Logo
Právě je 19. bře 2024 08:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 10:08 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. zář 2007 05:03
Příspěvky: 91
A je to za námi. Dobrá organizace, pěkný okruh a i to počasí přálo. Něco fotek, později snad i to video bude.


Přílohy:
1a.JPG
1a.JPG [ 47.53 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
2a.JPG
2a.JPG [ 42.67 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
3.JPG
3.JPG [ 50.51 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
4.JPG
4.JPG [ 45.63 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
5.JPG
5.JPG [ 36.39 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
6.JPG
6.JPG [ 28.33 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
8.JPG
8.JPG [ 60.65 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
7.JPG
7.JPG [ 55.78 KiB | Zobrazeno 16004 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 20:22 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
bylo to naprosto výtečné, díky všem kteří se na této akci podíleli, jak prací na trati tak zábavou v kempu, těším se na fotky. Sportu zdar, Mini zvláště!

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 20:23 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1431
Bydliště: Plzeň/Praha
Takze vlozim jen par fotecek ;-) akce se zadarila, pocasi vyslo, organizace se povedla a byl jsem rad, ze jsme se konecne na okruhu svezli i v Minikovi ;-)


Přílohy:
P4240055.JPG
P4240055.JPG [ 103.38 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
P4240100.JPG
P4240100.JPG [ 103.06 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
P4240107.JPG
P4240107.JPG [ 98.09 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: predstartovni dohadovani vysledku ;-)
P4240141.JPG
P4240141.JPG [ 96.99 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: Poradi Damy
P4240159.JPG
P4240159.JPG [ 85.67 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: Poradi Ostatni
P4240160.JPG
P4240160.JPG [ 95.68 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: Poradi New Mini
P4240161.JPG
P4240161.JPG [ 126.69 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: Poradi Mini do 1,3
P4240162.JPG
P4240162.JPG [ 112.81 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: Poradi Mini upravene
P4240164.JPG
P4240164.JPG [ 123.62 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]
Poznámka: Poradi PitBabe
P4240165.JPG
P4240165.JPG [ 106.7 KiB | Zobrazeno 15870 krát ]

_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 21:13 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
NR Valašská sekce se připojuje a vzdává "holt" organizátorům celé akce, víkend vyšel na jedničku.

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 22:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Děkuji, všem co se zúčastnili, ať už jako závodníci, organizátoři, nebo i pouze jako diváci.

Výsledky najdete na www.mini.cz

L.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 22:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Bylo to super ! :-)

Díky všem, kteří se podíleli na organizaci :-)

Zažila jsem se svým plaváčkem zas něco novýho - bylo to úžasný - lidi kolem byli skvělí - prostě SUPER VÍKEND :-)

Joli

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 22:38 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Úžasný víkend se spoustou srandy. Děkuju všem co se podíleli na organizaci a tomu nahoře (nebo Čefovi? ...no ono je to vlastně jedno) za krásný počasí.

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. dub 2010 22:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Díky všem. Super akce.
Příští rok se uvidíme zase.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 06:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
páradička jedna velika ....Zažitky velike tělo připalené co víc si přát :D

Velké díky všem organizatorům :pray:

ps. a specialní díky Čefovovi za to super počasí :mrgreen:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 07:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Pěkný úvod do sezony :D

Přikládám naprosto luxusní dárek co jsem dostal od nejvyššího předsedy k narozeninám, díky Čefo !

Obrázek

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 13:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Ještě jedna věc:) Prostě mi to nedá:-) Mám tu jeden bod do dizkuze.

Jedna věc je organizace ježdění,která podle mě byla bezchybná, nebyl problém,vše šlapalo, sem tam zpoždění, ale to je uplně nomální, nic neočekávaného se nedělo, prostě ježdění jak má být! Prostoru byla spousta.

Ale pak je tady podle mě ještě druhá věc,a zajímal by mě názor i ostatních. Jeden automat na kávu,a jedna dodávka s míň klobásama než bylo pod stánkem NR,který je už ze zvyku prostě soběstačný ?

Naprosto klaunské vyhlášení výsledků, které začalo už jen tím systémem sčítání časů. Proč proboha??? Jede se na okruhu, dvě kola, kdo zajede zajede a podle toho se počítají výsledky, není to rally pravidelnosti. Od toho není okruh.
Několika lidem nezapočítané výsledky? ? ? Kami, Jirka Novák ? Kami by tím šel na bednu, Jirka Novák na bednu měl jít i tak ! Když vypíšete kategorii 1000, tak je uplně jedno že přijede jeden člověk, on přijel soutěžit ve Vámi vypsané kategorii, a pak ho ani nepřečtete? I když zajel skvělý čas? A ještě se tomu při vyhlášení zasmějete,že jste jako zrušili skupinu, když tam bylo málo aut. Celkem nefér. Nejde o nějaké ceny,ale prostě alespoň říct, že zajel skvěle, protože zajel, by se opravdu slušelo. Dva papíry vytištěných časů, o které jsme se mohli tak leda poprat, a nebo čekat až si je přečteme na internetu. To byl problém těch papírů vytisknout každému jeden do ruky? ?

Neberte všechno hned špatně:) Ale prostě mě zajímá, kdo co na to,protože se poslední dobou stalo zvykem,že se po srazu napíše děkuju,bylo to užasný,a jde se dál,ale jinak se dál vedou spory o to co bylo špatně,a co ne, a ono občas kritika umí posunout hodně dál. A myslím si,že se akce rozjela dost na to,aby už byla trochu dál.
Já jsem jedno svoje Vysoké Mýto organizoval, vím jaké to je,vím co je zapotřebí, a taky vím kolik to přesně stojí.
Letos bylo prakticky 50 platících učastníků po 1000 Kč, a náklady byli poloviční na celý den, chápu, že někdo vydělat musí,ale taky si myslím, že by to chtělo trochu pustit něco zpět lidem.

Snad budu moct dojet i příští rok,a nějakou záhadou mi nezmizí registrace:D Akce to byla samozřejmě super, jezdilo se skvěle, a okolní zábava neměla chybu, ale za 1000 Kč, by se opravdu mohlo dostat dneska trochu víc, než jen Vojtovi zaplatit další golfovou sezonu :)

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 13:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. bře 2010 22:04
Příspěvky: 6
Bydliště: Kraków, Polska
ahoj
To byl skvělý víkend, super zábava na trati, můj litrówka napsal Delicious, doufám, že pro to zdá

Vítám posádka s faola mini jas - roztomilý mini :biggrin:


Beny


Přílohy:
fr1.JPG
fr1.JPG [ 62.56 KiB | Zobrazeno 15576 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 13:49 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. bře 2010 22:04
Příspěvky: 6
Bydliště: Kraków, Polska
IMM v Nizozemsku byly v Praze a od té doby vždy půjde se mnou na mole magnet, obvykle jde ve středu


Přílohy:
krecik.JPG
krecik.JPG [ 31.76 KiB | Zobrazeno 15567 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 13:58 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
- zrušení kategorie "1000" je určitě nefér k lidem kteří starovali v této kategorii, plně chápu Jirku.
- ke klobásám v keteringovém stánku se musí vyjádřit lidi kteří měli hlad a nestihli to "včas" mi jsem byli zcela samostatní takže tohle mě netrápí
- vím že sem se bavil s lidma kteří říkali už před Mýtem že startovné 1000kč/vozidlo je pravdu dost, navíc když se sjede 50 aut, tímto však nechci ani v nejmenším zhazovat práci spoluorganizátorů z Mini Fan Clubu, bez kterých by zřejmně celý sraz ani nebyl a chápu výdaje za časomíru, fotografa, atd atd. Tohle je téma do dalších ročníků zdali slevnit startovné nebo vylepšit presenty. A abych nepsal jen tak obecně do éteru, tak mě osobně by se velice líbilo ke startovním nálepkám na sklo, ještě klasická plastová startovka tak jak je tomu u ostatním minisrazů, já si startovky vystavuji v garáži jako vzpomínku na akce, s nálepou to moc nejde :)

Věřím že se nikdo neurazí a tato debata, ke které ma jistě spousta lidí co napsat pomůže vylepšit a zdokonalit další ročníky
čefo

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 15:06 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
no ožehavé téma, ale když už se z pozávodních divokých debat (a je jich hodně každým rokem ne že ne..) přeneslo od piva na fórum, tak mi to nedá abych se Žigiho nezastal, protože je mi jasné, že bude hned ten nejhorší.. tak to ale vůbec není míněno.. akce je to moc fajn a určitě přijedu na další ročník, ale pár drobných připomínek k tomu skutečně mám i já, ačkoli on je vlastně Žigi shrnul dokonale..
především se sluší a ono je to i na místě ocenit za obětavou práci Mini.cz ať už se za tím skrývají jen pánové, nebo celé zapojené rodinky.. opravdu z minima lidí se vytvoří téměř dokonale fungující tým.. tady nám každým rokem haprujou jen ty výsledky.. chápu.. je to všechno ve spěchu a operátor je pod tlakem.. na Narozemini nebo Frenštátském srazu se to přejde už zlidovělým "rumunským koeficientem", ale tohle jsou přecejen závody, takže jde o časy a výsledky a ty by měly sedět.. případně pokud u některých ty půlminutové rozdíly sedí, tak účastníci asi nezaznamenali nebo to nebylo řečeno či dostatečně zdůrazněno, že se počítá oproti minulým ročníkům a oproti předpokladu součet obou jízd ne ta lepší z nich..
pokud by někdo měl pocit, že ze mě mluví nějaká negativní emoce, tak to v žádném případě.. já jel na maximu obě jízdy a i půlkolečka do depa nebo volné jízdy jsem jel vždycky naplno.. sportovně tedy uznávám že na vítěze jsem neměl ať už to bylo technikou (mých letitých unavených 50k na MPi už nemá) či problém byl mezi volantem a pedály.. ani to, že otci byla započítána penalizace nevadí.. chtěl se jen projet a kouknout co že to vlastně dělám o víkendech.. musel jsem ho přemluvit, aby jel aspoň tu jednu měřenou jízdu byť zadrženě.. on totiž přijel na odrovnaných gumách už z brněnského autodromu s tím, že je v Mýtě dorazí, ale už v tréninku jim technická trať dala tak zabrat, že pak nechtěl jet ani jednu jízdu s obavami, aby vůbec dorazil domů.. takže když zmiňuju tenhle problém, tak je to jen za ty, co k druhé jízdě nenastoupili vůbec aby zbytečně nehuntovali auto anebo ji odkroužili vyhlídkovým tempem ale sami to nenapíšou "protože vlastně fórum vůbec nečtou a zásadně nepřispívají ale ví o všem co se šustne"
k té zrušené třídě do jednoho litru.. hmm.. nevhodné řešení.. postavit se na Bednu Jirka určitě mohl a měl.. když to srovnám s Hwezdovým slalomem v Andau, tak tam s tím neměli žádný problém.. jediný účastník = vítěz.. jak ve standartních litrech tak standartních třináctkách pohár dostali s popiskem a diplomy se jmény k tomu.. co se týče věnců, tak bych se raději vrátil k těm pohárům a pro vítěze těch hlavních skupin bych se přimluvil o to aby Vojta udělal "kachličky" protože to je cena na kterou je pak dotyčný určitě mnohem pyšnější jako rukodělnou poctivou práci.

cena.. když jsme vybírali prachy na kemp s Čefem loni a dostali slevu při placení (letos byla sleva už započítána v ceně), zeptali jsme se všech 40 nocležníků, jestli chcou vrátit 40kč na osobu a noc anebo máme zajet do Billy a nakoupit za to věci na večerní grilovací párty.. všichni byli pro párty a tímto byli seznámeni s těmito veřejnýma financema.. nakoupily se věci a nikdo neměl nejmenší pochyby co se zaplatilo.. mi je to v podstatě jedno.. jediné co proti tomuto mám já je, že 1000 mi připadá neadekvátní počtu startujících.. to jsem chápal jako nutnost 1.ročník kdy nás bylo míň než polovina a stejně se zbylo pár korun v plusu.. takže když srovnám Hwezdův slalom startovné 20€ s tím, že nemusím mít ani auto a s erárním si zajezdím jak chci sice na parkovišti, ale dostatečně.. tak na Mini Race Day bych viděl startovné někde kolem 750-800Kč.. NR místního jídla nevyužívá protože si tradičně vozíme vlastní catering a výtečné kuchařky, ale stejně.. Loni bylo v ceně tuším klobásky a guláš pro startující.. když se bavím s lidma, tak často padne právě tenhle argument proč se nezúčastní.. že 1000 je nějak podezřele hodně a že se jim nelíbí, že na tom někdo vydělává.. takže njaké zprůhlednění by určitě zabránilo spekulacím..

Loni i předloni byly známé vyslédky už po první jízdě připíchnuté na boudě.. letos jsem nic nezaznamenal a o jediný výtisk výsledků až po ceremoniálu byla vážně téměř rvačka.. to je myslím fakt škoda.. jsou to drobnosti, ale přece..

Nepíšu to abych něco hanil.. jen už mám dost těch alibistů co veřejně na oko chválí a pak píšou a říkají něco jiného a skuhrají, že je to drahé.. to nikdy nic nezlepšilo.. takže stejně jako Žigi doufám, že to není bráno jako zášť jen jako náměty k původně ohlašovaným zlepšením.. takže opravdu díky pořadatelům za odvedenou práci, těžko by to někdo zvládl lépe.. pánové víte, že k vám vzhlížím s úctou a respektem, ale jen jsem se snažil vystihnout náladu běžného Mini lidu co se šušká potají a nikdo to nechce říct nahlas aby se na něj neukázalo prstem..
jistě bude report z akce a tam se zaměřím na ten převládající skvělý zážitek ze skvělého víkendu.. tady se jen uvedly jisté aspekty, které bývají na přetřesu..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 15:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha
hezká akce =)
tady je pár fotek: http://picasaweb.google.cz/102461085777957601907

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 18:16 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 324
Jirka Novák je prostě morální vítěz víkendu,protože s uplně seriovým litrem pojel půlku startovního pole,má to prostě v paži :pohar: :rock: A takhle nakonec při vyhlašování dopadnout,to nepříjde líto to prostě nasere :onfire:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 18:45 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 96
Bydliště: Hradec Králové
Tak musim rict, ze mne to, ze jste mi nezmerili druhou jizdu hodne mrzi.... ale co s tim nadelam :(

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 20:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Tak, tak, kritika je potřeba, bez ní nemůže být zlepšení ;)

K měření a vyhlášení:
Sčítání časů z obou jízd - tímto kritériem byly vyhodnocovány i oba předchozí ročníky a bylo to zmíněno při zahájení.
Jestli to někdo v minulosti kritizoval si nepamatuji, ale myslím, že není problém prodiskutovat a zvolit systém, který by se zdál všem dostatečně spravedlivý.

K vlastnímu měření a vyhodnocení:
Časomíra mi zapisuje časy a já k nim přiřazuji startovní čísla. Z nějakého důvodu se mi ve druhé jízdě ztratily dva časy. Nepochybně mou nepozorností. Neúčast v druhém kole není nic neobvyklého a vzhledem k množství aut odjíždějících z areálu mi to ani nepřišlo divné. S tím souvisí i nešťastné a nevhodné zrušení litrové třídy.
Ideální by bylo mít čas na vznesení protestů, nepochybně by se na takovéto chyby přišlo a mohly se napravit.
Omlouvám se všem, které mé chyby připravily o lepší umístění, nebo stupně vítězů.

Není problém výsledky vytisknou vícekrát, stačilo jen nezapomenout vzít papíry do tiskárny. Opět moje chyba.
Měl jsem nachystány velké plachty, do kterých jsme měli v plánu výsledky zapsat a vyvěsit, ale bylo málo času.

Otázka financí je věc Vojty, nepřísluší mi to komentovat, jen si vezměte výsledky a odčtěte dámy...

Klobásu jsem neměl a kafe nepiji, tak nemohu soudit, domníval jsem se že to bylo v pohodě.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 21:17 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. črc 2005 09:40
Příspěvky: 116
Bydliště: Krkonoše - Pec
sice jen na skok přesto dekuji. :thumbup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz