Logo
Právě je 27. dub 2024 20:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. říj 2008 22:55 
Offline
Suchta pro fórum
Uživatelský avatar

Registrován: 29. kvě 2007 22:21
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno
Cus Pitrys,

jedna ze tri fazi proste nevydrzela tolik topidel zapnutych najednou. Spadlo to chvili po konci tomboly, kdyz podobny typci jako ty zdrhli oslavovat do postele (teda Tebe se to netykalo):D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. říj 2008 23:22 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Soutěžní úkoly a výsledky najdete na www.mini.cz.
Omlouvám se, trochu to trvalo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. říj 2008 10:12 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
a trosku se zpozdenim vkladam slibene fotecky ze startu a slalomu ;-)

Pitrys: urcite se tam i najdes ;-)

GALERIE NarozeMini 2008

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Narozemini 2008 Jedovnice
PříspěvekNapsal: 03. říj 2008 22:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Je pátek večer.. nikam nerazím.. sedím doma v klídku v teple a poslouchám klidnou hudbu.. prohlížím si s už s patřičným odstupem a nostalgií fotky co jsem si ztáhl z vašich galerií a připomínám si tu skvělou atmosféru.. Narozemini jsou už tradičně tou největší akcí co ve střední Evropě jde navštívit.. a stalo se dobrým zvykem, že zanechají hluboké stopy ve vzpomínkách nás všech.. Trošku se vždycky směju jak Lucka truchlí, že už končí sezóna, ale v podstatě má pravdu.. Nevím, jestli je to tak ve všech klubech, ale my Minikáři jsme vážně taková jedna velká párty rodina.. A když už my máme tu smůlu, že nám každý takový víkend uplyne jak voda, tak doufám, že v paralelním vesmíru existuje povolání: Minikář..

Letošní Narozemini umístěné v okolí Brna byly velkolepé, mnohotvárné, skvěle zorganizované a především s neskutečně vyvedeným počasím, na to jaká podzimní slota nás před srazem doprovázela hodně dlouho.. Nevím kdo z vás pořadatelů měl počasí na starost, ale TEN nebo možná spíše TA se vytáhl.. :)

Pokusím se moc neopakovat co, co do svých pěkných reportů už napsali Klárka a Lumír a popsat to, co mi uvázlo v paměti..

- registrace.. skláním poklonu s jakou to osazenstvo Check-in zvládlo.. agendy bylo hodně.. věcí v taškách ještě více, tak se měli holky a kluci z pod Špilasu co ohánět, hlavně když se nás tam vyrojilo k zápisu celý houf ze skupiny co zrovna dorazila. Marrty&Co. byli zase vybornými lepiči, takže vše běželo jak mělo..

- ubytování.. při registraci byla chatka č.10 takzvaná "Otovka" nejčastěji zmiňovaným místem.. to byste nevěřili kolik lidí se vleze do 12 místné chatky.. pravda každý neměl svou židli.. :lol: ale nám co jsme v pátek šli spát v půl páté a v sobotu ve čtvrt na šest to ani moc nevadilo.. a to mi dokonce přátelé vyčlenili dvoulůžkovou místnůstku jen pro mě samého.. ale to je zase jiný příběh.. :lol:

- páteční warm-up.. tahle novinka se setkala s velkým zájmem.. celkem se v pátek zúčastnilo přes 30 posádek.. a jak co se týče náročnosti a délky tratě, tak nasazením posádek to byla plnohodnotná etapa rally.. Trať vedla kolem takových zajímavostí jako 340m vysoký vysílač, Sloupské jeskyně, Santiniho velkolepý chrám ve Křtinách, Adamovská replika pece na tavení železa z doby železné.. Nebýt toho jak nás tlačil čas abychom stihli být v cíli, tak každá z těhle zajímavostí určitě stála za shlédnutí.. trasa 37km ale při průměrné rychlosti 25km/h nedávala prostor pro poznávací trasy

- páteční párty.. nedostatečné společenské prostory a neomalenost hospodského způsobily, že jsme se rozdělili do více skupinek a buďto se rozprchli po blízkých či vzdálenějších hospůdkách nebo si zahráli pohádku o 12 měsíčkách v hlavní roli s "Otého grilem".. Oto.. ten gril až jednou doslouží, tak ho musíš nechach pozlatit a bude to futrál pro naši zlatou putovní vačku.. :lol: jinak masa bylo tolik, že už se pak podávalo úplně bez zeleniny a bez chleba, co Moňo!!!? :lol: takže toho bylo dost, čeho pak bylo s postupem času ale nedostatek bylo dřevo a chlast.. obé se pak už téměř vyvažovalo zlatem.. Novákovi.. doufám, že tentokrát jsem si s váma už stačil připít.. :lol:

- sobotní ráno.. do pokoje mi vlítne slečna Blacková.. Moňo obdivuju tvůj elán po ránu.. :lol: oznamuje mi, že je 9:15 a že už se jede rally.. v té kose co jsem měl v pokoji jsem byl asi jak v hibernaci, to jediné vysvětluje tak dlouhý spánek.. :lol: no nic.. obleču si na sebe něco co nesmrdí kouřem, uvařím vodu na zalití kafe a jedu na start s hrníčkem v ruce.. postavím se do řady a záhy se mi dostaví i navigátor.. Klárka je trochu zaražená, že jsem se po ní nescháněl, ale když vidí ty zkalené oči a kafe raději chápavě nic neříká.. vyrážíme na trať.. i spočítat cílový čas první etapy trvá dýl než včera.. itinerář se zdá být míň pochopitelný a než najdeme první fotku, tak jsme už 3 objekty přejeli.. no prostě nemáme svůj den a tak jediný cíl, který si vytyčujeme je dojet..

- sobota - Boskovické náměstí.. dorážíme na náměstí už skoro zaplněné Minikama.. nějaké focení.. a pak zdlouhavé hledání restaurace po celém centru, abychom nakonec skončili v té u které jsme hledání začali.. alespoň jsme si prošli židovskou čtvrť. V restauraci spíše hospodské kategorie mě zaujaly dveře hned vedle výherních automatů a záchodků, které na sobě nesly logo nějaké místní pohřební služby.. :lol: po vydatném obědu místo procházky volíme s navigátorkou raději odpočinek.. :lol:

- sobota 2.etapa.. vyrážíme do druhé části rally s tím, že už se nejede na čas.. při délce přes 50km bychom to vážně asi s naší formou nedali.. nicméně, ani tak to není úplně jednoduché a průběžně se s dalšíma posádkama sjíždíme a zase ztrácíme.. úkoly a otázky byly vypečené.. rejd Pitrysova Mini jsme se snažili odkrokovat a bylo to 8,5.. asi hold nemá MK2.. :lol: směr východ ani výšku vysílače Kojál jsme nemohli určit neboť jsme si nevzali geodetické pomůcky.. :lol: diskutabilní bylo co je vlastně míněno silnicí, jestli jen vozovka nebo i s krajnicí.. i Laďa jako odborník z toho byl vedle.. :lol: fotky Mini? dyť to byl Ford GT, ne? :roll: a Pavlovy disky? Promiň Klárko.. příště tě už poslechnu.. :lol: i kryploslepecký slalom byl super nápad.. čas jsme měli hodně dobrý, ale ale moc jsem to s ní řízl v jedné zatáčce a měli jsme styk s kuželkou.. takže zase nic :lol: smířeni s osudem dorážíme už bez kontroly itíku do Jedovnice, že si spravíme náladu alespoň prima večeří.. sedíme v klídku.. postupně se to schází a společnost rozrůstá, když se mě někdo zeptá jak jsem jel slalom.. říkám jaký slalom? myslíš s vozíkem? :lol: takže dorážím na slalom v době kdy už všichni odjíždějí.. nevidím nikoho podle koho bych se to mohl naučit a nervozní jsem jak prvňačka.. hledám skulinku v pravidlech a beru startmaršála Otu aby se mnou projel tu zdánlivě nepochopitelnou džungli kuželek.. Za mohutného povzbuzování pískotem a provoláváním oslavného "Fůůj!" přátel z www.byvaliminikamaradi.cz projíždíme trať. Pak se stavím na start.. projedu to rychle ale kazím a výsledek je ten že mám sto chutí auto hodit do přehrady a jít domů pěšky.. :lol:

- sobota večer.. po dojezdu je volná zábava.. ve vzduchu je cítit nervozita z očekávání.. a v podstatě po víkendu, který je načasován jak švýcarské hodiny teď nikdo neví co s tolika volným časem.. Organizátoři nás napínají oddalováním vyhlášení, nakonec se aspoň podaří prohodit pořadí vyhlášení-tombola, takže zábava začíná.. ceny byly stejně jako loni hodnotné neli ještě hodnotnější.. a mnohdy i hodně zábavné.. takovou porcelánovou sošku jelena si Sládek určitě vystavil mezi ostatní Mini trofeje, protože každý z nás jedničkářů takový posvátný kout s trofejema a poháry doma máme.. viď Joli.. (a propós.. oceňuju gesto, které Joli udělala, protože dovezla poctivě všechny ceny i pohár, který vyhrála ve Višnové a chtěla mi je předat.. což jsem ale odmítl.. takže ještě jednou díky Joli). Cen v tombole bylo tolik, že losování z 1000 prodaných lístků přidalo tolik času navíc organizátorům, aby dokončili všechna pořadí.. vynásobili je obvyklým "rumunským koeficientem", který dle zdroje, který je dobře informován, ale nepřeje si být jmenován.. (ale je to kluk co nikdy nelže) zaručí to, že nevyhrajou ti co obvykle vyhrávají :lol:
vyjmenovávat všechny oceněné nemá moc význam, tak snad jen warm-up Mr.Kuře, slalom Pitrys a vítěze rally se přiznám jsem nezachytil.. Vítězové i delegace spřátelených zahraničních Mini klubů si odnesli nádherné plakety ze dřeva a a broušeného skla.. Tímto díky Martinům za skvělé moderování vyhlášení i tomboly..

- sobotní afterpárty.. marně přemýšlím jestli jsem zažil bouřlivější Mini mejdan.. bylo tam všechno.. hudba 80tých let, tanec na stole a polostriptýz, tanečky alá Beverly Hills každý s každým, tequila, vláček.. no prostě zakončení jak má být.. DJ chtěl 2x končit, ale pokaždé za položenou pštistovku přidal hodinu.. dík Martine.. byls tam velký kápo.. a vrcholným zážitkem pak byla "česko-slovenská vokální bitva o Moravu" a následné rozpuštění zábavy s tím, že Maďaři ještě určitě nespí, tak jdeme k nim.. :lol: z té jsem ale brzo vypadl a s tím, že se mi ještě nechce spát se usadil u dohořívajícího grilu, kde jsem samozřejmě usnul a nebýt jednoho anděla strážného, tak jsem tam spal až do rána.. :lol:

- neděle ráno.. plány na návštěvu propasti Macocha v Otého chatce vzaly rychle za své.. ten dvoudenní bordel nebylo možné tak rychle uklidit.. tak že se nebude spěchat a dorazí na prohlídku později.. takže jediný kdo dezertoval z úklidu jsem byl já (sorry přátelé), ale z profesního hlediska jsem si tu Macochu nechtěl nechat utéct.. dorazili jsme nakonec sice pozdě, ale byli vstřícní a pustili nás ještě dále.. jinak bychom měli smůlu.. jak jsme vylezli ven už byly cedulky, že je na zbytek dne vyprodáno.. propast je hrůzostrašná a ta zelená vegetace na březích mi evokuje obrázky z Amazonie.. dole nám pustili vážnou hudbu a my si cítili tááákhle malincí.. jeskyně je kouzelná a na projížďku po řece Punkvě jsem se těšil obzvlášť.. už za studenstkých let při geologických exkurzích převozníci řeky Styx sršeli černým humorem a je vidět, že si to předávají z generace na generaci, protože průpovídky byly na vlas stejně vtipné s patřičně hrobnickým patosem i když zrovna náš převozník to dělá teprve od dubna.. po následné cestě lanovkou zpátky do normálních výšek už pak následovalo jen rozloučení s Pražskou sekcí a Severní Morava bere taky čáru..

takže je to tady.. už zbývají jen menší lokální setkání a sezóna 2008 je za náma.. Narozemini 2008 v Jedovnici a výprava za Boskovickou Husou se vážně moc povedly.. Díky moc všem co to pro nás dlouho dopředu zařizovali.. realizovali.. plánovali.. a pak s náma měli tu trpělivost.. Vřelý dík.. Odměnou vám snad je to, v jak velkém počtu jsme se dostavili a že se napřesrok určitě moc rádi vrátíme..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. říj 2008 23:34 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
hele, geodete z Frýdku Pistku, ty jsi se fakt minul povoláním!! Stranická funkce kronikář a archivář ti opravdu právém náleží.
Do funkce nejlepčí slalomář máš ovšem taky velmi blizko, ale hold v tom rumunském hodnocení se dařilo tentokrát více mi.
Na slalomu jsem sice nebyl nejrychlejší ale byla to čista jizda bez chyb! Což se moc nezdalo Jourovi a málem jsem o cennou trofej přišel!

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. říj 2008 00:00 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
to je kronikář jak má být, takové reporty se čtou "jednabáseň".
klidně bych si ten víkend zopakoval ještě jednou
:wink:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. říj 2008 12:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 269
Bydliště: Litvínov
No Pitrys, jel jsi parádně a čistě až na to zastavení na lajně, které se nekonalo. Tam ale nezastavilo víc lidí. Tam mělo být ještě zpětné couvání za lajnu předkem a pak nevím nevím! Ale že jsme si to užili, co.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. říj 2008 14:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Téda Ondro :bigups: skládám ti poklonu. Tvůj krásný report, z kterého
hřeje zapálené minikářské srdce si vytisknu a přidám do svého minikářského deníčku :thumbup: :rock:

Ať už je jaróóó . . .

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. říj 2008 17:18 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Ondra napsal: fotky Mini? dyť to byl Ford GT, ne?

Máš pravdu. Myslím že to byla GT40, ale ta slečna, která stála před ním, měla MINIsukni :lol:

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. říj 2008 17:53 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
no to je fajn, že se konečně vysvětlilo PROČ ta fotka z GT 40, hezký chyták z tou minisukní, až teď jsem to pochopil :shock:

TO Jirka: o tom že by se mělo couvat za lajnu nic nevím?!

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Veselice rozhledna
PříspěvekNapsal: 04. říj 2008 22:35 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 720
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
No koukal jsem,
že si několik lidí dovolilo vjet do zákazu vjezdu a jet až k rozhledně.....to nebylo nutné, kdyby jste dodržovali rozpis itiku.

V itiku bylo jet na parkoviště, a tam bylo informační centrum a taky razítko a na razítku....

Na rozhlednu měl lézt jenom ten kdo chtěl.

Dále jsem mi nedostala informace, komu se podařilo zabočit prvním vjezdem na parkoviště nahoře v Blansku. Myslím že té značce 20kmh nikdo nevěřil....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: report
PříspěvekNapsal: 05. říj 2008 17:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Tak jsem si říkala, co tam ten Ondra bude po mě ještě psát a on mi takhle vytře zrak, se stydím :oops:

Skládám hlubokou poklonu, je vidět, že tvoje f-ce kronikáře je neohrozitelná :pray: :wink:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. říj 2008 17:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
To Pitrys, Ondra: Tak to vídíte chlapi, nějak stárnem, místo toho aby jste si všimli pěkné baby, tak zkoumáte tu plechovku za ní :)

Pokud to někoho zajímá, tak foto použité na SS3 je z r. 1968, ta plechovka je opravdu Ford GT40 a v tom maníkovi jste jistě všichni poznali Jackieho Ickxe.

Minisukně byla vynalezena v roce 1964 a na trh ji uvedla Mary Quant v roce 1965 a údajně ji pojmenovala podle svého oblíbeného auta.

Původně jsme chtěli použít tuto fotku, ale to už by jsme mátli úplně ;)


Přílohy:
mini-1970-ufo-tv-movie.jpg
mini-1970-ufo-tv-movie.jpg [ 160.99 KiB | Zobrazeno 12495 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. říj 2008 18:06 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Lumíre! jo jo máš pravdu v zápalu boje se na ženy úplně zapomělo. Snad si myslím že ta nepublikovaná fotka s kamerou míříci na spodní partii pózující modelky, by možná naťuklo Lucii, že jde o tu minisukni :)

No a tak jsme to nepochopili ani jeden, vážně to byl super špek... a ten šestikolový Moke co je vzáběru, by nás taky pěkně mátl !!

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. říj 2008 11:56 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Ještě by mě zajímalo, jak to bylo s těmi výrobci 10´gum?

to Mekkk: Ohledně toho vysílače. Tvých 80 metrů bylo opravdu málo ale že to bude 340 jsem nečekal :shock:

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. říj 2008 16:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
10'' pneu vyráběli, nebo ještě vyrábějí všichni uvedení.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. říj 2008 12:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
webmasterMini píše:
10'' pneu vyráběli, nebo ještě vyrábějí všichni uvedení.


:shock: Tak to jsme také přestřelili :lol:

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. říj 2008 22:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 11. říj 2008 20:39
Příspěvky: 2
Pokud se ještě nikdo z vás nenašel na žádné fotce ze srazu, teď máte možnost. Po dvou týdnech jsem konečně zkompletoval fotky převážně z jízdy zručnosti. Každé mini má průměrně 2 fotky, některé se povedly lépe, jiné hůře, však posoudíte sami :D


Fotografie jsou v plném rozlišení a tudíž zabírají větší prostor. Z tohot důvodu jsem je všechny zazipoval a rozdělil na dvě části:

1. část obsahuje fotky závodních aut těchto čísel: 45,88,5,28,69,moke,47,9,27,29,23,66,74,42,82,81,89,72,75,10,4,95,6,70,13,15,30,50

Odkaz ke stažení: http://rapidshare.com/files/152944232/1_cast.zip

2. část obsahuje fotky závodních aut těchto čísel: 14,54,černý mini bez čísla,30,17,21,11,96,34,7,13,40,rover,zelený mini bez čísla,78,68,51,62,18,99,43,48,39,77,3

Odkaz ke stažení: http://rapidshare.com/files/152954908/2_cast.zip


Ostatní fotografie z řazení na náměstí v Boskovicích a pár foto ze zručky na mé stránce: www.jakubcermak.ic.cz

Pěkný den!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. říj 2008 23:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
super fotečky ze slalomu, mohl bych tě poprosit Jakube o dvě fotografie z tvé galerie, jedná se o fotku čislo 194 a 197 ja je nenašel v těch zazipovaných souborech.
A z tvé galerie to nejde stahnout, kdyby si mi to poslal třeba na : simela@volny.cz
Ještě jednou díky.

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. říj 2008 10:02 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
fotky krásné, škoda ža tam mám jej jednu fotku :roll:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz