Logo
Právě je 19. bře 2024 04:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 21:27 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
Tak já osobně byl spokojený, byl to můj první mini race day, přineslo mi to moře zkušeností a poučení pro příště. Je fakt že "oběd" v ceně sem nějak nezaregistroval a horký kafe na sluníčku sem taky nepotřeboval.... 1000,- mi přišlo sice dost ale chápu že náklady za okruh, ceny a to všechno něco stojí. Do ostatního moc nevidím, já sem tu novej, vy víte jak to funguje a co a jak...ikdyž musím podotknout že mi přišlo vtipné " tady máte klíčenky k volnému odběru" pro prvních 10 zapoměli říct:) Ale akce supr, lidi supr, sem rád že sem aspoň část mohl osobně poznat a že tak krásně vyšlo počasí. Osobně sem byl nadšenej a ve svém ráji :bigups: za to děkuji všem co tomu napomohli!

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. dub 2010 23:33 
Offline
Suchta pro fórum
Uživatelský avatar

Registrován: 29. kvě 2007 22:21
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno
pro Žigi :
akce jsem se účastnil pouze jako čumil, ale dost by mě nasra.. , kdybych zaplatil litr a byl na výsledkové listině předposlední a při zkoumání výsledků navíc zjistím, že celkově 7 byl Beny taky s litrem :biggrin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. dub 2010 06:41 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2006 08:12
Příspěvky: 61
Bydliště: Janov u Litomyšle
Některý litry jsou prostě litrovější. Není litr jako litr.

_________________
Zdar jak sviňa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. dub 2010 08:08 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak tak.. a tím bych to ukončil, protože co se podotknout mělo se podotklo a další rozpitvávání není na místě.. ono by se pak nezúčastněným mohlo zdát, že se něco nepovedlo.. naopak.. akce to byla vydařená a skvělá.. ostatně jako vždy, když se něčeho chopíte.. doufám, že jste to nevzali jako nějaký osobní útok.. pánové a dámy z Mini.cz odvádějí vždycky skvělý výkon ať už je to na Narozemini nebo Mini Race Day nebo případně Frenštátském srazu BritishCarsOwnersMeeting, který se nám koneckonců nezadržitelně blíží, tak doufám, že se tam příště zase sejdeme..
Měla to být jen zpětná vazba, protože jak píše správně Lumír.. bez kritiky není zlepšení a na jakýkoli afterpokec už pak na okruhu nebyl prostor.. a v kempu už se řešilo něco úplně jiného a s radostí jsem vám všem chodil čepovat rum.. :banana: a po týdnu si na takové více méně malichernosti už skoro nikdo nevzpomene, takže se to neprobere.. jinak za takový Feedback co a kde vylepšit se v marketingové branži platí těžké prachy.. :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. dub 2010 08:28 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
:banana: HOWK, přesně takhle to bylo myšleno a je to tak ! Mini Race day válí,a příští rok se nabízím s nápady a jakoukoli pomocí,pokud by jste chtěli,a takových nás je víc si myslím :) a všichni zdarma:)

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 11:33 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Někdo nějaké fotky? nemůžu se dočkat :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 13:58 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
joo! :biggrin: ja tu sem taky 2x denně s nadšením že uvidim fotky a videa! :biggrin:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 15:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Pár příspěvků zpět hodil nějaký link Ládík :bigups: Ale je to málo na to, kolik tam bylo autí, lidí a foťáků :(

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 19:35 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. úno 2007 14:22
Příspěvky: 92
Bydliště: krnov/ova
taky bych se mrknul na nejake fotecky,verim ze akce byla vydarena.....skoda , ze jsem se nemohl dostavit... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

_________________
je hafo pěkných aut..ale mini je mini


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 19:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Žigi: Zjisti si jen, kolik stojí věnce a ty kamenné destičky jsem také neměl zadarmo. Pak si připočítej dvě půjčené kamery, sestříhání videa a pár lidí, kteří neplatili protože to buď byly dámy nebo sponzoři a zjistíš, že to žádná výhra není!

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 19:49 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 672
Bydliště: Teplice
Takže jedna hromadná :)


Přílohy:
všichni pohromadě.jpg
všichni pohromadě.jpg [ 170.65 KiB | Zobrazeno 10746 krát ]

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 20:01 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. kvě 2008 13:33
Příspěvky: 55
Bydliště: Slaný
Tak to je krasna fotka :pray:

_________________
Salz City Mini Crew


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 21:00 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Mini-Tome - díííííííííííííííííky :-) Krásná fotečka :-)

Taky se moc těším na fotky - kdo máte - nasypte sem něco - pls :-) :-) :-)

Zároveň děkuji těm, kteří již nasypali .-) Pokud by někdo měl chuť fotky vypálit na placku - bylo by to fajn - zaplatím - podle možností si pro ni přijedu - pošta taky funguje . . .

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 22:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Krásné foto, Tome. Já nemám ani jedno. Před první jízdou mi foťák vypadl z ruky a já věděl, že dnešek nebude jednoduchej a ostatní už znáte! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 22:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Nádhera. Ta se tedy vyvedla.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 22:43 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Fotky najdete na www.mini.cz
a to hned od dvou autorů:
Ivoše Pokorného
a
Richarda Bayera

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 23:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Žigi píše:
Ještě jedna věc:) Prostě mi to nedá:-) Mám tu jeden bod do dizkuze.

Jedna věc je organizace ježdění,která podle mě byla bezchybná, nebyl problém,vše šlapalo, sem tam zpoždění, ale to je uplně nomální, nic neočekávaného se nedělo, prostě ježdění jak má být! Prostoru byla spousta.

Ale pak je tady podle mě ještě druhá věc,a zajímal by mě názor i ostatních. Jeden automat na kávu,a jedna dodávka s míň klobásama než bylo pod stánkem NR,který je už ze zvyku prostě soběstačný ?

Naprosto klaunské vyhlášení výsledků, které začalo už jen tím systémem sčítání časů. Proč proboha??? Jede se na okruhu, dvě kola, kdo zajede zajede a podle toho se počítají výsledky, není to rally pravidelnosti. Od toho není okruh.
Několika lidem nezapočítané výsledky? ? ? Kami, Jirka Novák ? Kami by tím šel na bednu, Jirka Novák na bednu měl jít i tak ! Když vypíšete kategorii 1000, tak je uplně jedno že přijede jeden člověk, on přijel soutěžit ve Vámi vypsané kategorii, a pak ho ani nepřečtete? I když zajel skvělý čas? A ještě se tomu při vyhlášení zasmějete,že jste jako zrušili skupinu, když tam bylo málo aut. Celkem nefér. Nejde o nějaké ceny,ale prostě alespoň říct, že zajel skvěle, protože zajel, by se opravdu slušelo. Dva papíry vytištěných časů, o které jsme se mohli tak leda poprat, a nebo čekat až si je přečteme na internetu. To byl problém těch papírů vytisknout každému jeden do ruky? ?

Neberte všechno hned špatně:) Ale prostě mě zajímá, kdo co na to,protože se poslední dobou stalo zvykem,že se po srazu napíše děkuju,bylo to užasný,a jde se dál,ale jinak se dál vedou spory o to co bylo špatně,a co ne, a ono občas kritika umí posunout hodně dál. A myslím si,že se akce rozjela dost na to,aby už byla trochu dál.
Já jsem jedno svoje Vysoké Mýto organizoval, vím jaké to je,vím co je zapotřebí, a taky vím kolik to přesně stojí.
Letos bylo prakticky 50 platících učastníků po 1000 Kč, a náklady byli poloviční na celý den, chápu, že někdo vydělat musí,ale taky si myslím, že by to chtělo trochu pustit něco zpět lidem.

Snad budu moct dojet i příští rok,a nějakou záhadou mi nezmizí registrace:D Akce to byla samozřejmě super, jezdilo se skvěle, a okolní zábava neměla chybu, ale za 1000 Kč, by se opravdu mohlo dostat dneska trochu víc, než jen Vojtovi zaplatit další golfovou sezonu :)


Abych nezapomněl. Musím se ještě zastat Lumíra a myslím, že výraz "klaunské" je zbytečně urážející. Při vyhlašování došlo k chybám, ale to se prostě stává! Předchozí ročníky byly v tomto ohledu v pořádku a věřím, že budou i ty příští. Je pravdou, že jsme zrušili jednu kategorii kvůli účasti pouze jednoho účastníka, ale původně bylo ve vypsané kategorii do 1100 přihlášených více aut a bylo zbytečné, aby byla vyhlašována kategorie, ve které bylo jen jedno auto. Nemyslím si, že to byla chyba, ale pokud ano, tak toto padá na mou zodpovědnost. Zajímalo by mě, v čem je podle Tebe problém ve sčítání časů z obou jízd. Je to úplně stejné, jako kdyby se jel jeden závod na čtyři kola pouze s tím rozdílem, že pokud někdo měl problémy technického rázu nebo když někomu došel benzín(případně zajel na parkoviště ve druhém měřeném kole), tak mu byla umožněna opravná jízda. Stejně vždy vyhrál ten nejrychlejší.

Nicméně jsem rád za každý názor a je pravdou, že některé věci bude třeba v příštích ročnících upravit.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. dub 2010 23:26 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
:blush: tak to je nádhera!! užasný fotky, doufám že vyjdou i ty videa!!?? nejradši bych si to dal eště jednou :bigups: jen víc ahoušť, žítra snad taky nějaké dodám :bigups:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. dub 2010 08:11 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. čer 2006 20:01
Příspěvky: 87
Bydliště: Frýdek
hezké fotky... dobrá práce :bigups:

_________________
Abarth 850TC - 847ccm power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. dub 2010 08:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Krásný fotky - díky kluci .-)

Ještě mám otázku . . . jak stahnout fotky ve větším formátu ? Ať se snažím jak se snažím, pořád mám jen ty 4kB :-(

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz