Logo
Právě je 27. dub 2024 15:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poznámka
PříspěvekNapsal: 01. říj 2007 22:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 720
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
FYI
Ředitelem NarozeMini byl ten skromný Lumír 8) , který stál na fotkách vpravo, oba tři Martinové 1,2,3+ Šárka +Tom+další byli jen mimořádní zplnomocnění komisaři :D

Rád bych vyjádřil i touto cestou poděkování všem sponzorům -
Mió navigation, 3M Česko, Autofit, Spandex, Autoservis DS / Austin Rover service Brno, Starobrno, AG Neovo, AG FOODS, Blueart, Pan-Tisk Bechyně, Redbull, Rauch, a dalším....

Díky patří rovněž spolupracujícím organizacím - občanskému sdružení Česká kanada, radnici Telč, Croquet Clubu Telč, campu Velkopařezitý, psímu Rescue teamu Telč a dalším.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. říj 2007 22:27 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. zář 2007 21:56
Příspěvky: 88
Bydliště: u Petra ve Štramberku
K počítači jsem usedla už včera večer, a jak jsem byla plna dojmů, tak mi formát A4 byl málo a únava nakonec vykonala své. O průběhu akce již psala podrobně Lenka, takže jen doplním...
Chválím výběr kempu, nebyl problém s místem v chatce ani teplou vodou. Hospoda sice malá, ale organizátoři mysleli na možnou nepřízeň počasí a k dispozici byl obrovský stan s posezením a dva menší s občerstvením - to byl výborný tah! Na náměstí v Telči to miníkům moc slušelo, viz foto. Rallye vedla tak krásnou krajinou, že jsem nevěděla, co dřív - jestli koukat do itineráře, nebo se kochat podzimně zbarvenými lesy...
Velký dík a uznání všem organizítorům, protože sraz byl dokonalý po všech stránkách. Zvlášť oceňuji Martina Suchánka a Šárku, kteří se ujali oraganizace poté, co se v Dánsku na srazu dověděli o tom, že Jurovi zdravotní stav nedovolí přípravu srazu dokončit. Tím ale vůbec nechci zmenšit zásluhy kohokoliv dalšího - všichni víme, že Martin Buzek je velice schopný organizátor, navíc má se srazy bohaté zkušenosti, a samozřejmě Lumíra Holase a díky patří i těm, kteří se vzdali krásné rallye a ujali se místa na soutěžních úkolech.

_________________
"vzala jsem si muže s Mini"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. říj 2007 23:15 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
za plzeňskou Rover dvojku moc děkuju organizátorů!!! Bylo to vážně super, nej, naprosto bezchybná akce!!!!! DÍKY!!!!!!!!! :banana: Není k tomu co dodat, Jurovi přejeme brzské uzdravení a věřím že se na příštím sraze setkáme všichni miníkáři v plné síle...

Tombola byla opravdu super, za tu navigaci vám moc děkuji, moc mi usnadňuje orientaci a vůbec je díky ní má jízda bezpečnější, moc, moc, moc díky!!!

tak to by bylo ode "mne" vše a ještě jednou věřím že se na nějakém sraze uvidíme, popřípadě :wink: nahmatáme :roll: ...

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Foto
PříspěvekNapsal: 02. říj 2007 06:46 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: :banana: :banana: :pray: Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem organizátorům a všem kteří se zůčastnily téhle akce :pray: nejen proto že jsem vyhrál/to je velká zásluha Aničky /ale proto že za těch 24 let co jezdím po srazech lepší nebyl ani na Silvrstonu snat jen první srazy na Višňové ale ty byly rodinné. :roll: Péťovi jen že cena byla za 12000 a píše se hanácké jo :?: Jinak fotky jsou perfektní a beru si za své od příšťe společné foto :P Yellow_Flash_Colorz_PDT_42

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. říj 2007 08:57 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
to su rád,opravím autolak na dvanáct
a maš SZ

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. říj 2007 10:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
já hlasuju pro pár fotek z večera :twisted: nebo mi aspoň nějaký pošlete na mail ať se pobavím.

A je dobře, že ten lak vyhrál někdo, kdo ho opravdu potřebuje. Už máš Bobe vymyšlenou barvu?

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: barva
PříspěvekNapsal: 02. říj 2007 13:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Lenko dík Yellow_Flash_Colorz_PDT_42 Rozhoduji se mezi blond a rudou nevím :oops:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. říj 2007 22:02 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Na www.mini.cz jsem umístil výsledky a soutěžní úkoly. Pokud to ještě někoho zajímá, tak se tam můžete mrknout ;-)
Lumír


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Telč
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 20:24 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak se mi konečně podařilo si v klidu sednout nad tím kvantem fotek, co jsem od vás přátelé stáhnul a udělat ráznou, avšak logickou a chronicky seřazenou čistku.. takže od teď v mé galerii najdete cca 150 fotek ze srazu.. snažil jsem se vybírat ty, které vykreslují atmosféru.. ať už samotné cesty, tak nevázané zábavy a kouzelné pohody historického centra města Telče.. jo a mimochodem, taky vám ta Telč přijde na fotkách romantičtější než ve skutečnosti?

napsáno o letošním Narozemini 2007, které byly tentokráte situovány do krásné krajiny v okolí města Telč pod mottem "Z Telče do Kanady", už bylo opravdu mnoho.. pro ty kteří ještě nečetli, tak doporučuju přečíst skvěle napsanou reportáž od Lenky na www.minipraha.cz a rovněž Lumír se svým příspěvkem na www.mini.cz. I Lucka Šimelová si tady dala pěkně záležet, proto tentokráte nemám skoro co bych dodal..

snad jen jak to viděla naše skupinka kolem "hanáckého króžku" se kterým jsme vyrazili z Olomouce směrem Telč v pátek po ránu.. Počasí se už od výjezdu pořádně míchalo a spíše než příjemný podzim připomínalo aprílovou oblohu.. Chvílema svítilo sluníčko.. jindy jedeme takovým lijákem, že tečou proudy vody po cestě.. stavili jsme se na oběd v Dalešickém pivovaru.. znalci klasického Hrabalovského díla v galerii určitě poznají známé exteriéry.. dojedeme do Telče v odpoledních hodinách a během chvíle se nad námi třikrát přežene krupobití.. v tu chvíli mě pustila trudnomyslná nálada, že jsme nestihli ukázku golf croquetu s opravdovým profesionálem na nedalekém hřišti. Na místě jsem se přesvědčil o tom, že letošní výroční X. Narozemini, ač pořádané jiným organizačním týmem, budou vskutku vyjímečné.. A celý víkend mě v tom jen utvrzoval.. Nebylo problémů, které by bylo potřeba řešit.. vše bylo přichystané, domluvené a zorganizované na jedničku.. vždyť 84 aut je pořádné množství a nemyslím si, že by někdo odjížděl s pocitem jiným než spokoneným, ba přímo nadšeným, protože nakonec pořadatelé to nějak doluvili i s tím nahoře a počasí v sobotu se vylepšilo a v neděli to bylo azzuro.. prostě jak jsme se bavili s Pitrysem, který to už použil výše, ale nedá mi to aby to nepadlo ještě jednou z mých úst.. pro mě ten víkend byl malým českým IMM a klidně i generálkou pro možné české IMM.. pánové a myslím, že jste dokázali, že by jste to zvládli..
Pro potřeby nás Minikářů byly prý zablokované oba sousedící kempy, takže i ten kdo neměl zamluvené ubytování nakonec nějakou tu střechu nad hlavou našel.. ať už u přátel co měli volnou postel, nebo třeba jako já ve společenské místnosti v sobotu nad ránem.. :o)
Ještě by bylo dobrý pochválit výbornou práci týmu lepičů (Jozzy, Chochol, Bobík) kteří se jali úkolu oblepit naše Miniky registračními čísly, které byly oproti očekávání ale udělané z nelepivého materiálu a držely jen na principu statické elektřiny.. na první pohled nedůvěryhodné řešení, ale osvědčilo se a drží skvěle.
Sobota už byla naplánováná do puntíku a vše vycházelo.. odjezd kolony na náměstí v Telči a neřízená dopolední zábava v romantickém Unesco chráněným městském centru.. atmosféru Anglie 60.týh let pak excelentně dokreslila skupina Dixie land, která nám zahrála přímo na náměstí a pak už následovalo seřazování a rozpouštění účastníků do 90km dlouhé orientační rally. Vedla nádhernou krajinou České Kanady a byla opravdu zajímavě sestavená.. Do kempu zpátky nás zavedla v podvečer a pak už se veškerá pozornost upínala na blížící se večerní vyhlášení vítězů, udílení cen a losování tomboly ve velkém párty stanu.. ačkoli nebyli přítomni, tak celým úvodem se nesla symbolika a nádech přítomnosti páru Alena a Jura.. ať už předáním dárečků od Aleny těm nejmenším, za poslední rok nově se narozeným Minikářům v našich řadách, tak předání daru Jirkovi od spřáteleného polského klubu.. a bylo cítit, že ten aplaus mířený k Jirkovu bezkému uzdravení byl opravdu upřímný..
Tombola byla věc nová a myslím, že se nadmíru osvědčila.. nejen tím, že zájem o lístky byl oproti očekávaní tak velký, že se musely dotisknout archy dalších lístků, ale i množstvím cen z části věnované štědrými sponzory a z části dary od většiny z nás.. a především zcela originálně a skvěle naplnila zábavou pro všechny celý sobotní večer.. a jelikož se ceny předávaly jen přítomným vlastníkům výherních lístků, tak nikdo si nechtěl nechat ujít tu možnost něco vyhrát.. losovalo se po hodině vždy třetina cen, takže v párty stanu bylo stále plno a v mezidobí i po skončení hrála živá hudba k poslechu i tanci.. :o)
Neděle už jak to tak bývá byla poněkud smutná v tom, že od rána se všichni začínali balit a postupně opouštět kemp.. zvednout náladu nám mohlo jen to, že bylo skutečně nádherně a nebýt toho, že už je podzim, tak bych napsal, že počasí bylo na plavky.. Takže jsme si na sluníčku u snídaně skutečně užívali pohodu a nikomu se domů moc nechtělo.. nakonec se ale stejně nedá nic dělat, takže jsme udělali ještě hromadné foto naší mladé moravské generace a vyrazili směr k domovu..
Ono skutečně omíláme to všichni stále a stále dokola a už se mi to skoro příčí napsat to po sté znovu, ale sraz byl skutečně podařený.. skvělý a úspěšný po všech stránkách.. je to prostě tak.. pánové ale i dámy (nutno podotknout) z řad pořádajících se nám postarali o nezapomenutelný víkend..

tady je k nahlédnutí ona mnou sestavená galerie: (fotili Pitrys, Blackvm, Martin Ptáčník a něco i já, ale jen do pátku kdy mi došly baterky :o)
http://www.canyon.wz.cz/?path=./Obrazky ... 2007_Telc/


Naposledy upravil Ondra dne 04. říj 2007 08:34, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 21:44 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Ondro pěkné zhodnocení srazu a pečlivě vybrané fotky... Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 :bigups:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: španěl
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 22:14 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
jo a zapomněl jsem poznamenat, že cena za nejvzdálenějšího účastníka není tak úplně ve správných rukou.. samozřejmě myšleno v žertu, protože o nic nejde, ale výčet národností účastníků z Polska, Slovenska, Maďarska a Rakouska doplnil náš kamarád Inigo, který ač jel na sraz z Valašského Meziřící, kde už nějakou dobu žije a pracuje, tak má v pase napsáno v kolonce místo narození San Sebastian, Španělsko.. málokdo si toho všiml, ale posádka vozu 69 se nedala moc přehlédnout.. :lol


Naposledy upravil Ondra dne 03. říj 2007 22:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 23:10 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
takže další série fotek, jde o fotografie pořízené během Páteční a Sobotní show.


Přílohy:
Poznámka: Klára co by královna páteční noci.
Telč, 2007 062.jpg
Telč, 2007 062.jpg [ 45.45 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: grog na zahřátí a pak griotka a becher
Telč, 2007 035.jpg
Telč, 2007 035.jpg [ 36.71 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: generálni s tajemníkem si rozdělují odměny..
Telč, 2007 056.jpg
Telč, 2007 056.jpg [ 46.55 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Telč, 2007 047.jpg
Telč, 2007 047.jpg [ 45.16 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: ta sedla , ale chtěla jsi pusu..
Telč, 2007 049.jpg
Telč, 2007 049.jpg [ 45.69 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: když otevřu pusu, tak musím zavřít oči
Telč, 2007 051.jpg
Telč, 2007 051.jpg [ 41.02 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: Láďa ho taky měl..
Telč, 2007 065.jpg
Telč, 2007 065.jpg [ 49.37 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: Kuba už si hezky zadělával na největší bludičku, netušil ještě, že si odveze navigaci a v sobotu chrápal až do oběda, had jeden!
Telč, 2007 059.jpg
Telč, 2007 059.jpg [ 62.47 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: no koment..
Telč, 2007 060.jpg
Telč, 2007 060.jpg [ 68.98 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: Leňa se asi směje Kláře, jak si to hezky užívá!
Telč,2007 058.jpg
Telč,2007 058.jpg [ 43.2 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: španělský kolega s přítelkyní a náš moravský medvídek Besip
Telč,2007 031.jpg
Telč,2007 031.jpg [ 54.49 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: neber mi tu láhev
Telč,2007 034.jpg
Telč,2007 034.jpg [ 50.57 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Poznámka: velký chlap potřebuje přece dvě děvčata
Telč,2007 040.jpg
Telč,2007 040.jpg [ 49.85 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]
Telč,2007 051.jpg
Telč,2007 051.jpg [ 55.03 KiB | Zobrazeno 12114 krát ]

_________________
Piešťany 1996...
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 23:19 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
Ahojte všichni,

taktéž se připojujeme (Valašská posádka #13 a Baskit Inigo #69) ke gratulaci k perfektně organizačně zvládnutému srazu a děkuji za perfekní víkend ...

Taky bych rád poděkoval za našeho Teddyho - zažil neskutečnou noc (viz foto - Ondra na ni asi zapomněl :sorry: :banana: )


Přílohy:
PICT3866.JPG
PICT3866.JPG [ 130.43 KiB | Zobrazeno 12108 krát ]

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 23:24 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
jo ták, takže teď už to s Lucií naprosto chápem: MEDVIDEK BESIP A MEDVÍDEK TEDDY :lol:

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: medvídek
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 23:24 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
koukám, že mi tu noc dáváte pořádně vyžrat.. :lol: prostě byla ve znamení medvídků, no a co.. :banana: :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. říj 2007 23:47 
Offline
Suchta pro fórum
Uživatelský avatar

Registrován: 29. kvě 2007 22:21
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno
Ondrovi : Spanelsky pritel Inogo byl samozrejme k neprehlednuti ihned pri registraci, pro zisk ceny to chce priste vice maskovani a prinejmensim Spanelskou SPZ (byl tam i neznamy z UK !):lol: Bohuzel se pocita pouze vzdalenost ujeta na sraz.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: krása
PříspěvekNapsal: 04. říj 2007 06:55 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Opravdu povedené fotky :oops: Miníkáři jsou krásní lidé :biggrin: Můj přítel lékař našel Kláře na levé mandli zarudlé místo/asi od angíny/proto to léčila slivovicí :lol: všichni jako živí :pivo: Yellow_Flash_Colorz_PDT_44

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 04. říj 2007 09:01 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
No to se musí léčit... :oops:
Jo a byl to můj oblíbený becher...

Bobe jako starší generace co už má něco za sebou (bez urážky :-)) by jsi mohl vědět, že slivovice má barvu bílou!!! :oha: :banana:

Druhý den ráno to bylo spíše: všichni jako mrtví... :lol:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Naposledy upravil Klára dne 04. říj 2007 09:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: 2 Pytris
PříspěvekNapsal: 04. říj 2007 09:05 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
2 Pytris: Pusa není líbání ty hade!!! :twisted: :lol:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. říj 2007 09:53 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. zář 2006 13:13
Příspěvky: 67
Bydliště: Pardubice
Fotečky opravdu vydařené (hlavně některé :shock: :oops: )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz