Logo
Právě je 28. dub 2024 20:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. srp 2008 00:05 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
kua libore myslím že na slovo námrd patent nemám :D kdybych měl tak už dávno jezdím v aston martinu :wink: to pepé: s tím alkoholem to nepřeháněj jinak ti budou cinkat játra v zatáčkách a měsíční periody plné strachu a nejistoty ti nikdy neodezní

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: it's all about you..
PříspěvekNapsal: 21. srp 2008 00:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Clovece Pepe..chvili jsem si rikal, ze ti na to nic nenapisu. Ale pak sem si rekl, ze tak trochu places tam kde par ostatnich lidi stravilo nekolik dni tim aby ti ostatnim pripravili peknej vikend. Neni nepovedenych srazu, pokud se tomu lidi co je pripravuji venuji. A tady se tomu organizatori venovali a nikdo z nich, ani z ostatnich nemuze za tvy pocity uz jen z toho duvodu ze jsi prijel pozde a to co pripravili jsi tedy minul. A to ze pak ses naladenej na jinou vlnu to neni vec nikoho jinyho nez tvoje. Z toho co pises neni jasny co ti vlastne vadi a o nebylo podle tvych predstav. Vsichni makame, ja dojel v patek v noci abych potkal bandicku lidu uz notne upravenejch :) co padal ze zidli a vzhledem k tomu ze jsem nebyl naladenej (malo jsem ladil) na stejny vlne jsem malem dostal v mistnim sombrero vecirku na hubu..ale uzil jsem si relicko, dal si fotbalek, byl s prckem v bazenu a vecer poklabosil s lidma. S nekterejme vic, protoze je znam, s nekterejma min protoze je neznam. A to ze nekdo (starej pan) stoji sam opodal...tak opravdu nejsem jezis abych se staral o obecny blaho vsech v kempu..

Ne nadarmo se rika jaky si to udelas takovy to mas...a rozhodne jsem nezaznamenal kecy lidi "co jim zadna nejde na ruku"...
sejde se tam 40 lidi a kazdej je jinej, nekdo je vic v pohode nekdo je min v pohode..milovat je vsechny nemuzu a rozhodne ani vsichni nemilujou me..

Ale tohle fnukani, kterym shazujes cas a usili, ktery nekdo venoval tomu aby 40 ti lidem pripravil peknej vikend je trochu mimo..
A to ze nemas mini, z toho co sem pochopil mas mezi minikarema kamose i bez neho..

Takze na pristi sraz nejezdi s zadnym ocekavanim a nech se prekvapit..treba to nakonec bude fajn a rozhodne vem pritelkyni..ja si s ni muzu pokecat treba o detech, v tom jsem expert :)

Nenech se znechutit jednim nevydarenym dnem..zazijes jich jeste mraky v zivote a ver mi zazijes je opravdu zrovna kdyz je necekas nebo kdyz prave cekas ze budou skvelý. Zklamaní je soucast zivota :)

Bud vdecnej za to forum at je jakykoliv, diky nemu se totiz treba dozvis jaka a kde se porada mini akce a nebo ze nekdo prodava mini, ktery si treba koupis a to neni malo. Nekdo tomu venuje cas aniz by za to neco chtel..tak mu nevycitej, ze nezaridil aby to tady vrelo..

Vis lidi maji spousty starosti, ktery si treba ani nedokazes predstavit, tak bud vdecnej za to malo co mas, protoze muzes mit jeste min...

mej se fajn a hodne stesti

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. srp 2008 06:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Příteli já si myslím že by si měl zůstat u svého vozidla se kterým si na sraz dojel a jezdit na jejich srazy,protože potom bys nezažil taková sklamání jako s námi!.Já neměl 12 roků mini a jezdil sem různými vozy na srazy a nikdy sem nepocítil že by se ke mě někdo choval jinak proto že nemám mini.Je to o srdíčku :sorry: Přeji Ti ať se Ti daří mezi novými přáteli lépe než s námi :D

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. srp 2008 09:06 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
pepé jestli ty jsi nezapoměl ve vlaku míč :wink: (pozn. autora: cimrman)

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. srp 2008 20:38 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
na Pepeho článek nebudu reagovat přímo, k tomu bylo řečeno dost, ale jen takový drobný příspěveček: My byli vlakem a kupodivu po loňské zkušenosti to bylo opět skvělé

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz