsi ze severní Moravy nebo Čech.. z východočeského Balkánu, Práglu nebo unterŠpilas.. členové si ponechávají své domovské členské legitimace.. to znamená, že my tady na severu jsme stále a nadále budeme hrdými členy Moravian Mini´s Clubu.. ti co chlemtají Starobrno zase Mini.cz a Minitom zase Severočeský Mini Klub.. nic se tímto pro nikoho nemění..

"vysvětlivky: panklubové hnutí.. myšleno jako parafráze na panamerické hry.. Pangeu.. apod. dle výkladového slovníku pan- první část složených slov značící vše-. celo- "


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. říj 2009 16:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ondra píše:
vysvětlivky: panklubové hnutí.. myšleno jako parafráze na panamerické hry.. Pangeu.. apod. dle výkladového slovníku pan- první část složených slov značící vše-. celo-


No myslím, že vy byste se nemuseli stydět ani za punkklubové hnutí :rock:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. říj 2009 18:19 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Takže prvně bych moc rád chtěl poděkovat všem členům NR za to že mě vzaly pod křídla. Moc si toho vážím a jsem opravdu hodně překvapen vaším výběrem. Toto jsem opravdu nečekal. :pray: :pray: :pray:.
Věřte že to se mnou bude lepší a lepší jen co odložím stud.
Díky díky díky.

Pro ostatní jako je Skondr mohu jen odkázat na Ondrův příspěvek protože vše co napsal má hlavu i patu a komu se to nelíbí tak je to škoda že to tak bere. :wink: Dokud bude klub MiniSever a nenajde se někdo kdo mě zbaví členství tak jsem jeho členem. Neodcházím !!!

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. říj 2009 18:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Tak tohle bude muset každý přežvejknout po svém :shock:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: kdo je jako ja?
PříspěvekNapsal: 13. říj 2009 17:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
2Ondra: Ondro ja Vam fandim a Vase panklubove namrd hnuti at je klidne panevropske to je sumak, vas to bavi vy bavite lidi a to je nejvic. Vasi napaditou samolepku mam taky na aute, proste proto ze mam rad kreativitu a bavi me zabavny lidi a jejich napady a vy to splnujete. Proste nic proti Vam a nemusis mi upresnovat o cem to je.

A k Minitomovi, nevim co myslel tim "lidem jako skondr" ale to je na jinou debatu s tomem, protoze on vi jak to myslim. A jeho napady a zbavovani se studu by podle me melo byt jinde.. :) ale stejne ho mam rad at si je klidne clenem lufthansy...jen me zamrzelo ze si nestoji za svym nazorem, kterej mi vehementne obhajoval na visnovce..ale kazdej sme nejakej :)
A jak rika Pavel, kazdej si to prechroupe nejak...

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. říj 2009 17:37 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
já myslím že je to všem jasné, proberem to u nejbližšího možného grilu :) končím v práci a jedu zazimovat, něco se k nám žene tak abych to na letňákách dojel :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Gratulace
PříspěvekNapsal: 15. říj 2009 09:25 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Gratuluji MiniTomovi... By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 02. bře 2010 10:56 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
.. o víkendu se nám dostal do ruky fungl nový Mini Cooper Clubman S 2009 zapůjčený od BMW ČR. O tom jak jsme ho podrobili důkladnému zátěžovému testu a co na něj říkají nejen členové NR vám již brzy přineseme v rozsáhlém a podrobném testu přímo na našich stránkách namrdracing.com stay turned
bude to stát za to.. o tom že jezdit s tím autem je "radost až na kost" svědčí i animace zachycená v reklamních materiálech BMW :banana:


Přílohy:
clubman001.jpg
clubman001.jpg [ 159.87 KiB | Zobrazeno 14185 krát ]
clubman000.jpg
clubman000.jpg [ 81.75 KiB | Zobrazeno 14185 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 02. bře 2010 13:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
no s worrym je to nas favorit :wink: hned bych si ho prolezl jeste jsem nemel to stesti

rad si prectu zavery testovani ... "o)

ps. se budou v BMW divit az najdou v nadrzi zelenou ohnivou vodu a v kufru zbytky dreveneho uhli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 02. bře 2010 17:48 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Jůůůů !!!!! Se těším na reprtááááž !!!

Doufám že v něm byla pořádná pááárty :banana:

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 02. bře 2010 19:17 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
ja chci taky clubmana na testování!!!

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 16. bře 2010 18:00 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jak jsme annoncovali, NR vám přináší exkluzivní a jedinečný víkendový test Mini Cooper Clubman S.. padly na to 3 plné nádrže.. 2 dny dovolené.. 4 pizzy.. abychom vám přinesli poznatky o tom jak jsme prohnali všech 175poníků.. sjeli polovinu zimních gum.. vyfotili 105fotek a dohnali na dálnici k šílenství nejednoho ospojlerovaného závodníka..

navštivte naši homepage..
http://www.namrdracing.com/?p=295


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 17. bře 2010 08:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
cetl jsem jednim dechem :mrgreen: .... krasne napsano jako bych se vozil s vámi :D

dik :wink:

ps. a zase je o cem premyslet satr sakr :idea:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 18. dub 2010 10:42 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
zbrojíme na mýto! (ve dne v noci)


Přílohy:
ott.jpg
ott.jpg [ 174.78 KiB | Zobrazeno 13800 krát ]
lub.jpg
lub.jpg [ 177.65 KiB | Zobrazeno 13800 krát ]
ondr.jpg
ondr.jpg [ 163.27 KiB | Zobrazeno 13800 krát ]
cee.jpg
cee.jpg [ 164.7 KiB | Zobrazeno 13800 krát ]

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 18. dub 2010 21:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
... NR ladí na Mýto

Sobota noc - Brno... Neděle odpoledne - Frýdek Místek


Přílohy:
Poznámka: nedělní odpolední vyjížďka
IMG_4585.JPG
IMG_4585.JPG [ 88.49 KiB | Zobrazeno 13721 krát ]

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 20. dub 2010 16:57 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
na namrdracing.com, jsme pro vás připravili pestrý kalendář motoristických akcí pro rok 2010, více na hl. stránce, detailnější info přímo v sekci KALENDÁŘ
http://www.namrdracing.com/
http://www.namrdracing.com/?cat=7

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 10. kvě 2010 21:57 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. čer 2006 20:01
Příspěvky: 87
Bydliště: Frýdek
První ostrý start Clubmana očima „navigátora“…

… ač nejsem členem NR Crew, tak jsem měl možnost se aktivně zúčastnit prvního ostrého startu GéTé Clubmana v rally. Los navigátora padl na mě z čeho jsem měl v první chvíli velkou radost,ale čím více se blížil termín závodu, tím se více radost proměňovala v obavy a lehké svírání žaludku. Jenom přeci se mělo jednat o první ostrý start této anglické techniky, první start v rally řidiče.. a já taky ještě nikdy neseděl na sedadle spolujezdce a nezkoušel při průjezdu ostrých zatáček ještě koukat do papíru a předvídat řidiči jaká zatáčka asi bude za tím stromem.. prostě spousta neznámých. Tyto obavy a dalo by se to nazvat i strachem u mě panovaly prakticky až do konce první eRZety.

Jak tedy vše probíhalo …

18:45 – čtvrtek 6.4.2010 Frýdek-Místek (spřátelené garáže NR)

Přijíždí Lubo a Ondra, pokoušíme se naložit potřebné vybavení, přezout Clubyho a přenastavit z Vysokomýtského speciálu pro potřeby rally. Znovu řešíme problém s rezervním kolem „kam s ním?“ .. jako obvykle zjistíme,že bez většího zásahu prostě rezervu nepovezeme a tak se shodneme,že prostě nepíchneme a je vyřešeno.

23:59 – čtvrtek 6.4.2010 ValMez

Příjezd do ValMezu, Cluby již na vozíku za Rangem. Přibližně v jednu hodinu se jde spát. Móňa připravila jídlo na dva dny, za co ještě jednou děkuju – krásná práce  . (je třeba podotknout ,že množství bylo opravdu veliké a rázem jsem nevěděl,jestli se chystáme na dva dny ku Praze, nebo jedem minimálně na týden k moři) No krásná kateringová podpora.

4.00 – pátek 7.4.2010 Valmez

Pokouším se vstanout což se mi ne úplně daří,ale i tak jsme schopni přibližně kolem páté vyrazit směr Hořovice.

11.00 – pátek 7.4.2010 Hořovice

Po lehkém zdržení v Praze přijíždíme do servisní zóny Hořovické rally na letišti. Stavíme naše zázemí pro auto a vyrážíme na seznamovací jízdy. Tvoříme první rozpis dle kterého by jsme měli následující den jet.

15:57 – pátek 7.4.2010 Hořovice

Technická prohlídka. Organizátoři rally neměli velkých připomínek na auto a tak už nic nebránilo,aby se mohlo další den odstartovat …. A nervozita u mě začala pracovat na plné obrátky. Začal jsem si přepisovat rozpis do čitelnější podoby, dolil olej do motoru, doupravil na autě pár drobností. Rozpis jsem si pak přečetl snad ještě třicetkrát . Lehce jsem snížil nervozitu díky trošce zelené před spaním.

7:00 – sobota 8.4.2010 Hořovice

Probouzím se, všude kolem už je poměrně rušno,někteří závodníci už mají nastartováno a snaží se turovat motory, já nemůžu uvěřit co tady vlastně dělám. Do startu zbývá 1h a 43min(slovy: jedna hodina a čtyřicettři minut) Už nepomáhají výmluvy,že musím odejít,protože jsem si vzpomněl,že něco mám domluvené. Lubo mi to prostě nevěří. Už se z toho asi nevymluvím. Nezbývá než na sebe natáhnout převlek kosmonauta, námi taky lidově nazvaný klaunský obleček.

8:43 – sobota 8.4.2010 Hořovice

Dostáváme jízdní výkaz, vyrážíme směr náměstí,kde je start rally, jsem nervozní, není se mnou žádná řeč. V devět hodin deset minut jsme na časové kontrole před startem první eRZety.. při pohledu do rozpisu nechápu co znamenají poznámky ze včerejška.. netuším co budu hlásit a jak to bude fungovat … uvědomuji si,že v autě ve kterém sedím jsem poprvé na sedadle spolujezdce a že jsem vlastně strávil předtím veškerý čas za volantem..
A je to tady.. jsme na startu u časoměřičů, je nám ukázáno 15vteřin do startu.. .. 5.. 4 .. 3.. 2…1 …… start .. nevím kde se to ve mně vzalo,ale nějak začínám hlásit zatáčky co budou následovat.. kupodivu se mi i daří trefovat nebezpečné zatáčky a dojíždíme do cíle – konečně ze mě spadla nervozita.Zjišťuju,že rozpis nehlásím,ale spíše řvu,takže pro příště možná ušetříme váhu interkomu,páč ho nebudeme potřebovat.
Od druhé rychlostní zkoušky jsem si to už užíval, krom drobností jako třeba,že jednu zatáčku jsem neměl vůbec napsanou , jsme dojeli po třech etapách zdárně do cíle.

Takhle ve zkratce probíhala moje první zkušenost s takovou asi nejzákladnější rally soutěží u nás v republice. Myslím,že ostudu jsme nedělali, samosebou se toho dá spoustu zlepšit,ale asi by bylo troufalé si myslet,že „dáme na prdel“ rally Favoritům a tak podobně .. ale nikdy neříkej nikdy . Prostě první start v rally soutěži byl naprosto vydařený.

Spoustu lidí zajímají určitě výsledky … nooo … z celkového počtu 52 přihlášených jsme vyjeli v absolutním pořadí 39. místo a ve třídě H2 (1200-1600ccm 6.místo). Jasně taky bychom se viděli radši někde blíže stupňům vítězů, ale i tak mi tohle vůbec nekazí dojem z nádherně strávené soboty.

Závěrem věřím,že si v dalším losování o navigátora opět vytáhnu krátkou sirku.

PS: na přání „pilota“ napíšu krátký popis eRZety:

1.RZ –

Start probíhá u značky konec obce a vydáváte se silnicí třetí třídy lemovanou stromy směrem k lesu. Po uvodní serii levých a pravých dvojek a dvakrát pravé první za sloup se dostáváte na rovinku přibližně 300metrů. Na této rovnice jde zařadit i čtyřka abyste následně brzdili do retarderu s výjezdem přes takový bordel (směs hlíny,kamení a listí), vjíždíte do lesa přes levou 4,která na konci klouže.. nasleduje mírná levá a pravá,takže řidič může naplno sešlápnout plynový pedál až do pravé pětky (reálně to je 4,ale protože mám o sebe strach,tak hlásím vyšší číslo).. váže levá tři středem (dont cut) a opět nastává moment,kdy může řidič zašlápnout plyn na dost dlouhou dobu.. do některých zatáček sice nejde vidět,ale jde vše projet pod plným plynem… za vlásenkou následuje na první pohled nevinně vyhlížející levá (v rozpisu levá pět),která má na výjezdu vytahaný bordel a předohrab si pěkně klouzne.. zde nastává prostor pro letmé pozdravení se s diváky, zařazenou dvojku necháte až do další zatáčky,protože hlásím pravá pět klouže! .. je to obdoba předešlé zatáčky s rozdílem,že zatáčíte na druhou stranu… do levé tři (zde musím poznamenat,že se Lubovi už při jednom z posledních průjezdů podařilo vytáhnout smykem z minulé pravé pětky ladným smykem do této levé trojky – krásná práce) .. pak následuje serie poměrně rychlých zatáček a jste v cíli.


Přílohy:
IMG_5316.jpg
IMG_5316.jpg [ 89.45 KiB | Zobrazeno 13361 krát ]
IMG_5210.jpg
IMG_5210.jpg [ 131.84 KiB | Zobrazeno 13361 krát ]
img.jpg
img.jpg [ 117.32 KiB | Zobrazeno 13361 krát ]
horovice2010.JPG
horovice2010.JPG [ 112.17 KiB | Zobrazeno 13361 krát ]
normal_dsc_2367.jpg
normal_dsc_2367.jpg [ 106.59 KiB | Zobrazeno 13518 krát ]
normal_dsc_2110.jpg
normal_dsc_2110.jpg [ 110.78 KiB | Zobrazeno 13518 krát ]

_________________
Abarth 850TC - 847ccm power
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 10. kvě 2010 23:13 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Výtečný report.. jsem rád, že to dopadlo vše jak mělo a výsledek je taky fajn.. možná že by něco namítl Minimachr, ale ze sedadla popelářského auta co nejspíše řídí vypadá pro něj závodění s Mini jako jednoduchá záležitost.. není.. je sice malé a lehké.. ale ono je to někdy spíše na škodu, protože je tímto hodně neposedné s malýma kolečkama a nízkou světlou výškou.. technika není levná ani běžně dostupná jako že najdete Fáčko v garáži po dědovi, tak ho vyrámujete a je vám vcelku jedno jestli ho rozpůlíte o první strom anebo tu zatáčku proletíte na supermana.. stavbu Clubbyho jsem sledoval od začátku a tak vám pánové fandím a přeju hodně úspěšně dojetých rally i v nerovném souboji s moderními auty.. a tahání sirky se vzdávám v tvůj prospěch Libore.. bych Lubovi promáčkl nohou podlahu.. :biggrin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 08. črc 2010 16:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
Namrdracing dobývá daleký sever. Po téměř ročním vyjednávání se švédským ministerstvem kultury, jsme úspěšně došli k vzájemné spolupráci. NR tým byl minulý měsíc na jednání ve Stockholmu, kde se sešel se švédskou vládní špičkou v zastoupení ministryně kultury Leny Adelsohn-Liljeroth. Veříme, že utužíme vzájemné česko-švédské vztahy v oblasti kultury a motorsportu. O našich dalších uspěších, nejen se švédským národním bikiny-týmem, vás budeme informovat. Malá ukáza v přiloženém linku. Stay tuned.

Místopředseda

http://en.tackfilm2.se/?id=1278797628001ID891

Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: NAMRDRACING - informační okénko
PříspěvekNapsal: 08. črc 2010 18:20 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
Co to sakra...??!! :biggrin: :biggrin:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz