Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům
Odeslat odpověď

Prosba o pomoc s Bakalářskou prací

26. bře 2013 14:36

Ahoj všem,

Jsem student třetího ročníku Metropolitní univerzity a píši bakalářskou práci na téma "Budování značky se zamšřením na BMW a MINI"

Chtěl bych se zeptat, jestli je tady někdo, kdo by mi mohl pomoci s informacemi, co potřebuji:

Historie Mini, historie loga, typ marketingu co využívá Mini v ČR, nějaká řádová čísla prodejů MINI v jednotlivých letech v ČR apod. (nepotřebuji přesná čísla, ale nějaké, abych zase do té práce nepsal uplné kraviny)

Díky za odpovědi..

Jirry

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 14:44

Ahoj, tyto informace ti stoprocentně poskytne knížka MINI od p. Bukovčáka, tady na foru by jí snad měla mít ještě Lenka a může ti jí prodat nestojí moc, jinak je to tato http://www.literis.cz/kniha/mini-juraj-bukovcak/ nebo jí spousta z nás má tak ti jí třeba někdo kdo bude blízko tvému bydlišti půjčí.

Hodně štěstí se psaním ;-)

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 14:45

Jinak samozřejmě že info o historii, co se týká BMW tak to tam moc nenajdeš... :-)

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 14:47

Jasný, děkuju jsem tady hlavně o MINI o BMW už hledám jinde ;)

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 15:26

Nemohl bych zakoupit od někoho z Vás nebo si půjčit tu knížku? Nikde ji nemají skladem.. :((

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 19:54

tady v HK byla i v knihovně, třeba budeš mít štěstí i v Praze :wink:

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 19:59

Ahoj, do Prahy jezdim skoro denne, tak se muzem nekde potkat a klidne zapujcim. Mam precteno a ted ji tolik nepotrebuji.

Re: POMOC s Bakalářskou prací

26. bře 2013 20:51

Ahoj super !
Napsal jsem ti email. :)
Odeslat odpověď