Logo
Právě je 28. dub 2024 13:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. zář 2008 11:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 269
Bydliště: Litvínov
My se rovněž připojujeme s pochvalou za parádní sraz. Většinou to dopadne na jedničku, když je vše na poslední chvilku. Netušil jsem, že dorazí tolik MINIKŮ a mám za to i pořadatelé byli mile překvapeni. Když se to štosovalo při focení a řady narůstaly byla to nádhera. Moc hodnotím pomoc externích poř. z jiných regionů- tak to má byť....... Ostatní bylo již řečeno a těšíme se za měsíc. Jirka s Věruš Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. zář 2008 06:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: :onfire: Není co dodat.Vše již bylo řečeno :!: Leňo a spol :pray: /Možná díky Plzeňáci že jste to vzdaly/ :sorry: Doufám že máte ještě nějaké to foto někdo :?: :lol: Možná škoda že tam nebyl nikdo z našich slovenských přátel kteří s námi dříve jezdívaly :!: Co vy na to slováci :?:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. zář 2008 19:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Jenom malou techniclou,Nemohli by jste otisknout výsledkovou listinu.Slalom by možná stačil :onfire:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. zář 2008 19:24 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Bob píše:
:banana: :onfire: Není co dodat.Vše již bylo řečeno :!: Leňo a spol :pray: /Možná díky Plzeňáci že jste to vzdaly/ :sorry: Doufám že máte ještě nějaké to foto někdo :?: :lol: Možná škoda že tam nebyl nikdo z našich slovenských přátel kteří s námi dříve jezdívaly :!: Co vy na to slováci :?:


Ja už som písal mne sa narodila dcéra tak som mal iné starosti a otec bol mimo na cestách a ostatný neviem. Ale v Jedovnicach sa určite vidíme a velmi rád aj budúci rok vo Višňovej.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. zář 2008 23:11 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. čer 2006 20:01
Příspěvky: 87
Bydliště: Frýdek
jeno připojím kousek z článku na fiat foru www.fcc.cz kde je trochu napsáno o srazu :)

........ ..... ...Přesouváme se do restaurace v Nižboru, zaujímáme strategické místo na zahrádce poblíž mostu u rušné silniční křižovatky. A tak zatímco čekáme na jídlo sledujeme se zájmem cvrkot..... Do křižovatky se vřítí nejedno auto na dvou kolech, za mostem mají kontrolní stanoviště vozy Mini a osádky plní ne zrovna všední zručnostní úkol, kterým je nasazení ventilové pružiny na čas. Zajímavé je sledovat příjezd jednotlivých soutěžních vozů, některé kontrolu míjejí aby se po složitých manévrech zase navraceli. Vzájemně si okukujeme vozy, Fiati budí stejný zájem jako anglické Mini. .... .......

_________________
Abarth 850TC - 847ccm power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. zář 2008 11:50 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ahoj MINI rodino. Konečně se mi povedlo prokousat se pracovními povinnostmi a konečně hodit všechno potřebné na net. Všechno, na co tu všichni čekáte, najdete na našich stránkách http://www.minipraha.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=85&Itemid=32.

DĚKUJEME MOC MOC MOC ZA VAŠE HODNOCENÍ SRAZU !!! :pray: Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 :wub:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. zář 2008 12:04 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Vojta píše:
Cesta zpátky byla velmi zajímavá. Ráno jsem se vzbudil a zjistil jsem, že jsem při bujarém večeru propil skoro všechny peníze. To znamená i ty na benzín. Nevěšel jsem hlavu a říkal jsem si, že to musí dát. Takže jsem vyrazil přibližně směr HK (mapy nepoužívám, nejsem přeci blb, abych nenašel cestu domů. Po půlhodině příjemné cesty jsem dorazil ke Karlštejnu a obbdivoval malebné scenérie v okolí. Je to tam opravdu nádherné. Horší bylo, když jsem se pokusil nabrat opět kurz a zjistil jsem, že absolutně netuším, kam mám jet. Navíc se akutním problémem stala benzínka, jelikož nádrž už pomalu vysychala a okolo jen kopce a malé vesničky. Takže benzín někde u dna nádrže, v peněžence necelé tři stovky a domů ještě 150 kiláků. Nakonec jsem se odtamtud nějak vymotal a na poslední chvíli jem našel i tu vysněnou benzinku.


Tak ona v tomhle směru bude ta Višňová asi začarovaná :lol: Když my jeli hledat nějaký ten vhodný kemp, tak jsme taky v Berouně zapoměli natankovat, hladový oko už hodnou chvíli svítilo, tak koukám do mapy a vidím znak benzínky v Křivoklátě. No jenže dorazili jsme tam někdy v půl šestý a oni měli jenom do pěti. Dojezd už hodnou chvíli ukazoval nulu, takhle spadlou ručičku na palivoměru jsem ještě neviděla (a to já jsem expert v ježdění s hladovým okem) a v okolí žádná benzínka, krom toho všude samý kopce a serpentýny, kde to člověk tahá na trojku. Už jsem se dokonce smířila i s tím, že do chudáčka žabožrouta (Peugeot 307) nalijeme olej, ale bohužel, nebo nakonec vlastně bohudík, nám ho v žádné z hospod, kde jsme se ptali nechtěli z kuchyně prodat. Nakonec nám právě pan vedoucí z toho našeho kempu poradil, že když vyjedeme z Roztok směrem na Nižbor na ten kopec, tak pak už je to jenom rovně z kopce, takže bychom do Nižbora na benzínku měli dojet. Tak se i naštěstí stalo, ale fakt mě potěšilo, že měl víceméně podobný zážitek i někdo jinej Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. zář 2008 20:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
:oops: Vrátím :pray: oba poháry vrátím :oha: Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 těm, komu náleží :pohar:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. zář 2008 00:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Co bys vracela, zaslouzite si je :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. zář 2008 00:27 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
konečně jsem se dostal k tomu, abych si sednul k počítači a v klidu bez jakéhokoli vyrušování a spěchu se ve svých vzpomínkách vrátil k tomu vyjímečnému minulému víkendu..

Se zájmem a melancholickým úsměvem na rtu jsem si četl příspěvky všech účastníků a byl jsem rád, že se vám tam všem líbilo stejně jako mi.. opravdu nejspíše neexistuje špatný sraz, protože vždycky je to o lidech.. některé srazy se dají zpětně označit jako príma a rádi na ně vzpomínáme a pak jsou ty srazy, které se navždy nesmazatelně zapíšou do paměti a dějin "MIni národa českého“.. řekl bych, že tohle byl právě jeden z těch vyjímečných o kterém se bude ještě dlouho mluvit.. (teda minimálně do příštího ročníku, který sice organizátoři při slavnostním vyhlašování trochu zpochybnili, ale my všichni doufáme a věříme v další pokračování.. neb sukces do byl velký)

Pro mě osobně to ale klidně mohlo dopadnout tak, že bych hltal fotky a z každého slůvka se snažil nasát atmosféru srazu, protože ještě ve čtvrtek nebylo jasné jestli nebudu mít pracovní víkend.. naštěstí to vyšlo.. pátek 13:30h sbaleno a vyrážím na výpravu do Čech v počtu jednoho muže a jednoho Mini.. Už na Shellce ve Frýdku-Místku pumpařka odhalila, že asi máme někde sraz, protože prý už ráno tam jedno Mini bylo.. :lol: obavy z oněch 400km jsem docela měl, tak jsem si dal cíl Minika šetřit jak jen to půjde.. Tentokrát žádné závodění s natěšenými tunery.. rychlost pohodička těch 120.. pravidelné zastávky na kafe a s pískem.. a za pár hodin mě vítá cedule Višňová.. projíždím ji skrz naskrz 2x, ale po kempech ani památky.. místní se na mě dívají jak na přízrak a když se ptám po kempu, tak vytahujou historky z první republiky o sokolu a skautech.. Něco je špatně.. žhavím linku na Žigiho.. jak se totiž ukázalo, ve středočeském kraji jsou Višňové dvě a ViaMichelin planner mi tu správnou zatajil.. jasně sypu si popel na hlavu.. naštěstí to bylo od sebe tak 50km, tak se nic moc nestalo.. do té správné Višňové jsem dorazil o hodinu později za setmění a už páteční večer mi doslova vyrazil dech.. Účast hojná a nad veškerá očekávání, což se dalo vyčíst i z pohledů všech organizátorů.. Lenka a všichni u stolu s registracemi se celý večer nezastavili.. hospoda byla v obležení a když si člověk zvyknul na trochu podivínského vrchního a jeho hru na tvrďáka, tak i obsluha byla v pohodě.. slavily se shledání, narozeniny i narození.. ochutnávala se Zlatníkova slivovička.. Skondrova Metaxa a báječné olivy.. o kulturní a hudební doprovod se staral Dan se svým sound&video systémem a musím uznat, že to plátno s projektorem a profi bednama byl super nápad.. jak dopadla páteční noc respektive sobotní ráno mám kapku v oparu, vím jen že jsem šel pomáhat stavět stan Kubovi s Lenkou.. a zbytku toho co jsem o sobě pak v sobotu slyšel nevěřím.. provokace a pomluvy.. J

sobotní ráno nás uvítalo krásným počasím a já zjistil, že jsem na romantickém břehu řeky Berounky pod skálou jak v nějakém Foglarově románu.. Se sluníčkem se život postupně začal vracet do kempu a když se v 9h otevírala hospoda s teplou dršťkovou, tak bylo hned plno. Kolem 10h nastalo ustavování aut na hromadnou srazovou fotku a za chvíli už ani 4 řady nestačily.. Nakonec byl povolán fotograf s panoramatickým záběrem aby se podařilo všech 75 aut zachytit v jednom záběru.. do startu orientační rally ve 12h byla volná zábava.. a jelikož se startovalo po minutě, tak hodinu a půl se měly holky na startu co ohánět.. já se zařadil za poslední vůz ve frontě a byla mi přidělena role auta uzavírajícího trať.. což se ukázalo jako docela náročná funkce, protože elitní posádka žlutého Moka se zastavovala na pivech v každé hospodě.. všechno probíhalo úplně v pohodě, protože itinerář byl pěkný a přehledný.. až do doby kdy se mi podařilo přeskočit jednu stránku v itíku a úplně v pohodě bez problému aniž bych si toho byl vědom, jsem přijel z úkolu 7. na úkol 9. Pak následovala trocha bloudění zpátky najít úkol číslo 8., takže nakonec se spíše čekalo na mě, ale co už..

Úkoly nás čekaly různorodé a některé opravdu netradiční.. vzpomenu třeba ustavovaní pružin na hlavě.. házení dost těžkou ojnicí na vzdálený cíl.. nebo úkol kde bylo třeba po hmatu rozeznat angličáka Mini mezi různými dalšími autíčky.. (to byste neřekli jak moc se třeba podobá lokomotiva nebo traktor Mini, když jde jen o hmat) J). Humorné scénky byly k vidění na úkolu, kde se soutěžící museli už v měřeném čase přezout ze svého obutí do erárních gumáků a po vytyčené dráze převést kolečka s hnojem.. Hodně atraktivní disciplína byl slalom. Když budu citovat Tomáše Úbla.. „chtěli jsme ho postavit rychly, ale zase ne jednoduchý.. o jednu kuželku míň a už by to nebylo ono“.. pěkný mix úkolů, k tomu pár otázek na postřeh a celková délka 70km zapříčinily, že jsme na trati prožili skutečně pěkné odpoledne.. nakonec jsme do cíle v kempu dorazili všichni v pořádku, odevzdali výkazy a do večera měli pořadatelé co dělat, aby těch 70 výkazů zpracovali. Mezitím se v kempu rozhostila volná zábava.. Mnozí našli zalíbení ve střelbě ze sportovního luku.. fakt parádní.. a někteří by se tím slušně uživili.. Rozbalilo se plátno.. hrála hudba.. prima mejdan.. večer někdo donesl krabici nafukovacích balónků a zábava ještě více ožila.. nafukovali máma i táta, dědeček i babička.. o dětech ani nemluvě.. a určitě nemusím připomínat, že děti z toho měli skoro stejnou radost, jako my.. J

Pak to konečně přišlo.. nastala ta slavnostní chvíle vyhlašování výsledků.. mikrofonu se chopil Skondr a odmoderoval to s bravurou a grácií.. skoro jako bys jezdil místo v Mini v červeném Ferrari.. smekám před tebou.. Díky štědrým sponzorům bylo dárečků opravdu dost.. Potlesk a pochvala před nastoupenou jednotkou každému oceněnému.. A hurá slavit.. bylo co.. den se opravdu vyvedl.
Dan se nám staral o audio&video zábavu až do 4h, kdy poslední z nás postávali před plátnem a vzpomínali melancholicky na největší hity dob minulých.. naštěstí to ale s Tomášem stihli sbalit 5minut před příjezdem policajtů, které na nás poslali bonzáci z vedlejšího kempu.. J)

Nedělní rána jak už to tak bývá jsou plné balení, loučení a rozjíždění na všechny strany.. ti co zbyli se ještě vydali do Muzea sportovních vozů v Lánech.. my zamířili zase na hrad Křivoklát.. a pak oběd a hurá domů..

Byl to opravdu po všech stránkách povedený sraz.. Účast předčila všechna očekávání.. Ale co vám mám vyprávět, vždyť jste tam skoro všichni byli.. a ti co jste tam přece jen nebyli, berte prosím tento report jako doporučení pro příští ročník, který jak doufáme všichni v roce 2009 bude opět..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: K tomu není co dodat
PříspěvekNapsal: 07. zář 2008 11:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Slíbená fota


Přílohy:
F018.jpg
F018.jpg [ 168.86 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F017.jpg
F017.jpg [ 183.02 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F016.jpg
F016.jpg [ 132.49 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F015.jpg
F015.jpg [ 98.63 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F014.jpg
F014.jpg [ 140.78 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F013.jpg
F013.jpg [ 145.84 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F012.jpg
F012.jpg [ 155.18 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F011.jpg
F011.jpg [ 144.97 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F010.jpg
F010.jpg [ 144.89 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F009.jpg
F009.jpg [ 99.67 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F008.jpg
F008.jpg [ 172.33 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F007.jpg
F007.jpg [ 109.46 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F006.jpg
F006.jpg [ 128.15 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F005.jpg
F005.jpg [ 87.37 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F004.jpg
F004.jpg [ 146.45 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F003.jpg
F003.jpg [ 107.25 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
F002.jpg
F002.jpg [ 140.9 KiB | Zobrazeno 8242 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: thanks
PříspěvekNapsal: 07. zář 2008 21:43 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Krásný povídání,koukám na fotečky luxusní,už bylo vše řečeno tak jen za naší family moc se nám to líbylo, respekt organizátorům a moderátorovi a díky nálezcům mé Gola sady nářadí.Rádi vás uvidíme v Jedovnici.By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 07:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Joli píše:
:oops: Vrátím :pray: oba poháry vrátím :oha: Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 těm, komu náleží :pohar:


Joli neplaš, byla to naše chyba, takže ty to neřeš. :) Ale aby bylo spravedlnosti učiněno zadost, tak uveřejnit to musím správně... S Ondrou to nějak srovnám... dostane jako bolestné třeba........

...... flašku zelený :lol:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 08:52 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
To Ondra: díky za krásný přehledný report ze srazu. Aspoň jsem měla šanci si ho představit z té druhé strany :D

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 09:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: ještě že to je ta flaška zelený.../ komu se neLení tomu se zeLení/ :oops:už jsem chtěl Ondrovi závidět... :pivo:

_________________
Bob


Naposledy upravil Bob dne 08. zář 2008 15:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 09:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
ale Bobane na co ty hned nemyslíš !!! :banana: Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 10:16 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. zář 2006 13:13
Příspěvky: 67
Bydliště: Pardubice
To Ondra:
Jak tak na ty výsledky koukám, tak to vysmívání se ti za bramborovou medaili se nám moc nepovedlo. Teď seš na bedně a my sme brambory!!!

Ale u nás jde zase o velkej skok startovním polem kupředu od "úspěchu" na loňskejch Narozeminách. Takže nás ani ta brambora mrzet nemůže.

Gratulace aspoň takhle když sis to neužil ve Višňový. :pivo:


Naposledy upravil Kuba dne 08. zář 2008 10:40, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 10:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Asi sme myslely na stejný :oops: /na ten pohár/ :pohar:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Videa Višňová
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 12:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Takže, konečně jsem se dopracovala konce...

Níže je odkaz na videogalerii na minipraha, kde najdete vybraná videa z úkolu, jak Léňa nazvala ve výsledcích, hnůj :-)

http://www.minipraha.cz/index.php?optio ... &Itemid=48

Pokusila jsem se vybrat opravdu ty nejvtipnější, tak se to snad povedlo, jo mimichodem je to nahrané na youtube.com a to z toho důvodu, že jinou cestou mi to prostě nahrát nešlo, věřte mi, hrála jsem si s tím týden.. (zřejmě pomalý net...) :?

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. zář 2008 14:38 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
vřelý dík přátelé, ale nevím k čemu mi vlastně gratulujete.. dyť třetí místo je druhý poražený.. :lol: a jedničkáři s tímhle nemůžou být spokojení..
:lol:
jinak samozřejmě žádné satisfakci se nebráním... ale "zeLeňa" lihovina?? kdo vám řekl že ji piju? :lol: :banana:


Naposledy upravil Ondra dne 08. zář 2008 15:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz