Logo
Právě je 28. dub 2024 06:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 25. dub 2009 17:55 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. črc 2006 22:00
Příspěvky: 31
Bydliště: Trutnov
Tak miníkáři, najděte se :lol: http://mini.meloun.us/

kdyby link nefungoval tak tady:
http://picasaweb.google.com/pan.meloun/ ... VysokeMyto

Moc hezká slezina, chválim! Pořádně si to tam ještě užijte :wink:


Naposledy upravil Pan Meloun dne 27. dub 2009 00:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. dub 2009 10:27 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. zář 2007 05:03
Příspěvky: 91
Fotky:
http://www.czmini.com/index.php?option= ... &Itemid=56


Video:
http://www.czmini.com/czmini/-VIDEO/-MI ... 5-Myto.wmv


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. dub 2009 17:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Hlavně chci moc poděkovat Mini Fan Clubu za jejich pomoc s organizací. Byli jste skvělí. Účast byla nad očekávání a vše proběhlo naprosto bez problémů, za což mají všichni zúčastnění můj dík. Doufám že se za rok uvidíme znovu.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Paráda
PříspěvekNapsal: 26. dub 2009 17:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Právě jsem doprohlížel fotečky a dohltal videiko, luxusní akcička, čest a respekt organizátorům. Moc mě mrzí, že jsme neměl s čím ani s kým šanci dorazit. Snad na budůce. By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. dub 2009 20:34 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak rád bych poděkoval Všem co se podílely jakkoliv na tomto srazu,protože se opravdu povedl a Mě bylo s Vámi moc dobře jak na okruhu tak i večer a i ráno.Jen to odjíždění směr domov je vždy moc brzké ale to se nedá nic dělat.Takže díky díky díky.Ještě nějaké o foto na prohlédnutí.
http://minitom.rajce.idnes.cz/Mini_Race ... soke_Myto/

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. dub 2009 22:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
Taky se pripojim s podekovanim za prima straveny den vsem organizatorum a spec. Vojtovi za registraci za 5 min dvanact :)

Diky moc nemelo to chybu :pohar:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 10:48 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Bylo to skvělé, stejně jako loňský ročník, grilovačka, režisérské židličky a šoustánky zafungovali tak jak měli, grilovat a pít bylo co, na okruhu se kroužilo báječně a v kempu to nemělo chybu, holt dobrá příprava je dobrá příprava. Detailně to rozebere jako vždy Ondra, výsledková listina tu asi taky bude přidána, tak já jen dodám že kromě kategorie MG/Rover a New Mini, které nikdo z NamrdRacingu nevlastní stál vždy na stupních vítězů někdo z NR, nemluvě o vítězství v hlavní kategorii :twisted: toť nemalý úspěch pro tuto malou závodní stáj.

Organizátorům díky za zvládnutý sraz a všem ostatním za super víkend. byl to námrd :bomb:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 11:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Jojo Čefo se vším souhlas. Velké poplácání po ramenou všem organizátorům a všem co jim pomáhali. :thumbup: :andare:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 11:49 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
Díky moc všem za super víkend... Taky bych chtěl moc poděkovat našim holkám, jak se o nás celý víkend staraly... Jste zlatička :D

Ondro, ještě jednou gratuluji... byli jsme na tebe krátcí ( jako vždycky ) :pohar:

Kdo nezažil, neuvěří!


Přílohy:
Poznámka: toho "člověka" v pozadí si nevšimejte, byl prostě hodně utahaný...
IMG_2136.jpg
IMG_2136.jpg [ 66.96 KiB | Zobrazeno 14139 krát ]
IMG_2263.jpg
IMG_2263.jpg [ 87.98 KiB | Zobrazeno 14153 krát ]
IMG_2261.jpg
IMG_2261.jpg [ 79.83 KiB | Zobrazeno 14153 krát ]
IMG_2093.jpg
IMG_2093.jpg [ 83.39 KiB | Zobrazeno 14153 krát ]

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Naposledy upravil Luban dne 27. dub 2009 14:55, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 12:50 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. pro 2007 19:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Dolní Studénky
Jen tiše závidím - muselo to být super Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 :

_________________
i MINI je někdy MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 18:55 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
njn, zase jsem neco propasnul :-( ovsem jako vzdy je u me zacatek sezony kriticky :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 19:58 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. dub 2009 11:33
Příspěvky: 4
Díky organizátorům a všem zúčastněným. Užili jsme si to i my, neminíci :)

Super akce a moc rád se zúčastním znova. Stejně tak doufám, že se potkáme za dva týdny v Mostě.

_________________
roverclub.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 21:07 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Tak konečně jsem se dostal ke zveřejnění výsledků.
Výsledky tedy najdete na www.mini.cz.

Akce se myslím vydařila a za to patří dík těm co závodili, fandili, fotili, organizovali... no prostě VŠEM co tam byli.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. dub 2009 21:32 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. dub 2009 21:23
Příspěvky: 6
Tak sice jsem se zucastnil jako divak... byla to opravdu paradni akce a z Miniku jsem nadseny... hezky vam to jezdi ;-)
Take bylo supr, ze jsme si pak i my nezavodnici mohli zajezdit a tak jste meli moznost poprve videt MG ZT 260 na okruhu ;-)
Celou dobu jsem fotil jak divy, tak tu jsou pro vas fotecky ;-)
http://tiny.cc/CLqqJ

Zdravim anglicke kamarady a preji hezky vecir ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. dub 2009 00:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. zář 2008 23:00
Příspěvky: 4
Děkuji za možnost zajezdit si s Vámi (Honda Civic TypeR). Trošku jsem tam snad i patřil, protože můj vůz byl rovněž vyroben ve Velké Británii :wink:.

Budu mít videa z míst okolo trati i onboard a brácha se probírá horou fotek, které nafotil v nejnemožnějších místech. O odkazy se podělím jakmile bude připraveno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: MINI RACE Day
PříspěvekNapsal: 28. dub 2009 08:26 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. pro 2007 11:12
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Perfektní miníkářská akce :pohar: . Myslím, že každý miníkář je nadšený, když může provětrat pavučiny ve výfuku svého miláčka.
K výsledkové listině mám připomínku k nejrychlejšímu miníkovi. Legendární závodník se jmenuje Jiljí ( JILDA ) a ne Jiří. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. dub 2009 13:32 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
musela to být opravdu vyvedená akce.Co mě ale překvapilo,bylo že se Tomáš neudržel a prohnal koně tryskem :shock:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. dub 2009 14:39 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
intro:
až druhý den jsem našel po tomhle náročném víkendu sílu si sednout a začít něco tvořit.. konečně jsem dohnal spánkový deficit a hlas se mi vrátil do normálu.. Mini jsem odložil do garáže se záměrem nechat ho chudáka na pár dní vydechnout a v duchu rekapituluju co se všechno na této úžasné akci událo..

úvod:
Po loňském prvním a řekněme si upřímně zkušebním ročníku, kdy jsme to brali jako něco co se už nemusí opakovat, ale co vyšlo nadmíru a opravdu nesmazatelně se zapsalo do paměti nás všech, co se této akce zúčastnili, tak letos už jsme Mýto brali jako akci, která prostě být musí.. Vojto.. nemáš na výběr.. zadluž hospodu.. vem si hypotéku na barák nebo prodej ledvinu (tu zdravou.. pokud ještě nějakou máš).. to je nám jedno.. každopádně bylo nadmíru jasné, že Mýto být musí.. a když se do organizace opět vložil téměř již profesionální promotérský a organizačně schopný tým z Mini.cz, tak to musí být pro všechny záruka 100% přístupu a solidnosti.

Okruh:
Nejdříve panovaly trochu dohady o schématu Mini Race Day.. jestli se zaměřit jen a pouze na Mini nebo připustit i další nejen anglické značky.. já jsem byl od začátku zastáncem otevřené startovky, kde samozřejmě přednost mají Mini/New Mini, ale ani ostatním majitelům klasických nejen anglických plechových miláčků s chutí si zajezdit se nebráním.. a jak jsem se bavil s mnoha účastníky, nikomu nevadilo sledovat a porovnávat z pozice diváka nebo závodníka díky porovnání časů jak na tom kdo je.. O tom, že si závodění uchovávalo rozličnost a poutavost celý den, což by upřímně kdyby jezdily pořád jen Mini nebylo, svědčilo i to, že tribuna z které byl skvělý výhled na trať byla po celý den hustě obsazená a že v době závodních jízd v depu byl jen nezbytný počet připravujících se závodníků podle právě startující kategorie.. a po odjetých jízdách šup zpátky na zaplněnou sluncem zalitou tribunku..

Classic Mini:
Co se týče kategorií, tak myslím, že už jsme našli optimální nastavení tříd a rozdělení aut.. Ve 1300 byla konkurence tvrdá a zvláště Minitom i Fany na to hodně šlapali.. Trošku zklamáním bylo, že se nepodařilo obsadit litrovou třídu víc než dvěma vozy.. chápu, že je to výrazný výkonový handicap vůči třináctkám když se jede v jedné tabulce, nicméně v případě většího počtu startujících by bylo vyhlášení litrové třídy samostatné, ale o to větší uznání Vrabimu a Lence za předvedené nasazení a odhodlání..

New Mini:
Oproti tomu jsem rád, že na fóru v poslední době velice aktivní sekce New Mini pochopila, že nejen na pózování před restauracemi a obchodními centry byla tahle auta konstruována a znovuzrozena.. O vítězství Romana Kavana v téhle třídě asi nebylo pochyb, jeho Cooper S jel jako z praku a svým celkovým 6. časem zajel vůbec nejlepší výsledek v kategorii produkčních tedy nezávodních aut. Ale ani standartní New Mini Coopery se nenechaly zahambit a pěkně to proháněli..

Mix + Open:
Kategorie "Anglických aut" obsazená především trojicí MGF a pak mixem Roverů a kategorie "Open" s Jaguarem XJS, Hondou Civic Type R, BMW M3 pak byla upoutávkou a výrazným oživením před nadcházející gradací.. na startu se objevují zástupci kategorie "Race". ATS Servis dodal trojici rychlých závoďáků.. Favorit bohužel po první jízdě vypověděl službu.. nicméně ho zastoupila Fiesta XR2i, která se časově umístila hned za „našemi“ želízky v ohni subkategorii "Mini Race Cars". Nerad bych zapomněl na nádherný Ford Focus RS Rally a hodně na srdce jedoucího pilota Fiatu 124.

Vyvrcholení:
Vrcholem obou z měřených jízd bylo očekávané "Superfinále". Zkušený ostřílený závodník p.Chmelař a nadějný brněnský mladík O.T. Už to jak se tyhle okruhové Mini speciály nastartujou je jako kdyby mocní olympští bohové seslali na okruh hromy a blesky.. a sledovat tyhle bestie na trati jedoucí jako po kolejích je něco úžasného.. Sice Otého Britax měl nějaké blíže nespecifikované problémy, ale jak jsem koukal na časy z loňska byly téměř totožné s těmi letošními, proto nezbývá než upřímně pogratulovat panu Chmelařovi za oprávněné vítězství a neoficiální rekord na Mini Race Day při závodu na dvě kola s pevným startem, který od soboty činí 0:01:52,928.

Mini race kategorie:
Doufám, že nejen tyto dvě okruhové Mini, ale nesmíme zapomínat i na nepříliš časově vzdálený rallyový speciál P.Chlustiny a polský závoďák, kterému ovšem už při tréninku praskla hlava.. tak že tyhle nádherné Mini uvidíme i v příštím ročníku znovu.. a co víc.. že se přidají třeba i další speciály vrchařské nebo rallyové, které se letos nedostavily.. pár by se jich ještě na středoevropském písečku našlo.. tak by bylo fajn udělat z Mýta takový neoficielní středoevropský Mini Race Day... Pozvat partičku kolem Hwezdy z Rakouska třeba.. když jsem na Mini slalomu v Andau viděl ty auta, tak si říkám to by panečku byla kategorie "Race".. :shock: to už mám ale velké oči.. takže si nejspíš budeme muset vystačit sami v české kotlině a budeme doufat, že se podaří kooperace s jižním Polskem, kterou plánuje příští rok připojit a přivézt do Mýta Adam jak jsem se dověděl při vzájemném rozhovoru.

Ladies Cup:
Dámy sice mají přednost, ale v závodech i v mém reportu jsou zařazeny jako příjemné zpestření na konec.. To, že mezi minikářkama jsou opravdu divoké holky všichni víme.. ale to co předvedla Adamova žena Anna, bylo něco šíleného.. dyť mezi chlapy by skončila v polovině startovního pole a svého muže dokonce v jedné jízdě porazila.. naše holky dostaly silnou konkurenci a doufám, že i motivaci do příštího ročníku nebát se ten plyn více sešlápnout a na ty vadnoucí brzdy jít později :lol:

Organizace:
Co se týče organizace na okruhu, tak to jsem ještě nezmínil.. Při příjezdu každý účastník podepsal dokument o tom, že je sám zodpovědný za to co způsobí sobě či jiným.. o bezpečný vjezd na okruh se starala dvojice „startmaršálů“ pouštějících závodníky na trať až když je skutečně volno.. o závodníky i návštěvníky bylo skvěle postaráno kdy měli v ceně startovného guláš, grilované klobásky a kávu a žízeň mohli zahnat chlazenou kofolou a čepovaným pitem.. Časové schéma bylo nastaveno výborně a dařilo se je držet. Času pro tréninky před závody i na volné jízdy po závodech bylo víc než dost a dokonce se stávalo, že na trati bylo málo vozů, takže pro příště klidně můžeme ještě nějaké auta přibrat když letošních 35 bylo ještě pod hranicí propustnosti.. Výrazným zpestřením bylo i focení alá Le Mans a ty grid babes se vyvedly.. to bych ponechal i pro příště

Kemp:
Kapitola sama o sobě.. ono Mini Race Day je vlastně dvojitý sraz sám o sobě.. závodění a kemp.. loni jsme se uchýlili k variantě kempu víceméně z nouze, ale překvapilo nás to všechny jak tam bylo fajn, když máme kemp sami pro sebe a nemusíme se na nikoho ohlížet a tak letos ani nic jiného nepřipadalo v úvahu, než správce přesvědčit ať nás pustí znovu.. ponaučení do příštího ročníku je, že mu budu muset poslat definitivní počet lidí mnohem dříve než letos ať stihne připravit chatky.. letos nás totiž v kempu spalo 25 a 40 což je oproti loňsku a původní letošní objednávce 2x více a tak ze začátku se dost vztekal jak si to představujeme, že mají ještě zavřeno atd.. ale čefův a můj dobrácký kukuč ho přesvědčily, že se skutečně nic neděje a že to určitě zvládneme stejně jako loni.. počasí nám přálo a tak se grilovalo a grilovalo.. takže minimálně týden nechci žádný gril ani dřevo vidět.. :lol: a co se dělo po večerech? to se nedá ani popsat.. to se musí zažít.. některé fotky jsem Lubovi vyloženě přikázal smazat.. :lol:

Závěr:
no co závěrem..? letošní ročník ještě předčil ten loňský po všech směrech.. bylo vidět, že je to akce, která se už pevně etablovala a čeká ji jen růst a to je dobře.. takže příští ročník jedu zase.. doufám, že to už se budu moci sklouznout i s Innocenti.. tak už teď se těším..
Rád bych ještě jménem svým a doufám, že zároveň i jménem všech, chtěl poděkovat nejen Vojtovi, ale i celému organizačnímu týmu Mini.cz a dalším pomáhajícím a taky sponzorům z Millers Oils.cz a Mini-land.pl


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. dub 2009 18:30 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Dnes jsem přidal fotky na mini.cz. Měli byste se tam všichni (startující) najít.

to the doctor: díky za upozornění, opraveno, omlouvám se, narychlo jsem to opisoval.



Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. dub 2009 19:10 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
SUPER FOTKY... :pray:

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz