Logo
Právě je 27. dub 2024 17:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. srp 2008 08:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2007 17:39
Příspěvky: 35
Bydliště: Dvůr Králové n/Labem
Vždyt jo,v poho.Nic nenamítám a nenamítal jsem nic ani u té zkoušky,to by bylo nefér.
Zkazil jsem si to sám.Nadávám sám sobě. :wink:

_________________
MINI-pěkně jsem mu propadl...
Dovoz vozidel 603 772 398, http://tomikauta.webnode.cz
vrakoviště MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. srp 2008 09:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
A tady ještě velká sada fotek kde se prakticky všichni najdete:-)
Velké díky panu fotografovi za krásné snímky.

GALERIE

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. srp 2008 10:08 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
no tak jen pár obrázků


Přílohy:
Poznámka: mini je opravdu nebezpečné
1.jpg
1.jpg [ 161.89 KiB | Zobrazeno 8033 krát ]
Poznámka: čefova konvička na čaj
2.jpg
2.jpg [ 146.49 KiB | Zobrazeno 8033 krát ]
Poznámka: hodíme tam za 2 a jedem
1.jpg
1.jpg [ 190.4 KiB | Zobrazeno 8033 krát ]

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: sraz
PříspěvekNapsal: 05. srp 2008 18:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Klára píše:

A já přikládám další důkaz, že si Petr opravdu svou přezdívku zaslouží! :lol:


Klarko to nebyl rohlicek nybrz "preclicek" abysme to nezamenovali..ale nebyl spatnej to se zase musi nechat. Nebude vadit kdyz si nebudu menit prezdivku ze ne? Preci jen "preclicek" to uz je moc i na me :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. srp 2008 20:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. čer 2007 08:25
Příspěvky: 40
Díky za supr sraz ,bylo to fajne

_________________
Mini Mini Mini same Mini


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Sraz f fóra 2008 Milovice
PříspěvekNapsal: 08. srp 2008 12:00 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak konečně jsem tu a můžu poděkovat za sraz i já.. já si totiž zažil cestovatelský očistec.. jen co jsem se vrátil z Milovic domů v neděli odpoledne, hned večer jsem musel služebně do Příbrami.. takže jsem sice reflektoval co se na fóru děje a moc rád jsem koukal na fotky, ale neměl jsem sílu cokoli psát.. toť taková omluva, že skoro týden mlčím.. 8)

Na srazy z fóra se každoročně těším obvzlášť.. není to sraz kde by se sjelo nejvíce aut, nebo kde by se vůbec bazírovalo na povinnosti mít Mini.. je to prostě takové přátelské posezení s lidma, se kterýma se vídáme dnes a denně, byť teda jen přes psané vzkazy.. A tuhle tu familiérní atmosféru prostě mám rád.. když se všichni sejdeme u jednoho stolu.. netvoří se žádné regionální uzavřené kroužky, ale všichni se baví se všema.. to je na tom to skvělé.. poznat se blíže vzájemně s těma ostatníma.. a za to jsem každý rok moc vděčný.. že poznám lidi, kteří na klasické srazy třeba nejezdí.. nebo co se nám jinak nedaří se potkat na stejných srazech..

Loni se nám to s Čefem moc nepodařilo naplánovat a přijeli jsme s křížkem po funuse v sobotu po obědě.. letošní předsevzetí proto znělo jasně.. vyrazit už v pátek odpoledne, abychom byli na místě v Milovickém kempu už v pátek večer, byť by to třeba znamenalo, že bych musel Čefovo krásné Mini na nových zlatých papučích (to aby neměl čefo pocit, že se mu to málo chválilo :lol: ) dotáhnout na laně.. protože neoriginální dábelské tlakové víčka italského původu stále zlobily a my skoro na každých světlech vařili vodu na čaj.. no nic.. dost rýpání.. a vřelý dík Mekkkovi, že na zpáteční cestu poskytl víčko z Metra..

Na sraz jsme tedy dorazili celkem v pohodě.. připojili se k docela početné skupině stejných nedočkavců jako my, postavili stany na místním fotbalovém hřišti patřícímu kempu a zábava mohla začít.. měla několik levelů.. uvítací zdravice a večeře na terase, stolní fotbálek a putovní uvítací flašky zelené míchané s točenou plzní v místním bufíku.. tohle nám bohužel zarazila hlídka policie.. :lol: to jsme se docela pobavili jak se napraný majitel s nima domlouval, že ten bordel není zas tak velký.. :pivo: takže pak přišlo krátké intermezzo v podobě opět terásky a pak hurááá do místního malého "Bali Clubu" na Sombrero párty s živým vinylovým DJ.. týpek ne příliš disco vzhledu s dredy.. o to lepší hudbu hrál.. přitvrdil takže se tančilo o to divočeji.. taková indoor techno párty.. :deejay: horko.. pohyb a neustálé míchání Cuba Libre, Tequila Sunrise a Mojito, kdy barman značně přebral a tvrdé nalíval do drinků podle oka a nakonec vždycky ještě přidal :lol: , způsobilo, že páteční večer byl pro všechny peněženky a jejich majitelé těžký.. já se vydal jít spát kolem půl čtvrté a probudil v 6h ráno spící v autě.. fakt nevím jak jsem se tam dostal a kde jsem se proboha dostal ke klíčům :lol:

sobotní ráno bylo pochmurné, nicméně déšť nepřicházel.. seřadiště na parkovišti vedle hlavního tahu bylo dobrým místem k procitnutí, nacpání aspoň něčeho do žaludku před rally a vítání všech nově přijíždějících.. Jak už zmínil Skondr.. na místní dvouproudé komunikaci se projíždějící auta tak kochaly pohledem na naše miniky, že v sobě skončily hned 3 najednou.. no mě jen mrzí, že jsem to neviděl v přímém přenosu, neb video mi odblokovalo nějaké zlaté Porsche stojící před mou snídaňovou lavičkou :roll: když už se teda sjeli všichni a čekalo se jen na Automatica s Mahonym a Klárou, kteří propařili páteční večer na nějakém koncertu ve Vysokém Mýtě (pozn. já stejně nevěřil, že by přijeli v sobotu ráno, ale netipoval bych, že brzdou bude Klára :lol: ) tak jsme to nakonec odpískali a orientační rally mohla začít.. nebyla na čas.. jen se jelo podle itineráře s kterým měly některé posádky z počátku sice problémy, ale nakonec se všichni vždycky našli a nezapomenutelná byla spontánní reakce dámské posádky Joli&Eli, které když přijížděli na stanoviště slalomu, tak se tak hlasitě radovaly, že to našly, tak bylo slyšet už při jejich přijíždění.. :) jízda zručnosti byla říznutá slalomem a tak se docela stíraly rozdíly mezi 1.0 a 1.3.. šlo spíše o to jak tomu kdo přiloží a jak moc si rozumí se spletenýma rukama na volantu.. půlka se jela popředu a půlka pozadu.. fakt pěkná trať.. taky mi dalo problém si ji zapamatovat.. první jízdu jsem nedokončil, neb jsem přejel kužel a táhl jsem ho pod sebou.. měřila se mi teda až ta druhá.. dalším úkolem bylo na cílové rovince Hořického okruhu, která je mírně do kopečka vytlačit své vozidlo po trase 5m.. mohlo se i více lidmi, čas byl ale násoben počtem osob.. třetím dovednostním úkolem bylo tradičně oblíbené kreslení po vytyčené trase v krabici přes zrcátko.. naštěstí trať byla relativně jednoduchá, takže to dokončili snad všichni... po cestě nás čekalo ještě pár otázek a pár poznávaček.. takže jsme přijeli zpátky do kempu opravdu pěkně vysoutěžení..

následovala krátká odpolední siesta (a zázračné Čefovo zmrtvýchvztání) a pak už fotbálek.. je prima že má česká reprezentace takové hráče jako jsme my stále v záloze.. stačí telefon a jedeme.. hotová Klapzubova jedenáctka.. BlackVM nám dost chyběl v sestavě, protože obvzláště Skondr s Čefem byli útok k nezadržení a já je sám oba faulovat nestačil.. :lol: po náročném sportovním výkonu následovala ozdravná a očistná koupel v místním bazénu.. tobogán.. skoky z prkna.. házení míčkem a partie na obří šachovnici.. tím jsme příjemně prožili zbytek dne do vyhlášení.. pak to přišlo.. Žigi s půvabnou hosteskou se ujali slova a rozdělovalo se pódium.. Bobovi a manželům Novákovým se dodatečně omlouvám pokud jsem jim nepotřásl sportovně pravicí (fakt si to nevzpomínám a na fotkách jsem to nenašel).. ale když já si na tyhle slavnostní okamžiky snad nikdy nezvyknu a jsem vždycky tak nervózní, že sklopím zrak a prchám co nejrychleji ze záři reflektorů a blesků senzace chtivých fotoreportérů.. :lol:

sobotní večer už po pátečních náročných warm-up výkonech na všech frontách byl skutečně dost zlehka.. to se nám fakt ještě nestalo abychom si z nějakého srazu vezli 3 flašky zelené domů (příště bude Scooby.. slibuju!) takže jsme si ten večer užili pěkně v pohodičce.. ať už na terásce nebo na hřišti při grilovačce..

nedělní ráno bylo jak už to tak bývá zasvěceno skupinovému focení, loučení a následnému rozprchávání všech do svých domovů.. nejinak tomu bylo i s náma.. takže polibky na šťastnou cestu a na shledanou ve Višňové nebo v Jedovnici zněla u každého auta.. a po pravdě můžu říct, že se určitě budu těšit.. A jsem rád, že jsem poznal ty, se kterýma jsem ještě neměl tu čest osobně.. vážně skvělí lidi jsou ti Minikáři!

PS: fotky nemám.. čefo odrovnal svůj foťák už ve Zvolenu při pověstném breakdance s digitálem v zadní kapsičce od kraťasů a mě došla baterka hned při cestě na sraz.. takže nic.. jedině když bude Pytris tak laskav a poskytne nám své.. pak bych je tedy hodil do tradiční galerie


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 08. srp 2008 12:27 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
No musím se tímto ještě jednou omluvit Ondrovi, že jsem nedorazila včas, páč jsem mu slíbila, že mu budu dělat mitfáru.. Nicméně vidím, že mě stejně vůbec nepotřeboval a vyhrál i beze mě (se mnou by to třeba bylo jinak :lol: )..
Ale zelenou jsem si ujít nenechala, že Kubo, Pavle a Mahony?? Těšíte se na další sraz?? :banana: :pivo: :rock:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. srp 2008 12:38 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Téda Ondro, ty seš romanopisec :-) Super reportáž :-)

No - je fakt, že tentokrát měl můj navigátor ztíženou pozici, bo můj miník měl kola 12-ky nebo 13-ky (koho by to teď zajímalo :-), jenomže já neodolala 10-tkám. Takže tachometr nám ukazuje maličko jiné hodnoty vzdáleností :-) Orientace je potom značně ztížená. Naše radost na každém stanovišti, kde jsme si ověřily, že jsme dobře, neznala mezí :-)

Jestli bude takovejhle itík i v Jedovnici, skončím v Macoše ! :whaasup:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. srp 2008 13:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Pane Andersene dočteno, musela to být moc prima akcička. Zvlášť když si představím Skondra jak tlačí toho mastodonta :lol: No jestli zbyla zelená, tak jí vemte na další sraz, vím o jednom člověku, kterýmu moc zachutnala :lol:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 14:46 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Ehm... Nevím, jestli veřejné přiznání, že je v mých očích rudý prcek s francouzským pasem tím nejkrásnějším autem na světě, bude okolností polehčující nebo přitěžující, každopádně jsem letos, paradoxně ve srovnání s loňským ročníkem, pořádaném na stejném místě a dosaženém ve stejném typu vozidla, cítil jistou distanci. Snad zapřičiněnou pozdějším příjezdem, možná sympatií k jiné značce, se vší pravděpodobností však danou absencí návštěv zdejšího fora.
Dlouho jsem přemýšlel, jak je možné, že coby člověk Mini obdivující jsem i přes několik let trvající kontakt s prvními, a stále hlavními, členy této komunity na teprve čtvrtém srazu tak osamocený, abych nakonec došel k názoru, že majoritním důvodem, proč již stránky tolik nenavštěvuji, je fakt, že místní členové již tolik necitují své představy, úspěchy a pocity spojené s Miníkem a nevěnují tolik pozornosti maličkostem, které mohou, ale také nemusejí, znamenat vlastnictví auta. Je zvláštní, že na druhém srazu jsem vnímal nadšení a přátelskou atmosféru silněji, ačkoli jsem neměl řidičský průkaz, ani jakékoli auto. Rok nato, kdy forum ještě stále sleduji, přijíždím na sraz svým prvním autem a začínám cítit určitou hranici, přes kterou bez Mini nepřekročím, ani kdybych pětku obrátil na střechu. Dva roky nato již přijíždím na sraz s autem, které používám ke své radosti i spokojenosti denně, a sevření ruky od již zmíněných členů je prvním a zároveň posledním projevem účastnické vřelosti. Nemyslím, že bych byl studeným čumákem a chodícím pesimismem společenských akcí. Vzhledem k tomu, že je pořádám a ještě častěji se na nich snažím hudebně vystihnout a sdílet náladu ostatních, by to ostatně ani nebylo možné. Co mě však mírně zarmoutilo je, že i přes zcela pochopitelný rozmach rubrik, řešících technické problémy a prodeje všeho potřebného, ztratily místní stránky část ze svého kouzla, které, spolu s nadšeneckou atmosférou, bylo hlavním důvodem, proč zde lidé, jako tehdy mé šestnáctileté já, našli tolik přátel a měli se k čemu vyjádřit, ať již jen povzbuzením, nebo hodnotnou informací, nalezenou v tolik ceněných knihách a dalším. Necítím se být v jádru o nic menším fanouškem Mini, než jsem býval. Stále doplňuji archiv o prospekty, stahuji fotografie a také v rámci finančních možností doposud sbírám modely a další drobnosti spojené se značkou. K tomu všemu však vlastním vůz Renault, nakupuji prospekty starších i novějších modelů, sháním díly a řeším technické problémy, jimiž je každé starší auto typické. Díky tomu zcela chápu převážnou část obsahu diskusního fora. Ať již tak nebo tak, dvě hlavy jsou víc než jedna a tři hlavy určitě víc než hlavy dvě. Rozdíl vnímám v tom, že je krom tohoto na těch několika málo stránkách, kde jsem s kolegy, vlastnícími vůz stejné značky, případně typu, v kontaktu, ještě něco, co není zatížené tvarem karoserie, ani rokem výroby.
O minulém víkendu jsme s přítelkyní, která jinak žádný sraz krom letošního srazu Minicooperklub.cz nikdy předtím nenavštívila, strávili jediný deštivý den na malém letišti kousek od Uherského Hradiště, abychom potkali známé i cizí tváře scény, změřili síly ve dvou jednoduchých disciplínách a zcela promrzlí pak s večerem odjeli domů. A byla to právě slova mého děvčete, která mě přivedla k tomuto rozsáhlému zamyšlení: "Víš, je zvláštní, že i přesto, že ty lidi od miníků znáš tak dlouho, byl to pěkně naplánovaný den a všem jsi mě představil a já se s nimi bavila, jsem se na tom dnešním srazu, kde jsem s nastartovaným motorem a zapnutým topením, kdy jsem většinu dění sledovala zpoza čelního skla, cítila jen při pozorování, jak se spolu bavíte o všem možným, mnohem lépe. Víš, co myslím?"
Vím, co myslí... A právě proto mi přišlo vhodné, s jistým odstupem od konání obou srazů, to zkusit sdělit i vám. Protože kdokoli může být nadšenec i bez této komunity, ale komunita nikdy nepřežije, když v ní nebudou lidé, schopní mezi sebe někoho přijmout jen proto, že cítí radost, když si jen vzpomene, aniž by vlastnil onu čtyřkolovou vstupenku, hromadu dílů k prodeji a seznam hodnotných informací...
Zajisté budu tedy pochopen, když se vyjádřím, že další sraz fora mi není zapotřebí. Jedu, abych se cítil příjemně, nikoli podivně, a to ať už tím, že moje hromada plechů má jiný tvar, nebo proto, že sice forum z výše uvedených důvodů nesleduji, ale přesto jsem na sraz přijel, protože cítím, že mě s ostatními cosi spojuje. Nebo už jen spojovalo? Ehm...

PEPE-K

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 15:56 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Slušné dekadentní zamyšlení Pepé. No tak přečetl jsem si to a osobně s tím nemohu souhlasit, co si pamatuju tak už jsme se viděli tak před 2 roky a pořád tě mám spojeného s mini scénou a nemám důvod to brát jinak. To co dělá mini-scénu mini-scénou nejsou rozmanitá zaoblení vozů ale lidé, myslím si že tvůj rencek s tím nemá nic společného. Plně chápu tvůj pocit z letošního minicoopersrazu, protože kdybych přijel jen na jeden den a byl většinu času zavřený ve stanu, také bych asi sraz považoval za ne uplně vydařený možná nudný. Ale každý ať si dělá co chce. Nikomu nic nechci nakazovat ani doporučovat a neber to ode mne prosím jako nějaké kárání nebo výčitku to v žádném případě je to jen reakce na tvůj článek. Podle měl byl letošní minicooperklub sraz námrd a z výše uvedených reakcí si to myslí více lidí, ale vždy jde o úhel pohledu :wink: seeya čefo

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: názor
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 16:15 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Nebudu hodnotit sraz, k tomu už jsem se vyjádřila - kladně ;-)

Na co chci ale reagovat PEPE-K je tvůj příspěvěk... Ano napsal jsi to opravdu.... dlouze...

Napíšu jen tolik, míníka jsem nikdy neměla a nemám... což doufám změním :-), ale cítím, že mě většina lidí přijala i bez té hromady dílů a čtyřkolové vstupenky a já se mezi nimi cítím opravdu jako v té velké miníkářské rodině a velice si toho vážím!! :-)
Mám pro tebe možná novinu, ale vždycky je to jen na tobě samém jak se k tobě budou ostatní chovat a miníkářská rodina je v tomhle více než otevřená ;-)

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 16:25 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Pepéé.. co nám to děláš?? Nerozcházej se s náma.. my tě máme stejně rádi jako jednoho z nás.. :lol:

skutečně nevím co řešíš.. sraz byl v pohodě jako každým rokem.. víš tvůj problém byl nejspíš v tom, že jsi dorazil s přítelkyní, která neznala vůbec nikoho a ty jako správný gentleman jsi ji v tom nenechal vykoupat aby ji okolnosti donutili se seznámit s ostatníma, ale jako již zmiňovaný gentleman jsi ji tedy dělal společnost sám.. tím jste se po většinu času věnovali jeden druhému a na přátelé nezbyl čas.. přijít si večer na chvíli sednout ke grilu a mlčet to už nezachránilo.. fakt to neber jako výtku.. je to každého věc co dělá na srazu v osobním volnu.. a v životě by mě nenapadlo tohle zmiňovat, kdybych si nepřečetl tuhle docela "žensky" hysterickou reakci.. fakt to ber jen jako mou verzi toho, jak jsem viděl vaši účast na srazu já.. fakt to není o autu ani o nových lidech.. vem si pana generálního.. zlaté Porsche bylo nejčastějším terčem vtípků a žigi stejně nebrečel do polštáře, že ho nemáme rádi.. (teda aspoň doufám..) a jeho známí co dělali pořadatele na úkolech jsme viděli úplně poprvé v životě.. pokud se nepletu nikdo z nich nemá MIni a stejně jsme se s nima bavili víc než dobře..
Je to všechno o lidech.. a pokud ne o lidech (protože tebe dobře známe) tak o jejich momentální náladě nebo rozpoložení.. a nebyl by jsi první chlap na světě na koho ženská má vliv aniž by si to uvědomoval..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 17:08 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
:banana: Já uspořádal už 4tý sraz, a pokaždý jsem tam byl něčím jiným, a nikdy to nebylo Mini :D

Ale ted vážně....Pepku....ono dojel jsi jen do kempu.nejel orientační rally, a my holt v sobotu už nebyli tak aktivní jako v pátek:D Sombrero party nás opravdu odrovnala,takže snad si to trochu promyslíš, a zjištíš, že tě máme rádi:-) Ale, že holt jsi nenačasoval příjezd ani trávení času na srazu ideálně.

Takže nevěš hlavu! Ty pravidelné každoměsíční dny strachu a nejistoty tě brzo přejdou,a na příštím sraze se zase uvidíme!!!

To Klára: :oops: jen víc takových milých Miníkářek i bez auta:-)

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 19:29 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Ok, takže popořadě...

1. příspěvek byl věnován především tomu, že už forum nehoří tolik, jako hořívalo kdysi. A vzhledem k tomu, že pořadové číslo mojí registrace je hluboce pod stovkou, tuším, že vím, o čem píšu...

2. přijet v sobotu byla jasná volba, v pátek jsem vydělával. Samozřejmě to ovlivnilo také délku samotné účasti na sraze, ale ta část dlóuhé staťe, která sraz řešila, byla především o atmosféře, která tam, a neřeším jen sebe, pro lidi mimo forum, k nimž už se začínám řadit, panovala. "Večerní mlčení" pak bylo jen tím, o čem mluvím - kupodivu renaulťáky jsem znal o minulé sobotě, což je přibližně stejná doba, jako jsem strávil s vámi, na srazu tři ze čtyřiceti přítomných hlav a přesto, stále bylo o čem mluvit. Že by se bylo možné zapojit do hovoru, aniž bych s nimi byl přes diskuze v kontaktu denně? Jistě, polovina z nich ani nemá registraci na stránkách...

3. přítelkyně. Ano, přijela se mnou. Věční vlci samotáři, kteří si pak večer u ohně léčí, jak jim žádná stále nejít na ruku, rukuje při tom s teoriemi feministického spiknutí, pak také se vší pravděpodobností nedají příliš mnoho šancí na hovor o čemkoli jiném. Že jsem se pak slečně věnoval bych za vinu svému dojmu nedával. Všude, kde jste byli vy, byl jsem i já, a všude, kde jsem byl já, byla i ona. Tiše, neznatelně. Rušení pozornosti? Ale kdeže...

4. jeden příklad za všechny. Starší pán jménem Miloš. Nabitý stařík, s nímž jsem prohovořil dobré půl hodiny v kuse o všech možných autech, byl až do chvíle, kdy jsem k němu přišel zcela sám. Nechce, jeho chyba, slyším vás. Stačilo ale přijít blíže a jasné bylo pouze to, že mu vedený hovor nemohl být jinak než cizí. A to přijel Mini, nikoli Renaultem...

5. auto. Mám Renault. Měl jsem ho i loni. Budu ho mít i příští rok. Názor ostatních na tom příliš nemění. Objektivně vzato se nejednalo o špatnou koupi, tedy je-li to vůz, který chci, určitě si jej nechám. S tím, že bych byl kvůli němu stranou se sice laškovat dá, ovšem je mi jasné, že zatím se nejedná o tak zajímavé auto, aby o něm mělo smysl mluvit. Tím spíš, že vedle něj stálo Porsche. Tak už to bývá a já neslzím. Všechno má svůj čas. Přesto, ty pruhy na kapotě tam nebyly tak bezdůvodně a přesto mi nezbylo, než napsat, co jsem napsal.

6. možná to překvapí, ale dnes mám relativně dobrou náladu. A to i přesto, že od sobotního srazu mám ucpaný nos a starostí nad hlavu. Ačkoli zvolený tón je nepochybně negativní, ztemnělou síní provoněnou pohřební svící zesnulého ducha Vánoc to zajisté není...

7. je to můj názor, samozřejmě jej nikomu nenutím. Nadšené slečně miníkařce přeji, aby si brzy pořídila své první Mini a mohla tak bez obav vyrazit na první srazy po vlastní ose. Sobě pak přeju, abych jel na příští sraz v očekávání něčeho příjemnějšího. Výzva nebo skuhrání? Nechávám na ostatních...

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 20:18 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Bez komentáře :( je mi z toho smutmo :cry:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 20:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Pepku, fakt nevím co tě trápí a co drásá tvou rozpolcenou mysl, ale doufám, že tě to brzy přejde.. protože ať se snažíme sebevíc, pořád nechápeme o co ti jde.. sám uznáváš že jsi přijel v sobotu odpoledne.. tím pádem jsi přišel a bouřlivou páteční noc a věř nám, že některým se udělalo líp až v sobotu odpoledne po rally, o kterou jste s přítelkyní taky přišli a tak sobota večer byla čistě relax a odpočinek.. vydělávat se musí to chápeme, ale nepodsouvej nám nějakou diskriminaci nebo značkovou xenofobii díky tomu, žes přijel Renaultem.. sraz z fóra není srazem kde by se to "míti Mini" vyžadovala.. právě naopak.. je to setkání lidí a přátel z fóra a není to povinné.. přijede ten kdo chce a kdo se chce bavit.. a pokud se stalo, že se na některém ročníku náhodou ocitl někdo komu se tam nelíbilo, tak už prostě příště nepřijel.. ale to se nikdy nedovíme.. tak to prostě chodí.. sice nás mrzí, že jsi asi jediný, kdo to viděl dost negativně, ale i to je názor a díky za něj.. a pana Miloše znám už z loňska.. uctivě jsem ho pozdravil, ale přece není malé dítě, aby se o něj někdo musel starat a věnovat se mu..
ale to, že fórum už není co bývalo je pro nás spíše pochválením.. jsme rádi, že se vydalo cestou na jaké je teď.. ubylo teoretizovaní, plamenných řečí a dohadování a přibylo věcných příspěvků, reportáží a rad zkušených Minikářů.. a takhle to chceme.. aby to bylo účelné a přehledné.. aby fórum poskytlo materiály pro Minikáře začátečníky i pokročilé..

co se týče těch zbytečných řečí o "věčných vlcích samotářích".. tvého pocitu, že ti někdo závidí, vyčítá nebo nepřeje přítelkyni.. apod. měl jsem tu napsaný odstavec, ale raději ho smazal, protože to je lepší bez jakéhokoli komentáře..

navrhuju udělat za tímhle tématem čáru, protože to že se ti na srazu nelíbilo je čistě tvůj boj, který my nevyřešíme.. pokud přijedeš příští rok, budeme rádi stejně jak jsme byli rádi letos i když žiješ v mylné představě, že tomu tak nebylo.. pokud ne, zůstaneš v našich vzpomínkách jako ten mladý Pepe-k, jehož srdce kdysi vášnivě bilo ve stejném rytmu jako naše a který se s náma dokázal bavit.. ale třeba máš pravdu.. třeba jsme se změnili my..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 20:52 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
. . . a pak že to tu nevře :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 21:29 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. čer 2006 20:01
Příspěvky: 87
Bydliště: Frýdek
ač nejsem minikář a na zdejším foru nejsem nijak aktivní, i pořadové číslo tady nemám zrovna nejnižší,tak si taky myslím,že se zdejší diskuze dost změnila... je to "námrd"... omlouvám se za použití slova,na které tady má jistý člověk patent... a pokud můžu zhodnotit sraz já...ač sem tam nebyl,tak myslím,že byl dobrý... :o), soudím dle toho,že na srazech, které sem navštívil se mi vždy líbilo ... takže Forza Fiat :D Viva Mini

_________________
Abarth 850TC - 847ccm power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. srp 2008 23:24 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Sombrero do týlu
V nádrži Tequilu
S úsměvem na tváři
Hezky se zapaří

Pitka v britském stylu
V láhvi najdeš sílu
Sobotní sraz vždy končí v pátek večer
Přijeď příště zas a už se tím nežer...

Touhle cestou nejezdím, chlapci, nezlobte se. Vyrážím si koupit klobouk a za tance kolem kaktusu připíjím na zdraví zdejší obce. Hasta la vista...

PEPE-K

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz