Logo
Právě je 28. dub 2024 17:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23. kvě 2010 21:06 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Takze asi se vsichni uz tesi na fotky z probehleho IMM2010 v Nemecku, takze tady je zatim snad i obsahla galerie ;-)
Jak vsechno probihalo se bude postupne doplnovat a uverejnovat ;-)

http://galerie.minicooperklub.cz/index. ... lbum&id=15

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23. kvě 2010 23:51 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 899
Bydliště: Pardubice
takže já taky, je to jen tak letmo než mi došla baterka, ale třeba to potěší někoho kdo tam nebyl:) Jinak k IMM za sebe můžu říct, že sem byl nadšenej jakož to začínající miniaturista, v ráji, ale negativní ohlasy nejspíše budou na ofociálních stránkách v ne zrovna malém počtu, já ale nemám s čím srovnávat a určitě to stálo za to :bigups:
http://kubosdrahy.rajce.idnes.cz/
p.s. Kam zmizela česká početná skupina NM ??

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 00:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
To Kuboš: Tak početná skupina českých NM se odebrala na odlehlejší klidné místo mimo kemp do příjemnější společnosti francouzů, nizozemců, angličanů po tom, co si po příjezdu do sekce českých příznivců vyslechla pár peprných slov na adresu jejich vozů.. opravdu se někteří vytáhli, když s již několikátým půllitrem piva byli chytří jak rádia a měli odvážná gesta. Takže v takovéto společnosti my, nadšenci pro MINI, bohužel však s nenáviděnými vozy made in BMW nezůstaneme... možná přidá někdo z ostatních s NM k tomuto výlevu keců nějaký komentář.. Já osobně jsem byl neskutečně nasranej :twisted:

Bohužel - anebo možná naštěstí jsem nejel v prvním NM, když jsme se pokoušeli protáhnout do zadní části české stojánky. To, co si zažil Pampeago by mě asi nasralo tak, že bych vystoupil a dotyčnému rovnou jednu vrazil. Já si jen vzpomínám na pana Suchánka, který byl hodně vtipný se svojí němčinou.. Kdyžtak mne opravte, ale nemá náhodou pan Suchánek Mini Marcos ? Celkem rarita hodna ukázání.. Ale jaksi jsem jej tam prostě neviděl ? :whaasup: Nebo jsem jen špatně koukal ?

My jsme alespoň přijeli i s NM, ikdyž jsme velmi dobře věděli, že je to hlavně o klasicích.. Ale přijeli jsme.. Proč ? Protože podle nás nezáleží zda máme velký nebo malý, ale prostě že máme rádi MINI.. Nic víc, nic míň..

Více k tomu už nemám..

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 01:06 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
I kdyz jsem diky osudovym okolnostem jel necim vetsim a rozhodne nepatricnym na takovy srazek (alespon britskym) tak jsem si to krasne uzil. Rozhodne co do organizace, poctu stanku a hlavne "zabavy" byl tento sraz slabsi oproti holandsku ci anglii. Ale zase jsem si pokecal s lidma ktery jsem dlouho nevidel a podival se na skvosty, ktery takovy sraz nabizi. Bylo to fajn a i s 3 hodinovym stavenim stanu (diky chochy) jsem se nakonec ubytoval a uzil si to do konce.

A k prispevku Worryho:) : Cestou do prahy, kdy uz jsme se odpojili a Misa v aute usnul jsem premyslel o tom, jak dlouho ti bude trvat se ozvat a natrit to klasikum a dodam jen nasledujici:
1. kdyz uz jste prijeli tak misto ktery cesi drzeli nebylo nafukujici a pokud by Vam nekdo mel drzet misto uz by musel odmitat cechy a svy kamarady a to si myslim ze nejde.
2. Me osobne velmi mrzel tvuj vystup z auta. Vyhrnes se a zahlasis "Tak ja zaridim registraci a nemam tady misto" Tak kamo na to ti reknu jediny i kdybys nebyl tak ty lidi ktery tam byli by tam stejne prijeli a registraci by si zaridili sami. Ja jsem ti podekoval uz predtim, ale lehat si pod kola dalsich co prijizdeji si kvuli tomu ani kvuli nicemu jinymu lehat nebudu. Takze pokud to myslis takhle, tak nema cenu se o cemkoliv bavit..to je totiz pristup kterej ja z duse nenevidim. bud si pomohl protoze jsi chtel a pak je to fajn, nebo jsi si mel rict ale chci misto v arealu a pak by to bylo taky v poradku a fajn, ale nerekl jsi nic a to ze jsi prijel pozde do kurevsky zaplnenyho arealu je proste jen tvoje odpovednost. Kdyby na me nezbylo misto, tak proste pojedu opodal a stejne tam vecer s lidma sedim.
3. Ad Suchta, proste kdyz je nekdo vykalenej tak je vykalenej...me vykaleny lidi rikali ze si mam priste nechat pizzu privezt domu (kdo je v obraze) chape. proste vykalenej clovek ma holt rychlejsi myslenky. Ale sorry jestli chces nekomu rikat ze neprijel se svym veteranem a ty se svoji funglovkou ano, tak je to zase kravina.
4. Osobne jsem si rikal, ze se za Vama zastavime kdyz jsme jeli s lenkou z centra, pak jsem nedorazil...nechtel jsem se s tebou hadat na miste a kazit si naladu. Ale ani se nepamatuju, ze bych videl nekoho od Vas se stavit za lidma classic sekci.
5. A jestli chces vycitat soudrznost lidem co spolu jezdej na srazy 30 let tak sorry ale to nam podle me nikomu neprislusi, oni jsou kamosi dlouho a je to jako kdybych si to prihasil mezi tvy kamose a chtel bejt hned jeden z musketyru.

A na zaver, uz me tyhle kraviny a dalsi reseni averzi mezi new a classic nebavej. Nekazte prosim tohle vlakno nesmyslama, ktery se stejne nevyresej. At je tady hodnoceni a fotky a osobni spory si reste mimo. Ses usmevavej typek co ma rad mini, tak se na ostatni vyser a nenech si kazit mini den a popremejslej jestli ti auto dava pravo k tomu abys ses nad nekoho povysoval nebo si tady vyhrozoval ze vystoupis a nekomu ji vrazil Neudelal jsi to tak si to nech jinam a ne sem. A to se nikoho nezastavam, ale tyhle silacky reci me hejbaj zluci.
Nedelam rozdily mezi autama, rozdily jsou vzdycky mezi lidma...popremeyslejte o tom..nikdo Vam nic nedelal naschval.


Bylo to fajn, mraky kombiku k mymu poteseni...prochazet se tam je proste mini heaven, kazdej si tam najde co se mu libi a obdivuje to. A kdo to nezazil tak rozhodne si to nenechte v pristich letech ujit. Ja pokud nebudu zas v pizzerii urcite jedu :)

Jo a hokej byl masakr...kdyz se veri tak to jde :) takze kloubouk dolu pred repre..

mejte se

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 08:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
jak to tak ctu tak vidim pravdu nekde uprostred a jeste pekne schovanou :wink:

co si budemem namlouvat spousta veci se poradatelum nedarila a nebo pomohly spatne okolnosti.
mokra louka, tragicka organizace prijezdu nasledna fronta az do mesta , alokohol, otravenost z 2,5h cekani a noc na krku

a nema smysl se v tom uz hrabat ...

..ti co meli moznost aspon trosku poznat jadro NM vi ze nejsme zadni frajirci s lestenkama a na druhou stranu ja musim rict ze mam zatim jen veskrze pozitivni zkusenost s vami oldiky. Mate nas obdiv jak se o ne starate a bojujete se rzi ale i nase auta uz nejsou pubertaci a tahne jim na deset.

ps.jenom shrnu i vy sami jste kdysi s minikem zacinali a my se pokousime o to same vybudovat tradici a dat dohromady lidi ktere tohle auto opravdu bavi a zajima. Ne ty kdo si ho kupuji na frajerinu a jako modni doplnek !! Dekujem za pochopeni a pripadnou pomoct v tomto snazeni uz treba v tom ze mame sekci na tomto foru a diky za to ze jsou takovy lide jako Ota,Martin, Minimike/ova ...atd vsechny vas jeste neznam nebo si nepamatuju jmena.

IMM mohu jen doporucit vsem kdo chteji vyzkouset

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 09:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
A to je paradni zaver Pampego, tak nejak jsem to myslel. A ted byste ale mohli napsat jak hodnotite takovej sraz vy z pohledu NM, to me docela zajima :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 11:30 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. srp 2008 17:54
Příspěvky: 115
Bydliště: Česká Lípa
Tak tady mam taky par fotek http://bolis.rajce.idnes.cz/IMM_2010_Neumarkt/ . Byl to muj prvni IMM a bylo to super. Videl sem spostu zajimavejch miniku a hlavne sem poznal spoutu novejch lidi. PS: Diky Kubosovi za doprovod pri zpatecni ceste...hlavne to ozivovani na benzine...to sme si makli co? :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 12:41 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. čer 2008 19:42
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 10
Vážení, tak po přečtení příspěvků, musím bohužel reagovat na výše popsaný problém NM vs. OLD. Jak již mnozí z Vás ví, tak mám NM - pro mne srdcová záležitost, žádný módní doplněk a jak píše pampeago, skoro 10 let starý, jezdím na srazy s Vámi všemi již skoro 2 roky, nikdy jsem neměla problém, že by někdo se ke mne točil zády či pociťovala nějakou nenávist, že mám NM. Ale musím se zastat Worryho, třeba já jako ženská, bych si registraci určitě nezařídila, takže bych se na IMM nedostala. Takže jsem byla ráda, že se Worry nabídl, že registraci zařídí. Ano, je to jeho pomoc nám všem, ale měl s tím přece taky práci a spousta starosti. To, že jsme přijeli pozdě bylo způsobeno, že bohužel ne všem v práci vyhoví a dají dovolenou, o to, že místo v české sekci pro nás už nebylo, pač nebylo nafukovací, taky v pohodě, ale tady jde spíš o ten přístup některých. Tak si to vemte z pohledu Vás, kdyby jste udělali pro IMM všechno možný a snažili se to zařídit i pro ostatní, pak cesta do DE, následná 2,5 hodinová fronta na registraci a pak, když už člověk toho má nad hlavu a rád by už někde zakotvil, přijede mezi vlastence s naprostým nadšením a místo přivítání slyší, co tu chtějí... toho a toho fakt nemusím.... kam si myslí, že jedou.... a podobné slovní spojení, tak to si myslím, že otraví každého. Nemyslíte? Nevím co se dělo před prvním vozem NM Pampeago, za to vím co se dělo za posledním, pač zbytek mé posádky šel pěšky a pěkně věci na adresu NMkářů zazněli. Prostě jsem tím chtěla říci, že se Skondříku nemůžeš divit Worrymu, že reagoval jak reagoval a že mu to bylo opravdu moc líto, pač pro nás se snažil vše zařídit co mu síly stačily. O to víc si vážíme paní v červeném tričku, která se pro nás snažila ukořistit nějaké místečko a snažila se o škatulata hejbejte se. A tím jí i děkujeme za přivítání a obdarování nejmladšímu z naší kapří posádky, naprosto vynikající buchtou.

Jinak hodnocení IMM z pohledu NMinikářky.
já si IMM maximálně užila, byly vidět opravdu fakt bomba kousky a vyšlo nám i krásně počasíčko. I já NMinikářka si tam přišla na skvosty z řady NM a nejen na ně. Věřím, že jednou v garáži bude i vedle NM stát OLD. Organizování sice trochu slabší, ale dalo se to přežít. Dobré pivko a i příjemná atmosféra.

_________________
Neexistuje žádný reálný důvod, proč ho chtít. Jen jeden - že prostě existuje.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 13:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Takže od rodinky Chocholovic také malá porce fotek.
http://www.rajce.net/a3452450
Snad to bude fungovat, já s tím rajčetem zatím nějak nekamarádil.

Jinak hodnocení srazu? Naprostá spokojenost, čistý záchody(to mám rád)mnoho stánků a plno zboží na které nemám prachy:-)
mnoho inspirace co všechno se dá z miniho udělat. počasí supr(jen v noci mohli trochu zatopit)A hlavně skvělá zábava se supr lidičkama.
Malej problém jsem měl s motorem, nevím jak je to možné ale při 150ti na dálnici se trochu uvařil :( a začal vydávat divné zvuky které už nepřestaly, tímto chci poděkovat všem radilům hlavně Pavlovi Nejedlému za pomoc.Nazpět jsem jel už slušně, ale bloudil jsem a bloudil takže všem zamnou sorry.
Všechno co jsem očekával od srazu jsem dostal.A problém který tu řešíteOLD/NEW mně naprosto nepřekvapuje.Jedno vím jistě, že problém není ve tvaru káry, ale v lidech.Přeberte si to každý jak chcete.
Čus bus minibus, rodina Chocholovic


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 14:07 
Offline
Suchta pro fórum
Uživatelský avatar

Registrován: 29. kvě 2007 22:21
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno
POUZE pro Worry : "Já osobně jsem byl neskutečně nasranej :twisted:"
To verim, kdyz Ti to vydrzelo az do nedelni pulnoci. Stiznosti si sepis v nemcine a posli na stefan@imm2010.de. Jezdit budu cim chci, don't worry & sorry! Pan Suchanek.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 14:43 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Malej dotaz, nevíte někdo jak se otvírají tyhle dveře? Fotka je samo z IMM 2010 , v kufru měl obrovskou láhev s plynem(LPG) a motor z Hondy.
a taky 15ti palcová kola. všechno bych chápal i když to byla teda neskutečná prasárna takhle to vyladit ale ty zadní dveře ty mně teda nejdou na rozum.


Přílohy:
Poznámka: DVEŘE
KOMBÍK.jpg
KOMBÍK.jpg [ 109.08 KiB | Zobrazeno 17081 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 15:40 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Pohled naprostého IMM-nováčka : zrubaná po náročném pracovním týdnu jsem v pátek navlékla s pocity svátečními až posvátnými nové tričko MINI-SEVER a vydala se spolu s Eli na Shellku v Mostě.
Dorazili další Seveřani - jupíííí - jak ráda vás všechny vidím. Řadím se do mini kolony vozů Mini a jsem šťastná, že mohu jet v závěsu a neřešit, kudy mám jet - že jsme si trochu zajeli ? NO A ? Kolikrát se jedu Aquáčkem jen tak projet - shodím ze sebe splín - vracím se s úsměvem na rtech - no tak co bych se neprojela i cestou na IMM .-)

Přijíždíme do areálu, kde nás vítají ti, co statečně od čtvrtka bránili na úkor nočního spánku uličku pro CZ - dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky vám - (sorry, že nikoho nejmenuju ... nechci nikoho vynechat :roll: Jupíííííí - jak ráda vás všechny vidím.Takticky rozestavujeme bydlení systémem auto-stan-auto-stan - aby se dalo operativně přesouvat a přidávat další účastníky do prostoru.

Stavím stan :alien: Díky Broňovi mám kladivo a pár vzácných ocelových hřebů - a díky svému apetitu a lásce k fitku taky pořádnou páru - a tak buším do hřebů až jim lítaj hlavičky a nakonec přístřešek stojí :banana: A co víc . . . díky námořníkovi a jeho bateriovému pohonu v něm rozestláno na nafouknutých matracích - tohle už moje mohutný plíce nezvládaly :blink:

Přijíždějí další a další a další mini-kamarádi - jupíííí - jak ráda vás vidím :banana:
Sládku - děkuju za tvou pojízdnou pípu a tvou pověstnou pohostinnost - tvoje pivo mi fakt bodlo. To, co čepovali organizátoři mi moc nejelo.

Sedím na campin-gaz-židličce - užívám si lampionky přání na ztemnělé obloze - říkám si: "Konečně jsem taky na IMM", když tu ke mě přistoupí dvě
slečny a jedna z nich praví: "Ahoj, my jsme od Worryho, a ty stany budete muset přepíchat" Nejdřív mi blesklo hlavou, že "pícháním" nemůžou myslet to bušení do kladiva s razancí statného kováře. Takže možnost "přepíchání" jsem razantně zavrhla, nicméně jsem obratem dodala, že za účelem ubytování dalších členů CZ-Mini (old nebo new - ser na to pták), ráda vyjedu miníkem do uličky a stan si můžou postavit na uvolněném místě.
Děvčata zmizela, než jsem zaregistrovala odpověď.

Po úžasné zprávě, že na sobotu je zamluvená hospoda s plátnem na sledování hokeje, byla má sportovní mini-duše naplněná štěstím - zobla jsem si dva Stilnoxy, zapila grogem od Ály a spala až do rána jako nemluvně, aniž bych postřehla, že na noc Pánbu nepřitopil :wink:

Sobotu trávím neustálým brouzdáním mezi stany a auty a jen valím zrak a závidím všem, kteří si umí miníka vyšperkovat k obrazu svému vlastní rukou. Díky touto cestou všem, kteří se podílejí na údržbě,vývoji a stavbě nejen mého Aquáčka ale také na mém MINI-oblečení (myšleno značku vozu, nikoli velikost :oops:
Žasnu až zapomínám fotit . . . takže díky všem, kteří na dokumentaci nezapomněli. Zato snímám vše kamerou a po čase, až seberu všechny materiály ode všech, kteří ho poskytnou, poskytnu všem dokument v podobě pohyblivých a ozvučených obrázků :-)
Přála jsem si na památku tričko - no, nějak mě žádné neoslovilo - ale přeci neodjedu s prázdnou ?!? Každý se z okružní cesty po areálu vracel s igelitkou - jednou či dvěma či více. Udělala jsem si taky radost - miniaturním modelem modrého mini s magnetkem - menší mini už snad jde jen animovat .-)

Jupí - jsou dvě hodiny - vyrážíme na hokej. Neuvěřitelný zážitek. Pláču . . . Rosťo - jak já ti rozumím :-)

Večer super pokec s prima lidičkama . . . Skondra jsem viděla ráda celýho i když pizzu nedovezl, když kluci probíraj motory a lambdy a vačky, tož my holky jsme si našly svoje téma :-) Někteří drkotali zubama - nechápu :lol: - Jendulín s Márou a Vaškem se suprově zapsali a už jsou naši . . . prostě paráda :-)

Nu, co dodat ? Za rok zase ? Snad ano :-)
IMM je fajn akce - super příležitost vidět tolik těch broučků pohromadě, vidět se s lidmi, s kterými se vidět chci - a že součástí není navigační rallye ?
NO A ? Na to se těším do Peruce, na Višňovou-alias Litoměřic-alias Orlík, na Narozemini . . .

P.S. Pokud jste někdo dočetli až sem, omlouvám se za tento díl obsáhlého románu - slibuju, že pokračování nemá :-) Jen jsem prostě plná nových dojmů, pojmů, zážitků a moje minikářský srdce je zas o kus větší a výkonnější :-)

P.S. 2 : Někde tam zůstal můj tuplák od sládka a v něm v utěrce zabalený příbory - pokud jste někdo našel a zabalil, máte u mě odměnu :-)

HOWGH

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 15:46 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Mě snad šlehne :onfire: :Minitom jel sociálkou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 15:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
A to je celý tvůj komentář ? ! ? :shock: :lol: :lol: :lol:

Hlavně že dorazil .-) a příští rok pojedete doufám s námi :lol: 8) :banana:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 16:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Tesknil jsem Joli ,že tam nemůžu s vámi posedět a popít.Bohužel mě do nějakého básnění moc není Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 .V Peruci to dohoníme :pivo:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 18:51 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 899
Bydliště: Pardubice
To Worry: aha, já jen viděl jak jste večer přijeli a s úsměvěm ve tváři sledoval tu spoustu nablejskanejch miníků a snažil se vás aspoň z venku pozdravit, ale byla už tma a tak sem to osobně chtěl nechat na ráno, bihužel to už tam žádný NM nebyl a koho sem se ptal tak nevěděl kde jste, vydal sem se vás hledat po areálu, taky pro to abych vás nejen poznal ale hlavně tobě poděkoval za registraci, díky který sem nemusel řešit nic! tak DĚKUJI teď a tady.

Co se dělo sem nějak nějak nevěděl, jen bych k tomu chtěl řict, že nemít doma dílnu a v garáži jámu, pro splnění snu by mi také nezbylo nic jiného než si pořídit NM a přitom by se nic nezměnilo. Chápu obě strany, ale sám můžu bejt rád a vážím si toho, že lidi ke kterým vzhlížím a kteří v oblasti klasiků dokázali tolik mě vzali mezi sebe, ikdyž by někoho mohlo napadnout, že miniho mám ve svém mladšim věku kvůli něčemu uplně jinému, mít NM bál bych se opaku, ale splnil jsem si těžce svůj sen jako každý, a v tom bych rozdíly nedělal :bigups:

To Bolis: není žač, já zas děkuji za doprovod a společnost, ikdyž se musím přiznat že díky té nečekané objížďce sem nemalý kus jel naslepo :biggrin: A honit miníka 3x kolem Shellky bylo kuriózní spestření celého IMM tripu :biggrin:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 18:55 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha
tak zde je taky něco málo z mého pohledu,
z pohledu ze sedačky NM:
vyráželi jsme později jelikož jak zde bylo uvedeno někteří museli bohužel do práce, ale nakonec jsme se všichni sešli na benzínce a svištěli jsme dál po dálnicích směr Neumarkt. cesta, až na nějaké jedince, které se mezi nás chtěli vtěsnat, to bylo hezké. u areálu nás čekala fronta, která se po příjezdu mužíků zákona rozhýbala celkem rychle :D .. pak to hledání místa a projíždění uličkou kde se někteří usmívali, zdravili, jiní ne a měli různé narážky.. nakonec jsme sehnali místo na travičce a bylo vše vyřešeno. večer uběhl a druhý den se bylo na co koukat, musím říct že spousta aut bylo zajímavých a hezkých a že old má prostě i své kouzlo a líbí sem mi taky moc.. jen mě mrzelo, že tam nebylo tolik NM a některé nálepky a trička, které se tam prodávaly s předsudkem proti NM. jinak vlastnit old, tak bych byl na srazu v sedmém nebi =).. jinak večery byli taky fajn, kor zásoby banánů, jako kdyby jsme chtěli lovit opičky =D... :biggrin: na srazu celkem všechno rychle uteklo a už byl zas čas, balit a odjet domů.. cestou zpět jsme se stavili za kulturní památkou, ze které byl krásný výhled na celé město :bigups: .. a pak už cesta zpět, před Prahou poslední zastávka a pak se každý rozprchl do svých domovů.. co se týče organizace tak nemůžu srovnávat s předchozíma, jelikož to bylo mé první imm, jen chybělo asi trochu více organizace a německá přesnost trochu utekla.... ale i tak to byl hezký zážitek a děkuji všem lidem, kteří se kolem mě pohybovali za hezký víkend. :bigups:

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 20:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
tak neco malo postrehu od nas ze severu z pohledu NM...

uzasna atmosfera vsude lidickove kteri maji chut klabosit zdelovat si zkusenosti rady a napady ... do toho dostatecne mnozstvi shopu snad se vsim co si srdce minikare muze prat. K videni zde byli ruzne silenosti , lestenky , originaly ale i zverstva a vozy v naprosto zalostnem stavu zasluhujici renovaci skoro okamzitou...

na stranu druhou jsem postradal lepsi program... predstavovani nejlepsich vozu na podiu, souteze jednotlivcu a klubu to co nejvic zceluje komunitu :wink:

areal zajimaci nikdy bych nerekl ze se tam vsichni vejdou....

co jsem se bavil s poradatelem -nemec_polak :wink: ktery celou noc hlidal vedle naseho sedanku tak je za tim vsim obrovsky kus prace celeho klubu Bavaria a jak jsem zjistil ani zatracovanemu BMW toto neni uplne lhostejne a prispelo na akci darem 50t eur

nam NM nezbyva jen doufat ze i my se jednou dockame pocetnejsi ucasti a nebo rozsireni akce typu mini united do evropy
..tak jak jsem se bavili s majiteli dalsich NM z evropy tak dost z nich by to uvitalo.

Diky za pocasi a atmosferu zkratka povedeny vikend
how

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 21:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 14. črc 2009 22:15
Příspěvky: 45
Hlavne v klidu !!!!!!!IMM 2014 bude v Cechach.Jako tenhle sraz snad dokáze zarídit kazdý.Hlavne,aby pivo teklo proudem a clovek se mel kde.vys.....!Sraz byl super a jste super lidi tak se tady nehádejte.Já jsem si to náhodou castýma navstevama u stanu NM pekne uzil.Jeste ted me bolí bricho od smíchu.Ladíku co jsi mi dal do toho banánu? :lol: Uz se tesím na dalsí a doufám,ze budem tentokrát hezky vsichni pohromade OM+NM. :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. kvě 2010 21:40 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha
maty: já ty banány pouze krájel, ty jsi tam vytvářel kouzelnou kašičku, kterou si nakrmil opičku... :banana: :banana: :banana: ale nej bylo když sem přijel domu a v kuchyni ležely banány hned jsem si vzpomněl :biggrin:

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz