Logo
Právě je 28. dub 2024 07:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26. srp 2007 17:36 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. črc 2006 08:26
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Zdravím všechny miníkáře kteří nezavrhly Plzeňský sraz na Ostende,mohu říct že letošní sraz byl opravdu povedený.organizace fungovala dobře i podle časového programu (kdo přijel pozdě měl smůlu a musel se na lobez kde byly předvedeny boje a zbraně z 2 světové. a naši miláčci představeny početnému obecenstvu dostat sám) itík byl přehledný ,ůkoly lehké a sprint na letišti bezva. kapela STAŘÍ PSI jako vždy dobrá a pivo teklo téměř do rána.Kdo nebyl může jen litovat.Za všecny spokojené, NEWMINI.PS nato že kdosi šíří o Plzni pomluvy bylo 35 aut slušný počet. Dík Mírovi Hubáčků a všem kteří mu pomáhali, :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: fotky z Plzne
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 12:11 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Zdravim vsechny, pro ty co nebyli i pro ty co byli posilam adresu na fotky ktery jsem nacvakal v sobotu na sraziku v Plzni.
adresa: http://mininuck.rajce.net/mini_sraz__plzen_2007 (login:cooper / heslo: mini )
Diky za prijemne stravenej den..s prima lidma a prima autama.
(kdyby nekdo nechtel aby fotky byli na free webu, napiste mi na skondr@asearch.cz cislo fotky a ja to smazu, timto se omlouvam ze jsem se neptal na zverejneni fotek, ale tim ze jsou pod heslem, tak jsou urceny jen uzivatelum fora co si tenhle prispevek prectou)

PS: Jozzymu dik za kliky a parabolky..uzij si dovcu

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: plzeň
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 16:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Dlouho jsem váhal jestli se k tomu mám vyjadřovat, nakonec jsem si však řekl že to udělám i když pak asi budu ukamenován.

Samotné info o konání srazu přišlo na web dost pozdě a myslím že proto byla tak malá účast.
Na co se máme na srazu těšit jsme se dozvěděli až po Mekkovo rejpnutí zde na fóru.
Změna časů která byla uveřejněna den před srazem tomu dala taky korunu.
Přesto jsem se na sraz vydal abych to omrknul a zjistil zda se po roční odmlce na organizaci srazu něco nezměnilo.A bohužel nic se nezměnilo.
Můj názor je že po organizační stránce to bylo naprosto nezvládnuté.
Kdo na Plzeňský sraz dříve jezdil určitě ví o čem mluvím a komu se to takhle líbilo tomu to zase nevysvětlím.
Nebudu se rozepisovat o konkrétních situacích to bych tu byl fakt dlouho.


PS: organizátorům bych pro příští ročníky doporučoval začít konzumaci alkoholu až v odpoledních hodinách.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 20:02 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. črc 2006 08:26
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Ty Chocholoušku jak můžeš něco hodnotit když si přijel pozdě a byl jsi tam půl hodiny zřejmě potřebuješ vlézt někomu do ..... tak pomlouváš ostatni a zatím jsi sám dokázal kulový. ten co byl nalitej neorganizoval sraz, když je odjezd v 10h a ty nestíhaš tak zůstaň doma a neotravuj ostatní.Přesně jsem věděl kdo se ozve protože ty ani nic jiného neumíš. Když bude kritizovat někdo kdo tam byl celej sraz tak to beru, ale od tebe je to ubohý plácání o něčem co jsi neabsolvoval


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: srazy západní čechy
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 20:21 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Nebudu psát nic ke srazu, protože jsem tam nebyl.. Ale rád bych se do toho vložil už dopředu, protože je mi jasné, že se nepochybně ozve někdo, kdo bude zásadně jiného mínění a vzplanou vášně.. tomu bych rád předešel.. určitě má Chochol právo na vlastní názor a to se týká i hodnocení akcí, které se konají a že se někdo odváží se svou pravdou na denní světlo (v tomto případě na fórum..), za to bych jej ještě nekamenoval.. ono každý sraz nemusí nutně být dokonalý a všechno na všech vždy ideální, proto by to zmínění organizátoři neměli brát jako osobní útok nebo pokus o pomluvu a pošpinění, ale pokud je to co Chochol píše pravda, tak spíše jako případnou a konstruktivní kritiku a ponaučení k dalšímu zlepšení.. A pokud Chochol pravdu nemá a sraz se vydařil po všech stránkách, tak si to lidé zúčastnění mezi sebou jistě řeknou, neboť dobré zprávy se šíří rychle.. snad to tedy tak dopadne a nebudu tím špatným nakonec i já.. to bych nerad..

trochu off topic, ale nedá mi, abych neupozornil na to, co jsem zaznamenal mezi námi minikáři.. a to že ti, co nejsou zarytými návštěvníky všech srazů anebo přímo zainteresovaní pořadateli, ale vyvztávají spíše z řad nováčků a příležitostných návštěvníků srazů, měli v tom dvoutýdenním západočeském dvojboji Ostende-Volduchy těžký guláš.. lehce se to říká pokud člověk není ani na jednom srazu a nezná zákulisí, ale pokud už třeba není z různých důvodů možnost místo dvou menších srazů v jednom kraji udělat jeden větší, tak alespoň je oddělit mnohem větším časovým rozestupem než je jeden týden..

(dodatek) než jsem to stačil dopsat, tak už je to tady.. :roll:
a když už se k něčemu mám vyjádřit, tak na většině srazů na kterých jsem byl, byla nějaká drobnost co by se dala vytknout pořadatelům anebo co by se nemuselo líbit, ale vzhledem k tomu, že jsou to všechno lidé co to dělají z nadšení pro věc a z vlastní ochoty, tak pozitiva, která si i díky tomu uvědomím vždycky drtivě převýší případné nedostatky.. vždycky je to o lidech a jaký si ten sraz uděláme, takový ho máme.. všem pořadatelům tedy vzdávám hold.


Naposledy upravil Ondra dne 27. srp 2007 20:48, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: neperme se - o tom není MINI
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 20:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Jsem tu nováček - miniho mám 14 dní - zatím samé pozitivní emoce.
Ale na srazy jezdím už déle a pár jsem jich absolvovala.

ONDRO: děkuji děkuji děkuji za zlatá slova. Fórum je od toho, aby
se lidé mohli svobodně vyjádřit. Napsal jsi to dost dobře a já ti za
ta slova moc děkuji.

NEVMINI: prosím, sice se neznáme osobně, ale zkus si vzít Ondrova
slova k srdci. Tvá reakce je více emotivní než je zdrávo. A přece
nejde o to útočit ¨jeden na druhého.


Naposledy upravil Joli dne 06. bře 2008 01:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 21:19 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Já k tomu řeknu jen toto:
mělo se odjíždět v 11 hodin a změněno to bylo v pátek kolem 17.00 hodiny podle informací zveřejněných na foru a to je si myslím docela pozdě. A když od nás někdo vybírá peníze za příjezd na sraz, tak chápu že je to někdo z pořádajících. Toť vše.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: OSTENDE
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 22:56 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. črc 2006 08:26
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Brácha je odvážný pouze v tom že kritizuje něco o čem nic neví.Nejsem pořadatel pouze účastník a na srazy jezdím trochu dýl než chochol,Plzeňský srazy jsem absolvoval všechny a ne každý byl dobře zvládnutý.,ale letošní prostě dobrý byl a chochol si může plácat co chce.PS.na srazy se jezdí včas a jestli ten co chtěl od vás peníze byl nalitej tak jste neměli platit,taky nemám rád ožralý pořadatele.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. srp 2007 23:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Milý NEVMINÍKU, ty máš asi nějakej problém ne ? Jinak si nedovedu
vysvětlit, proč se navážíš jenom do Chochola. Máš tu víc názorů.
Aby se dalo přijet včas, musí se to mnohdy taky včas vědět.
A ožralej pořadatel tam nemá co dělat, natož aby jsem se já jako
účastník musel rozhodovat na místě, komu co zaplatím.
Jó, přijmout jiný názor holt není jednoduchý. Škoda, že se tak čertíš,
tím věci moc nepomůžeme. Jestli se povedlo "relíčko" a zábava večer
se vydařila - tak to je fajn ne ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: srazy západní čechy
PříspěvekNapsal: 28. srp 2007 09:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
A jak si se rozhodl Ondro? Přijedeš :?: :)

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: sraz Volduchy
PříspěvekNapsal: 28. srp 2007 15:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
to Klára: jak mělo vyznít z mého příspěvku, tak ani na jednom z obou západočeských srazů bohužel nebudu.. v neděli mám závody v autoslalomu v Uherském Hradišti, tak pojedu asi pilně sbírat bodíky do tabulky, ať si za to celoroční úsilí odnesu nějaký ten pohár ze třídy do 1400..
takže si to tam užijte a "see you in Telč".. už se těším.. ale co mám zprávy, tak do Volduch se chystá docela početná moravská výprava..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. srp 2007 15:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Jojo to já taky... :deejay:

Tak hodně štěstí v závodě a c u sůn... :rock:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. srp 2007 16:16 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
nedá mi to abych se nevložil do diskuse...
to Chochol: s tím že nformace o konání srazu, natož o jeho programu, přišli na net pozdě není pochyb, sám jsem je tam vkládal, ovšem nejsem v roli pořadatele a ani účastníka, jelikož jsem musel být bráchovi na svatbě.. toto pochybení není na straně organizátorů, ale na mé, jelikož jsem jen chtěl aby o srazu vědělo co nejvíce lidí...

Co se týče upoutávky na sraz ta sem na fórum přišla také poměrně pozdě, ale ještě tak nějak v mezích... Ale program srazu přišel velmi pozdě a navíc dosti nepřesný což ovšem beru na sebe, jelikož jsem po dotazu Mekka sedl do auta a jel jsem za pořadateli zjistit co se bude dít, dostali se mi tyto informace a tak jsem je zveřejnil... Bohužel ale došlo ke změně a o té jsem se dozvěděl, přímo na v pátek na Ostende, takže jsem opět nasedl do auta a jel domu upravit program i na netu..

závěrem se všem minikářům, kteří sraz navštívili a řídili se informacema od tud s fóra, omouvám za problémy, které jim byly způsobeny.. je mi to moc lito a můžu jen slíbit že informace o příštím sraze budou s dostatečným předstihem zveřejněny, o to se postarám jelikož jsem se rozhodl pomoci organizátorům s přípravou příštího srazu. věřím že má snaha pomůže zlepšit mínění o organizaci Plzeňského srazu i u těch kteří jej nemají zrovinka nejlepší...

doufám že jest tento příspěvek dostatečně srozumitelný a pochopitelný, nejsem zrovna dobrý ve slohového projevu :wink:

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. srp 2007 20:29 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 20. úno 2007 18:43
Příspěvky: 9
Bydliště: Písek
Nevim proč Chochol kritizuje když tam byl par minut,ja byl teprve na 4 srazu,ale podle meho nazoru byl jeden z povedenych,prostě ja to v partě dobrych lidí co si chtěj něco užít.Samozřejmě,žě všechno nevijde přesně na čas, ale na srazu se snad tak nechvátá, jo a Chochole k těm pořadatelum ,během akce jsem žádneho jak ty řikaš opileho NEVIDĚL a po skončení si snad muže dělat každý co chce.Dík pořadatelum.Franta


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ostende
PříspěvekNapsal: 28. srp 2007 23:37 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. črc 2006 08:26
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Díky HACHY už jsem si myslel že jsem byl spokojenej pouze já a parta z Teplic, my se jezdíme na srazy pobavit a ne zjišťovat co se komu nepovedlo že.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 09:06 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Byl jsem na srazu od 10.20 hod a odjížděli jsme v 17.00 to není půl hodiny.(více jsem si z dvojčátky v miníku a kočárkem na střeše dovolit nemohl)To je ale samozřejmě mé mínus.

Lobez nebyla špatná akce ale k srazu mini mi to nějak nešlo.
(asi proto že nejsem militarista)
Pravda je že realy jsem nejel takže nemohu být úplně objektivní.
(snad byla opravdu povedená jak píšete)
To že večer OPĚT hráli Staří psi u toho jsem být opravdu nemusel.

Sraz tedy na mně udělal nějaký dojem a ten jsem zde zmínil. Připadá mi dost hloupé jakým stylem reagujete.(krom Martyho)
Především pozámky že jsem v životě dokázal kulový a že nic jiného neumím než kritizovat a že někomu lezu do p...(nenapadá mně komu) atd.Čekal bych od p. Hory vzhledem k jeho věku slušnější chování.
No to si snad každý udělá obrázek sám.
Téma zde má být hodnocení srazu a né mé osoby.

Co se týče opilosti pořadatelů tak s Vámi rozhodně souhlasit nemůžu.
V 10.20 jsem na vrátnici zažil to co jsem zažil(nebyl jsem sám 3 auta)
Nebudu zde jmenovat protože nechci poškozovat konkrétní osoby jak to zde dělá p.Hora ale z človíčka co nás přivítal na vrátnici to táhlo jak ze sudu(v 10.20) nebyl schopen ze sebe vydat souvislou větu kam že jako máme jet a co se tam bude dít.

Také jezdím na srazy dost dlouho né jenom nevmini a (cca10 let)a proto si umím udělat srovnání.Nemám žádnou potřebu nikomu lézt do p... jak zde bylo již zmíněno.Počet zůčastněných aut na srazu mluví za vše.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ostende omluva
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 10:57 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. črc 2006 08:26
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Zdravím Tě Chochole,chci se ti omluvit zato jak jsem tě v prvním p říspěvku blbě napadl myslel jsem to jinak blbě jsem to napsal, ovšem za tím ostatním co se týče srazu si stojím, připadalo mi že si do Plzně jel už s myšlenkou že to určitě bude špatný,mně když se někde nelíbí tak tam příště nejedu.Myslím že můžem tuhle diskuzi ukončit PS. nemyslím že bych chtěl nějakou konkrétní osobu poškodit. nemám žádnej důvod a pivo si s tebou klidně dám. Hora


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 11:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
No už se těším. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 11:25 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. črc 2006 08:26
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Pokud to nemyslí ironicky tak je to fajn, nerad bych aby jsme kvůli jedný kritice po sobě házeli nože.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. srp 2007 11:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Nemyslím to ironicky.
Vím často se stane že když je to psáno na fóru tak to zní jinak než když bychom o tom mluvily z očí do očí.Už jsem se tu s tím setkal a proto si dávám na to co a jak píšu pozor.Jsem rád že tento rozhovor končí takto.
Zdar a na nějakém dalším srazu zase ahoj.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz