Logo
Právě je 28. dub 2024 00:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 13:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
jsem moc rád že jste si to pánové vyříkali :lol: .. a pokud jedete oba do Telče tak se k vám na to pivko připojím :wink: ...

Ještě by se našel někdo kdo byl na srazu a chtěl by se podělit o zářitky a postřehy??

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: zdravím
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 19:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
No jen odjedu na dovču a už to tu vře,to nejlepší zase zaspím...
To Marty: Ty jdeš do sebe! ze tvého diplomatického příspěvku je vidět, že budoucnost konání dalších srazů je v dobrých rukou tak příště to bude s tvou pomocí jistě lepší.

Já jsem srazem jen projížděl a protože jsem nechtěl aby mi ohluchlo dítě na bojišti opustil jsem sraz ještě před ralye.Určitě jeden vskaz organizátorům za sebe,pokud jste tento sraz mysleli už od začátku vážně tak pozvánka na něj by měla být na foru minimálně 2 nejlépe tři měsíce předem, co se náhlých změn týče stane se a na sraz většinou dorazí každý jak může,někdo dřív někdo pozdějc, ale každej dorazivší se počítá a Chochy jel s malikatejma dvojčátkama a s kočárem na střeše jen aby dorazil takže do toho dal všechno aby tam byl,a je buřt jestli včas nebo pozdě.
Co se týče útoku Newmini tak asi se nechal unést emocema to se nám tu stalo asi všem a snad si to s Chochym na tom pivku srovnaj ono to kolikrát jinak vypadá napsané a jinak řečené.Je dobře že se mu na srazu líbylo,ale těžko tímto způsobem změní názor někoho jiného kdo měl ať už z jakého koliv důvodu jinou zkušenost a argument že někam jezdím dýl než někdo jiný to už je úplně out.
Já na srazy jezdím už 16 let a viděl jsem lecos,tu super sraz tu horší ale každej byl o jednom o radosti z Mini a tak by to mělo zůstat a to je poselství všem,jikdo jiný než my si to lepší neuděláme tak příště každej kdo cítíte chuť něco změnit tak proto něco udělejte.On i ten negativní názor může přinést pozitivní změnu!
Jinak se těším na známé tváře ve Volduchách a na ty co nemohou tak v Telči kam jak doufám dorazí všichni. By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz